Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 24, 13:51)
Aha.
Papasakosiu dar toki prikola.

Exe rimtai galvojo ir bijojo, kad pirma karta pasimylet irgi nesaugu, nes gali mergina NUKRAUJUOTI ir numirti. Ar nuo skausmo sukelto soko numirti.
Taip jai mama buvo paaiskinus. Tai ga irgi Greitos pagalbos automobilis turi buti prie duru, o jei reiks gaivinti

Is dalies teisi. Atsiminiau tragiska nutikima Jemene:
https://en.m.wikiped...m_Mahdi_al_Assi

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uarda: 24 rugpjūčio 2019 - 20:53
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 24, 21:35)
ir taip nerealiai ilgai tokia rakštis ištempė su tykiu vyruku



o man jis visai neatrodo tykus, atrodo toks kietakaktis, jau vien tai, kad Agne visur be jo rodo jo nelankstumą. Va iš šios poros tai tikrai tikėtos skyrybos.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 08 24, 22:14)
o man jis visai neatrodo tykus, atrodo toks kietakaktis, jau vien tai, kad Agne visur be jo rodo jo nelankstumą. Va iš šios poros tai tikrai tikėtos skyrybos.

ne visi žmonės nori viešais patapti, jis paprastas bernas, jo net veidas tą rodo smile.gif net straipsnyje nurodyta, kad jis aiškaii pasakė, kad viešu jos asistentu ir puokštėm prie kamerų ją pasitinkančiu nebus, matomai darbo ir šeimos jis tik žmogus.
Klausimas tik ko kalbino tokią kitokią? ir ji ko jam atsakė teigiamai savo laiku? matomai priešingybės pritraukė, bet tai laiku baigti pažintį reikėjo, o dabar lieka vargšas vaikas. Vaikai turėtų augti pilnose šeimose kiek tai įmanoma.
Atsakyti
Kelintos cia Agnes skyrybos?. Man tai ji nesugyvenama atrodo. Vien jau kiek pasisako viesai, slyksti tokia bobele. Tiktu Uzkalniui i pora nebent. Galetu est viens kita.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 08 24, 19:48)
1.Nesispjaudyk nuodais  ir neinkšk. Tai ne tavo reikalas ką mes perkam, kiek mokam ir į kokius renginius renkamės. Žiūrėk savo reikalų, o mes jau kaip nors

2. Gal galėtumėte daugiau apie tai parašyti, sudominote.

1. Jei tik prie lipdukų prisikabino, tai čia nieko, galvojau labiau sklaidysis čia ta proga - auklėjam po truputį ax.gif smile.gif

2. Na, nenorėčiau nieko rašyti daugiau, nei ji pati parašė savo FB (anksčiau ir spaudoj buvo). Iš jos FB: "Didžiuojuosi,kad būtent mano tėtis Stanislovas Jakas 1968 metais iš Maskvos disidento Andrejaus Sacharovo parvežė į Lietuvą ypatingai slapto dokumento- Ribentropo-Molotovo pakto slaptųjų protokolų- kopijas. Jose Rusija ir Vokietija pasidalino Lenkiją ir Lietuvą ir jų pagrindu Rusija okupavo Lietuvą. Andrejus Sacharovas tada buvo žinomas mokslininkas,kuris turėjo leidimą dirbti su slaptais dokumentais ir tokiu būdu surado šiuos protokolus". O kaip parvežė buvo rašyta spaudoj: kopijas slėpė mažos savo dukters vystykluose... biggrin.gif


Papildyta:
Beje, man labai patiko, ką ji parašė savo FB ir dėl to tragiškai pasibaigusio gimdymo namuose - čia Lutukei reiktų paskaityt, kad nesąmonių nerašytų: "Visiems susirūpinusiems mano draugams ir pažįstamiems pranešu,kad vakar mirtimi pasibaigusiame namų gimdyme aš nedalyvavau,apie jį nieko nežinau.Kaip ir jūs,apie šį gimdymą sužinojau tik iš spaudos.Tuo pačiu noriu pasakyti tai,ką visada teigiau: gimdyti namuose gali tikrai ne kiekviena gimdyvė.Būna aplinkybių,susijusių arba su mama,arba su kūdikiu,kurios nesuderinamos su gimdymu namuose. Labai prašau: negimdykite namuose,vien tik susižavėję gražia idėja apie naminį gimdymą. Pažiūrėkit į mano istoriją: iš 5 gimdymų tik 2 kartus gimdžiau namuose,nes kitais atvejais buvo komplikacijų iš vaiko pusės.Antras mano vaikelis mirė tuoj po gimdymo ligoninėje. Vaiko praradimas yra labai skaudus dalykas,ta žaizda lieka visam gyvenimui. Negalima rizikuoti nei savo,nei vaiko gyvybe vien tik dėl gražios idėjos".
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 08 24, 14:43)
Šiomis dienomis ši nuotrauka labai simboliška: vienos iš nuotraukoje esančių moterų Tėvas su ja maža ant rankų ir parvežė slapta į Lietuvą Ribentropo - Molotovo paktą... Ir paskui labai nepritarė gabios medikės dukters veiklai... Taip va ir susikerta mūsų Lietuva.

O labiausiai nesusikerta, kai pradedama kalbėti Lutukės ar Montevertės retorika...



QUOTE(paštininkė @ 2019 08 25, 10:52)
1. Jei tik prie lipdukų prisikabino, tai čia nieko, galvojau labiau sklaidysis čia ta proga - auklėjam po truputį ax.gif  smile.gif

2. Na, nenorėčiau nieko rašyti daugiau, nei ji pati parašė savo FB (anksčiau ir spaudoj buvo). Iš jos FB: "Didžiuojuosi,kad būtent mano tėtis Stanislovas Jakas 1968 metais iš Maskvos disidento Andrejaus Sacharovo parvežė į Lietuvą ypatingai slapto dokumento- Ribentropo-Molotovo pakto slaptųjų protokolų- kopijas. Jose Rusija ir Vokietija pasidalino Lenkiją ir Lietuvą ir jų pagrindu Rusija okupavo Lietuvą. Andrejus Sacharovas tada buvo žinomas mokslininkas,kuris turėjo leidimą dirbti su slaptais dokumentais ir tokiu būdu surado šiuos protokolus". O kaip parvežė buvo rašyta spaudoj: kopijas slėpė mažos savo dukters vystykluose...  biggrin.gif 
Papildyta:
Beje, man labai patiko, ką ji parašė savo FB ir dėl to tragiškai pasibaigusio gimdymo namuose - čia Lutukei reiktų paskaityt, kad nesąmonių nerašytų: "Visiems susirūpinusiems mano draugams ir pažįstamiems pranešu,kad vakar mirtimi pasibaigusiame namų gimdyme aš nedalyvavau,apie jį nieko nežinau.Kaip ir jūs,apie šį gimdymą sužinojau tik iš spaudos.Tuo pačiu noriu pasakyti tai,ką visada teigiau: gimdyti namuose gali tikrai ne kiekviena gimdyvė.Būna aplinkybių,susijusių arba su mama,arba su kūdikiu,kurios nesuderinamos su gimdymu namuose. Labai prašau: negimdykite namuose,vien tik susižavėję gražia idėja apie naminį gimdymą. Pažiūrėkit į mano istoriją: iš 5 gimdymų tik 2 kartus gimdžiau namuose,nes kitais atvejais buvo komplikacijų iš vaiko pusės.Antras mano vaikelis mirė tuoj po gimdymo ligoninėje. Vaiko praradimas yra labai skaudus dalykas,ta žaizda lieka visam gyvenimui. Negalima rizikuoti nei savo,nei vaiko gyvybe vien tik dėl gražios idėjos".


išties, tampa simboliška, ir o simbolis priklauso nuo požiūrio taško. Jakaitė didžiuojasi Tėvo kova su utopine santvarka, ir pati ją suklastotomis pažymomis ir nelegalia veikla kuria. O jeigu taip visi? Turim tada kitą pseudo valstybę, kuria čia pasigardžiuodami ubuntautai Lietuvą kleimuoja. Ko tada verta buvo jos tėvo rizika ir kokia jo iš tikro didvyriško poelgio prasmė ?! Jai-tik pelno, taip išeina.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 25, 00:11)
ne visi žmonės nori viešais patapti, jis paprastas bernas, jo net veidas tą rodo smile.gif net straipsnyje nurodyta, kad jis aiškaii pasakė, kad viešu jos asistentu ir puokštėm prie kamerų ją pasitinkančiu nebus, matomai darbo ir šeimos jis tik žmogus.
Klausimas tik ko kalbino tokią kitokią? ir ji ko jam atsakė teigiamai savo laiku? matomai priešingybės pritraukė, bet tai laiku baigti pažintį reikėjo, o dabar lieka vargšas vaikas. Vaikai turėtų augti pilnose šeimose kiek tai įmanoma.


toks kategoriškumas nėra proto požymis. Manau, kad Agnei su juo buvo sunkiau, nei jam su ja. Jos manieros prieštarauja jos įvaizdžiui, bet bent jau nuoširdi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 25 rugpjūčio 2019 - 12:19
QUOTE(mjforever @ 2019 08 25, 13:18)
  Jos manieros prieštarauja jos įvaizdžiui, bet bent jau nuoširdi.

Tai kame nuosirdumas, jeigu priestaros asmenybeje?
O ji as suprantu. Ar privalai list i eteri? Va jei kokia prezidente jei nenoretu, butu keista ir nesuprantama, bet cia per daug vietine zvaigzde, kad turetu savo gyvenima viesint.
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2019 08 25, 13:18)
  Jos manieros prieštarauja jos įvaizdžiui, bet bent jau nuoširdi.

Tai kame nuosirdumas, jeigu priestaros asmenybeje?
O ji as suprantu. Ar privalai list i eteri? Va jei kokia prezidente jei nenoretu, butu keista ir nesuprantama, bet cia per daug vietine zvaigzde, kad turetu savo gyvenima viesint.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 08 25, 12:18)
išties, tampa simboliška, ir o simbolis priklauso nuo požiūrio taško. Jakaitė didžiuojasi Tėvo kova su utopine santvarka, ir pati ją suklastotomis pažymomis ir nelegalia veikla kuria. O jeigu taip visi? Turim tada kitą pseudo valstybę, kuria čia pasigardžiuodami ubuntautai Lietuvą kleimuoja. Ko tada verta buvo jos tėvo rizika ir kokia jo iš tikro didvyriško poelgio prasmė ?! Jai-tik pelno, taip išeina.   

O ar aš rašiau, kad jos veiklai pritariu? Ne.

mjforever, mes rašom SM forume, kur besilaukiančių ir galvojančių kur gimdyti moterų koncentracija bent jau teoriškai didelė. Tad kai mistifikuojamas gimdymas namuose (neva jis toks pat saugus kaip ligoninėje), tai manau, kad reikia kaip įmanoma dažniau priminti apie galimas rizikas, cituojat ir namų gimdymuose dalyvavusių kritinį požiūrį. Kokie tie dalyviai bebūtų, svarbu, kad blaiviai kalba apie situaciją, kurią žino.

Mano požiūriu, dukters veikla tėvo nuopelnų nesumenkina (kaip ir tėvo veikla dukters veiklos neišteisina), todėl ir rašiau pirmam poste, kad simboliška: taip ir susikerta Lietuva.
Atsakyti

O sako, ka, timpes negrazu lotuliukas.giflotuliukas.gif
Cia vienas is baisiausiu pvz

Papildyta:
Nieko tu nesusiradus, kitap tekstum su pasididziavimu i akis ta statistika, ka visada ir darai. O dabar tik trolini ir tiek tongue.gif

Ne bet kokios tympos, su ne bet kokai suknele, ne bet kokiai moteriai garzu, kaip ir visa kita, butu kvaila sakyti visi trumpi sijonai moetrim nergazu, nemanai?

Tai moetriai sis derinys tikria negrazu ar su tympom ar ne si suknele ne jai, pats modelis, gali butu su drugeliais, bet ne tokia...

 

ir tu ziuriu nerastinga internete? :D  taip kada noru idedu nuorodas, o si karta idomu pasidare, ant kiek zmones nesigaudo, kaip naudotis internetu :) tikrai nezinot, kad pasiruosus gimdymas lygiai toks pat saugus, kaip ligoninei, net siek tiek saugesnis? Man idomu kiek truks, kol zmones sugebes susirasti info :)  o paskui idesiu, jei nerasi, ka su jumis darysi :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 25 rugpjūčio 2019 - 16:01

Kaip gali skustis tuo, ko neturi?

:lol: tai kaip susiradot info ar dar vis nesugebejot?  :hmm:​ 

Atsakyti

Nesispjaudyk nuodais ir neinkšk. Tai ne tavo reikalas ką mes perkam, kiek mokam ir į kokius renginius renkamės. Žiūrėk savo reikalų, o mes jau kaip nors


Sveikinu mus visus svarbios dienos proga ! Kiekvieną mielą dienelę pasidžiaugiu, kad sugebėjom išlipti iš srutų duobės, kad partizanų, tremtinių , visų laisvės kovotojų auka nebuvo beprasmė. Visas pastangas padėsiu kad negrįžtume pas tuos išgamas atgal.


Man gaila tos gimdyvės ir mažylio. Blogai kai pasirenkamas ne saugumas ir paruoštas profesionalus personalas, o žvakės, masažai ir pokalbiai su kosmosu. Gimdyvas visada yra rizikingas ir gimdyvė pasirinkus riziką vietoj saugumo gali labai skaudžiai nukentėti.

Ai, tai jus tikriausiai buvot prie tu verlsininku susirinkusiu nemazas sumeles uz privalomus lipdukus, norintiem dayvauti?  :D kad cia nuodais vel taskotes, ar  nelabai verlisuka prasukti ejo?

jo tikrai superiniai pasiekimai  tauta nyksta, isvivaiksto, skurdas akis bado....aveliu sventes.... :unsure:​ 

Nusisnekat, su ja buvo akusere, gimdymai, kuriem ruosiamasi namie yra saugesni, nei ligonineje. Tai is esmes, kad moteris gimdo namie, nereikai jos sitaip purvu drabstyti, ji nepasirinko rizikos, atvirksciai.

Atsakyti
Aš tai nesuprantu kokiu būdu gimdymai namuose yra saugesni? Ligoninėn visą aparatūra, viskas, jeigu ką. O namie? Ta boba turėtų būti teisiama už savo kūdikio nužudymą, kaip ir ta, kuri užrakino savo vaikus ir jie žuvo gaisre.
Papildyta:
Aš tai nesuprantu kokiu būdu gimdymai namuose yra saugesni? Ligoninėn visą aparatūra, viskas, jeigu ką. O namie? Ta boba turėtų būti teisiama už savo kūdikio nužudymą, kaip ir ta, kuri užrakino savo vaikus ir jie žuvo gaisre.
Atsakyti