Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(paštininkė @ 2019 09 12, 10:41)
Bet juk tai buvo atsakymas Montevertei į jos numestą klausimą (cituoju iš atminties): ar nesidžiaugiat, kad Skvernelį suėdėt? Niekas nesidžiaugė, tik įvardino kancerogeninius šaltinius.

Cambala, kas blogai?

Ne taip.

Viskas gerai. Tik memento komentaras apie tai kad liga nuo trasu ne laiku ir ne vietoj.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 09 12, 10:51)
Ne taip.

Viskas gerai. Tik memento komentaras apie tai kad liga nuo trasu ne laiku ir ne vietoj.

Jeigu ne taip - atstatykit dialogo eigą. Man - taip. Mat ta mintis buvo pagrindinė. Todėl ir laiku, ir vietoj. Net jei Aimėjai nepatiko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 12 rugsėjo 2019 - 10:57
QUOTE(paštininkė @ 2019 09 12, 10:54)
Jeigu ne taip - atstatykit dialogo eiga. Man - taip. Mat ta mintis buvo pagrindinė. Todėl ir laiku ir vietoj.  Net jei Aimėjai nepatiko biggrin.gif

Kada monteverte rase" ar nesidziaugiat kad Skverneli suedet" niekur nebuvo info kad pas ji sita liga.Cia po keliu dienu apie ta liga pranese. Tada memento ir pabreze trasas.
Tokia ir yra dialogo eiga.
O Monteverte is tiesu nustebino. Matomai sveiksta nuo sociopatijos..
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 09 12, 11:00)
Kada monteverte rase" ar nesidziaugiat kad Skverneli suedet" niekur nebuvo info kad pas ji sita liga.

ar aš sakiau, kad konkrečiaioj citatoj yra įvardinta konkreti liga? Ne. Aš tik prašau atstatyti konkretaus dialogo eigą, iš kurio viskas aišku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
kvaišos rebusų sprendėjos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 09 12, 11:03)
ar aš sakiau, kad konkrečiaioj citatoj yra įvardinta konkreti liga? Ne. Aš tik prašau atstatyti konkretaus dialogo eigą, iš kurio viskas aišku biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Jus ta eiga suprantat kaip jums palankiau biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 12, 11:08)
kvaišos rebusų sprendėjos smile.gif

čia toks humoras, tamstos? Supratau. Bet vis tik paaiškinkit man KVĖŠAI bigsmile.gif, ką turėjot omeny numesdama tokią frazę...
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 09 12, 11:11)
Jus ta eiga suprantat kaip jums palankiau biggrin.gif .

o jūs? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 09 12, 11:16)

Jus ne monteverte, kad jus erzinciau del paskutinio zodzio biggrin.gif .
Nesvarbu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 09 12, 11:26)
Jus ne monteverte, kad jus erzinciau del paskutinio zodzio biggrin.gif  .
Nesvarbu 4u.gif

Sutinku wub.gif

Bet aš ne dėl paskutinio žodžio, aš dėl problemos iš esmės: turim situaciją (antro (gali būt ir pirmo arba trečio, ko nelinkiu) valstybėje žmogaus liga), o kaip reaguot į ją - neapsisprendėme. Čia svarbiausia. O kai nėra apsispręsta pasipila visokie montevertiški postai pirmiau nei reikia... Kas reikalą supranta, tas supras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 12 rugsėjo 2019 - 11:31
QUOTE(paštininkė @ 2019 09 12, 13:30)
Bet aš ne dėl paskutinio žodžio, aš dėl problemos iš esmės: turim situaciją (antro (gali būt ir pirmo arba trečio, ko nelinkiu) valstybėje žmogaus liga), o kaip reaguot į ją - neapsisprendėme. Čia svarbiausia. O kai nėra apsispręsta pasipila visokie montevertiški postai pirmiau nei reikia... Kas reikalą supranta, tas supras.

Kodel kalbi daugiskaita? Neapsisprendeme? Tai gal tu ar augintines ir neapsiprende. As tai puikiai zinau kaip elgtis. Palinkiu sveikatos. Man nesvarbu kelintas jis zmogus valstybeje. Bet cia nuo zmogaus vertybiu priklauso. Tiesiog yra dalykai, kurie tabu. Tai svarbiausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 12 rugsėjo 2019 - 12:55
QUOTE(paštininkė @ 2019 09 12, 12:16)
čia toks humoras, tamstos? Supratau.
Bet vis tik paaiškinkit man KVĖŠAI bigsmile.gif, ką turėjot omeny numesdama tokią frazę...

čia jūs, joks ne humoras, jūs čia 4u.gif
tą, kad serga jis. Ir tą, kad jūs čia daug kurios jo nemėgstat. Nu tai vat suvedžiau jums galus, kad jūs skleidėte jo atžvilgiu neapykantą, nepagarbą ir t.t. Nu elementaru, Vatsonai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 09 12, 12:45)
Kodel kalbi daugiskaita? Neapsisprendeme? Tai gal tu ar augintines ir neapsiprende. As tai puikiai zinau kaip elgtis. Palinkiu sveikatos. Man nesvarbu kelintas jis zmogus valstybeje. Bet cia nuo zmogaus vertybiu priklauso. Tiesiog yra dalykai, kurie tabu. Tai svarbiausia.

Daugiskaita kalbu todėl, kad Jums, Aimėja, atrodo vienaip, o man kitaip smile.gif Dėl to, kas tokioje situacijoje galėtų būti bendras vidurkis net mudvi neapsisprendžiame - nekalbu apie valstybę ir valstybės pareigūnus. Aš tik apie tai. Jei tai būtų privatus asmuo - aš su Jumis būčiau maksimaliai solidari.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 12, 12:57)
čia jūs, joks ne humoras, jūs čia 4u.gif
tą, kad serga jis. Ir tą, kad jūs čia daug kurios jo nemėgstat. Nu tai vat suvedžiau jums galus, kad jūs skleidėte jo atžvilgiu neapykantą, nepagarbą ir t.t. Nu elementaru, Vatsonai biggrin.gif  4u.gif

nieko jūs nesuvedėt (politinės antipatijos leidžia ir asmeniškai nuoširdžiai palinkėt žmogui sveikatos sergant - žr. mano postus) - bet taip, kas skaito, tas mato. Akivaizdu, Monteverte unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 12 rugsėjo 2019 - 13:21