Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(paštininkė @ 2019 09 15, 10:22)
bet tai nereiškia, kad nereaguosiu į Jūsų kitus sergančių žmonių menkinimus ir įžeidinėjimus. Manau, mane supratot adekvačiai.



SIuo atveju sergantys zmones aplamai ne i tema, nes patyciu objektas - kazkokia merga kuri nusikirpo plaukus.
Manau visiskai neadekvati ir tokiai reiktu nueiti pas galvos daktara.
O sergantys zmones cia nei prie ko.

Jei kazkas nori padet ligoniams, tai gal tegu eina ir mokosi tapti profesionalais, ar uzsiima moksline veikla. O jei negali, tai tegu nedaro kvailu show pardavinedamos plaukus, ar gal net savo kuna, nes diskredituota tuo visa reikala.
Tegu geriau eina kazkur dirbti ir moka mokescius. Namuose augina vaikus, myli vyra. Taip elgiasi visi civilizuoti zmones, o ne uzsiima kazkokiomis ektremalimis nesamonemis.

Bet kai kurie nori demesio, tai tinka viskas.

Pasaulyje daug problemu, ir tik nuoseklus darbas jas gali ispresti, o ne pigus demesio atkreiimas i save
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 15, 10:33)
oi mieloji, net mokslinių tyrimų yra, kurie nustatė, kad žmonės, kurie moka iš mirties pasijuokti yra aukštesnio intelekto ir šiaip -esni smile.gif
kai skaitote forumus, atsimerkus tą darykite. Pirma pažiūrėkite ką ir kaip man rašo kažkoks konkretus žmogus, jei nuo manęs gauna atgal į kaulus. Kertinis žodis yra atgal.
Daugiau jums to nekartosiu, jūs to neverta. Man neįdomūs neintelektualūs, nesupratingi žmonės.
Va, geriau pasijuokime smile.gif https://www.15min.lt...tuvo-57-1202474
p.s. paštininke, tik jūs neraudokite

Tai juokis is saves, is savo artimuju mirciu ir ligu, stovedama prie karsto kvatokis. Ar smagu?
Net nesuvoki skirtumo tarp sveiko juoko ir patyciu. Nors ne, suvoki, bet bandai savo sikna pridengt dabar.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 15, 10:39)
Tai juokis is saves, is savo artimuju mirciu ir ligu, stovedama prie karsto kvatokis. Ar smagu?
Net nesuvoki skirtumo tarp sveiko juoko ir patyciu.  Nors ne, suvoki, bet bandai savo sikna pridengt dabar.

kam kalbėt, o tau tylėt. Iš tavęs visas forumas dyvijosi, kad palikai savo vaiką vieną su lavonėliu ir SM sėdėjai, o ne pas vaiką varei namo iš darbo
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 15, 09:38)
demesio atkreiimas i save

Idomucia, ar buvot šiandien bent pasivaikščiot lauke?
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 09 15, 11:49)
Idomucia, ar buvot šiandien bent pasivaikščiot lauke?


Vakar buvau garaze, virinau toki laikikli lauke, siandiena dar anksti kur eiti
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 15, 09:39)
Tai juokis is saves, is savo artimuju mirciu ir ligu, stovedama prie karsto kvatokis. Ar smagu?
Net nesuvoki skirtumo tarp sveiko juoko ir patyciu.  Nors ne, suvoki, bet bandai savo sikna pridengt dabar.

Būtent. Man labai norėtųsi perskaityti, kaip Montevertė juoksis iš savo šuniuko ligos ar baigties, kokiomis ji tada intelekto viršukalnėmis žaižaruos ir kaip džiaugsmingai reaguos į galimus iš jos tokios situacijos "besijuokiančius" komentarus?

Monteverte, mokslinius straipsnius pirmiausia reikia mokėti perskaityti: t.y. juos pačius skaityti, o ne jų santraukas žinių portaluose.

O kai skaitai pačius, o ne redukuotus, supranti, kad žmogaus intelektą iš tiesų indikuoja gebėjimas pasijuokti (nes juokas kuria distanciją) iš savo paties skaudžios patirties (nesvarbu, mirtis, liga ar kitokia krizė būtų). Bet ne iš kito skaudžios situacijos. Apie tai, ką reiškia, kai nuolat juokiamasi iš kito skaudžios situacijos, moksliniai straipsniai rašo ką kitą - ir intelektas ten nepagerbiamas, deja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 15 rugsėjo 2019 - 11:05
QUOTE(paštininkė @ 2019 09 15, 12:02)
Būtent. Man labai norėtųsi perskaityti, kaip Montevertė juoksis iš savo šuniuko ligos ar baigties, kokiomis ji tada intelekto viršukalnėmis žaižaruos ir kaip džiaugsmingai reaguos į galimus iš jos tokios situacijos "besijuokiančius" komentarus?

Monteverte, mokslinius straipsnius pirmiausia reikia mokėti perskaityti: t.y. juos pačius skaityti, o ne jų santraukas žinių portaluose.

O kai skaitai pačius, o ne redukuotus, supranti, kad žmogaus intelektą iš tiesų indikuoja gebėjimas pasijuokti (nes juokas kuria distanciją) iš savo paties skaudžios patirties (nesvarbu, mirtis, liga ar kitokia krizė būtų). Bet ne iš kito skaudžios situacijos. Apie tai, ką reiškia, kai nuolat juokiamasi iš kito skaudžios situacijos, moksliniai straipsniai rašo ką kitą - ir intelektas ten nepagerbiamas, deja...

įrodykit. Įdėkite tuos tyrimus tada, jei prieštaraujate
Atsakyti
Monteverte, pasidomėkit pati, jei jau taip ne pirmą kartą juoko temą keliat. O man nieko įrodinėti nereikia, tai elementaru.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 09 15, 12:10)
Monteverte, pasidomėkit pati, jei jau taip ne pirmą kartą juoko temą keliat. O man nieko įrodinėti nereikia, tai elementaru.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Studijos apie paveiksliukų vertinimą, o ne savo pačių gyvenimo humorą, aišku "nematėt" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 15, 10:48)
kam kalbėt, o tau tylėt. Iš tavęs visas forumas dyvijosi, kad palikai savo vaiką vieną su lavonėliu ir SM sėdėjai, o ne pas vaiką varei namo iš darbo

Tai pagal tave viskas normoj cia, ar per mazai pasidziaugiau? Dar nepasiekiau tavo sociopatijos lygio? 🤷‍♀️
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 15, 16:33)
Tai pagal tave viskas normoj cia,  ar per mazai pasidziaugiau? Dar nepasiekiau tavo sociopatijos lygio? 🤷‍♀️

jei savo vaiką myli tiek pat kiek ir X žmogų gatvejė, tai per mažai tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 15, 16:52)
jei savo vaiką myli tiek pat kiek ir X žmogų gatvejė, tai per mažai tada 4u.gif

Taigi dziaugtis is mirties sveika ir protinga, ar jau apsigalvojai? Kvatosies, kai tavo ciucikas mirs? Jau turbut nedaug jam liko?
Atsakyti