Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(mjforever @ 2019 10 14, 20:14)
topsecret.gif  neblogas LT paso reitingas


Tai kad jau senai pasu teko naudotis. Viena karta ATK kazkur nukisau, tai istraukiau pasa prie kelto kontroles. Andoroje dokumentu aplamai neprase, tai nieko nerodziau o MB buvo pamirsus.


Paskutini karta paso rimtai reikejo vaziuojant i Sovietska nusipirkt vaistu 2006. Tik jau nepradekit pavydet tokios keliones.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2019 10 14, 20:07)

Sovietmeciu neturejau tokiu galimybiu, pasirinkimo is ko rinktis, kaip siais laikais. Elementaru.



Pasiteisinimai.
Galejai begti i Svedija arba viesai sudeginti SSSR pasa ir SSSR veliava Raudonoje aiksteje.

Vienas sedo i valti ir pabego. Po to rusu pasienieciai gainiojo Palangos papludimyje zmones su matracais, kad nenuplauktu lotuliukas.gif

Matyt gerai buvo toje SSSR, naudojaisi privalumais... gazirovke uz 1 kapeika, ar autobusu uz 4 kapeikas
Atsakyti

Tai kad jau senai pasu teko naudotis. Viena karta ATK kazkur nukisau, tai istraukiau pasa prie kelto kontroles. Andoroje dokumentu aplamai neprase, tai nieko nerodziau o MB buvo pamirsus.


Paskutini karta paso rimtai reikejo vaziuojant i Sovietska nusipirkt vaistu 2006. Tik jau nepradekit pavydet tokios keliones.
Papildyta:

Pasiteisinimai.
Galejai begti i Svedija arba viesai sudeginti SSSR pasa ir SSSR veliava Raudonoje aiksteje.

Vienas sedo i valti ir pabego. Po to rusu pasienieciai gainiojo Palangos papludimyje zmones su matracais, kad nenuplauktu lotuliukas.gif

Matyt gerai buvo toje SSSR, naudojaisi privalumais... gazirovke uz 1 kapeika, ar autobusu uz 4 kapeikas

Visi būtų pabėgę, dabar jau rusiškai rašytum. Bet tu dėl to turbūt ir išprotėjai, be soviecko. 

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 10 14, 21:30)
Visi būtų pabėgę, dabar jau rusiškai rašytum.


Koks skirtumas lietuviskai ar rusiskai? Abi sios kalbos pasaulyje bevertes.

As jau turejau pripuciama motorine valti, variklius, tai man pabegti butu paprasciau nei kitiems. Bet kad prasidejo Gorbaciovo perestrojka
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 14, 21:19)

Pasiteisinimai.
Galejai begti i Svedija arba viesai sudeginti SSSR pasa ir SSSR veliava Raudonoje aiksteje.

Vienas sedo i valti ir pabego. Po to rusu pasienieciai gainiojo Palangos papludimyje zmones su matracais, kad nenuplauktu  lotuliukas.gif

Matyt gerai buvo toje SSSR, naudojaisi privalumais... gazirovke uz 1 kapeika, ar autobusu uz 4 kapeikas


Nenusisnekek, as buvau vaiku.

Dabar niekur begti nereikia, tiesiog isvaziuoji visam. Bet tu linkes teisintis, kelti nepamatuotas pretenzijas tuometiniam vaikui, lygindamasis su savimi, dabartiniu senu diedu.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 14, 21:40)
Koks skirtumas lietuviskai ar rusiskai? Abi sios kalbos pasaulyje bevertes.

As jau turejau pripuciama motorine valti, variklius, tai man pabegti butu paprasciau nei kitiems. Bet kad prasidejo Gorbaciovo perestrojka


Jei tu savo proteliu negebi aprepti lietuviu kalbos svarba pasaulinei lingvistikai, tai nereiskia, kad lietuviu kalba beverte.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 10 14, 20:59)
Pasakė Pasaulio plaukimo čempionei Rūtai Meilutytei  kažkokia sporto klubus ir net jogą lankanti Montevertė, kuri net SM be grasinimų su oponentais nepajėgi kalbėtis (neva, jei man tu man prieštarausi, tai Mano Dievai tau ir tavo vaikams sutrikdys sveikatą - citatos archyve saugomos smile.gif )... Vat taip va su ta stiprybe.

su jumis neįmanoma kalbėtis, nes jūs iš konsteksto ištraukinėjate po vieną žodį. Fui fuyi, kaip nebrandu ir amoralu netgi pavadinčiau.
O Dievai yra... wub.gif Labai geri ir padedantys Dievai tongue.gif wub.gif
Atsakyti

[quote name="IDOMUCIA" post="72521617" timestamp="1571078407"] Koks skirtumas lietuviskai ar rusiskai? Abi sios kalbos pasaulyje bevertes. /quote] nu nepilnavertiškumo tau visa kame. Tau nuo tavo beverčio buvimo pasauly irgi turbūt sunku. 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 14, 21:06)
su jumis neįmanoma kalbėtis, nes jūs iš konsteksto ištraukinėjate po vieną žodį. Fui fuyi, kaip nebrandu ir amoralu netgi pavadinčiau.
O Dievai yra... wub.gif Labai geri ir padedantys Dievai tongue.gif  wub.gif

Tikrai? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Su manim susikalba visi, kurie žino tekstus ir kontekstus - net išplėštus biggrin.gif


Dievai yra apskritai ontologinė patirtis, kuri struktūrizuoja egzistencinį asmens gyvenimą, bet Jūs ne Jų atstovė unsure.gif - Jūs, deja, Dievus tik kompromituojat unsure.gif Deja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 14 spalio 2019 - 21:29
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 14, 22:06)
su jumis neįmanoma kalbėtis, nes jūs iš konsteksto ištraukinėjate po vieną žodį. Fui fuyi, kaip nebrandu ir amoralu netgi pavadinčiau.
O Dievai yra... wub.gif Labai geri ir padedantys Dievai tongue.gif  wub.gif

Bet pigiu ir graziu megztuku is 100 proc medvilnes kazkodel nesugeba tau is dangaus numesti? biggrin.gif o atrodytu, toks paprastas noras... 🤷‍♀️

Ir su uzrasais, ir paveiksliukais, ir paprasti, 100 proc
https://locals.lt/pr...oterims/page/3/

85 - 100proc
https://www.dtwoappa...m/16-dzemperiai

Nezinau,kas tau yra grazu, cia ant greicio suradau, ir ar tu isivaizduoji moket uz kokybiska daikta 10 eur?
O kas tau yra grazu pvz? Nes tikrai atrodo yra tu dzempu normalios kokybes, jei dar geriau paieskojus.
Jei jau visai originaliai nori, visada galima daryti piesinius, siuvineti. Mano vieno pazistamo zmona tapo ant sukneliu, palaidiniu, tqi bet koki piesini gali turet ant savo 100proc medvilnes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 14 spalio 2019 - 23:50
QUOTE(paštininkė @ 2019 10 14, 19:42)
Tai beletristika ir niekas daugiau smile.gif
Dėkui, kad atėjot smile.gif  4u.gif Kuo daugiau emigrantų - tuo geriau: junkitės drąsiai 4u.gif  O tai buvo pas mus tik Lutukė, kuri dėl savo "gilios emigracijos" net lietuvių kalbos rašybą pamiršo biggrin.gif  (tačiau mus kaip saugoti lietuvių kalbą ir kultūrą moko  - nežinau, kaip ten su Jūsų emigracija, bet rašot geriau nei ji mirksiukas.gif be to Limcamca  man atrodo yra gerbtinas ir siektinas emigracijos pavyzdys SM; kaip ir Iš Šviesos) Man labai įdomu, kaip būtent Jūs matote Lietuvą. Va taip be "realybės" ir "rožinių svajų/akinukų" opozicijos?

Aš matau visaip, su visais trūkumais ir privalumais. Visas šalis matau taip, kaip sakoma(visur gerai, kur mūsų nėra). Man gerai visur, kur mano šeima. Kiekvienas pasirenkam savo kelią. Bet va žiūriu mūsų( Danguolė) geriau jau ir už mane žino kaip aš matau, tai man atsakinėti nebūtina.
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2019 10 15, 00:27)
Aš matau visaip, su visais trūkumais ir privalumais. Visas šalis matau taip, kaip sakoma(visur gerai, kur mūsų nėra). Man gerai visur, kur mano šeima. Kiekvienas pasirenkam savo kelią. Bet va žiūriu mūsų( Danguolė) geriau jau ir už mane žino kaip aš matau, tai man atsakinėti nebūtina.

"о то bigsmile.gif " - toks "Danguolės" darbas biggrin.gif

DijaDeima, tik nepradinkit iš šios temos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 14, 21:06)
su jumis neįmanoma kalbėtis, nes jūs iš konsteksto ištraukinėjate po vieną žodį. Fui fuyi, kaip nebrandu ir amoralu netgi pavadinčiau.
O Dievai yra... wub.gif Labai geri ir padedantys Dievai tongue.gif  wub.gif

knyga "Prisirpusios senmergės išpažintis". Knygoje yra labai juokinga vieta apie tai, kaip remiamasi burtais, spėjimais, ieškoma burtininkių, ir kaip tos burtininkės konsultuoja pasiklydusius savyje asmenis. Knygos autorė , ilgametė žurnalų paauglėms straipsnių rašytoja, aiškiai buvo prisiregistravus uždaruose forumuose, dėl situacijų išsiaiškinimo. Ir labai puikiai aprašiusi visą tą briedą. O Monteverte yra aiški prototipė, iš Lietuvos burtininkų pasaulio. Tip top rašymo maniera, stilius, suvokimas apie pasaulį.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 10 14, 22:24)
Tikrai?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Su manim susikalba visi, kurie žino tekstus ir kontekstus  - net išplėštus biggrin.gif
Dievai yra apskritai ontologinė patirtis, kuri struktūrizuoja egzistencinį asmens gyvenimą, bet Jūs ne Jų atstovė unsure.gif  - Jūs, deja, Dievus tik kompromituojat unsure.gif Deja.

Jums jie taip pasakė? tai apgavo tada, jie prie jumoro biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 15, 00:31)
Bet pigiu ir graziu megztuku is 100 proc medvilnes kazkodel nesugeba tau is dangaus numesti? biggrin.gif o atrodytu, toks paprastas noras... 🤷‍♀️

Ir su uzrasais, ir paveiksliukais, ir paprasti, 100 proc
https://locals.lt/pr...oterims/page/3/

85 - 100proc
https://www.dtwoappa...m/16-dzemperiai

Nezinau,kas tau yra grazu, cia ant greicio suradau, ir ar tu isivaizduoji moket uz kokybiska daikta 10 eur?
O kas tau yra grazu pvz? Nes tikrai atrodo yra tu dzempu normalios kokybes, jei dar geriau paieskojus.
Jei jau visai originaliai nori, visada galima daryti piesinius, siuvineti. Mano vieno pazistamo zmona tapo ant sukneliu, palaidiniu, tqi bet koki piesini gali turet ant savo 100proc medvilnes smile.gif

tu gal visai durnaja tiek už džempą mokėt? biggrin.gif jau geriau aš tiems pagarsėjusiems onkologiukams (nu nors tipo esu jų blogietė) atiduosiu nei džempams tiek
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 10 15, 08:46)
Nevaiksto monteverte i jokius sporto klubus.
Geriausiu atveju namie ant kilimelio pamedituoja.

biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mementoo @ 2019 10 15, 13:01)
knyga "Prisirpusios senmergės išpažintis".  Knygoje yra labai juokinga vieta apie tai, kaip remiamasi burtais, spėjimais, ieškoma  burtininkių, ir kaip tos burtininkės konsultuoja pasiklydusius savyje asmenis. Knygos autorė , ilgametė žurnalų paauglėms straipsnių rašytoja, aiškiai buvo prisiregistravus uždaruose forumuose, dėl situacijų išsiaiškinimo. Ir labai puikiai aprašiusi visą tą briedą. O Monteverte yra aiški prototipė, iš Lietuvos burtininkų pasaulio.  Tip top rašymo maniera, stilius, suvokimas apie pasaulį.

skaitot tokį briedą ir dar su pasididžiavimu čia rašot? nu nu, taip ir toliau, toli eisit biggrin.gif
Atsakyti