Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(Ašaka @ 2019 12 05, 19:42)
Kuo čia dėta A. Landsbergienė ar kuris nors kitas iš Landsbergių?
Prieš uždavinėjant idiotiškus klausimus, patartina būtų pasiskaityti Lietuvos Respublikos Konstituciją.

išeitų, kad darželis naudojasi pažeidėjo teritorija, taip jį paremdamas, arba ne taip išeina? taisykite mane, jei klystu 4u.gif kaip ten sako, jei dengi, slepi, užtari nusikalstantį, tai koks pats esi? nes įstatymo nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, ar ne taip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 05, 20:54)
1. išeitų, kad darželis naudojasi pažeidėjo teritorija, 2. taip jį paremdamas, arba ne taip išeina? taisykite mane, jei klystu 4u.gif  3. kaip ten sako, jei dengi, slepi, užtari nusikalstantį, tai koks pats esi? nes įstatymo nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, ar ne taip? smile.gif


1. Taip, išeitų. 2. Kaip suprantu, darželis patalpas ir teritoriją nuomojasi. Negi Jūs manote, kad nuomos mokėjimas yra pašalpa? 3. Kuo remiantis teigiate, kad nuomininkas kažką dengė, slėpė ar užtarė? Straipsnyje, kurio nuoroda buvo įdėta, apie tai nerašoma. Jei žinote kažką daugiau, pasidalinkite.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 12 05, 19:40)
jeigu būčiau meru, mano programa būtų kuo daugiau nemokamų būstų išdalinti šeimoms.


Kazka cia meluoji irs slepi. Kad kazka dalinti - pirma turi PAVOGTI AR ATIMTI is kitu. Arba kitaip apiplesti.

Tai ir sakyk, "jei buciau meru - pradeciau apiplesinet zmones"
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 12 05, 21:40)
jeigu būčiau meru, mano programa būtų kuo daugiau nemokamų būstų išdalinti šeimoms. Vis tik yra ir bus kategorija žmonių, kurie būstui neuždirbs. Arba jie tinkamu laiku nesusipras tinkamų sprendimų priimti. Čia ir turi atsirasti valstybės pagalba, tokiems, kam nepasisekė. Jos sveikata neleido daug dirbti ( kaip supratau iš pasakojimo), jis patentininkas, būstui neuždirbs. Kiek ten eilėje? 700 ? Kas tas yra, kodėl tiems žmonės neleidžiama gyventi kaip žmonėms? čia, aišku, retorika. Bet aš šioje vietoje Kručinskienę palaikau. Valstybė ją turi aptarnauti.

Bet taip auginama pašalpinių gvardija. Kam dirbti, jei gali ir taip gauti? Ir dar tokie reikalavimai... Jei visi laukiantys socialinio būsto norės po 50-60 kvadratų ir dar su autonominiu šildymu, su super duper remontais. Berniukas ir mergaitė turi atskirus kambarius turėt ax.gif i. Kažin koks procentas mažamečius vaikus auginančių ir pašalpų neprašančių taip gyvena? Savo vaiko klasiokus bent pažiūrėjus, pagrinde visi 2 kambarių butuose gyvena ir ne su vienu vaiku.

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 05, 22:11)
Kazka cia meluoji irs slepi. Kad kazka dalinti - pirma turi PAVOGTI AR ATIMTI is kitu. Arba kitaip apiplesti.

Tai ir sakyk, "jei buciau meru - pradeciau apiplesinet zmones"


Būtent
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 05 gruodžio 2019 - 20:22
QUOTE(Ašaka @ 2019 12 05, 20:07)
1. Taip, išeitų. 2. Kaip suprantu, darželis patalpas ir teritoriją nuomojasi. Negi Jūs manote, kad nuomos mokėjimas yra pašalpa? 3. Kuo remiantis teigiate, kad nuomininkas kažką dengė, slėpė ar užtarė? Straipsnyje, kurio nuoroda buvo įdėta, apie tai nerašoma. Jei žinote kažką daugiau, pasidalinkite.

tai reiškia, kad remia pažeidėją ar kitaip sakant pritaria pažeidėjui ir jei net paviešinus tą nesinešdina iš tos teritorijos, tai...?

Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2019 12 05, 20:19)
Bet taip auginama pašalpinių gvardija. Kam dirbti, jei gali ir taip gauti? Ir dar tokie reikalavimai... Jei visi laukiantys socialinio būsto norės po 50-60 kvadratų ir dar su autonominiu šildymu, su super duper remontais. Berniukas ir mergaitė turi atskirus kambarius turėt ax.gif i. Kažin koks procentas mažamečius vaikus auginančių ir pašalpų neprašančių taip gyvena? Savo vaiko klasiokus bent pažiūrėjus, pagrinde visi 2 kambarių butuose gyvena ir ne su vienu vaiku.


Būtent

tai tada visiems be sveikatos privalu dirbti, jokiu čia invalidumų tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 12 05, 18:31)
Ne, aš nedirbu savivaldybėje ir apskritai jokia valdininkė nesu biggrin.gif


Tai ir rašiau, kad galėtumėte dirbti, nes nuovoką turite. ubunte nuolatos varo naratyvą, kad valdininkai blogis, valdžia blogis, ginkluotosios pajėgos nereikalingos, teisėjai nupirkti, teismai nepatikimi. Tokie chaoso, anarchijų šalininkai, kaip fanatikai prieš bet kokią tvarką. Turi savo išgalvotą sistemą ir siunta, kad negauna palaikymo. Konstitucijos nėra atsivertusi, o komentuoja, mala , savo fantazijose pasiklydusi.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 12 05, 21:27)
Tai ir rašiau, kad galėtumėte dirbti, nes nuovoką turite. ubunte nuolatos varo naratyvą, kad valdininkai blogis, valdžia blogis, ginkluotosios pajėgos nereikalingos, teisėjai nupirkti, teismai nepatikimi.  Tokie chaoso, anarchijų šalininkai, kaip fanatikai prieš bet kokią tvarką. Turi savo išgalvotą sistemą ir siunta, kad negauna palaikymo. Konstitucijos nėra atsivertusi, o komentuoja, mala , savo fantazijose pasiklydusi.


Ta Kremliaus ikista nesamone, kad nereikalinga armija, sudirba visa Ubuntienes propoganda. Nes is kartu aisku saltinis. Kaip zmones persistengia...

Ubuntiene, tau gal ir policijos nereikia? Va Somalyje nera policijos ir kazkaip zmones gyvena... kieno chebra turi daugiau kalashu tie ir tvarka daro. Ne priesh policija agituot negalima, nes kad ateis ir su kerzavais - tuoj bus milicija ar policja
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 12 05, 21:27)
Tai ir rašiau, kad galėtumėte dirbti, nes nuovoką turite. ubunte nuolatos varo naratyvą, kad valdininkai blogis, valdžia blogis, ginkluotosios pajėgos nereikalingos, teisėjai nupirkti, teismai nepatikimi.  Tokie chaoso, anarchijų šalininkai, kaip fanatikai prieš bet kokią tvarką. Turi savo išgalvotą sistemą ir siunta, kad negauna palaikymo. Konstitucijos nėra atsivertusi, o komentuoja, mala , savo fantazijose pasiklydusi.

Tai aš supratau smile.gif Tiesiog užkirtau kelią jau iš karto matomoms spekuliacijų tendencijoms. O dėl viso kito - maksimaliai su Jumis sutinku, nes Jūsų išvardintas naratyvas, akivaizdu, tampa rinkiminės kovos instrumentu. Man tik gaila, kad dėl to kenčia, na, sakykim švelniai, įstatymus menkai žinantys ir socialiai labai pažeidžiami žmonės. Linksniuojama šeima tiesiog naudojasi tie, kurie nori patekti į Seimą. Smagu, kad, tikėtina, įsijungė tarnybos ir šeimai buvo padėta adekvačiai apsispręsti. Mat nei Krivickui, nei Janutienei ir nei Puteikiui ta šeima iš tikrųjų nerūpi - pamirš praėjus rinkimams. O šeimai gyventi reiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 05 gruodžio 2019 - 21:48
QUOTE(paštininkė @ 2019 12 05, 21:43)
Tai aš supratau smile.gif Tiesiog užkirtau kelią jau iš karto matomoms spekuliacijų tendencijoms. O dėl viso kito - maksimaliai su Jumis sutinku, nes Jūsų išvardintas naratyvas, akivaizdu, tampa rinkiminės kovos instrumentu. Man tik gaila, kad dėl to kenčia, na, sakykim švelniai, įstatymus menkai žinantys ir socialiai labai pažeidžiami žmonės. Linksniuojama šeima tiesiog naudojasi tie, kurie nori patekti į Seimą. Smagu, kad, tikėtina, įsijungė tarnybos ir šeimai buvo  padėta adekvačiai apsispręsti. Mat nei Krivickui, nei Janutienei ir nei Puteikiui ta šeima iš tikrųjų nerūpi - pamirš praėjus rinkimams. O šeimai gyventi reiks.


Gal bet jus atriskisk is vieno paketo armijos reikalinguma su baisiomis negerovemis LT. Tai kad jus viska paliekate viename - i nauda tam veikeju rytuose.

Nesuriskite savo fanatizmo noru su realiais poreikias.

Toliau... per savo fanatizma, jau nepastebit, kad formuojasi labai marga Lietuvos nekencianciu mase. tai tokie ivarus zmones, kad ne tik neturri nieko bendro, beet tuoj susipjautu, jei jiems leistu kazka spresti.
Vieeni nekencia, kad is ju paima turta ir kazkam ismeto, kiti nekencia, kad is kazko nepaima ir jiems neduoda, dar kiti nekencia dle betvarkes, kiti nekencia, nes bandoma istatymais drausminti... it t.t. ir pan.
Nueinama iki nesamoniu - garbinama Rusija, bet vaziuojama gyvent i vakarus...

Na jokios logikos tik neapykanta ar bent blogio linkejimas.

Na logika tokia, jei neisejo nieko sukurti, tai davai viska k ciortu susprogdinam.

Dar kaltu paieska... daugumai sunkiai einasi analizuot, tai zinoma, bus kalta valdzia, partijos, verslas ir turtingi, draugiskos valstybes ir ju politikai... aisku VISI KITOKIE... nu o po to eile pagal tautybes nustatyti kalte...
Nes siaip buti blogai negali, turi buti samokslai o ten renkasi panasus..

Be reikalo jus is to juokiates, kiek kartu istorija buvo is to visai ne juokinga.
Nereikia tokiu dalyku skatinti ignoruojant tikras problemas

Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 12 05, 21:43)
Tai aš supratau smile.gif

Aš supratau, kad supratote. Tekstas buvo skirtas ne Jums, bet per Jus.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 05, 22:18)
Gal bet jus atriskisk is vieno paketo armijos reikalinguma su baisiomis negerovemis LT. Tai kad jus viska paliekate viename - i nauda tam veikeju rytuose.

Nesuriskite savo fanatizmo noru su realiais poreikias.

Toliau... per savo fanatizma, jau nepastebit, kad formuojasi labai marga Lietuvos nekencianciu mase. tai tokie ivarus zmones, kad ne tik neturri nieko bendro, beet tuoj susipjautu, jei jiems leistu kazka spresti.
Vieeni nekencia, kad is ju paima turta ir kazkam ismeto, kiti nekencia, kad is kazko nepaima ir jiems neduoda, dar kiti  nekencia dle betvarkes, kiti nekencia, nes bandoma istatymais drausminti... it t.t. ir pan.
Nueinama iki nesamoniu - garbinama Rusija, bet vaziuojama gyvent i vakarus... 

Na jokios logikos tik neapykanta ar bent blogio linkejimas.

Na logika tokia, jei neisejo nieko sukurti, tai davai viska k ciortu susprogdinam.

Dar kaltu paieska... daugumai sunkiai einasi analizuot, tai zinoma, bus kalta valdzia, partijos, verslas ir turtingi, draugiskos valstybes ir ju politikai... aisku VISI KITOKIE... nu o po to eile pagal tautybes nustatyti kalte...
Nes siaip buti blogai negali, turi buti samokslai o ten renkasi panasus..

Be reikalo jus is to juokiates, kiek kartu istorija buvo is to visai ne juokinga.
Nereikia tokiu dalyku skatinti ignoruojant tikras problemas

Aš nesu fanatikė, stebiu, ir tai, kas vyksta, man visai nejuokinga.

Idomucia, jei rašot, rašykit adekvačiai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mementoo @ 2019 12 05, 22:19)
Aš supratau, kad supratote. Tekstas buvo skirtas ne Jums, bet per Jus.

Kaip ir mano smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 05 gruodžio 2019 - 22:26
Trumpai:
Lietuvos visuomene visaip skatna ir pataikauja zmoniu kvailumui o jus ta politika garbinate.
Tarp politiku nera lyderiu kurie sugebetu ne tik akcentuoti priimtinus masems dalykus bet ir grieztai paaiskinti, kad tai kas gal atrodo nepriimtin irgi reikalinga.
Ne tik pataikauja zmonems bet ir visoms valstybems aplink kurioms tarnauja.
Sakysim labai bjauru, kai Lietuva nepalaiko Vysegrado, del nauju kolonizantu priemimo... Kazkaip uzmirso kai SSSR veze is Rusijos zmones i pabaltiji. Dabar dar graziau - norima gabenti is visai svetimos kulturos saliu ir keisti etinine struktura...

Tai duos visai prastus vaisius
Atsakyti