Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(paštininkė @ 2019 12 06, 18:04)
1. Oi, tik nereikia Jūsų ir mano nesusikalbėjimo nurašyti visų išsilavinusių lietuvių mąstymo bėdoms - gal tik aš tokia nemąstanti bigsmile.gif  biggrin.gif

2.  Tačiau aš vadovaujuosi logika, kad jei pirminis veiksmas yra nelegalus (na, neturėjo teisės dėdė leisti gyventi savo giminaičiams Savivaldybei priklausančiam būste be Savivaldybės žinios), tai ir visi kiti po jo sekantys veiksmai yra nelegalūs (taigi, ta šeima ten gyveno nelegaliai).


Jus nemastot, kaip tikra lietuve. Nenorit sutikti su mano teiginiu pirmame, bet antrame puikiai parodot savo nesuvokima.

Jus neskiriat nei veeiksmui sekos logikos, nei aplamai logikos.
Kai man buvo gal 12 metu as skaiciau knyga apie Hebleri Fina ir ten puikiai mokino logikos. kad pradinis veiksmas nebutinai esminis.

Jei kazkas uzsigavo kojos pirsta, tada supykes pradejo begti, ikrito i sulini ir uzsimuse, tai negalima sakyti, kad jis mire, nes uzsigavo pirsta. Nors viskas nuo to prasidejo.

Toliau jus neskiriat nei teises subjektu nei objektu.
Nera taip, kad jei kazka tas dede ileido tai sutartis nustoja galiot, tik atsiranda pagrindas inicijuoti jos nutraukima, va kai bus nutraukta, pagal ta inicijavima ir kai bus atsizvelgta i istatymus ginancius vaikus ir gyventojus va tik tada legalumas pasikeis.

Taigi eleementariu dalyku nesuvokiat ir tai tragedija.

Lietuvoje vienas labai dabar zinomas zmogus man sake, kad savo kieme jis gali nusauti ka tik nori, nes apkaltintu isiverzimu i privacia valda. Gal zmogus ziurejo daug vesternu, nzn. bet pas daugeli zmoniu fantastines isvados ir fantastiniai loginiai vingiai.

Kai buvo komisija del mano transeksualumo, tai viena gydytoja net pasake, kad as nelegaliai vartojau vaistus... Kuriuos nelegaliai nusipirkdavau Lietuvos parduotuvese (apmokedamas bankine kortele ir dar nuolaidos budavo). Ant kiek zmones Lietuvoje isiknibe i sovietini belogiskuma...

Yra neblogas straipsnis apie Palecki "mums reikia snipu" , susirasit...

Netoli nuvaziavom nuo Breznevo, o kaip netoli
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 06, 19:35)
Nera taip, kad jei kazka tas dede ileido tai sutartis nustoja galiot,

[CODE]
Teisiškai būtent taip ir yra. Skaitykit įstatymus.

Gaila, Idomucia, maniau parašysit šioje situacijoje ką nors, na, adekvačiau...

Su džiaugsmu Jūsų akivaizdoje lieku nemąstanti lietuvė.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 12 06, 19:44)
[CODE]
Teisiškai būtent taip ir yra. Skaitykit įstatymus.



Nera. Butas isnuomotas ir gyvenamas. Reikia pirma nuomos sutarti NUTRAUKTI, tam reikia bent sprendimo... Kol isnuomotas dedei, ar velniui, tai tie asmenys sprendzia kam ten buti ir kiek laiko. O kai nuoma, panauda nutraukta ir kai dar pasibaigia apsauginiai terminai, tik tada prasideda nelegalumas
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 06, 19:35)
Kai buvo komisija del mano transeksualumo, tai viena gydytoja net pasake, kad as nelegaliai vartojau vaistus...  Kuriuos nelegaliai nusipirkdavau Lietuvos parduotuvese (apmokedamas bankine kortele ir dar nuolaidos budavo). Ant kiek zmones Lietuvoje isiknibe i sovietini belogiskuma...


Tikrai manot, kad Jūsų istorija yra adekvati Kručinskienės istorijai? Jūs mokėjot savo vardu ir savo kortele. Ta ponia ir jos šeima, manau, gavo mokesčius dėdės vardu... Va ir visas skirtumas. O kad atsilikusių Jūsų klausimu medikų yra - neneigiu:) Bet dabar mes analizuojam ne Jūsų istoriją.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 06, 19:56)
Nera. Butas isnuomotas ir gyvenamas. Reikia pirma nuomos sutarti NUTRAUKTI, tam reikia bent sprendimo... Kol isnuomotas dedei, ar velniui, tai tie asmenys sprendzia kam ten buti ir kiek laiko. O kai nuoma, panauda nutraukta ir kai dar pasibaigia apsauginiai terminai, tik tada prasideda nelegalumas

Visiškai neišmanot, kas yra socialinis būstas ir koks jo nuomos reglamentas. Sutartis automatiškai nutraukiama, paaiškėjus, kad būste gyvena kitas žmogus, nei oficialus nuomotojas.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 12 06, 20:02)
Tikrai manot, kad Jūsų istorija yra adekvati Kručinskienės istorijai? Jūs mokėjot savo vardu ir savo kortele. Ta ponia ir jos šeima, manau, gavo mokesčius dėdės vardu... Va ir visas skirtumas. O kad atsilikusių Jūsų klausimu medikų yra - neneigiu:) Bet dabar mes analizuojam ne Jūsų istoriją.


Prie ko cia mano istorija? tokius vaistus visuomet teisiskai buvo privaloma pardavinet su receptu. Bet jei man parduodavo, be JOKIU RECEPTU, tai nereiskia, kad as juos turejau nelegaliai, nes tureti ir vartoti galima KA NORI iskyrus narkotikus.

taip ir su tuo butu... na koks skirtumas kokiu vardu jei galima apmoket ir gyvent ir ta buvo galima daryt tiek metu.
Sutartis liete tik ta dede, o nee kitus asmenis. Todel teisiskai.
Pirmiausia inicijuojama sutarties nutraukimas, o po to aiskinamasi, ka reikia daryti su situacija, kai realiai ten gyvena zmones, kurie nepazeide jokiu istatymu (dede pazeide)
Papildyta:
QUOTE(paštininkė @ 2019 12 06, 20:05)
Visiškai neišmanot, kas yra socialinis būstas ir koks jo nuomos reglamentas. Sutartis automatiškai nutraukiama, paaiškėjus, kad būste gyvena kitas žmogus, nei oficialus nuomotojas.


Ten nera socialinis bustas kiek zinau.

ANtra. Kol kas savivaldybes bustu jokie automatai neadministruoja, tai jus nekorektiskai vartojate terminus. Gal but Savivaldybe gali isleisti potvarki, kad remianti tais ir tais faktais, kurie turi buti TINKAMAI UZPROTOKOLUOTI, savivaldybe priima nutarima nutraukti sutarti.

Bet va liko klausimas ka daryti su seima kuri gyvena bute kur nutraukta sutartis...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 06, 20:08)
Prie ko cia mano istorija? tokius vaistus visuomet teisiskai buvo privaloma pardavinet su receptu. Bet jei man parduodavo, be JOKIU RECEPTU, tai nereiskia, kad as juos turejau nelegaliai, nes tureti ir vartoti galima KA NORI iskyrus narkotikus.

taip ir su tuo butu... na koks skirtumas kokiu vardu jei galima apmoket ir gyvent ir ta buvo galima daryt tiek metu.
Sutartis liete tik ta dede, o nee kitus asmenis. Todel teisiskai.
Pirmiausia inicijuojama sutarties nutraukimas, o po to aiskinamasi, ka reikia daryti su situacija, kai realiai ten gyvena zmones, kurie nepazeide jokiu istatymu (dede pazeide)

1. Gali būti, nežinau, kokius vaistus vartojat. Man svarbu, kad vartojat savo vardu.

2. Didelis skirtumas, Jūs tiesiog nieko neišmanot apie socialinį būstą.

3. Žr. 2.

Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 06, 20:12)
Ten nera socialinis bustas kiek zinau.

Bet va liko klausimas ka daryti su seima kuri gyvena bute kur nutraukta sutartis...

1. Kiek žinau, ten tik palėpė Savivaldybei nepriklauso, o visas kitas "plotas", deja, bet Savivaldybės.

2. Žr. į Krušinskus mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 06 gruodžio 2019 - 20:23
QUOTE(paštininkė @ 2019 12 06, 20:20)

1. Kiek žinau, ten tik palėpė Savivaldybei nepriklauso, o visas kitas "plotas", deja, bet Savivaldybės.



Jus nelabai suprantate ka as rasau.
Savivaldybei priklauso ne tik socialiniai bustai, bet gali priklausyti ir kitokie bustai. gali priklausyti komercines patalpos.
Ten lyg buvo pamineta, kad taip turtas savivaldybes, bet tai ner socialinis bustas ir net neatitinka socialiniam bustui keliamu reikalavimu. Ir gal aplamai gyvenamajam bustui keliamu reikalavimu.

Nesu tikras, ten daug kas ka rase...

Esme, kad jokio automatizmo nera tokiuose reikaluose
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 06, 20:27)
Jus nelabai suprantate ka as rasau.
Savivaldybei priklauso ne tik socialiniai bustai, bet gali priklausyti ir kitokie bustai. gali priklausyti komercines patalpos.
Ten lyg buvo pamineta, kad taip turtas savivaldybes, bet tai ner socialinis bustas ir net neatitinka socialiniam bustui keliamu reikalavimu.

1. Be abejo, Savivaldybei priklauso ne tik socialiniai būstai. Tačiau mes kalbam iš to, kas yra viešumoje ir kaip vystosi istorija, būtent apie juos.

2. Jei būtų kitas to būsto statusas (manau, ponios gynyba blefavo), kitokia istorijos eiga būtų. O dabar matom: išsikrausto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 06 gruodžio 2019 - 20:33
QUOTE(paštininkė @ 2019 12 06, 20:20)
2. Žr. į Krušinskus mirksiukas.gif  smile.gif

įžeidinėjat? unsure.gif jau ir jūs? o už archangelą tiek pliekėt... vai vai...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 06, 20:37)
įžeidinėjat? unsure.gif jau ir jūs? o už archangelą tiek pliekėt... vai vai...

labai atsiprašau. Rimtai. Kručinskai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 06 gruodžio 2019 - 20:46
QUOTE(paštininkė @ 2019 12 06, 20:31)
Jei būtų kitas to būsto statusas (manau, ponios gynyba blefavo), kitokia istorijos eiga būtų. O dabar matom: išsikrausto.


Nesuprantat jus tokiu zmoniu, ten panasu buvo planai privatizuot ir uzdirbt...
Atsakyti
Neblogai biggrin.gif bet nepatiko Veryguciui biggrin.gif
https://m.delfi.lt/l...php?id=82989159
Atsakyti