Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW MADEWELL


NENORIU UZKRAUTI PUSLAPIO KALNAIS FOTO,TODEL KVIECIU UZSUKTI I MANO PROFILI VINTED.LT
LABAI DAUG GRAZIU J.CREW RUBELIU RASITE CIA:

https://www.vinted.l...r/13142-pgituke
Atsakyti

Suknutė su kišenėm, laisvesnio modelio, man su 162cm ūgiu iki kelių. Nauja, S dydžio. Gaila, kad man netinka  spalva..

https://www.jcrew.co...ame=natural-red

Atsakyti
Ieskau Jcrew wool salikelio, gal kas turite pardavimui:)
Atsakyti

Kaina?

Atsakyti

Suknutė su kišenėm, laisvesnio modelio, man su 162cm ūgiu iki kelių. Nauja, S dydžio. Gaila, kad man netinka  spalva..

https://www.jcrew.co...ame=natural-red

Kaina?

Atsakyti
Crewcuts (ne factory) švelnios vilnos megztinukas su žaviais papuošimais ant rankovyčių.
Labai šiltas, gražiai žiūrisi prie uniformos wub.gif . Dydis 14. Vilkėtas labai mažai. Išaugom, nespėję panešiot ir pasidžiaugt..
vartotojo įkelta nuotrauka

Crewcuts (ne factory) Sundae megztinukas. Nerealus wub.gif Su vyšnia ir confetti papuošimais wub.gif
Taip pat vilnonis. Dydis 12. Vilkėtas kiek daugiau, bet vis dar puikus.
vartotojo įkelta nuotrauka
Kaina 22e. už abu. Su siuntimu. 4u.gif

Crewcuts (ne factory) Unicorn hoodie. Nerealus bliuzonas. Naujas, šiltas, labai labai geros, pūkuotos ir šiltos medžiagos. Naujas, tačiau iš parduotuvės gavome be pop.etiketės. Dydis 14.
Kaina - 25e. Su siuntimu. Mokėjom apie 40...
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chloja: 10 spalio 2020 - 20:32
Labai labai ieskau pirkti sio komplektuko M dydzio arba tiktu tik virsus m:)vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2020 10 10, 21:30)
Labai labai ieskau pirkti sio komplektuko M dydzio arba tiktu tik virsus m:)vartotojo įkelta nuotrauka


Labai ieskau xs dydzio abieju daliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2020 10 10, 21:30)
Labai labai ieskau pirkti sio komplektuko M dydzio arba tiktu tik virsus m:)vartotojo įkelta nuotrauka

o aš ieškau crew kašmyrinio kostiumo viršutinės dalies M arba S dydžio 4u.gif pilkos spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
Perkančiai pridėsiu dovanų Jcrew Jackie shell navy spalvos, XS, dydis, dėvėta kokį sykį, kaip nauja ir vintage tee, spalva - navy bright persimmon, irgi puikios būklės.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Nauji su etikete strech perfect shirt, spalva warm clove (tamsi alyvuogės). Dydis PXS, atitinka, tamprūs. Kaina 15 eur.
Išmatavimai: tarp pažastų 43 cm, rankovė nuo peties 55 cm, ilgis 64 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
spalva tokia
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauji (be etiketės) classic popover shirt in cherry print. Lengvi, malonios medžiagos. Dydis 00, tinka XS-S. Kaina 30 eur.
Išmatavimai: tarp pažastų 44 cm, rankovė nuo peties 60 cm, ilgis 67 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
Nauji su etikete Madewell Embroidered Peace Sign Tie Front Shirt. Labai kokybiški. Dydis XXS, tiks XS-S. Kaina 25 eur.
Išmatavimai: tarp pažastų 55 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Minimaliai dėvėtas SWING SWEATER IN WAFFLE KNIT EVERYDAY CASHMERE, be dėvėjimo žymių. 100% kašmyras, megztinis nėra plonas. Spalva pilka. Dydis XXS, į didesnę pusę, tiks XS, gal S. Kaina 40 eur.
Išmatavimai: tarp pažastų 54 cm, ilgis 60 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Kartą dėvėta perfect fit palaidinė. Spalva pilka. Dydis XXS, tampri. Kaina 4 eur.

vartotojo įkelta nuotrauka



Papildyta:
Nauja su etikete Madewell Choker Collar Velvet Tee. Labai kokybiška palaidinė. Spalva dark metal. Dydis XS, tiks XS-S. Kaina 40 eur.
Išmatavimai: tarp pažastų 47 cm, ilgis 66 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

NAUJA neplonos medvilninės parka wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 13 spalio 2020 - 11:45
Du kartus vilkėta, be vilkėjimo žymių populiarioji Crewcuts lininė suknelė.
Dydis 12.
29e.


vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:


Crewcuts ( ne factory) pūkinė striukė berniukui. Dydis 14, mažinta, sakyčiau.
19e.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti