Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 172 TEMA (SAUSIS)

Niu va ale šustrą testą nusipirkau už 5eurus kuris parodo nėštumą likus 5-7 dienom iki mm. Nu padariau ir nieko net vaiduoklio  

Oj, tai dar visai pigiai apsisukai, aš tai tokį ankstyvo nustatymo testą gavau už 8 eur.  :blink:  :lol:  Ir pagriebiau aš jį net į kainą nežiūrėdama, tik po to čekyje apsižiūrėjau  :oh:​ 

Atsakyti

Mano mm dar neprasidėjo, iš vis ten vos kažko yra... Kaip negerai, kai mm tokiais tepliojimais prasideda  :unsure:​ 

Atsakyti

Sveikos :4u: o jūs čia senbuvės nt karalienės  :D  

o man mm d ir kolkas netepa ..tik maudžia maudžia  ir strenas skauda  ...ir nt toli nenubėgsiu nusipirkt ryt tiktai  :rolleyes: šiand tempos dar nematavau nebuvo kada bėgu daba 🤔 tyliai meldž kad nebepramuštų  :unsure: 

Atsakyti

O gal visgi nebebus Kisulita  🤔 :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 31 sausio 2018 - 16:12

Niu va ale šustrą testą nusipirkau už 5eurus kuris parodo nėštumą likus 5-7 dienom iki mm. Nu padariau ir nieko net vaiduoklio  :oh: ir taip maudena pilvo apačią, bet ne taip kaip per mm  ir vos vos rūžavos išskyros pasirodė tai galvoju gal mm parsibeldžia arba implatantacija įvyko šįryt.

Na dar laikom špygas 🤗 man mm diena o prieš 5d nerodė dar o mm kolkas nėra dar turiu vilties kad nepramuš 😉

Atsakyti

O gal visgi nebebus Kisulita  🤔 :4u:​ 

Stengiuosi jokių vilčių nedėti, po abrazijos gal dar neatsigavo organizmas ir pačios mm dar neatsistatė  :)​  Nors LAAABAI viliuosi, kad čia implantacinis...

Atsakyti

Stengiuosi jokių vilčių nedėti, po abrazijos gal dar neatsigavo organizmas ir pačios mm dar neatsistatė  :)​  Nors LAAABAI viliuosi, kad čia implantacinis...
Niu palauksim pagyvensim pamatysim man jau 7ciklas 🙄 tiesiog nepagaunam ir viskas 😣
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 31 sausio 2018 - 16:29

Sveikos :4u: o jūs čia senbuvės nt karalienės  :D  

o man mm d ir kolkas netepa ..tik maudžia maudžia  ir strenas skauda  ...ir nt toli nenubėgsiu nusipirkt ryt tiktai  :rolleyes: šiand tempos dar nematavau nebuvo kada bėgu daba 🤔 tyliai meldž kad nebepramuštų  :unsure:

Temperatūra 37.3 😒laikau sau špygas 

Atsakyti

Temperatūra 37.3 😒laikau sau špygas 
Jeigu ne ryte ką tik pabudus matuota, tai iš vėliau matuojamos temperatūros nelabai informacijos gausi, nes ji kinta per dieną  :)​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 31 sausio 2018 - 17:31

Sveikos, aš čia naujokė 😁mm turėjo būt vakar, bet dar jų nėra iki šiol jei daryčiausi testą rytoj man jau rodytų? 🤔Nes dariausi prieš keles dienas neiškentėjusi tai rodė neigiama. Bijau darytis ir nusivilti eilinį sykį, bet ir labai įdomu 🙄

Atsakyti

Tai zinoma rodytu :) 

O man idomu juk ov testas visada rodo vaiduokli, net ir antroj ciklo fazej?

Atsakyti

O man idomu juk ov testas visada rodo vaiduokli, net ir antroj ciklo fazej?

Jo, visada meta vaiduoklį, bet esant nėštumui ima ryškėti, o apie mm dienas, tai ten tiesiog švyti ta testinė juostelė  :D​  Jeigu nėra ryškėjimo, tik silpna antra juostelė, tai neverta ir nt darytis :)

Atsakyti