Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pardavimas, kai nepraėję 3 metai

QUOTE(raganele @ 2007 05 03, 10:16)
Plyyyz, gal gali kontaktus notarės į až, kuri tokiam sandoriui "pasirašė" bigsmile.gif Labai labai reikia, jei, žinoma, Vilniuj...



ne vilnius unsure.gif o čia nieko pasirašinėt nereikia smile.gif čia legalus sandoris bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(orlyte @ 2007 05 03, 15:44)
ne vilnius  unsure.gif  o čia nieko pasirašinėt nereikia smile.gif čia legalus sandoris  bigsmile.gif

nu žinok ne visiems notarams doh.gif jau susidūriau su kontoromis, kuriose nebijo ir sugeba nebent dokumentų kopijas tvirtinti... Sudėtingesnių sandorių kratosi ar prisigalvoja visokių durniausių reikalavimų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2007 05 03, 16:46)
nu žinok ne visiems notarams doh.gif jau susidūriau su kontoromis, kuriose nebijo ir sugeba nebent dokumentų kopijas tvirtinti... Sudėtingesnių sandorių kratosi ar prisigalvoja visokių durniausių reikalavimų schmoll.gif



blink.gif blink.gif unsure.gif nu matysim...
Atsakyti
man kol kas irgi nepraėjo tie bjaurūs 3 metai blink.gif dar metus turiu laukti, kad galėčiau parduoti butą unsure.gif visai nelinksma schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2007 04 14, 16:22)
Ačiū už atsakymus.
Ko gero reikia mokėti,bet tada didelė neteisybė.Kažkas čia ne taip.Gal yra kažkokios išimtys,arba kokį įstatymą galima pritaikyti.
Galvoju,tada visai nedeklaruosiu.



as ir kai nezinojau kaip tai vyksta galvojau, ai nedeklaruosiu ir nieks nesikabines lotuliukas.gif o pasirodo viska tie mokesciai zino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2007 05 04, 21:24)
man kol kas irgi nepraėjo tie bjaurūs 3 metai  blink.gif  dar metus turiu laukti, kad galėčiau parduoti butą  unsure.gif visai nelinksma  schmoll.gif


Galima parduot ir nesulaikus triju metu nemokant jokiu mokesciu 4u.gif
Pati tai dariau,reikejo tik su protingi zmogeliuku pakalbet.

O eiga tokia: Susirandi klientus,iskart susitari kad dok tvarkymas truks apie pora men,tada susirandi kas paskolis pinigeliu tiek kiek reikia dar sumoket bankui,as skolinausi is zmogaus uz procentus,susitari grazinima su laiko rezervu kokiem dviem men,isperki is banko buta,pasidarai pleminaru vertinima(butinai pries padovanojant)ir padovanoji mamai arba tevui (uz dovana tevai vaikams,vaikai tevams mokesciu moket nereikia)tada parduodi ir grazini skolintus pinigelius.Aisku dok tvarkymas gaunasi dvigubai daugiau nei siaip bet tai nera ta suma kuria sumoketum mokesciams.

Tikiuosi aiskiai surasiau jei ne klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milanija @ 2007 05 15, 06:10)
Galima parduot ir nesulaikus triju metu nemokant jokiu mokesciu 4u.gif
Pati tai dariau,reikejo tik su protingi zmogeliuku pakalbet.

O eiga tokia: Susirandi klientus,iskart susitari kad dok tvarkymas truks apie pora men,tada susirandi kas paskolis pinigeliu tiek kiek reikia dar sumoket bankui,as skolinausi is zmogaus uz procentus,susitari grazinima su laiko rezervu kokiem dviem men,isperki is banko buta,pasidarai pleminaru vertinima(butinai pries padovanojant)ir padovanoji mamai arba tevui (uz dovana tevai vaikams,vaikai tevams mokesciu moket nereikia)tada parduodi ir grazini skolintus pinigelius.Aisku dok tvarkymas gaunasi dvigubai daugiau nei siaip bet tai nera ta suma kuria sumoketum mokesciams.

Tikiuosi aiskiai surasiau jei ne klausk mirksiukas.gif


Nelabai supratau tą schemą. Turi butą, padovanoji, o paskui tas giminaitis parduoda ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 05 16, 20:56)
Nelabai supratau tą schemą. Turi butą, padovanoji, o paskui tas giminaitis parduoda ar kaip? g.gif


Taip smile.gif ji padovanoji (bet tik mamai arba tevui) o paskui parduodi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milanija @ 2007 05 17, 07:48)
Taip  smile.gif ji padovanoji (bet tik mamai arba tevui) o paskui parduodi smile.gif


tai tada mama ar tėvas turi mokesčius mokėti... ar aš vėl kažką ne taip supratau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 05 18, 08:33)
tai tada mama ar tėvas turi mokesčius mokėti... ar aš vėl kažką ne taip supratau?  unsure.gif



Butent jei dovanoji tevui ar mamai mokesciu moket nereikia,visais kitais atvejais reikia moket pelno mokesti 15%

Cia vyriausybes mazyte spraga,ir kas zino pasinaudoja (as jau pasinaudojau),bet manau su laiku pastebes ir pakoreguos istatyma g.gif bet siai dienai dar galima tai daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milanija @ 2007 05 21, 09:57)
Butent jei dovanoji tevui ar mamai mokesciu moket nereikia,visais kitais atvejais reikia moket pelno mokesti 15%

Cia vyriausybes mazyte spraga,ir kas zino pasinaudoja (as jau pasinaudojau),bet manau su laiku pastebes ir pakoreguos istatyma g.gif bet siai dienai dar galima tai daryt smile.gif


Iš naujo, nes aš kažko nesuprantu.

1 žingsnis. Tu padovanoji tėvui arba motinai. Mokesčiai nemokami.

2 žngsnis. Tėvas arba motina parduoda. Mokesčius jie susimoka nuo visos pardavimo sumos, nes jų įsigijimo vertė yra lygi 0 Lt.

Man gaunasi mokesčių daugiau nei kad pati parduotum. Ar aš čia kažko nesuprantu? g.gif
Atsakyti
Na juk įvertinti reikia prieš dovanojimą - vertinimo skaičiukai ir bus dovanojamo turto vertė, nuo kurios tėvai mokesčių nemoka, o parduoda už dovanotą vertę smile.gif Ale va mumi įvertino daug mažiau, nei pardavimo kaina, tai vis dar galvoju, kaip čia susukti reikalą g.gif
Atsakyti