Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(kriisti @ 2018 11 09, 09:00)
Zibuteg itališki TWIN-SET Simona Barbieri nu as nesutikciau, kad jie 40 as pati juos turejau, tik man ikist koja buvo sunku, bet jie tikri 41, nes as visus perku 10 tik yoox 11, nes jie nuro, kad eu 41, ir man ilgio per akis buvo, bet as nesiknisau su ikismu ir pardaviau, nors batai negaliu kokio gazumo ir kokio dailumo ant kojos, vizualiai net mazina koja  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Sutinku, ne 40, o 41
(nežinau, ar nešiosiu, nepardaviau, nes tingiu biggrin.gif )
Atsakyti
https://www.nordstro.....or=ULTRA BLUE
Papildyta:
https://www.nordstro...e?color=NATURAL
Atsakyti
Gal yra pirkusiu skrybele is Crew? Normalaus dydioz galvai, kokio dydzio reiktu? Metausi tarp s-m ir m-l unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
https://www.nordstro.....or=BLACK/GOLD
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2018 11 09, 10:36)
Tikrai nieko gero... doze omega 3 tragiskai maza. Rinkites zuvu taukus, ar omega 3 rr, kad koncentracija omega 3 butu 1000 mg. Ne zuvu tauku 1000, o riebiuju rugsciu  4u.gif

Tikrai?... O visur rašo, kad pakankamas Omega 3 poreikis parai, plius jis ne toksiškas, priešingai nei žuvų taukai unsure.gif
Citata:
Krilis yra saugus ir netoksiškas. Jis minta mikroskopiniais dumbliais, kurie gamina omega-3 riebalų rūgštis, todėl patys kriliai yra laikomi vienu iš geriausių, veiksmingiausių ir prieinamiausių omega-3 riebalų rūgščių šaltinių, iš kurių gaminami krilių taukai. Manoma, jog krilio aliejus yra mažiau užterštas gyvsidabriu ir toksinais nei žuvis, nes kriliai žvejojami švariuose Antarktidos vandenyse, todėl nekaupia savyje toksinių medžiagų, cheminių teršalų ir sunkiųjų metalų.
Krilių aliejuje gausu omega-3, omega-6, omega-9 riebiųjų rūgščių, būtinų mūsų organizmui. Jų galime gauti iš žuvies, tačiau ar kasdien valgome žuvį ir ar esame tikri, kad ji neužteršta? Krilio aliejaus sudėtyje esantys fosfolipidai padeda įsisavinti daugiau jame esančių riebiųjų rūgščių. Šis aliejus unikalus tuo, kad omega riebalų rūgštys jungiasi su fosfolipidais, kurie formuoja mūsų kūno ląstelių membranų struktūrinį pagrindą. Mūsų kūnas atpažįsta krilių aliejų ir įsisavina. Dėl šios priežasties krilių aliejaus vartojama dozė yra mažesnė nei žuvų aliejaus, tačiau efektas yra daug didesnis.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2018 11 09, 10:52)
Tikrai?...  O visur rašo, kad pakankamas Omega 3 poreikis parai, plius jis ne toksiškas, priešingai nei žuvų taukai  unsure.gif
Citata:
Krilis yra saugus ir netoksiškas. Jis minta mikroskopiniais dumbliais, kurie gamina omega-3 riebalų rūgštis, todėl patys kriliai yra laikomi vienu iš geriausių, veiksmingiausių ir prieinamiausių omega-3 riebalų rūgščių šaltinių, iš kurių gaminami krilių taukai. Manoma, jog krilio aliejus yra mažiau užterštas gyvsidabriu ir toksinais nei žuvis, nes kriliai žvejojami švariuose Antarktidos vandenyse, todėl nekaupia savyje toksinių medžiagų, cheminių teršalų ir sunkiųjų metalų.
Krilių aliejuje gausu omega-3, omega-6, omega-9 riebiųjų rūgščių, būtinų mūsų organizmui. Jų galime gauti iš žuvies, tačiau ar kasdien valgome žuvį ir ar esame tikri, kad ji neužteršta? Krilio aliejaus sudėtyje esantys fosfolipidai padeda įsisavinti daugiau jame esančių riebiųjų rūgščių. Šis aliejus unikalus tuo, kad omega riebalų rūgštys jungiasi su fosfolipidais, kurie formuoja mūsų kūno ląstelių membranų struktūrinį pagrindą. Mūsų kūnas atpažįsta krilių aliejų ir įsisavina. Dėl šios priežasties krilių aliejaus vartojama dozė yra mažesnė nei žuvų aliejaus, tačiau efektas yra daug didesnis.


Reklama.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2018 11 09, 09:49)
Gal yra pirkusiu skrybele is Crew? Normalaus dydioz galvai, kokio dydzio reiktu? Metausi tarp s-m ir m-l  unsure.gif  4u.gif

Kas yra "normalaus"?
jaie apie 56 cm galva M-L, bent jau mano patirtis
Atsakyti
https://www.nordstro...let?color=BLACK
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 11 09, 10:53)
Kas yra "normalaus"?
jaie apie 56 cm galva M-L, bent jau mano patirtis



56 ir mano, reik bandyti m-l dydi uzsisakyti. Aciu, kad patarete 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskee84: 09 lapkričio 2018 - 10:03
QUOTE(braskee84 @ 2018 11 09, 11:49)
Gal yra pirkusiu skrybele is Crew? Normalaus dydioz galvai, kokio dydzio reiktu? Metausi tarp s-m ir m-l  unsure.gif  4u.gif

Panama S/M man mazoka buvo
Atsakyti
QUOTE(ciobreliss @ 2018 11 09, 11:04)
Panama S/M man mazoka buvo



Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2018 11 09, 12:02)
56 ir mano, reik bandyti m-l dydi uzsisakyti. Aciu, kad patarete  4u.gif

Kokia perkat? 😊
Atsakyti