Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Ar plisuoti sijonai jums nesielektrina?

Atsakyti
Giliukai auskarai

gavau šiuos.labai dailūs, kokybiški.mažučiai, kuklūs, labai subtilūs.dabar lauksiu broškės į kompaniją 😍
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2018 11 17, 21:06)
Giliukai auskarai

gavau šiuos.labai dailūs, kokybiški.mažučiai, kuklūs, labai subtilūs.dabar lauksiu broškės į kompaniją 😍

penktadieni rodos per labas rytas kalbejo ta gi kazkokia stililiste Gylyte rodos, kad komplektukai nunai bais bais nemadoj. bet jau kad pati buvo nusikarscius, tai irgi kazkoks siaubekas.
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2018 11 17, 20:58)
visada naudojau paprastus soft šepetėlius.tada nuėjau profilaktiškai pas higienistą, pravalė ir sakė, kad jei žmonės naudotų kietesnius šepetėlius, ne visiems reikėtų valyt pas juos. Tai žodžiu, nusipirkau, kietesnį šepėtėlį..ir per metus  taip nubružinau kaklelius, kad dabar reik eiti estetiškai plombuoti...tai jau net ir bijau dar experimentuoti su elektrin.

QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 21:00)
man gydytoja atvirksciai, liepe pirkt tik soft biggrin.gif

O vat man sakė turėt ir valyt su dviem biggrin.gif kur akmenys kaupiasi valyt su kietesniu (pas mane apatinių dantų vidinėj pusėj),visur kitur su minkštesniu, + dar valyt su spec šepetėliu tarpdančius (čia jau higienistė patarė).Daug darbo tas dantų valymas doh.gif biggrin.gif
O šiaip vis neįsigiju neišbandau vieno danties šepetėlio.Tie sako geriau išvalo,nei paprasti rolleyes.gif Reiks įsigyt,išmėgint.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 22:09)
penktadieni rodos per labas rytas kalbejo ta gi kazkokia stililiste Gylyte rodos, kad komplektukai nunai bais bais nemadoj. bet jau kad pati buvo nusikarscius, tai irgi kazkoks siaubekas.

Nu gi larioką bižuterijos atidarė, tai musėt reklamuoja. Lai jin Anglijos karalienei paaiškina kaip komplektai nemadoj biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 11 17, 21:09)
O vat man sakė turėt ir valyt su dviem  biggrin.gif kur akmenys kaupiasi valyt su kietesniu (pas mane apatinių dantų vidinėj pusėj),visur kitur su minkštesniu, + dar valyt su spec šepetėliu tarpdančius (čia jau higienistė patarė).Daug darbo tas dantų valymas doh.gif  biggrin.gif
O šiaip vis neįsigiju neišbandau vieno danties šepetėlio.Tie sako geriau išvalo,nei paprasti rolleyes.gif Reiks įsigyt,išmėgint.

tai pas tave gal kaklai normalus, pas mane po to kai isrove protinis, tai salia esantis dantas plikas kaip uzkulas, tai jazzmarija ten ji ivalyt, cypdama gramdau, bet nieka neliek. tepu paskui ten visokiom šmerom, kad mol "ataugtu", bet vieną tą kaklą plombavo nes buvo ragelis konkretus.
Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2018 11 17, 21:11)
Nu gi larioką bižuterijos atidarė, tai musėt reklamuoja. Lai jin Anglijos karalienei paaiškina kaip komplektai nemadoj  biggrin.gif

nežinau ką ji darė, nesidomiu, nes ji man kažkokia nestilingumo viršūnė.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 22:09)
penktadieni rodos per labas rytas kalbejo ta gi kazkokia stililiste Gylyte rodos, kad komplektukai nunai bais bais nemadoj. bet jau kad pati buvo nusikarscius, tai irgi kazkoks siaubekas.

nelabai man tie stilistai rūpi biggrin.gif
auskariukai labai mažuliai, trūksta kompanijos
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2018 11 17, 21:17)
nelabai man tie stilistai rūpi  biggrin.gif
auskariukai labai mažuliai, trūksta kompanijos

as turiu begale papuosalu, suveztu is visokiu kelioniu ir tttttt, bet paskutinius metus tedeviu 1 žiedą ir perliukus ausyse. Jau taip tingiu beleką derint ir karstytis biggrin.gif vieninteli ką, tai apyrankes kokias užsidedu, nes jos pvz ant gumos ir nereik stangintis ten su jom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2018 11 17, 22:03)
pirkčiau dar  wub.gif



Paguodėt angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(ingi @ 2018 11 17, 21:03)
<p>Ar plisuoti sijonai jums nesielektrina?</p>

tas uniqlo kur šnd buvo aptratas tai tikrai / nesilelektrina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 17 lapkričio 2018 - 21:25
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 22:15)


nežinau ką ji darė, nesidomiu, nes ji man kažkokia nestilingumo viršūnė.

Man jos manikiūras visad labai gražus- trumpi randoni nesmailūs nagai.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 21:09)
penktadieni rodos per labas rytas kalbejo ta gi kazkokia stililiste Gylyte rodos, kad komplektukai nunai bais bais nemadoj. bet jau kad pati buvo nusikarscius, tai irgi kazkoks siaubekas.

Kokia ten stiliste is jos, nei skonio nei supratimo apie mada. Cia puse forumo ja pacia pakonsultuoti galetu.
Atsakyti