Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

HELP!

mano mergina užsimanė Kalėdoms mašinos su pulteliu. blink.gif
Gal turit įdėjų kur ieškot, į ką dėmesį atkreipt? Neteko gyvenime tokio daikto pirkti.
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2018 11 19, 12:31)
Papasakokit , kaip džiovyklėj džiovinat  ax.gif
Aš bandau dėt sausą , kad išpurentų , tai kelias minutes pasuka ir išsijungia , tipo sausa jau unsure.gif
Gal reikia skalbt ir tada iš karto džiovint.

jei yra laikmatis, nustatykit dziovinima konkreciam laikui, 10-20-30 min arkiek reikia.
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2018 11 19, 12:54)
yra atšviežinimo , bet aš noriu , kad pūkus ,suėjusius į guzą, išpurentų.
bandysiu ant vilnos programos bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif


Gal teniso kamuoliukai padėtų tuos guzus išpurenti, jei dar nebandėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2018 11 16, 18:32)

Labai ačiū už siuntinį, eina švilpt kokie uniqlo sijonai geri wub.gif  ačiū kas užrodėt plisuotą vyno spalvos  wub.gif  wub.gif

aš šiandien irgi tokių pačiu pasipuošiau - nu kaip gerai jaučiuos biggrin.gif


QUOTE(kriisti @ 2018 11 16, 22:16)
As toki tamsiai melyna gavau visą savaitę su juo vaistau ir grazu ir patogu, man prie timberland ilgaauliu labai puikiai, uzsimetu kasmyra ir super

su žomšiniais batukais virš kelių irgi labai gerai žiūrisi 4u.gif

QUOTE(JMD @ 2018 11 17, 22:23)
as turiu begale papuosalu, suveztu is visokiu kelioniu ir tttttt, bet paskutinius metus tedeviu 1 žiedą ir perliukus ausyse. Jau taip tingiu beleką derint ir karstytis biggrin.gif vieninteli ką, tai apyrankes kokias užsidedu, nes jos pvz ant gumos ir nereik stangintis ten su jom biggrin.gif

man perliukai visada rules - prie bet kokios aprangos 4u.gif mylimiausi wub.gif tik man jie labai dažnai skesta vonios kriaukleje, tai auksiniu nebeperku ax.gif blink.gif

QUOTE(Parissiene @ 2018 11 17, 22:27)
Kokia ten stiliste is jos, nei skonio nei supratimo apie mada. Cia puse forumo ja pacia  pakonsultuoti galetu.

siaubas, o ne stiliste - aš ją matau tik džinsais ir baltais marškiniais. Man jos tik plaukai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2018 11 19, 13:03)
Gal teniso kamuoliukai padėtų tuos guzus išpurenti, jei dar nebandėt  4u.gif

mano visos programos po kelių minučių dėl tų kamuolių sustoja.todėl susiprogramavau savo, kuri veikia nesustojus ir su kamuoliais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gervuoge: 19 lapkričio 2018 - 12:12
Gal teniso kamuoliai per sunkus...
pabandykit specialius dziovyklems skirtus https://www.varle.lt...l--7843844.html
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2018 11 19, 13:11)
mano visos programos po kelių minučių dėl tų kamuolių sustoja.todėl susiprogramavau savo, kuri veikia nesustojus ir su kamuoliais.


Pas mane džiovina ir su kamuoliais, tik kad gal tikrai jie per sunkūs. Bet net ant Andrew Marc striukės radau parašyta, kad skalbti su teniso kamuoliukais bigsmile.gif ant kitų pūkinių striukių nebuvo tokio įrašo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2018 11 19, 13:11)
mano visos programos po kelių minučių dėl tų kamuolių sustoja.todėl susiprogramavau savo, kuri veikia nesustojus ir su kamuoliais.

nu čia tema , ką paklausi tą gausi wub.gif

Jau purena vilnos programa su teniso kamuoliais biggrin.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
O kokie atsiliepimai apie MKors'o pūkines striukes - šiltumo bent iki kokiu -15 užtektų? Pūkai lenda?
Atsakyti
BANANA REPUBLIC papildoma 46% nuolaida nuo raudonu kainu
vartotojo įkelta nuotrauka


COACH OUTLET
vartotojo įkelta nuotrauka


COLE HAAN papildoma 50% nuolaida krepsy
vartotojo įkelta nuotrauka


DILLARDS
vartotojo įkelta nuotrauka


GAP papildoma 55% nuolaida nuo raudonu kainu, paskutine nuolaidos diena
vartotojo įkelta nuotrauka


JCREW papildoma 40% sale ir regular prekems, pazymetoms akcijos uzrasu
vartotojo įkelta nuotrauka


KIEHLS
vartotojo įkelta nuotrauka


MACYS
vartotojo įkelta nuotrauka


NIKE papildoma 20% nuolaida sioms prekems
vartotojo įkelta nuotrauka


OLD NAVY
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Aš džiovinu ne su teniso, o spec. vilnos kamuoliais:
https://www.amazon.c...r/dp/B00GA9P5P0
Džiovinu iš pradžių su pūkų programa, tada išverčiu ir dar užstatau laiko programą, kol galutinai išdžiūna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lila @ 2018 11 19, 13:25)
Gal teniso kamuoliai per sunkus...
pabandykit specialius dziovyklems skirtus https://www.varle.lt...l--7843844.html

tai kiiek tokių reikia norint gerai išpūrenti?
Atsakyti