Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Landsend suknelė, L Tall (14-16) dydis. 25 eurai. Oficialiame puslapyje jos nebėra.
vartotojo įkelta nuotrauka

Pendleton firmos suknelė, pirkta iš 6pm.com, super kokybiška, smagi, medvilninė su pamušalu, pagauta už nerealią kainą. Būtų kita spalva, pasilikčiau sau, netinka man ji. Dydis 14. Pradinė jos kaina 168 dol. Parduodu už 25 eurus.
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti

Pasirodau sortus is crew kids. Labai labai patiko wub.gifvisad bijodavau pirkt ka nors apatines dalies is crew, busiu drasesne biggrin.gif

Tikrai labai lux! :super: Koks cia dydis? 16?

Atsakyti
Kiek žmonių tiek nuomonių doh.gif biggrin.gif Kas turit pasisakykit smile.gif
Adidas superstar - kaip ten su jų dydžiais?Nešiojant 37.5-38 kokį dydį imti iš moterų sk. ir iš vaikiškų?
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 05 24, 20:33)
Kiek žmonių tiek nuomonių doh.gif  biggrin.gif Kas turit pasisakykit  smile.gif
Adidas superstar - kaip ten su jų dydžiais?Nešiojant 37.5-38 kokį dydį imti iš moterų sk. ir iš vaikiškų?

Matavau čia pas mus akropane adidasų pardoj.neradau sau tinkamo dydžio, nes visi spaudė pirštus blink.gif jie tokie nepatogūs mano lapcėm rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 05 24, 17:54)
Neissirenku, kas grazesni - sortai ar kojos. bigsmile.gif

biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(enura @ 2018 05 24, 19:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="spygliz" data-cid="72111494" data-time="1527175280"><div><p>Pasirodau sortus is crew kids. Labai labai patiko vartotojo įkelta nuotraukavisad bijodavau pirkt ka nors apatines dalies is crew, busiu drasesne vartotojo įkelta nuotrauka
<a href="http://www.part.lt/perziura/3c1787e1ccea217e6a43757b2d2c8143350.jpg"></a></p></div></blockquote><p></p><p>Tikrai labai lux! thumbup.gif Koks cia dydis? 16?</p>

16 smile.gif
Atsakyti

JMD, 24 Geg 2018 - 20:35, parašė: Matavau čia pas mus akropane adidasų pardoj.neradau sau tinkamo dydžio, nes visi spaudė pirštus blink.gifjie tokie nepatogūs mano lapcėm rolleyes.gif
O man kaip tik adidas superstar patogūs. Noriu pilkų odinių, bet nerandu :unsure: Su eu 39 man tiko 39 1/3 dydis :4u:
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2018 05 24, 20:39)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="72111629" data-time="1527183310">JMD, 24 Geg 2018 - 20:35, parašė: Matavau čia pas mus akropane adidasų pardoj.neradau sau tinkamo dydžio, nes visi spaudė pirštus vartotojo įkelta nuotraukajie tokie nepatogūs mano lapcėm vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> O man kaip tik adidas superstar patogūs. Noriu pilkų odinių, bet nerandu unsure.gif Su eu 39 man tiko 39 1/3 dydis 4u.gif

O.man netiko tas jų paskutinis gaminamas. Sakė didesnių nėra.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 05 24, 20:35)
Matavau čia pas mus akropane adidasų pardoj.neradau sau tinkamo dydžio, nes visi spaudė pirštus  blink.gif jie tokie nepatogūs  mano lapcėm  rolleyes.gif

Gal todėl ir nuomonės labai išsiskiria dėl dydžių, kai kurios ima didesnius-joms tada patogiau hmm.gif biggrin.gif Dukros tai labai nešiojami rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Dziugile @ 2018 05 24, 20:39)
O man kaip tik adidas superstar patogūs. Noriu pilkų odinių, bet nerandu unsure.gif Su eu 39 man tiko 39 1/3 dydis 4u.gif

aš tokių trečdalinių visai usa nepastebėjau unsure.gif ojej tai su jais iš viso sudėtinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 05 24, 20:50)
Gal todėl ir nuomonės labai išsiskiria dėl dydžių, kai kurios ima didesnius-joms tada patogiau hmm.gif  biggrin.gif Dukros tai labai nešiojami  rolleyes.gif
Papildyta:

aš tokių trečdalinių visai usa nepastebėjau  unsure.gif ojej tai su jais iš viso sudėtinga  biggrin.gif

Vat čia aš pirmą kartą juos ir pamačiaau. Aš matavau 41 2/3. Sakė didesnių ten to konkretaus modelio nebūna. Uk aš žiūrėjau bet dydžių nesupratau. Ir šiaip, jei naikai mano dydžio yra visi labai komfortiški, tokie laisvi, tai adidasai man visai netink rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 05 24, 20:33)
Kiek žmonių tiek nuomonių doh.gif  biggrin.gif Kas turit pasisakykit  smile.gif
Adidas superstar - kaip ten su jų dydžiais?Nešiojant 37.5-38 kokį dydį imti iš moterų sk. ir iš vaikiškų?

Turiu adidas Originals Superstar-2 is 6pm - dydis Men's 8.5, Women's 9.5- paprastai perku usa10 daugumos batu, idealu kai viduj 27 cm. Su siais taip ir yra, nerealiai patogus, ir dar isploviau bliude- visai svieziai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
38 dydis aprašomas taip ant etiketės unsure.gif usa 5 1/2 - uk 5 - fr 38 - jp 24 - chn 23.5

Šiaip tai superstarų yra visokių,taip J C77... ir kt. g.gif ?

aš todėl jų ir neįsigijau iki šiol ,kad man mistika su jais kažkokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 05 24, 20:57)
38 dydis aprašomas taip ant etiketės  unsure.gif  usa 5 1/2 - uk 5 - fr 38 - jp 24 - chn 23.5

Šiaip tai superstarų yra visokių,taip  J C77... ir kt. g.gif ?

aš todėl jų ir neįsigijau iki šiol ,kad man mistika su jais kažkokia  biggrin.gif

Aš paskui bandžiau surasti juos intike ir pažiūrėt to didrsnio dydžio. Nafik. Be šansų. Ten aš jų nesuprantu visai. Dar pradžioj labai norėjau tuo blizgančiu galu. Asos juos gaudžiau. Bet pardoj kai pamatavau, koja kaip kaladėj surakino rolleyes.gif tai ir mečiau tą mintį.
Atsakyti