Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pagirti, padėkoti...

Karoliniskiu vaiku poliklinikos gyd LAPENIENE , sesute TERESE wub.gif



Pritariu, ir mes lankomes butent pas si "dueta" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Tikrai rekomenduoju.

Esame susitike ir su kitomis Karoliniskiu poliklinikos pediatremis gun_bandana.gif ir meldziu Dieva, kad daugiau netektu pasimatyti su juomis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dariana: 07 kovo 2006 - 09:34
Pediatrė Šumilienė Centro poliklinikoje Pylimo gatvėje thumbup.gif . Esu patenkinta jos apžiūromis bei teikiama konsultacija.
Atsakyti
stomatologe VIDA KALKIENE pati geriausia gydytoja, jai visada svarbu kaip tu jautiesi, ar skauda, ir savo darba padaro labai gerai 4u.gif
Atsakyti
As tik prisidedu prie anksciau issakytu nuomoniu. Anksciau mus priziurejo pediatre Rita Raubiene (Seskines p-ka). Dabar - Aurika Jureviciene (Antakalnio p-ka). Lenkiu galva pries puikias profesionales bei nuostabius zmones wub.gif 4u.gif
Atsakyti
su V.Eringyte teko bendrauti po gimdymo - nelabai patiko...
o man labai labai puiki yra centro poliklinikos ginekologe V.Skaisgiriene
Atsakyti
Tikrai puiki ginekologė Halina Mesonienė, dirbanti centro poliklnikos Lukiškių filiale. Visada labai pataria, puikiai viską išaiškina. Kiek žinau priima ir privačiai.
Papildyta:
Labai puki ginekologė Halina Mesonienė, dirbanti Centro poliklinikos Lukiškių filiale. Visada pataria ir išaiškina kilusius klausimus. Kiek žinau priima ir privačiai.
Atsakyti
QUOTE(Gintarytė @ 2006 03 29, 14:47)
Sveikos,gal kuriai nors teko lankytis pas ginekol.Vonsaviciute Antakalnio poliklinikoje? Kelis kartus jau lankiausi pas ja,lyg ir visai nieko...bet gal zinot ka nors daugiau apie ja???????

As pas ja lankausi ir kol kas esu labai patenkinta mirksiukas.gif
Labai maloni ir visada gali paklausti kas tave domina smile.gif
Atsakyti
blush2.gif Su gydytojais bendrauti tenka tikrai daug smile.gif Buna ,aišku,ir nemaloniu momentu,bet kažkaip atsimenu geruosius:gyd.V.Pačekajūtė-vaikų traumatologas-ortopedas(Antakalnio pol.) thumbup.gif .Z.Česnulevičienė -šeimos gyd.(Centro pol.),Daukšienė-šeimos gyd(Lukiškių pol.),.. thumbup.gif .Daugiau erzina sistema,sudaranti sąlygas klestėti kyšininkams,nemokšoms,..Kažkaip neteko girdėti,kad gero gyd.valdiškoje įstaigoje būtu alga didesnė,ar kabinetas geresnis,ir atsiprašau š...gyd būtu atleistas be teisės dirbti ta darbą. g.gif Labai dažnai priešingai,kuo daugiau gyd. rūpinasi savo pacientais tuo jis įstaigai nenaudingesnis.Bet tai jau atskira tema.
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2006 03 14, 19:58)
Mane domina gydytoja Kitovienė iš VGN. Gal esate susidūrusios? nestuke.gif

Esu esu mirksiukas.gif Gimdžiau pas ją thumbup.gif
Atsakyti
Gyd. ginekologas J.Alisauskas Vilniuje. Dirba MDC Grybo g. ir Raudonojo kryziaus ligonineje thumbup.gif
Gal galetumete parekomenduoti gerus gyd.terapeutus Centro, Lazdynu ar Karoliniskiu poliklinikoj? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2005 05 11, 11:38)
Esu labai patenkinta Senamiescio seimos klinikoje dirbancia akusere - ginekologe DALIA VAICEKAUSKAITE. Jau 3 metus lankausi ir nei karto nenusivyliau jos darbu thumbup.gif Jai esu labai dekinga

aš irgi lankausi pas ją...jinai dirba ir šeimos klinikoje "Medgintras" Šiaurės pr....man kas svarbiausia kad apžiūri švelniai, negrubiai thumbup.gif
Atsakyti
Pats geriausias ginekologas Seskines poliklinikoje S. Hamoundeh. Labai svelnus ir atidus, turi humoro jausma ir nesikisa i poniu ir paneliu asmenini gyvenima. thumbup.gif
Atsakyti