Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pagirti, padėkoti...

Aš savo pagyrimą ir padėką noriu skirti daktarui traumatologui Kastyciui Grigoniui Kauno Raudonojo Kryžiaus ligoninė už rūpestį ir profesionalumą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 31 spalio 2010 - 18:32
labai noreciau padekoti kauno mazylio gimdymo namu ginekologei jolantai sakalienei bei su ja dirbanciai sesutei.aciu uz gera prieziura ir siaip jus esat thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau pasakyti kad pati geriausia vaiku daktare yra kaune, ji dirba trecioje liginineje vaiku akiu ir LOR speceliste Purliene rolleyes.gif auginu jau trecia vaika ir geresnes bei patikimesnes daktares niekur nepazystu ir kiek teko kur lankytis niekur nebuvau geriau sutikta bei aptarnauta rolleyes.gif
Atsakyti
Giriu giriu giriu smile.gif smile.gif smile.gif Gyd. Laimą Štakėnienę smile.gif Man ji labai patinka smile.gif Ji yra šeimos gydytoja, bet specializuojasi į vaikučius ir echoskopijas - tai ko reikia mano šeimai kaip tik smile.gif
Su dukra Saulute esame šios gydytojos gerbėjos smile.gif Jauna, maloni, rūpestina ir tikrai protinga!
Atsakyti
šeimos gydytoja Škimelienė (antakalnio poliklinika) labai maloni ir puikiai bendraujanti thumbup.gif
Atsakyti
Norim su sūneliu pagirti puikų gydytoją Gilvydą Verkauską (VUVL Urologijos skyrius). 100 balų už profesionalumą thumbup.gif
Atsakyti
Man geriausi gydytojai:

Odontologai Giedrė ir Gintautas Gumbelevičiai iš "Gidentos"
Ginekologas S. Hamoudeh iš Šeškinės poliklinikos
Okulistė D. Uldukienė iš Šeškinės poliklinikos
Atsakyti
noriu pasidziaugti labai saunia seimos gydytoja V.Paplavskiene, ji dirba Petrasiunu PSPC Kaune... tikra saunuole, labai siuolaikiska ir faina 4u.gif
Atsakyti
norėčiau pagirti Arūną Grigaitį ir jo personalą už puikiai atliktą darbą 4u.gif AČIŪ jums, 4u.gif 4u.gif 4u.gif Medicinos ir deagnostikos centras
Atsakyti
Noriu padekoti Vilniaus Antakalnio vaiku ligonines II vidaus ligu skyriaus personalui uz profesionaluma, kantrybe ir geruma wub.gif
Atsakyti
Gydytoja akušerė-ginekologė Eglė Baužytė(Narmeda). Pliusas ir pagarba už kantrybę ir malonų bendravimą.
Atsakyti
Super ginekologas Samer Hamoudeh Seskines poliklinikoje thumbup.gif
Tokio rupestingumo ir atidumo sunegalavus vargu ar net privacioj poliklinikoje galima rast. Visiem gydytojams reiktu pasimokyti is jo.
Didelis Aciu siam gydytojui!



Atsakyti