Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Aidos @ 2019 04 11, 12:08)
O jus sakot daznai savo vyrams komplimentus,pagiriat juos?

nesakau išvis - neauginu sparnų

QUOTE(Agrefa @ 2019 04 11, 22:22)
Oho  blink.gif . Sveik!
--
Turit kažkokį galvos skausmą?

4u.gif
--
taip - nežinia, kada išeisiu į darbą?

QUOTE(Aidos @ 2019 04 12, 01:03)
Esat uz dviguba pilietybe ar pries?

prieš - lai jau paliko LT, tai lai ir pasilieka tenai, kur išvažiavo - juk ten TOKIE AUKSO KALNAI

QUOTE(Agrefa @ 2019 04 12, 02:35)
Ar esat pastebėję, kad jei moteris neturi antros pusės,ji kuo daugiau stengiasi kažkur išeit, eit, kad į namus grįžtų vėliau, kad kuo mažiau dienos juose leistų?

nesu


LABAS RYTAS 4u.gif
jaučiuosi silpnai ir liūdnai

gal kažkur internete (kadangi jis - visagalis) yra paskelbta info, kiek nedarbingumo skiriama dirbančiajam pagal esamą ligą? (manau, kad gal yra - bandysiu ieškoti)
Atsakyti

kada paskutinį kart gavot komplimentų?

vakar.Darbinių komplimentų dažnai gaunu iš klientų. 

Daug išlaidų šį mėn?

nemažai buvo. Labai greitai ištirpo pinigai

Ar yra kada nors teke vilketi/matuotis nepersaunama liemene?

ne

Ar mokat atmintinai šeimos narių telwfinų numerius?

Tik vyro

ar nusiteikę šiandien darbui?

Penktadienis. Nelabai. 

Ar turit atradę laba gerą priemonę nušveist virtuvėj nutaškymus, plyteles, riebalus?

aha. turiu 

kas pietums?

Nežinau dar 

Vakarienei orkaitėj kepiau kotletus, šiek tiek.kitokius,-į masę buvau įmaišiusi varškės.

O jūs kepat tokius?

Ne

Ar bičiuliaujatės su kaimynais? 

taip. daugiau mažiau. 

be vasaros, turėsite atostogas? 

ne. atostogauju tik vasara 

Atsakyti

Jums visada laiku sumoka atostoginius, gaunat iki atostogų, ar visaip būna?

taip 

O jus sakot daznai savo vyrams komplimentus,pagiriat juos? 

nelabai dažnai, bet pasakau 

Esat uz dviguba pilietybe ar pries? 

KAi neaktualu, tai visiškai neturiu nuomonės šiuo klausimu. 

Ar esat pastebėję, kad jei moteris neturi antros pusės,ji kuo daugiau stengiasi kažkur išeit, eit, kad į namus grįžtų vėliau, kad kuo mažiau dienos juose leistų?

ne

gal kažkur internete (kadangi jis - visagalis) yra paskelbta info, kiek nedarbingumo skiriama dirbančiajam pagal esamą ligą? 

Tikrai nežinau

Pas šeimos gydytoją lankotės valstybinėje poliklinikoje ar privačioje. 

Šiaip valstybinėje, bet mąstau apie apie privačią. Nes labai patogioje vietoje men yra. 

Atsakyti

Ar esat pastebėję, kad jei moteris neturi antros pusės,ji kuo daugiau stengiasi kažkur išeit, eit, kad į namus grįžtų vėliau, kad kuo mažiau dienos juose leistų?

Neturiu vienisu draugiu

Atsakyti

gal kažkur internete (kadangi jis - visagalis) yra paskelbta info, kiek nedarbingumo skiriama dirbančiajam pagal esamą ligą?

Man atrodo nera

Pas šeimos gydytoją lankotės valstybinėje poliklinikoje ar privačioje. 

Valstybineje,pas mus nera privaciu kliniku aplink

Kaip nuotaikos penktadienio ryta? Geros,nors ir nesuprantu kuri siandien diena,nes vakar turejau laisvadieni,tai siandien atrodo lyg sestadienis. Svarbiausiai siandien laiku darba baigt ir viskas bus neblogai

Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2019 04 12, 08:06)
Pas šeimos gydytoją lankotės valstybinėje poliklinikoje ar privačioje. 

privati, bet už paslaugas nemoku

QUOTE(Aidos @ 2019 04 12, 09:18)
Kaip nuotaikos penktadienio ryta?

liūdnos, nes tik pirmadienio rytą sužinosiu, kiek laiko būsiu nedarbingume po kojų nudegimo blink.gif


kas pietums? (makaronai su vištiena ir žalių agurkų/kons.žirnelių derinys su grietine)
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2019 04 12, 05:57)
gal kažkur internete (kadangi jis - visagalis) yra paskelbta info, kiek nedarbingumo skiriama dirbančiajam pagal esamą ligą? (manau, kad gal yra - bandysiu ieškoti)

Labai skauda tau...

Nežinau, ar bus tokia informacija. Kažin.

QUOTE(k@mylye @ 2019 04 12, 08:06)
Pas šeimos gydytoją lankotės valstybinėje poliklinikoje ar privačioje. </strong></p><p>Šiaip valstybinėje, bet mąstau apie apie privačią. Nes labai patogioje vietoje men yra. </p><p></p>

Tokia pusiau privati.

QUOTE(Aidos @ 2019 04 12, 09:18)
Kaip nuotaikos penktadienio ryta? Geros,nors ir nesuprantu kuri siandien diena,nes vakar turejau laisvadieni,tai siandien atrodo lyg sestadienis. Svarbiausiai siandien laiku darba baigt ir viskas bus neblogai</p>

Prastai jaučiuosi, gerklę skauda, tai ir nuotaikos nelabai kokios.

QUOTE(Sim@ @ 2019 04 12, 11:29)
kas pietums? (makaronai su vištiena ir žalių agurkų/kons.žirnelių derinys su grietine)

Su sūnum kavinėj valgiau hamburgerį.

Ar valgit tokį ferinį - kietasis sūris, vytinta mėsytė ir paprika?
Valgau, man skanu.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 04 12, 16:21)
Labai skauda tau...
--
Ar valgit tokį ferinį - kietasis sūris, vytinta mėsytė ir paprika?

skauda, bet Ibuprofeną geriu
--
nevalgau tk


kaip penktadienio vakarą leidžiate? (prie tv gulėdama, nes lb vaikščioti nesigauna)
Atsakyti
O tau ten kažkaip užbintuota, ar kaip?
aš irgi gulinėju prie tv, l.gerklę skauda.

Ar esat iš tų, kurios greitai užmiegat ?
Nea. Aš ilgokai neužmiegu.
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

QUOTE(Agrefa @ 2019 04 11, 22:22)
Turit kažkokį galvos skausmą?

Dabar didžiausias galvos skausmas yra mamos liga. Visa kita - tik smulkmenos.

QUOTE(Aidos @ 2019 04 12, 01:03)
Esat uz dviguba pilietybe ar pries?



QUOTE(Agrefa @ 2019 04 12, 02:35)
Ar esat pastebėję, kad jei moteris neturi antros pusės,ji kuo daugiau stengiasi kažkur išeit, eit, kad į namus grįžtų vėliau, kad kuo mažiau dienos juose leistų?

Bent jau mano pažįstamos tai tikrai visur eina, keliauja, dalyvauja. Net pavydu kartais, kiek pas jas judėjimo laisvės

QUOTE(Sim@ @ 2019 04 12, 05:57)
gal kažkur internete (kadangi jis - visagalis) yra paskelbta info, kiek nedarbingumo skiriama dirbančiajam pagal esamą ligą?

Tokios info nerasi. Viskas priklauso, kaip žmogus jaučiasi. Jei matysi, kad geriau jautiesi ir gali dirbt, paprašyk gydytojos ir ji uždarys nedarbingumą. Bent jau pas mus taip yra.

Sim, o kaip dabar situacija pas tave su tais nudegimais?

QUOTE(k@mylye @ 2019 04 12, 08:06)
Pas šeimos gydytoją lankotės valstybinėje poliklinikoje ar privačioje.

Valstybinėj

QUOTE(Aidos @ 2019 04 12, 09:18)
Kaip nuotaikos penktadienio ryta?

Šiaip sau buvo

QUOTE(Sim@ @ 2019 04 12, 11:29)
kas pietums?

Vakar darbe pietūs buvo sumuštiniai su dešra ir šviežiu agurku ir mėtų arbata

QUOTE(Agrefa @ 2019 04 12, 16:21)
Ar valgit tokį ferinį - kietasis sūris, vytinta mėsytė ir paprika?

Neragavus tokio derinio

QUOTE(Sim@ @ 2019 04 12, 18:32)
kaip penktadienio vakarą leidžiate?

Grįžau po darbo, apsipirkau, padariau vakarienę. Tada iškepiau varškės pyragą. Dėjausi daiktus mamai ir sau, nes šiandien anksti ryte atvažiavau į klinikas pas mamą. Ir būsiu iki ryt vakaro.

QUOTE(Agrefa @ 2019 04 12, 19:27)
Ar esat iš tų, kurios greitai užmiegat ?

Kartais greitai, net pyktis ima, kad noriu paskaityt, o miegas suima. Kartais - negreitai, guliu guliu ir niekaip neišeina užmigt.

Ar norėtumėt gyventi ten, kur visada vasara?
Norėčiau, nemėgstu šalčio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alkaja: 13 balandžio 2019 - 10:47
QUOTE(Alkaja @ 2019 04 13, 10:23)
Sveikos, damos 4u.gif

Ar norėtumėt gyventi ten, kur visada vasara?
Norėčiau, nemėgstu šalčio

Labukas!
Kaip tau darbe sekasi? Ar darbe nors kiek pavyksta nutraukt mintis nuo užklupusių rūpesčių? Ar mamai kažkiek geriau?

Ne, nenorėčiau šiltoj šaly gyvent. Dievinu rudenį.

Buvot kažkur šiandieną iš namų išvykę?
Buvau Litexpo, lietuviškų drabužių mugėj. Prisipirkau sau ir sūnui grožių. Ir kiek dar nenusipirkau, akyse stovi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 13 balandžio 2019 - 13:38
QUOTE(Agrefa @ 2019 04 12, 19:27)
O tau ten kažkaip užbintuota, ar kaip?
--
Ar esat iš tų, kurios greitai užmiegat ?

paprastai
--
nesu

QUOTE(Alkaja @ 2019 04 13, 10:23)
Sim, o kaip dabar situacija pas tave su tais nudegimais?
--
Ar norėtumėt gyventi ten, kur visada vasara?

baisiai
--
oi, ne

QUOTE(Agrefa @ 2019 04 13, 13:37)
Buvot kažkur šiandieną iš namų išvykę?

buvau su sūnumi Kauno Akropolyje, reikėjo skubiai į "Bitės" saloną

SVEIKOS 4u.gif
pirmą vakarą mano kojos atrodė taip_nes man labiau nukentėjo kairės kojos šlaunies išorinė pusė, trūko iškart oda
vartotojo įkelta nuotrauka
taip mano kojos atrodė po greitosios pagalbos apsilankymo 2019.04.09 d. vėlai vakare
vartotojo įkelta nuotrauka
ir dabartinis vaizdas toks
vartotojo įkelta nuotrauka
---
atsiprašau už baisias foto:(
----
nuo skausmo geriu Ibuprofen 600, pati kartą per dieną perrišinėju koją, klijuoju Grassolind tvarsčius (rekomendavo šeimos gyd. ne mano, kita), nes jie skirti nudegimams gydyti.
Facebook'e klausiau, kaip gydyti? Tai labai daug patarimų - vienos, kad gydyti šaltalankių aliejumi, kt. - tepti medumi, trečios - tepalą su sidabru patarė ir t.t., ir pan.
Bet ant atvirų žaizdų, kurios man šlapiuoja jau antra diena, nemanau, jog galima tepti aliejais, taukais ir kt.riebalais..
Su skausmu ir baime laukiu pirmadienio ryto, kai jau tikiuosi, jog dirbs mano šeimos gyd., ji ir siuntimą pas chirurgą išrašys, ir visą gydymo bei nedarbingumo eigą pasakys.
Tiek mergaitės, ačiū už palaikymą. Sėdėt sunku, gulėt nusibosta, tai pavaikštau nusiėmus visus tvarsčius tik po namus, o jei jau kur į lauką vėl dedu tvarsčius ir taip slenka dienos.
Matomai, kad prakeikė mane kažkas:(
Iki šios nelaimės mintyse džiaugiausi, kad per šį mėn.išsimokėsiu visas skolas ir jų dg nebus. Matyt, blogai galvojau, nes jei nedarbingumas bus apie kelis mėn., tai SKOLOS už butą vėl bus:(
Liūdna, bet tokia skaudi realybė
. IKI 4u.gif
Atsakyti