Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(errachka @ 2019 08 06, 13:06)
jei rinktis, esat mėsinė/žuvinė ar varškinė - valgytojos?
varškinė

Mėsinė!

QUOTE(Nastya @ 2019 08 07, 00:18)
Gaminat/gaminot kažkaip išskirtinai maistą vaikams? Na pavyzdžiui ten kažkokiom formom ir panašiai, kad tik valgytų? - Ne, niekad. Patiekiu taip kaip visiems. Va mamai neseniai pastabą daviau, nes tik pabūna vaikai pas ją, po to prasideda, tai blynas ne širdelės formos, tai dar koks velnias.  doh.gif

Nea.

QUOTE(Sim@ @ 2019 08 07, 17:03)
savaitgalis jau suplanuotas? (taip, saugosiu draugės vaikus)

Į tėviškę.

QUOTE(errachka @ 2019 08 08, 11:23)
vartojat kokosų pieną?-aga

Man labai skani kokosų sriuba su juo, tai.tik.jai ir naudoju. Bet viriau ją gal tik.3 kartus.

QUOTE(Visgi @ 2019 08 08, 12:38)
Agrefa vartotojo įkelta nuotrauka mirksiukas.gif Pradėjai jau skaityti? Ir kaip tau? Aš dar vis skaitau. Man patinka.

Paskutinį kartą valgyta sriuba kokia?
Trinta moliūgų.

Man ant galvos nukrito.tokia dilema,, kad vaikštau visa mintyse, tad perskaičiau tik 10 psl. Matau, kad ji bus kitokia, nei kad aš skaitau. Skaityti įdomu. Va ir dabar grįžtu mintimis prie tosios knygos pradžios.

Dilgėlių sriuba.

QUOTE(Sim@ @ 2019 08 08, 18:48)
SVEIKOS, ką veikiat? (nesenai pabudau, nes po reabilitacijų ir masažų ryte, grįžus lūžtu miegot)

Žinau tą jausmą, kai po reabilitacijos dienos taip gera įsisukt į antklodę ir ramiai pagulinėt!
O kaip dabar tu jaitiesi?
Aš ruošiuosi miegoti.

QUOTE(Visgi @ 2019 08 08, 20:05)
Buvo šiandien koks mažytis nelabai malonus nutikimas?
Buvo. Lauke šunei kažkas nutiko su letenėle, kad sucypė iš skausmo, net nesirėmė ta koja eidama, vis pakėlus buvo ją ir niekam iš šeimos narių nesidavė net apžiūrėti. Pamanėm, kad gal kokia stiklo šukė, vinis ir pan, sužeidė. Nuvežėme į veterinarijos klinika ir nieko panašaus, jokio sužeidimo. Mažum gal kokia širšė įgėlė... Suleido vaistų nuo skausmo, sakė veiks maždaug 3 dienas, stebėt reiks tik ar netins letena. Bet žiū, kad nieko, vaikšto sau kaip niekur nieko, oi, t.y. jau guli guolyje, matyt pavargo emociškai nuo streso.

Pavedžiau vieną brokerį, nes norėjau susitikimo.su šeimininkais dėl žemesnės buto pardavimo kainos. Bet per naktį persigalvojau, nes sudvejojau, kad stipriai permokėsiu (bute yra minusų). Teko atsakyti. Ir kuo daugiau jis mane įkalbinėjo, tuo laviau aš traukiausi ir pasakiau, kad aš nenoriu to buto. Ir dabar taip bjauriai jaučiuosi.

QUOTE(Nastya @ 2019 08 08, 20:46)
Matėt straipsnį apie tai kaip auklės neprižiūrėtas vaikas Vilniuje iškrito pro langą iš šešto aukšto? - Mačiau, baisu  unsure.gif Bet čia niekas nėra apsaugotas, tas pats galėjo atsitikti prie tėvų ar kitų giminių. Va kaip neseniai rašė irgi, kad vaikas nedažiūrėtas senelio, iškrito iš kruizinio laivo lango  unsure.gif

Girdėjau per žinias. Pritariu tavo mintims.

Ką ir kada paskutinio piešėt?
Šiandien puoduką.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 08 08, 20:05)
Buvo šiandien koks mažytis nelabai malonus nutikimas?

ne

QUOTE(Nastya @ 2019 08 08, 20:46)
Matėt straipsnį apie tai kaip auklės neprižiūrėtas vaikas Vilniuje iškrito pro langą iš šešto aukšto? -

taip, delfi.lt skaičiau - baisu

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 08, 22:34)
O kaip dabar tu jaitiesi?
-----
Ką ir kada paskutinio piešėt?

jaučiuosi gerai, labai patinka masažas, kuris paskirtas - nugaros/stuburo, kaklo ir galvos
---
oi, nieko. Nemoku piešti:(

QUOTE(Nastya @ 2019 08 05, 22:18)
Turit kelnių su klynu prie kelių? -

ne

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 06, 11:31)
Ar leidot, leisit savo vaikus prie Pirmos komunijos? Kiek metų buvo?

Ne ir neleisiu

QUOTE(errachka @ 2019 08 06, 13:06)
jei rinktis, esat mėsinė/žuvinė ar varškinė - valgytojos?

Mėsinė

QUOTE(Nastya @ 2019 08 07, 00:18)
Gaminat/gaminot kažkaip išskirtinai maistą vaikams? Na pavyzdžiui ten kažkokiom formom ir panašiai, kad tik valgytų? -

ne


LABAS RYTAS 4u.gif

mėgstat, perkat vyšnių uogienę su kauliukais? o gal pačios verdate tokią? (vyras iš Olandijos parvežė, jau tokia SALDYBĖ, kad jau nk saldaus nesinori. Pati neverdu. Kai jau uogienė per saldi, tai jau nelabai ir valgo kas ją)
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 08 08, 13:38)
Paskutinį kartą valgyta sriuba kokia?
Trinta moliūgų.

nepamenu net - ne sriubinė aš
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 08, 19:48)
SVEIKOS, ką veikiat? (nesenai pabudau, nes po reabilitacijų ir masažų ryte, grįžus lūžtu miegot)

darbas
QUOTE(Visgi @ 2019 08 08, 21:05)
Buvo šiandien koks mažytis nelabai malonus nutikimas?

nea
QUOTE(Nastya @ 2019 08 08, 21:46)
Matėt straipsnį apie tai kaip auklės neprižiūrėtas vaikas Vilniuje iškrito pro langą iš šešto aukšto?

taip, bet man sunkiai suvokiama, kai pmetų vaiko nesužiūrėt...
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 08, 23:34)
Ką ir kada paskutinio piešėt?
Šiandien puoduką.

su vaiku prieš kokius porą mėn kažką piešiau smile.gif
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 09, 07:48)
mėgstat, perkat vyšnių uogienę su kauliukais? o

ne ir ne

šian kokių vaisių ar uogų skanavot?-mango, ananaso, mėlynių ir šilauogių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 09, 06:48)
mėgstat, perkat vyšnių uogienę su kauliukais? o gal pačios verdate tokią? (vyras iš Olandijos parvežė, jau tokia SALDYBĖ, kad jau nk saldaus nesinori. Pati neverdu. Kai jau uogienė per saldi, tai jau nelabai ir valgo kas ją)

Neperku užsieninių. Esu virusi pati daug kartų, bet beveik visada išimu kauliukus. O užsieninės uogienės iš tiesų yra neskaniai saldžios, esu ragavusi tokių. Net nežinau, kodėl jie tiek daug deda saldiklių. Man labai skanios Kėdainių konservų fabriko uogienės - nerealios.

SIM, gal vyras dabar labai rūpinasi, išsigando dėl tavo sveikatos? unsure.gif

QUOTE(errachka @ 2019 08 09, 10:37)
šian kokių vaisių ar uogų skanavot?-mango, ananaso, mėlynių ir šilauogių bigsmile.gif

Nors jau 12 valo., dar tik Airano išgėrus 2 stiklines ir keletą džiuvėsių suvalgiau. Jokio vaisiaus ir jokio rimto maisto dar nevalgiau.
O tu skaniai smile.gif

Laba,
Ar tikit kažkokiais ženklais? Na, tarkim, kažkur norit svarbiu reikalu paskambinti ir negalit-nekelia, užimta ir pan. Ir taip gaunasi, kad nereikėjo skambint, kad be to skambučio viskas žymiai geriau gavosi. Išsisprendė žymiai geriau, nei kad paskambinot. Na aš čia kaip pavyzdį pasakiau.
Taip, aš labai tuo tikiu, atkreipiu labai dėmesį į tai.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 08, 23:34)
Ką ir kada paskutinio piešėt?
Prieš kelias dienas su vaikais.
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 09, 07:48)
mėgstat, perkat vyšnių uogienę su kauliukais? o gal pačios verdate tokią?
Nei pati verdu, nei perku uogienių. Karts nuo karto mama duoda nebent.
QUOTE(errachka @ 2019 08 09, 11:37)
šian kokių vaisių ar uogų skanavot?
Šilauogių tik.
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 09, 11:57)
Ar tikit kažkokiais ženklais?
Kad ne, nelabai į tai kreipiu dėmesį.

Labytis mirksiukas.gif
Kokie planai šiam vakarui? - Eisim su vaikais į žaidimų kambarį.
Atsakyti
4u.gif nezinau ar ilgam, bet laaabas 4u.gif


QUOTE(errachka @ 2019 08 08, 11:23)
vartojat kokosų pieną?-aga

labai retai. nors va neseniai dariau is saldyto mango + kokosu pieno ledus. niam niam

QUOTE(Visgi @ 2019 08 08, 12:38)
Paskutinį kartą valgyta sriuba kokia?

darbe, kazkokia darzoviu

QUOTE(Sim@ @ 2019 08 08, 18:48)
SVEIKOS, ką veikiat?
siuo metu nieko, tinginiauju. skaitau, vartau gal eisiu netflixo ziuret.


QUOTE(Visgi @ 2019 08 08, 20:05)
Buvo šiandien koks mažytis nelabai malonus nutikimas?

kad ne.

QUOTE(Nastya @ 2019 08 08, 20:46)
Matėt straipsnį apie tai kaip auklės neprižiūrėtas vaikas Vilniuje iškrito pro langą iš šešto aukšto?

skaiciau. baisu. labai baisu. ir apie ta kruize pamenu.. mano aukliavimo laikais cia buvo didziausia baime. ir du kartus galejo baigtis liudnai bet mano sirdis ir beveik stojo... is rekimo lauke, ir is baimes, ir is viso kito.. ir tereikejo 5 sekundziu nusisukt.

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 08, 22:34)
Ką ir kada paskutinio piešėt?

siaip nepiesiu niekada. nebent telefonu kalbant taip bet ka paizalioju.

QUOTE(Sim@ @ 2019 08 09, 06:48)
mėgstat, perkat vyšnių uogienę su kauliukais? o gal pačios verdate tokią?

virt neverdu jokios, pirkt su kauliukais nesu pirkus, tik be. siaip vysniu man skani, viena skaniausiu jei reikia..

QUOTE(errachka @ 2019 08 09, 10:37)
šian kokių vaisių ar uogų skanavot?
neseniai susipjausciau geltona kivi, skiltele meliono ir slyva.


QUOTE(Agrefa @ 2019 08 09, 10:57)
Ar tikit kažkokiais ženklais?
kazkiek tikiu siaip.


QUOTE(Nastya @ 2019 08 09, 14:42)
Kokie planai šiam vakarui?

dideliu nera. TV, pakalbet su tevais, drauge..

Ar lengvai priimat komplimentus? ar atsakot tuo paciu, ar tiesiog aciu, ar is kart buna negatyvus sakinys, kaip kad ne, nemoku/negrazi/negaliu ir pan.?

as sunkiai, nors priklauso ar tas komplimentas nuosirdus ar tik pasakyti kad sakyti. nu pvz pasakiau kolegei kad "love your dress" tai ji man atsake tuo paciu... tai nezinau ar is ties jai patiko, ar tik pasake taip, tai tokiu atveju atsakiau kad as ir. bet as jos tai tikrai labai nuosirdziau zavejaus.
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2019 08 05, 15:26)
Kokios grožio procedūros artimiausiu metu laukia jūsų?

Reikėtų pirmu numeriu antakius susitvarkyt

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 05, 21:37)
Iki kiek metų norėrumė išgyventi?

Jei būčiau sveiko proto ir neprikaustyta prie lovos, tai kad ir iki 100-o

QUOTE(Nastya @ 2019 08 05, 22:18)
Turit kelnių su klynu prie kelių?

Neturiu, nepatinka man tokios

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 06, 11:31)
Ar leidot, leisit savo vaikus prie Pirmos komunijos? Kiek metų buvo?

Man rodos, kad 5-oj ar 6-oj klasėj per tikybos pamokas tam ruošėsi ir mokykla organizavo pirmąją komuniją. Maniškiai taip ir priėjo.

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 08, 22:34)
Ką ir kada paskutinio piešėt?

Nieko.
O kur Tu piešei tą puoduką?

QUOTE(Sim@ @ 2019 08 09, 06:48)
mėgstat, perkat vyšnių uogienę su kauliukais? o gal pačios verdate tokią?

Aš visada verdu tik be kauliukų. Taip mane mama išmokė. Taip skaniau, nors ir daugiau darbo, kol kauliukus išimi. O dėl saldumo, kai pati verdu, dedu cukraus, kad būtų skanu, o ne per saldu.
Parduotuvėj uogienių neperku, nebent kokį įdomesnį džemą retsykiais

QUOTE(errachka @ 2019 08 09, 10:37)
šian kokių vaisių ar uogų skanavot?

Jokių.

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 09, 10:57)
Ar tikit kažkokiais ženklais? Na, tarkim, kažkur norit svarbiu reikalu paskambinti ir negalit-nekelia, užimta ir pan. Ir taip gaunasi, kad nereikėjo skambint, kad be to skambučio viskas žymiai geriau gavosi. Išsisprendė žymiai geriau, nei kad paskambinot. Na aš čia kaip pavyzdį pasakiau.
Taip, aš labai tuo tikiu, atkreipiu labai dėmesį į tai.

Nelabai tikiu

QUOTE(Nastya @ 2019 08 09, 14:42)
Kokie planai šiam vakarui?

Klausei vakar, tai po darbo buvau bibliotekoj, parduotuvėj, tada jau namie, žiūrėjau filmus. Šiek tiek nesveika buvo, tai niekur nenorėjau eiti

QUOTE(grange @ 2019 08 09, 17:48)
Ar lengvai priimat komplimentus? ar atsakot tuo paciu, ar tiesiog aciu, ar is kart buna negatyvus sakinys, kaip kad ne, nemoku/negrazi/negaliu ir pan.?

Priimu paprastai - nusišypsau arba padėkoju

Sim, džiaugiuosi, kad Tau jau geriau. Saugok save

Agrefa, tai galų gale radot butą ar vis dar paieškose?

Ar jau ką nors konservavote žiemai?
Tik juodųjų serbentų uogienės šiek tiek išviriau ir braškių užšaldžiau
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2019 08 09, 14:42)
Kokie planai šiam vakarui? - Eisim su vaikais į žaidimų kambarį.

Turėsim.svečių apie pietus, tikiuosi, pabus ilgėliau, iki vakaro.

QUOTE(grange @ 2019 08 09, 17:48)
Ar lengvai priimat komplimentus? ar atsakot tuo paciu, ar tiesiog aciu, ar is kart buna negatyvus sakinys, kaip kad ne, nemoku/negrazi/negaliu ir pan.?

as sunkiai, nors priklauso ar tas komplimentas nuosirdus ar tik pasakyti kad sakyti. nu pvz pasakiau kolegei kad "love your dress" tai ji man atsake tuo paciu... tai nezinau ar is ties jai patiko, ar tik pasake taip, tai tokiu atveju atsakiau kad as ir. bet as jos tai tikrai labai nuosirdziau zavejaus.

Susidroviu kažkie nuo komplimentų, tai reiškia, kad nepriimu lengvai unsure.gif .


QUOTE(Alkaja @ 2019 08 10, 08:19)
O kur Tu piešei tą puoduką?

Agrefa, tai galų gale radot butą ar vis dar paieškose?

Ar jau ką nors konservavote žiemai?
Tik juodųjų serbentų uogienės šiek tiek išviriau ir braškių užšaldžiau

Namuose, sūnus piešė. Aš irgi sugalvojau. Nemoku aš piešt, ne ne. rolleyes.gif

Dar paieškose bigsmile.gif . Kad nupirkčiau, man turi būti taip - atėjau ir žinau 100%, kad noriu. Man turi būti wow iš karto. O taip nebuvo dar. Ir viskas dėl to, kad bijau didesnės paskolos, turiu nusistačiusi ribą,.iki kokios sumos pirksiu. Tai taip ir gaunasi, kad riboha finansai, o bet ko noenoriu.

Tik obuolienę kelis kartus viriau.

Laba visoms. Smagu, kad užsuka ir tos narės, kurios kažkada dažniau pasisakydavo!

Pirktumėt butą l.gražų, įspūdingai įrengtą, bet be balkono?
Nea.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 10 rugpjūčio 2019 - 09:06
paskaiciau zinutes atgal, Sima, saugok save ir klausyk gydytoju sveikata brangiausias turtas.

QUOTE(Alkaja @ 2019 08 10, 08:19)
Ar jau ką nors konservavote žiemai?

ne. ir turbut nieko nedarysiu. apskritai jei darau tai tik tokius koncervus is pomidoru, papriku, kopustu ir svogunu ziemai, jie labai gerai sriubai sueina.

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 10, 09:05)
Dar paieškose  bigsmile.gif . Kad nupirkčiau, man turi būti taip - atėjau ir žinau 100%, kad noriu. Man turi būti wow iš karto. O taip nebuvo dar. Ir viskas dėl to, kad bijau didesnės paskolos, turiu nusistačiusi ribą,.iki kokios sumos pirksiu. Tai taip ir gaunasi, kad riboha finansai, o bet ko noenoriu.


Pirktumėt butą l.gražų, įspūdingai įrengtą, bet be balkono?

oi kaip suprantu del buto paiesku. man buvo panasiai. 13 butu is vis aplankem. na neduag gal, bet kiti randa is 3 ar 4... bet buvo vat lygiai taip pat, kai atejau i sita, dabartini, buvo wow i tikrai maciau cia save gyvenant, ir norejom, bet tuo metu buvo per brangus (ir tai buvo 4tas kartas) tada dar apziurejom 8 butus ir kai pamaciau vel sita nuzeminta kaina, ta pacia diena lekem ir dejom savo pasiulyma ir jau zinojau, kad vistiek nusideresim ir bus musu, kad ir su mazais minusais.. vedziaus excelyje ir rasiaus privalumus, trukumus visu biggrin.gif sito buvo tikrai minimalus su kuriais galiu gyvent.

manau, kad taip. nors balkonas yra fainai, bet realiai juk daugiau laiko praleidi bute, nei balkone. manasis ir labai maziukas, realiai du vazonai, staliukas ir dvi kedes telpa. norejau dideles terasos, bet va butent kiti dalykai labiau nugalejo ir paaukojau as ta nora. nesigailiu.
kantrybes, surasi savo, jau geriau metus dar islauk bet turesi tai ko nori.

ar naudojat daugkartinius maiselius darzovems ir vaisiams?
dar nepradejau bet pirma zingsni zengiau - nusipirkau, dabar reikia nepamirst pasiimt einant..
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2019 08 09, 10:37)
šian kokių vaisių ar uogų skanavot?-

Tik obuoliai iš tėčio sodo

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 09, 10:57)
SIM, gal vyras dabar labai rūpinasi, išsigando dėl tavo sveikatos?  unsure.gif
/////
Ar tikit kažkokiais ženklais?

Rūpinosi, kai gulėjau, o jam reikėjo su vaikais būti namie;
///
netikiu

QUOTE(Nastya @ 2019 08 09, 14:42)
Kokie planai šiam vakarui? -

Pasiėmiau draugės vaikus pas save į namus

QUOTE(grange @ 2019 08 09, 17:48)
Ar lengvai priimat komplimentus? ar atsakot tuo paciu, ar tiesiog aciu, ar is kart buna negatyvus sakinys, kaip kad ne, nemoku/negrazi/negaliu ir pan.?

Lengvai. Atsakau tuo pačiu

QUOTE(Alkaja @ 2019 08 10, 08:19)
Sim, džiaugiuosi, kad Tau jau geriau. Saugok save
///////////////
Ar jau ką nors konservavote žiemai?

4u.gif
---
žiemai tik braškes tryniau su cukrum ir šaldiklin dėjau, agrastus, j.serbentus dėjau į spec.maišelius ir šaldžiau - viskas/ vyras su vaikais užraugė žiemai agurkų į 5 l bambalius


LABA DIENA 4u.gif

kas pietums? (viriau šiupininę sriubą, bet dar įdėjau kalakutienos faršo ir lb skani sriuba gavosi)
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 10, 09:05)
Pirktumėt butą l.gražų, įspūdingai įrengtą, bet be balkono?

Gal

QUOTE(grange @ 2019 08 10, 12:45)
paskaiciau zinutes atgal, Sima, saugok save ir klausyk gydytoju sveikata brangiausias turtas.
///
ar naudojat daugkartinius maiselius darzovems ir vaisiams?

4u.gif 4u.gif
---
taip


diena šiandiena kažkokia apsiniaukusi, pas Jus irgi? (o, taip)
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2019 08 10, 12:45)
ar naudojat daugkartinius maiselius darzovems ir vaisiams?
dar nepradejau bet pirma zingsni zengiau - nusipirkau, dabar reikia nepamirst pasiimt einant..

Dar ne, nenaudojau.
Dėl buto paieškų parašei gryną tiesą...

QUOTE(Sim@ @ 2019 08 10, 13:43)
kas pietums? (viriau šiupininę sriubą, bet dar įdėjau kalakutienos faršo ir lb skani sriuba gavosi)

Šašlykus kepėm.

QUOTE(Sim@ @ 2019 08 10, 15:56)
diena šiandiena kažkokia apsiniaukusi, pas Jus irgi? (o, taip)

O taip, pas mus irgi visą dieną apniukę.

Dėl ko susigraudenot arba verkėt paskutinį kartą ?
Verkiau nuo žinios, kad mano pusbrolis kovoja su vėžiu.
Atsakyti