Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Climent @ 2019 11 09, 17:19)
Paskutinė lankyta interneto sveitainė? (Lrytas.lt)

musumazyliai
QUOTE(Climent @ 2019 11 09, 19:57)
Yra tekę skrist oro balionu? Patiko?( Aš ne, bijočiau aukščio biggrin.gif )

tik pakilus buvau
QUOTE(Climent @ 2019 11 09, 23:34)
Nešiojatės rankinėje kokių nors  vaistų su savim?
(Ibuprofeno)

ne
QUOTE(Alkaja @ 2019 11 10, 10:01)
Kokios markės telefonų ar kitos buitinės technikos pas Jus šeimoje daugiausia?
Samsung. Ir televizorius, ir mobilieji pas mane ir pas abu vaikus Samsung firmos.

iphone ir philips
QUOTE(Agrefa @ 2019 11 10, 12:13)
Ar nešiojat grandinėlę ant kaklo?
Ne. Retokai kaklo papuošalus užsidedu.

retkarčiais
QUOTE(Nastya @ 2019 11 10, 13:25)
Turit draugų/artimųjų kurie yra pelnę jūsų šimtą procentinį pasitikėjimą? - Yra keli. Nors sakoma, kad geriau niekuo nepasitikėti 100%  biggrin.gif

pora būtų
QUOTE(kami_ @ 2019 11 10, 13:47)
Mėgstat karpačio, tartarus? Abu labai mėgstu, kartais ir pati pasidarau.

taip
QUOTE(Visgi @ 2019 11 10, 18:25)
Kokia pristatymo paslauga, kurjerių komanda, paskutinį kartą pasinaudojot ir kada?
"Wolt". Šiandien, ką tik neseniai. Užsakymą padariau ir laukiu pristatymo- iš "Kiniečių smuklės" patiekalų.

šimtą metų nesinaudojau-tik save su Boltu prieš keletą sav biggrin.gif
QUOTE(Nastya @ 2019 11 10, 23:34)
Ar jus paprastai darbe keičiatės kalėdinėm dovanėlėm su kolegomis? - Pernai keitėmės, o šiaip kažkaip nelabai.

ne
QUOTE(Climent @ 2019 11 11, 08:18)
Kiek naudojamų elektroninių paštų turite? Vieną ar daugiau?
(Du turiu naudojamus)
1

Papildyta:
QUOTE(k@mylye @ 2019 11 11, 10:19)
Sunki  savaitė nusimato?</strong></p><p>Lyg ne. bet eigoje gali pasikeisti. </p>

įprasta
QUOTE(Nastya @ 2019 11 11, 23:13)
Ką paskutinio pirkote, kad būtų pagaminta pagal jūsų užsakymą, konkrečiai jums? - Užuolaidas į sodybą.

užuolaidas anytai ką tik atsiėmiau
QUOTE(Sim@ @ 2019 11 12, 21:12)
sužinoję, kad vyras turi...kitą.  Jums užtektų vyro pasiteisinimų, ar darytumėte kažką blogo jam, jo gerbūviui, gadintumėte jo asmeninius daiktus, nuosavybes? (taip, daryčiau. O ir padariau nesenai)

pokalbis
QUOTE(Nastya @ 2019 11 12, 23:45)
Ar vaikystėje turėjot kažkokią svajonę kuo norėsit būti užaugus, apie kokią profesiją svajojot? - Pradinėse klasėse svaigau, kad noriu būti mokytoja. O šiaip nepamenu, neturėjau aš kažkokių svajonių šioje srityje. Ir vėliau, vėlesnėse klasėse nežinojau ir net mokyklą baigiant nežinojau. Kai reikėjo stoti į universitetus išsiunčiau į skirtingas sritis net, nes nebuvau apsisprendusi  biggrin.gif

darželio auklėtoja, tada mokytoja, o tada archeologė
QUOTE(Climent @ 2019 11 14, 12:05)
Ar yra kas jus erzina būtent socialinėje erdvėje? (Taip, dabar esantis influencierių bumas )

reklamos
QUOTE(Sim@ @ 2019 11 14, 20:42)
teko pirkti parduotuvėje ir po dienos, ar kelių prekę grąžinti? (taip, šiandien pirmąkart TAI įvyko)

aga
QUOTE(Nastya @ 2019 11 15, 00:27)
Išvardinkit pirmus į galvą šovusius dalykus ką turite mašinoje, ko galbūt neturi kiti? - Guminiai batai, žiebtuvėlis, malka, tušinukas, vasarą dar visada turiu persiaut kažką be kulno.

nėra kažko on top
QUOTE(Agrefa @ 2019 11 15, 08:20)
Ar jums taip būna, kad su draugėmis dažniau norisi susitikti tada, kai vyras kažkur išvykęs, kai jo nėra?

na gal
QUOTE(Sim@ @ 2019 11 15, 10:36)
ar girdėjote, jog Seimas svarsto naują įstatymą "siūlo nebemokėti atostoginių: darbuotojas turėtų pats susitaupyti nuo algos" (man tai absurdas)

ne
QUOTE(k@mylye @ 2019 11 15, 16:23)
Visos kažkuo svajojote vaikystėje apie kažkokią profesiją. Bet ar bent vienai išsipildė svajonė ? Bent dalinai. </strong></p><p>Nu va rašiau, kad svajojau būti anglų kalbos mokytoja. Tai va. Mokytoja pabuvau. Bet ne anglų k. </p>

kažkiek
Papildyta:
QUOTE(Alkaja @ 2019 11 15, 20:53)
ką paskutinio esat laimėjusi FB ar šiaip kažkur kitur?
FB - laimėjau 2 kvietimus į spektaklį, ryt eisim su drauge

gegu-ę maišą vitaminų
QUOTE(Nastya @ 2019 11 15, 21:00)
Kas paskutinio nustebino? - Važiavau pro akropolį, žiūriu eglė jau stovi  biggrin.gif

stebina žmonbių pirkimo įpročiai - kalnai maisto
QUOTE(Climent @ 2019 11 17, 15:39)
Kada paskutinį kartą buvo sutraukęs mėšlungis?
(Ogi šiandien blink.gif )

ui, seniai
QUOTE(Sim@ @ 2019 11 17, 16:50)
jei parduotuvėje perkate kiaušinius, ar atidarote dėžutę prieš dėdamos į pirkinių krepšį? (o taip, visada atidarius patikrinu, ar visi sveiki)

taip

paskutinė matytas įymus/matomas žmogus?-Vaida Genytė
Atsakyti
Labas vakatas,
QUOTE(Sim@ @ 2019 11 15, 10:36)
ar girdėjote, jog Seimas svarsto naują įstatymą "siūlo nebemokėti atostoginių: darbuotojas turėtų pats susitaupyti nuo algos" (man tai absurdas)

Skaičiau, ką galvoja.

QUOTE(k@mylye @ 2019 11 15, 16:23)
Visos kažkuo svajojote vaikystėje apie kažkokią profesiją. Bet ar bent vienai išsipildė svajonė ? Bent dalinai. /strong></p><p>Nu va rašiau, kad svajojau būti anglų kalbos mokytoja. Tai va. Mokytoja pabuvau. Bet ne anglų k. </p>

Kažkiek.

QUOTE(Alkaja @ 2019 11 15, 20:53)
Ką paskutinio esat laimėjusi FB ar šiaip kažkur kitur?
FB - laimėjau 2 kvietimus į spektaklį, ryt eisim su drauge

Gal prieš pusę metų į Multikino filmą 2 bilietus.
Tau faina!

QUOTE(Nastya @ 2019 11 15, 21:00)
Kas paskutinio nustebino? - Važiavau pro akropolį, žiūriu eglė jau stovi  biggrin.gif

Šiandien Antakalny prie Šv. Petro.ir Povilo bažnyčios vaikštinėjau visokiomis mažomis gatvelėmis, ten tokie senoviniai namukai. Visai neatrastos man vietos su labai gera aura.

QUOTE(Climent @ 2019 11 17, 15:39)
Kada paskutinį kartą buvo sutraukęs mėšlungis?
(Ogi šiandien blink.gif )

Prieš 11 metų.
O tau kodėl taip? unsure.gif

QUOTE(Sim@ @ 2019 11 17, 16:50)
jei parduotuvėje perkate kiaušinius, ar atidarote dėžutę prieš dėdamos į pirkinių krepšį? (o taip, visada atidarius patikrinu, ar visi sveiki)

Paskutiniu metu kažkodėl neatidarau.

QUOTE(errachka @ 2019 11 17, 17:06)
paskutinė matytas įymus/matomas žmogus?-Vaida Genytė

Rugsėjo mėn. Saulius Skvernelis.

Kur ir kurioj vietoj lailot duoną?
Pakabinamoj spintelėj įdėta duoninė ir ten laikom.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2019 11 17, 15:50)

jei parduotuvėje perkate kiaušinius, ar atidarote dėžutę prieš dėdamos į pirkinių krepšį?

Taip, beveik visada(nebent per skubėjimą pamirštu)

QUOTE(errachka @ 2019 11 )

paskutinė matytas įymus/matomas žmogus?-

A.Jagelavičiūtė

QUOTE(Agrefa @ 2019 11 17, 23:45)
O tau kodėl taip? unsure.gif


Kur ir kurioj vietoj lailot duoną?


Nė pati nežinau... unsure.gif

Ant spintelės, duoninėje
--------
Ar naudojate kam nors citrinos žievelę? (Esu naudojusi kelis kartus pyragams ir karštam vynui)
Atsakyti

Ką paskutinio esat laimėjusi FB ar šiaip kažkur kitur?

Nieko. Čia man nesiseka. 

Kas paskutinio nustebino? 

Reklama. Blogąja prasme nustebino. Reklamuoja vaistus nuo nerimo, streso, nemigos. Ir parašyta, kad suaugusiems ir vaikams nuo 6 m po dvi tabletes tris kartus į dieną. Rimtai 6 tabletes į parą. Ir dar vaikams tinka vaistai nuo nerimo. Ir tai reklamuojama išvis, kaip koks vitaminas.  :unsure:  :unsure:  :blink: 

Kada paskutinį kartą buvo sutraukęs mėšlungis?

senokai

jei parduotuvėje perkate kiaušinius, ar atidarote dėžutę prieš dėdamos į pirkinių krepšį? 

tikrai pažiūriu

paskutinė matytas įymus/matomas žmogus?

seniai 

Kur ir kurioj vietoj lailot duoną?

Spintelėje

Ar naudojate kam nors citrinos žievelę? 

Kartais taip.

Paskutiniu metu namuose kokių pokyčių buvo?

Prieš dvi savaites parsivežėm katiną iš prieglaudos

Atsakyti
QUOTE(Climent @ 2019 11 17, 14:39)
Kada paskutinį kartą buvo sutraukęs mėšlungis?
Nepamenu, bet buvo kažkada, gal pernai.
QUOTE(Sim@ @ 2019 11 17, 15:50)
jei parduotuvėje perkate kiaušinius, ar atidarote dėžutę prieš dėdamos į pirkinių krepšį?
Pasižiūriu.
QUOTE(errachka @ 2019 11 17, 16:06)
paskutinė matytas įymus/matomas žmogus?
Donatas Montvydas.
QUOTE(Agrefa @ 2019 11 17, 23:45)
Kur ir kurioj vietoj lailot duoną?
Šaldytuve.
QUOTE(Climent @ 2019 11 18, 00:24)
Ar naudojate kam nors citrinos žievelę?
Kad gal tik porą kart esu naudojus.
QUOTE(k@mylye @ 2019 11 18, 10:35)
Paskutiniu metu namuose kokių pokyčių buvo?
Ne, jokių pokyčių. Bet vis galvojam apie dar vieną šunį ir/ar katiną. Bet galvojam jau virš metų tikrai biggrin.gif tai nežinau kaip bus.

Laba mirksiukas.gif
Ar yra tekę gautą dovaną perpardovanoti kažkam kitam? - Kad kažkaip nepamenu, bet lyg teko vieną kart.
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2019 11 17, 16:06)
paskutinė matytas įymus/matomas žmogus?-

Pirmas balius tas ilgaplaukis pas mus valgykloj pietavo anądien

QUOTE(Agrefa @ 2019 11 17, 23:45)
Kur ir kurioj vietoj lailot duoną?

Metalinėj dėžėje

QUOTE(Climent @ 2019 11 18, 00:24)
Ar naudojate kam nors citrinos žievelę?

Oi, ne

QUOTE(k@mylye @ 2019 11 18, 10:35)
Paskutiniu metu namuose kokių pokyčių buvo?

Penktadienį grįžo vyras...

QUOTE(Nastya @ 2019 11 18, 12:29)
Ar yra tekę gautą dovaną perpardovanoti kažkam kitam?

Taip ir ne kartą



SVEIKOS 4u.gif

jei parduotuvėje perkate bulves, dažniau imate jau susvertas rezinkose (maišeliuose), ar renkatės palaidas? (pirmas variantas)
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2019 11 18, 10:35)
>Paskutiniu metu namuose kokių pokyčių buvo?

Ne, nebuvo

QUOTE(Nastya @ 2019 11 18, 12:29)

Ar yra tekę gautą dovaną perpardovanoti kažkam kitam? -

Taip

QUOTE(Sim@ @ 2019 11 18, 17:40)

jei parduotuvėje perkate bulves, dažniau imate jau susvertas rezinkose (maišeliuose), ar renkatės palaidas?

Pirmas variantas
------
Ar yra tekę papulti į auto įvykį bevažiuojant viešuoju transportu?(Kažkada seniai taip, posūkyje trinktelėjosi mašina į autobuso šoną, bet nieko rimto nebuvo)
Atsakyti
QUOTE(Climent @ 2019 11 18, 01:24)
Ar naudojate kam nors citrinos žievelę? (Esu naudojusi kelis kartus pyragams ir karštam vynui)

Labai labai retai pyragui.

QUOTE(k@mylye @ 2019 11 18, 11:35)
Paskutiniu metu namuose kokių pokyčių buvo?</strong></p><p>Prieš dvi savaites parsivežėm katiną iš prieglaudos</p>

Remintuot pradedam kambarį.

QUOTE(Nastya @ 2019 11 18, 13:29)
Ar yra tekę gautą dovaną perpardovanoti kažkam kitam? - Kad kažkaip nepamenu, bet lyg teko vieną kart.

Pamenu.tik, kad esu atidavusi per skelbimą, na padovanojusi.


QUOTE(Sim@ @ 2019 11 18, 18:40)
jei parduotuvėje perkate bulves, dažniau imate jau susvertas rezinkose (maišeliuose), ar renkatės palaidas? (pirmas variantas)

Irgi pirmas variantas.

QUOTE(Climent @ 2019 11 19, 19:10)
Ar yra tekę papulti į auto įvykį bevažiuojant viešuoju transportu?(Kažkada seniai taip, posūkyje trinktelėjosi mašina į autobuso šoną, bet nieko rimto nebuvo)

Nea, tik mačiau, kaip troleibusas, darydanas posūkį, užkabiną stovinčio.auromibilio galą ir jį nuplėšė.

Laba,
Kaip.elgtumėtės: draugė labai nori pasišokt per K. Kerbedžio koncertą ir kviečia mane eit. O aš nenoriu. Tik.tiek, kad tai draugei psicholigiškai sunku, šeimoj problemos. Taigi, ar pasiaukotumėt drsugės labui, ar neitumėt, nes jums nelabai norisi?
Dar nežinau. Bet nelabai noriu eit.
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

QUOTE(Climent @ 2019 11 17, 14:39)
Kada paskutinį kartą buvo sutraukęs mėšlungis?

Savaitgalį labai traukė kojas atsigulus, ne visai mėšlungis, bet jausmas labai labai blogas, negalėjau užmigt. Ir magnį geriu. Matyt, kad mano organizmas visai išsiderinęs

QUOTE(Sim@ @ 2019 11 17, 15:50)
jei parduotuvėje perkate kiaušinius, ar atidarote dėžutę prieš dėdamos į pirkinių krepšį?

Irgi patikrinu atsidarius

QUOTE(errachka @ 2019 11 17, 16:06)
paskutinė matytas įymus/matomas žmogus?

Tik mano miesto meras, bet čia vietinė įžymybė

QUOTE(Agrefa @ 2019 11 17, 23:45)
Kur ir kurioj vietoj lailot duoną?

Duoninėj ant palangės

QUOTE(Climent @ 2019 11 18, 00:24)
Ar naudojate kam nors citrinos žievelę?

Tik kelis kartus, kai reikėdavo jos įtarkuoti pagal receptą

QUOTE(k@mylye @ 2019 11 18, 10:35)
Paskutiniu metu namuose kokių pokyčių buvo?

Turim naują televizorių, pradėsim remontuot svetainę, vyras išėjo iš darbo. Pas mus pokyčių pilna

QUOTE(Nastya @ 2019 11 18, 12:29)
Ar yra tekę gautą dovaną perpardovanoti kažkam kitam?

Neteko niekad

QUOTE(Sim@ @ 2019 11 18, 17:40)
jei parduotuvėje perkate bulves, dažniau imate jau susvertas rezinkose (maišeliuose), ar renkatės palaidas?

Palaidas, nes pati galiu išsirinkt, kokio dydžio noriu. Ir pasirinkt, kad neįpuvę būtų

QUOTE(Climent @ 2019 11 19, 18:10)
Ar yra tekę papulti į auto įvykį bevažiuojant viešuoju transportu?

Beveik nevažinėju viešuoju, tai neteko

QUOTE(Agrefa @ 2019 11 19, 19:47)
Kaip.elgtumėtės: draugė labai nori pasišokt per K. Kerbedžio koncertą ir kviečia mane eit. O aš nenoriu. Tik.tiek, kad tai draugei psicholigiškai sunku, šeimoj problemos. Taigi, ar pasiaukotumėt drsugės labui, ar  neitumėt, nes jums nelabai norisi?

Manau, kad tokiu atveju (dėl draugės patiriamų problemų), eičiau kartu ir padėčiau jai nors kiek atsipūsti nuo bėdų. Tiesiog palaikyčiau jai kompaniją. O koncerte šiaip ar taip būtų smagu ir nesigailėčiau, kad ėjau. Kitą kartą ji Tave palaikytų, kai tau jos reiktų bigsmile.gif

Ar esat valinga?
Ne, man trūksta valios ir užsispyrimo kai kuriems dalykams

Atsakyti
Laba smile.gif

QUOTE(Agrefa @ 2019 11 19, 19:47)
Laba,
Kaip.elgtumėtės: draugė labai nori pasišokt per K. Kerbedžio koncertą ir kviečia mane eit. O aš nenoriu. Tik.tiek, kad tai draugei psicholigiškai sunku, šeimoj problemos. Taigi, ar pasiaukotumėt drsugės labui, ar  neitumėt, nes jums nelabai norisi?

Aš manau, kad pasiaukočiau ir nueičiau kartu vistiek.
Net jei ir nelabai norėtųsi man. smile.gif



QUOTE(Alkaja @ 2019 11 19, 20:09)

Ar esat valinga?


Sunku pasakyti taip arba ne, nes yra dalykų kur jos trūksta
------
Kiek cukraus dedat į kavą/arbatą?(Į kavą 1,5, arbatą 1)
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2019 11 18, 17:40)
jei parduotuvėje perkate bulves, dažniau imate jau susvertas rezinkose (maišeliuose), ar renkatės palaidas?
Būna įvairiai, bet netenka dažnai pirkt.
QUOTE(Climent @ 2019 11 19, 18:10)
Ar yra tekę papulti į auto įvykį bevažiuojant viešuoju transportu?
Ne, neteko.
QUOTE(Agrefa @ 2019 11 19, 19:47)
Kaip.elgtumėtės: draugė labai nori pasišokt per K. Kerbedžio koncertą ir kviečia mane eit. O aš nenoriu. Tik.tiek, kad tai draugei psicholigiškai sunku, šeimoj problemos. Taigi, ar pasiaukotumėt drsugės labui, ar  neitumėt, nes jums nelabai norisi?
Manau, kad eičiau. Išėjus ir pačiai tas nenoras turėtų dingt.
QUOTE(Alkaja @ 2019 11 19, 20:09)
Ar esat valinga?
Kaip kam matyt, bet šiaip tikrai ne 100%.
QUOTE(Climent @ 2019 11 21, 13:14)
Kiek cukraus dedat į kavą/arbatą?
Pusę šaukštelio max, o šiaip visai nededu.

Laba mirksiukas.gif
Pažįstate pasidariusių regos korekcinę operaciją? Ar patenkinti? - Kelis pažįstu žmones. Vienai šiek tiek pablogėjo vėl regėjimas po kelių metų (nežymiai), kitiems viskas ok - patenkinti. Va viena draugė rytoj darysis dar.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 11 18, 00:45)
Kur ir kurioj vietoj lailot duoną?
Pakabinamoj spintelėj įdėta duoninė ir ten laikom.

spinteleje, o vėliau šaldytuve
QUOTE(Climent @ 2019 11 18, 01:24)
Ar naudojate kam nors citrinos žievelę? (Esu naudojusi kelis kartus pyragams ir karštam vynui)

retokai
QUOTE(k@mylye @ 2019 11 18, 11:35)
Paskutiniu metu namuose kokių pokyčių buvo?</strong></p><p>Prieš dvi savaites parsivežėm katiną iš prieglaudos</p>

lyg ne
QUOTE(Nastya @ 2019 11 18, 13:29)
Ar yra tekę gautą dovaną perpardovanoti kažkam kitam? - Kad kažkaip nepamenu, bet lyg teko vieną kart.

aga
QUOTE(Sim@ @ 2019 11 18, 18:40)
jei parduotuvėje perkate bulves, dažniau imate jau susvertas rezinkose (maišeliuose), ar renkatės palaidas? (pirmas variantas)

neperkam
QUOTE(Climent @ 2019 11 19, 19:10)
Ar yra tekę papulti į auto įvykį bevažiuojant viešuoju transportu?(Kažkada seniai taip, posūkyje trinktelėjosi mašina į autobuso šoną, bet nieko rimto nebuvo)

ne
QUOTE(Agrefa @ 2019 11 19, 20:47)
Kaip.elgtumėtės: draugė labai nori pasišokt per K. Kerbedžio koncertą ir kviečia mane eit. O aš nenoriu. Tik.tiek, kad tai draugei psicholigiškai sunku, šeimoj problemos. Taigi, ar pasiaukotumėt drsugės labui, ar  neitumėt, nes jums nelabai norisi?
Dar nežinau. Bet nelabai noriu eit.

vistik neičiau
QUOTE(Alkaja @ 2019 11 19, 21:09)
Ar esat valinga?
Ne, man trūksta valios ir užsispyrimo kai kuriems dalykams

pakankamai
QUOTE(Climent @ 2019 11 21, 14:14)
Kiek cukraus dedat į kavą/arbatą?(Į kavą 1,5, arbatą 1)

nededu
QUOTE(Nastya @ 2019 11 22, 00:25)
Pažįstate pasidariusių regos korekcinę operaciją? Ar patenkinti? - Kelis pažįstu žmones. Vienai šiek tiek pablogėjo vėl regėjimas po kelių metų (nežymiai), kitiems viskas ok - patenkinti. Va viena draugė rytoj darysis dar.

taip

paskutinis kepinukas - saulėgražų sausainiai
Atsakyti