Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

Visas kiek pavėluotai sveikinu su praėjusiomis gražiausiomis metų šventėmis! Tikiuosi visos jaukiai praleidote vakarus su artimaisiais smile.gif 4u.gif

QUOTE(Agrefa @ 2019 12 24, 21:16)
Kaip buvot apsirengę,.sėsdamos prie Kūčių stalo?
Balti marškinukai su juodu raštu, juodas sijonas.
QUOTE(Alkaja @ 2019 12 25, 10:52)
Ar visi namie Kalėdų rytą?
Po kūčių nakvojome pas mane tėvus, tai namai buvo pilni.
QUOTE(kami_ @ 2019 12 25, 16:37)
Kiek žmonių buvo per Kūčių vakarienę?
Vien mūsų penki ax.gif o bendrai su vaikais - 14.
QUOTE(Visgi @ 2019 12 27, 11:25)
Naujus sutiksite tame pačiame mieste kur gyvenate?
Ne, būsime Maskvoje. Šiemet ten skrendame prieš naujuosius, o grįšime tik sausio 11.

Sveikos mirksiukas.gif
Šakotį mėgstate minkštesnį ar kietesnį? - Iš tikro, tai nesu išvis didelė šakočių megėja, bet labiau mėgstu minkštesnį.
Atsakyti
QUOTE(Alkaja @ 2019 12 25, 10:52)
Ar visi namie Kalėdų rytą?
Visi. Jaunimas dar lovose. Vyras - prie kompo. Aš - forume skaitinėju ir rašau.

Taip, buvom visi.

QUOTE(kami_ @ 2019 12 25, 16:37)
Kiek žmonių buvo per Kūčių vakarienę? 8 žmonės ir 5 šunys biggrin.gif

Tik šeima per Kūčias-3 žmonės. Susitikimai vyko per Kalėdas.

QUOTE(Visgi @ 2019 12 27, 11:25)
Naujus sutiksite tame pačiame mieste kur gyvenate?
Taip vartotojo įkelta nuotrauka Vilniuje.

Taip, Vilniuje. Eisim koncertą Megahits 80/90


QUOTE(Nastya @ 2019 12 27, 21:49)
Šakotį mėgstate minkštesnį ar kietesnį? - Iš tikro, tai nesu išvis didelė šakočių megėja, bet labiau mėgstu minkštesnį.

Kietesnį-trapų.

Labas rytas,
Prabudot ir jaučiat džiaugsmą, liūdesį, ilgesį ar ką?
Liūdesį.
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2019 12 23, 12:53)
šiandien dirbat ar jau šventiniai laisvadieniai? Ir ar jau viską šventėm susipirkę, ar dar laukia parduotuvių šturmas?

biuletenis man, susipirkau anksčiau

QUOTE(errachka @ 2019 12 23, 13:12)
sveiki visi?-

ir taip, ir ne

QUOTE(Nastya @ 2019 12 23, 21:13)
Visas dienas švęsite ten pat ar važinėsite nuo stalo prie stalo, galbūt pati svečius priiminėsit?

tik Kalėdoms buvom autobusu visi išvykę į Šiaulius, pas vyro tetą

QUOTE(Agrefa @ 2019 12 24, 21:16)
Kaip buvot apsirengę,.sėsdamos prie Kūčių stalo?

paprastai, kasdieniškai

QUOTE(Alkaja @ 2019 12 25, 10:52)
Sim, kaip Tavo koja? Ar dar turi nedarbingumą?
----
Ar visi namie Kalėdų rytą?

koja sveiksta, sausio 8 pas traumatologą, o biuletenis iki 01.10
--
taip, buvome visi

QUOTE(kami_ @ 2019 12 25, 16:37)
Kiek žmonių buvo per Kūčių vakarienę?

4 žmonės ir šuniukas

QUOTE(Visgi @ 2019 12 27, 11:25)
Naujus sutiksite tame pačiame mieste kur gyvenate?

taip, tame pačiame, nes sūnui - rankinio stovykla Ludzoj iškart po Naujų

QUOTE(Nastya @ 2019 12 27, 21:49)
Šakotį mėgstate minkštesnį ar kietesnį? -

kietesnį

QUOTE(Agrefa @ 2019 12 28, 10:05)
Prabudot ir jaučiat džiaugsmą, liūdesį, ilgesį ar ką?

taip pat lūdesį


Sveikos, visas su praėjusiomis šventėmis ir su artėjančiais Naujais - būkite sveikos ir laimingos 4u.gif
Atsakyti
Laba vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(Nastya @ 2019 12 27, 21:49)
Šakotį mėgstate minkštesnį ar kietesnį? - Iš tikro, tai nesu išvis didelė šakočių megėja, bet labiau mėgstu minkštesnį.
Skanesnis minkštesnis.
QUOTE(Agrefa @ 2019 12 28, 10:05)
Prabudot ir jaučiat džiaugsmą, liūdesį, ilgesį ar ką?
Liūdesį.
Prabudus neužplūdo jokios neigiamos emocijos, neigiamos jausenos, atvirkščiai- geras, žvalus jausmas. Palikau namiškius miegančius ir išvažiavau prieš dešimt į gastroles_grožio salonas, knygynai, ir t.t. grįžau apie 15val,. O neseniai buvo toks staigus ir stiprus mieguistumas atsiradęs, kad tiesiog traukte prie žemės traukė, įkaliau 2 espresso kavos ir atsigavau.

Suplanuoti šio savaitgalio vakarai?
Nuo seno suplanuoti: šįvakar su šeimyna Marijono Mikutavičiaus koncerte būsime, o ryt vakarą- į kitą koncertą, aš ir mama, abi tik.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 12 28, 10:05)
Prabudot ir jaučiat džiaugsmą, liūdesį, ilgesį ar ką?
Sunku nusakyti, vienu žodžiu nepasakyčiau. Pastaruoju metu, iki švenčių, atsikėlus net neturėjau kada galvot ir kažką jaust, iškart šoku iš lovos, vaikus, save suruošt reikia, reikalai reikaliukai pastoviai. O dabar, porą rytų tai tiesiog atsikeliu ir kažkaip gera, lengva, niekur neskubu.

O tu dėl ko liūdi? 4u.gif
QUOTE(Visgi @ 2019 12 28, 17:10)
Suplanuoti šio savaitgalio vakarai?
Kad be planų, namuose. Nieko ypatingo neveikiant. Tik puskė savo sūnų atvežė paglobot, tai vaikai dūksta.

Laba mirksiukas.gif
Ar būna, kad kažkas į jus kreipiasi mergautine pavarde? Netekėjusioms arba antras klausimas visoms - ar turit tokių pavyzdžių artimoj aplinkoj? - Į mane tai niekas nesikreipia, o artimoj aplinkoj yra tokių, kad va įstrigę visiems ir visi mergautine pavarde vadina, vieną dar visi ex vyro pavarde vadina, nors jau seniai už kito ištekėjusi. Matyt tiesiog žmonėm įstrigę ir pripratę visi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 12 28, 17:10)
Suplanuoti šio savaitgalio vakarai?

namuose

QUOTE(Nastya @ 2019 12 29, 00:07)
Ar būna, kad kažkas į jus kreipiasi mergautine pavarde? Netekėjusioms arba antras klausimas visoms - ar turit tokių pavyzdžių artimoj aplinkoj? -

ne ir ne



SVEIKOS 4u.gif

laukiate Naujų Metų? (šiek tiek, galbūt jie bus man sėkmingesni)
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2019 12 23, 22:13)
Visas dienas švęsite ten pat ar važinėsite nuo stalo prie stalo, galbūt pati svečius priiminėsit? - Labiau kaip ir kasmet nusimato važinėjimas nuo stalo prie stalo  ax.gif

apvažiavom močiutes ir grįžom po savaitės namo

QUOTE(Agrefa @ 2019 12 24, 22:16)
Kaip buvot apsirengę,.sėsdamos prie Kūčių stalo?
Juodos kelnės ir balta su piešinuku palaidinė.

smelinis sjonas, rožinis megztukas

QUOTE(Alkaja @ 2019 12 25, 11:52)
Ar visi namie Kalėdų rytą?
Visi. Jaunimas dar lovose. Vyras - prie kompo. Aš - forume skaitinėju ir rašau.

pas mamą - visi

QUOTE(kami_ @ 2019 12 25, 17:37)
Kiek žmonių buvo per Kūčių vakarienę? 8 žmonės ir 5 šunys biggrin.gif

5

QUOTE(Visgi @ 2019 12 27, 12:25)
Naujus sutiksite tame pačiame mieste kur gyvenate?
Taip vartotojo įkelta nuotrauka Vilniuje.

taip

QUOTE(Nastya @ 2019 12 27, 22:49)
Šakotį mėgstate minkštesnį ar kietesnį? - Iš tikro, tai nesu išvis didelė šakočių megėja, bet labiau mėgstu minkštesnį.

minkštesnis

QUOTE(Agrefa @ 2019 12 28, 11:05)
Prabudot ir jaučiat džiaugsmą, liūdesį, ilgesį ar ką?
Liūdesį.

ramybę

QUOTE(Visgi @ 2019 12 28, 18:10)
Suplanuoti šio savaitgalio vakarai?
Nuo seno suplanuoti: šįvakar su šeimyna Marijono Mikutavičiaus koncerte būsime, o ryt vakarą- į kitą koncertą, aš ir mama, abi tik.

maždaug

QUOTE(Nastya @ 2019 12 29, 01:07)
Ar būna, kad kažkas į jus kreipiasi mergautine pavarde? Netekėjusioms arba antras klausimas visoms - ar turit tokių pavyzdžių artimoj aplinkoj? - Į mane tai niekas nesikreipia, o artimoj aplinkoj yra tokių, kad va įstrigę visiems ir visi mergautine pavarde vadina, vieną dar visi ex vyro pavarde vadina, nors jau seniai už kito ištekėjusi. Matyt tiesiog žmonėm įstrigę ir pripratę visi  biggrin.gif

retai, bet pasitaiko
Papildyta:
QUOTE(Sim@ @ 2019 12 29, 15:56)
laukiate Naujų Metų? (šiek tiek, galbūt jie bus man sėkmingesni)

nežinau net- eis ir ateis, nieko nepakeisi

ar patenkintos gautomis dovanomis?-sakyčiau 70%
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2019 12 28, 15:42)
Sveikos, visas su praėjusiomis šventėmis ir su artėjančiais Naujais - būkite sveikos ir laimingos 4u.gif

Tave irgi!

QUOTE(Visgi @ 2019 12 28, 17:10)
Suplanuoti šio savaitgalio vakarai?
Nuo seno suplanuoti: šįvakar su šeimyna Marijono Mikutavičiaus koncerte būsime, o ryt vakarą- į kitą koncertą, aš ir mama, abi tik.

Nebuvo suplanuoti.

QUOTE(Nastya @ 2019 12 29, 00:07)
O tu dėl ko liūdi?  4u.gif

Ar būna, kad kažkas į jus kreipiasi mergautine pavarde? Netekėjusioms arba antras klausimas visoms - ar turit tokių pavyzdžių artimoj aplinkoj? - Į mane tai niekas nesikreipia, o artimoj aplinkoj yra tokių, kad va įstrigę visiems ir visi mergautine pavarde vadina, vieną dar visi ex vyro pavarde vadina, nors jau seniai už kito ištekėjusi. Matyt tiesiog žmonėm įstrigę ir pripratę visi  biggrin.gif

Kažkaip visad per Kalėdas liūdna man, kad tėvų nėra, kad su seserim nutolę, kad nebus taip, kaip kažkada buvo.

Nea, niekada niekas. Nebent dabartine pavarde

QUOTE(Sim@ @ 2019 12 29, 14:56)
laukiate Naujų Metų? (šiek tiek, galbūt jie bus man sėkmingesni)

Kažkodėl nesitiki, kad Naujieji.

Alkaja, kažkada neatsakiau į klausimą, kaip stipriai pabrango butai. Mano turimas 36 kv.m. butas dabar kainuoja 13000-16000 Eur daugiau, nei būtų kainavęs prieš metus.

Situacija. Netikėtai dėl reikalų per išeiginę dieną atsiduriat prie artimo žmogaus, su kuriuo bendraujat, namų. Parašot žinutę, kad esat netoliese ir paklausiat, ar,.susitvarkę reikalus,.galit trumpam.užsukti puodeliui arbatos. Jums atrašo, kad nepasiruošusi priimti, nes tvarkosi. Jūsų mintys po tokios žinutės, jūsų veiksmai.
Pasidyvinčiau dėl kiauliškumo. Bendraut bendraučiau, bet pirma neparašyčiau. Ir į tokią žinutę nieko neatsakyčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 30 gruodžio 2019 - 13:13

sveiki visi?

taip 

Visas dienas švęsite ten pat ar važinėsite nuo stalo prie stalo, galbūt pati svečius priiminėsit?

Nuo stalo prie stalo

Kaip buvot apsirengę,.sėsdamos prie Kūčių stalo?

Juodos kelnės, baltas megztukas 

Ar visi namie Kalėdų rytą?

Mes patys buvom  ne namuose

Kiek žmonių buvo per Kūčių vakarienę? 

Prie pirmo stalo 10, prie antro 5. Ir vienas šuo prie abiejų. 

Naujus sutiksite tame pačiame mieste kur gyvenate?

Ne. Būsim Vilniuje. 

Atsakyti

Šakotį mėgstate minkštesnį ar kietesnį?

Nelabai aš jį mėgstu. Bet geriau minkštesnis. 

 

Prabudot ir jaučiat džiaugsmą, liūdesį, ilgesį ar ką?

Ramybę, laimę. džiaugsmą. Buvo daugiau laisvesnių dienų. Tai taip gera atsikelti ryte savuose namuose, sėdėti ant savo sofos, 

 

Suplanuoti šio savaitgalio vakarai?

Be plano. Naminiai tokie

 

 

Ar būna, kad kažkas į jus kreipiasi mergautine pavarde? Netekėjusioms arba antras klausimas visoms - ar turit tokių pavyzdžių artimoj aplinkoj?

ne

 

laukiate Naujų Metų? 

Nei laukiu, nei nelaukiu. Stengiuosi laiko nevyti, nieko nelaukti ir džiaugtis šia akimirka. 

 

ar patenkintos gautomis dovanomis?-sakyčiau 70%

Panašiai ir aš 70 proc

 

Situacija. Netikėtai dėl reikalų per išeiginę dieną atsiduriat prie artimo žmogaus, su kuriuo bendraujat, namų. Parašot žinutę, kad esat netoliese ir paklausiat, ar,.susitvarkę reikalus,.galit trumpam.užsukti puodeliui arbatos. Jums atrašo, kad nepasiruošusi priimti, nes tvarkosi. Jūsų mintys po tokios žinutės, jūsų veiksmai.
Pasidyvinčiau dėl kiauliškumo. Bendraut bendraučiau, bet pirma neparašyčiau. Ir į tokią žinutę nieko neatsakyčiau.

Kažkaip priminė

[url=https://www.part.lt/perziura/804189e910034d1b39ac12b92353da99666.jpg]804189e910034d1b39ac12b92353da99666.jpg[/URL]

 

 

Tai kaip Jums kiaulės metai? Kiauliški buvo, ar ne?

Buvo visko. Buvo likimas neblogą kiaulystę iškrėtęs. Bet viskas gerai baigėsi, tą sunkumą įveikėm ir gal netgi viskas susiklostė dar geriau nei buvo. Kaip sako, kas mūsų nepalaužia, tas padaro stipresniais. Bet šiaip ir pakeliavom ir buitį pasigerinom ir šiaip viskas ok. Kaip prieš tai minėjau, jaučiuosi rami ir laiminga. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k@mylye: 30 gruodžio 2019 - 15:18
QUOTE(errachka @ 2019 12 30, 13:04)
ar patenkintos gautomis dovanomis?-

gal

QUOTE(Agrefa @ 2019 12 30, 13:10)
Situacija. Netikėtai dėl reikalų per išeiginę dieną atsiduriat prie artimo žmogaus, su kuriuo bendraujat, namų. Parašot žinutę, kad esat netoliese ir paklausiat, ar,.susitvarkę reikalus,.galit trumpam.užsukti puodeliui arbatos. Jums atrašo, kad nepasiruošusi priimti, nes tvarkosi. Jūsų mintys po tokios žinutės, jūsų veiksmai.

jokių minčių. Nenori - nereikia, lai tvarkosi


SVEIKOS 4u.gif

Naujus sutiksite namuose? (taip)
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2019 12 27, 11:25)
Naujus sutiksite tame pačiame mieste kur gyvenate?

Taip, tam pačiam

QUOTE(Nastya @ 2019 12 27, 21:49)
Šakotį mėgstate minkštesnį ar kietesnį?

Ir minkštesnį, ir kietesnį mėgstu, nes abu savaip skanūs

QUOTE(Agrefa @ 2019 12 28, 10:05)
Prabudot ir jaučiat džiaugsmą, liūdesį, ilgesį ar ką?

Liūdesį, ilgesį

QUOTE(Visgi @ 2019 12 28, 17:10)
Suplanuoti šio savaitgalio vakarai?

Jokių planų

QUOTE(Nastya @ 2019 12 29, 00:07)
Ar būna, kad kažkas į jus kreipiasi mergautine pavarde? Netekėjusioms arba antras klausimas visoms - ar turit tokių pavyzdžių artimoj aplinkoj?

Vienintelė studijų laikų draugė taip į mane kreipiasi, daugiau niekas

QUOTE(Sim@ @ 2019 12 29, 14:56)
laukiate Naujų Metų?

Laukiu, mūsų šeimos 2019-ieji buvo baisūs. Man sausio 1-oji atrodo kaip atskaitos taškas, kad baigiasi blogas etapas

QUOTE(errachka @ 2019 12 30, 13:04)
ar patenkintos gautomis dovanomis?

Jų nedaug, bet labai geros ir norimos

QUOTE(Agrefa @ 2019 12 30, 13:10)
1. Alkaja, kažkada neatsakiau į klausimą, kaip stipriai pabrango butai. Mano turimas 36 kv.m. butas dabar kainuoja 13000-16000 Eur daugiau, nei būtų kainavęs prieš metus.

2. Situacija. Netikėtai dėl reikalų per išeiginę dieną atsiduriat prie artimo žmogaus, su kuriuo bendraujat, namų. Parašot žinutę, kad esat netoliese ir paklausiat, ar,.susitvarkę reikalus,.galit trumpam.užsukti puodeliui arbatos. Jums atrašo, kad nepasiruošusi priimti, nes tvarkosi. Jūsų mintys po tokios žinutės, jūsų veiksmai.

1. Bet tai tikrai žiauriai išpūstos kainos. Ir iš kur pas žmones tokie pinigai, nu suprantu, verslininkai, įmonių vadovai ir pan. Bet pas eilinius žmones, turinčius eilinius darbus - iš kur? Man nesuvokiama, nes matau ir žinau, kokios maždaug algos vyrauja pas daugumą.
Agrefa, tai palaukit dar. Gal nuslūgs tos kainos
2. Nežinau, aš matyt ramiai priimčiau tokį atsisakymą. Pagalvočiau, kad gal kitų planų ar reikalų turi.

QUOTE(k@mylye @ 2019 12 30, 15:17)
Tai kaip Jums kiaulės metai? Kiauliški buvo, ar ne?

Nežinau, ar galima pavadinti šiuos metus kiauliškais, bet, kad labai sunkūs ir tragiški metai - tai tikrai

QUOTE(Sim@ @ 2019 12 30, 15:25)
Naujus sutiksite namuose?

Taip. Dar neatėjo laikas linksmybėms, man dar norisi ramybės ir susikaupimo

Agrefa, ar skaitei šitą knygą:
Anyta
Labai geri atsiliepimai pas visus skaičiusius. Atstovėjau eilę bibliotekoj ir pagaliau parsinešiau aš ją.
Gal kuri kita merginos skaitėt?

Ar gaminsit kažką saldaus rytdienai - Naujųjų vakarui?
Darysiu tortuką, ką tik biskvitą ištraukiau iš orkaitės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alkaja: 30 gruodžio 2019 - 20:11