Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

Laba mirksiukas.gif
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 22, 07:08)
Išsipasakojo kas nors jums kažkokią išskirtinę, jus nustebinusią istoriją?
O taip. Viena nepažįstamoji atvėrė dūšią. Nustebino, nuo ko ji augina 23 metų dukrą. T.y., kas tos mergaitės tėtis. Pažįstu aš tą žmogų, buvo be proto netikėta. Kaip filme. Iš tiesų, kas ten žino, kiek tie vyrai nesantuokinių vaikų turi.
Kad ne.
QUOTE(k@mylye @ 2020 01 22, 08:46)
Ar norėtumėte, kad dar ateitų žiema? Dar vasario mėnesį galėtų pasnigti ir pabūti graži žiema. O tai dabar man kažkaip nei šis nei tas. Oras ištisai niūrus. Vaizdelis pro langą ne koks.
Ne, nenoriu žiemos, bet dar vasaris prieš akis, tai...
QUOTE(kami_ @ 2020 01 22, 13:02)
Skaitot Palmiros Kelertienės horoskopus? Kartais paskaitau.

4u.gif Sirgo epilepsija, turėjo širdies problemų. 12.22 sukako 11 metų.

O skintų gėlių turite namuose? Aha, rožių, gautų gimtadienio proga.
Ne, neskaitau.

Ojei, vaje verysad.gif vargšas šuniukas verysad.gif

Ne, neturiu skintų.
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 23, 09:53)
Sveikos? Nea. Serga ir vaikas, ir aš.
Ne, sergu. Jau kaip nusibodo tokia savijauta, tai nebegaliu.
QUOTE(Sim@ @ 2020 01 25, 11:46)
kaip manote, esate kantrios? (nelabai)
Pakankamai.
QUOTE(Alkaja @ 2020 01 26, 23:30)
Kaip praleidot sekmadienio vakarą?
Draugė pakvietė kartu eit į filmą. Taigi žiūrėjom "Mažosios moterys". Grįžus dar prie kompo prisėdau - mokesčius sumokėjau
Namisėdiškai.
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 27, 07:15)
Ar yra taip buvę, kad kažkur, prie žmonių, beprotiškai ėmė miegas. Na taip ėmė, kad negalėjot nieko su savimi padaryti?
Buvo per seminarą prieš kokius 6 metus. Kas nutiko, sunku paaiškint, nes seminaras buvo gerss ir įdomiai vedamas. Aš taip užsimaniau miego, kad nors degtukus statyk.  Gal net ir užsnaudus buvau sekundei rolleyes.gif
Yra ir man taip buvę.
QUOTE(Alkaja @ 2020 01 27, 12:20)
Kokią kavą geriate? Su pienu ? cukrum? Gal su sirupais?
Man dabar ant bangos - juoda kava su cukrum ir pienu
Kaip visada- juodą be nieko.
QUOTE(Nastya @ 2020 01 27, 22:37)
Šiandien darbe užrodė man mob. programėlę - discord. Į kurią pakliūsi tik su pakvietimu. Teko matyt straipsnių kaip įžimybės skundėsi šia programėle, bet neskaičiau tų straipsnių pilnai ir net negalėjau pagalvot kas tai tokio. Likau šokiruota. Discord tiesiog kaip forumas, kuriame kiekviena įžymybė turi savo temą, taip pat yra kitų aktualių temų ar tiesiog pletkų tema. Taip pat yra pagal miestelius temos, kuriuose apkalbinėjami tų miestelių žmonės. Apkalbinėjami ir labai privatūs dalykai. Kas kur ką su kuo matė, kas ką nusipirko, kas su kuo miega ir t.t. Žmonės non stop susirašinėja, apkalbinėja konkrečius asmenis... Fotografuoja kas kur pamatė kokį įžymų žmogų mieste ir kelia į to asmens tema, nešioja visokius pletkus, aptarinėja visas nuotraukas, storius instagrame ir panašiai.
Kaip manot kodėl jie taip elgiasi? Man tai kažkas baisaus. Elementarus neturėjimas ką veikti ir neturėjimas savo gyvenimo. Jie vaidina, kad jiems neįdomu, kad nepavydi ir panašiai, bet būtent taip ir yra. Jiems kaip tik labai įdomu, pavydas kažkoks, kad kažkas geriau gyvena. Nesuvokiu kokia to esmė.
Man tai čia diagnozė. Tikriausiai todėl, kad natūra tokia_cekavos zosės, t.y. naujamadinės pletkininkės.

Seniai kraujo tyrimus darėtės?
Neseniai, ketvirtadienį.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2020 01 15, 23:22)
Kas per jautienos kepsniukai? bigsmile.gif

Laba  smile.gif
Vazeliną naudojat? Nesausėja lūpos žiemą? - Paskutiniu metu pradėjo sausėt, skilinėt, tai naudoju dažnokai.

avinžirniai ir jautienos faršas - labai labai gaunasi bigsmile.gif
ne
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 16, 08:04)
Kaip tavo sveikata? Tiriesi?

Girdėjot apie galimai pagrobtą mergaitę Vilniuje? Ką manot?
Man keista, kad tos mergaitės taip niekas ir nepasigedo.

padidėjus zaraza, tai dabar pas endokrinologa siųunčia
manau, kažkas nečysto buvo
QUOTE(Nastya @ 2020 01 16, 22:23)
Pašaukė kažką iš pažįstamų tarnaut kariuomenėje per šį šaukimą? - Aha, šiaip vieną pažįstamą ir draugės vaikiną.

prieš porą metų vyrą bandė imt biggrin.gif
QUOTE(Sim@ @ 2020 01 19, 10:26)
šiandien man -

su torto diena praėjusiа!! ŠILUMOS, ŠVIESOS, ŠVELNUMO 4u.gif
QUOTE(kami_ @ 2020 01 19, 19:34)
O mano liudnas gimtadienis buvo, nes gimtadienio nakti netekau sunes.

4u.gif GAUDYK IR BŪK DŽIUGI ir DARBINGA bigsmile.gif
QUOTE(Alkaja @ 2020 01 19, 21:15)
Ar mėgstat žolelių arbatas?

visai nieko
QUOTE(Nastya @ 2020 01 20, 00:14)
Kaip praleidot savaitgalį? - Namuose, vakar svečių apturėjom, naktį ėjom prie ežero, nes vyrai panoro į stebuklingojo vandens naktines maudynes  biggrin.gif visai smagiai buvo  ax.gif

gimtadieniuose
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 20, 08:17)
Ar yra jus paskutiniu metu netikėtai susiradusi kažkokia labai seniai matyta draugė, su kuria jūs nepalaikot ryšių jau daug metų?

nea
QUOTE(Visgi @ 2020 01 21, 22:34)

Turit savo favoritą LT Eurovizijos finalui? Kas?
Turiu.

dainos vienos dar ne
su praėjusiu šampadieniu - saulės, svaigulio, saldėsių! bigsmile.gif
QUOTE(Nastya @ 2020 01 21, 23:56)
Ar namuose turite netikrų gėlių ar kitų augalų imitacijų (plastikinių)? - Turime tik vonios kambaryje tokią kaip žolės imitaciją vazonėlyje.

ne
Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2020 01 22, 00:25)
Po rodyklių nuėmimo spūstys sumažėjo jums, jūsų akimis, ar ne?
Sumažėjo. Tam tikrose vietose, tai labai ženkliai.

padidėjo
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 22, 08:08)
Išsipasakojo kas nors jums kažkokią išskirtinę, jus nustebinusią istoriją?
O taip. Viena nepažįstamoji atvėrė dūšią. Nustebino, nuo ko ji augina 23 metų dukrą. T.y., kas tos mergaitės tėtis. Pažįstu aš tą žmogų, buvo be proto netikėta. Kaip filme. Iš tiesų, kas ten žino, kiek tie vyrai nesantuokinių vaikų turi.

aga, buvęs kolega
QUOTE(k@mylye @ 2020 01 22, 09:46)
Ar norėtumėte, kad dar ateitų žiema?</strong></p><p>Dar vasario mėnesį galėtų pasnigti ir pabūti graži žiema. O tai dabar man kažkaip nei šis nei tas. Oras ištisai niūrus. Vaizdelis pro langą ne koks.  </p>

manau jau ne
QUOTE(kami_ @ 2020 01 22, 14:02)
O skintų gėlių turite namuose? Aha, rožių, gautų gimtadienio proga.

ne
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 23, 10:53)
Sveikos?
Nea. Serga ir vaikas, ir aš.

vaikis kosti šiek tiek, na ir aš ligų ieškau biggrin.gif
QUOTE(Sim@ @ 2020 01 25, 12:46)
kaip manote, esate kantrios? (nelabai)

oi ne
QUOTE(Alkaja @ 2020 01 27, 00:30)
Kaip praleidot sekmadienio vakarą?
Draugė pakvietė kartu eit į filmą. Taigi žiūrėjom "Mažosios moterys". Grįžus dar prie kompo prisėdau - mokesčius sumokėjau

visaip kaip ruošėmės savaitės darbams
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 27, 08:15)
Ar yra taip buvę, kad kažkur, prie žmonių, beprotiškai ėmė miegas. Na taip ėmė, kad negalėjot nieko su savimi padaryti?
Buvo per seminarą prieš kokius 6 metus. Kas nutiko, sunku paaiškint, nes seminaras buvo gerss ir įdomiai vedamas. Aš taip užsimaniau miego, kad nors degtukus statyk.  Gal net ir užsnaudus buvau sekundei. rolleyes.gif

yr buvę
QUOTE(Alkaja @ 2020 01 27, 13:20)
Kokią kavą geriate? Su pienu ? cukrum? Gal su sirupais?
Man dabar ant bangos - juoda kava su cukrum ir pienu

juoda arba su augaliniu pienu
QUOTE(Nastya @ 2020 01 27, 23:37)
Šiandien darbe užrodė man mob. programėlę - discord. Į kurią pakliūsi tik su pakvietimu. Teko matyt straipsnių kaip įžimybės skundėsi šia programėle, bet neskaičiau tų straipsnių pilnai ir net negalėjau pagalvot kas tai tokio. Likau šokiruota. Discord tiesiog kaip forumas, kuriame kiekviena įžymybė turi savo temą, taip pat yra kitų aktualių temų ar tiesiog pletkų tema. Taip pat yra pagal miestelius temos, kuriuose apkalbinėjami tų miestelių žmonės. Apkalbinėjami ir labai privatūs dalykai. Kas kur ką su kuo matė, kas ką nusipirko, kas su kuo miega ir t.t. Žmonės non stop susirašinėja, apkalbinėja konkrečius asmenis... Fotografuoja kas kur pamatė kokį įžymų žmogų mieste ir kelia į to asmens tema, nešioja visokius pletkus, aptarinėja visas nuotraukas, storius instagrame ir panašiai. Kaip manot kodėl jie taip elgiasi? - Man tai kažkas baisaus. Elementarus neturėjimas ką veikti ir neturėjimas savo gyvenimo. Jie vaidina, kad jiems neįdomu, kad nepavydi ir panašiai, bet būtent taip ir yra. Jiems kaip tik labai įdomu, pavydas kažkoks, kad kažkas geriau gyvena. Nesuvokiu kokia to esmė.

absol pritariu
Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2020 01 28, 10:44)
Seniai kraujo tyrimus darėtės?
Neseniai, ketvirtadienį.

prieš 3 sav

o kada pas odontologą buvot paskutinį kart?-prieš 2 sav
Atsakyti
QUOTE(Alkaja @ 2020 01 27, 12:20)
Agrefa, ar Jūs su sūnum jau sveiki?

Kokią kavą geriate? Su pienu ? cukrum? Gal su sirupais?
Man dabar ant bangos - juoda kava su cukrum ir pienu

Iš tikrųjų tai dar ne. Einam į mokyklą, į darbus, bet iš tikrųjų tai nesam dar sveiki. Ačiū,kad teiraujiesi.

QUOTE(Nastya @ 2020 01 27, 22:37)
Šiandien darbe užrodė man mob. programėlę - discord. Į kurią pakliūsi tik su pakvietimu. Teko matyt straipsnių kaip įžimybės skundėsi šia programėle, bet neskaičiau tų straipsnių pilnai ir net negalėjau pagalvot kas tai tokio. Likau šokiruota. Discord tiesiog kaip forumas, kuriame kiekviena įžymybė turi savo temą, taip pat yra kitų aktualių temų ar tiesiog pletkų tema. Taip pat yra pagal miestelius temos, kuriuose apkalbinėjami tų miestelių žmonės. Apkalbinėjami ir labai privatūs dalykai. Kas kur ką su kuo matė, kas ką nusipirko, kas su kuo miega ir t.t. Žmonės non stop susirašinėja, apkalbinėja konkrečius asmenis... Fotografuoja kas kur pamatė kokį įžymų žmogų mieste ir kelia į to asmens tema, nešioja visokius pletkus, aptarinėja visas nuotraukas, storius instagrame ir panašiai. Kaip manot kodėl jie taip elgiasi? - Man tai kažkas baisaus. Elementarus neturėjimas ką veikti ir neturėjimas savo gyvenimo. Jie vaidina, kad jiems neįdomu, kad nepavydi ir panašiai, bet būtent taip ir yra. Jiems kaip tik labai įdomu, pavydas kažkoks, kad kažkas geriau gyvena. Nesuvokiu kokia to esmė.

Seniai matyta!

Nuomonė, kaip.ir tavo. Nesąmonių muziejus.

QUOTE(Visgi @ 2020 01 28, 09:44)
Seniai kraujo tyrimus darėtės?
Neseniai, ketvirtadienį.

Gal.prieš kokius 1,5 metų.
Sveik! Peršalimas?

QUOTE(errachka @ 2020 01 29, 10:58)
padidėjus zaraza, tai dabar pas endokrinologa siųunčia

o kada pas odontologą buvot paskutinį kart?-prieš 2 sav

Santarose gydaisi?

Irgi panašiai prieš porą savaičių.

Su kuo paskutiniu kalbėjot telefonu? Jūs skambinot?
Aš draugei perskambinau. Buvo skambinusi ryte darbe,.bet papliurpt, tai nebendravau. Vakare, neseniai, paskambinau ir pasikalbėjom.šiek tiek.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 29 sausio 2020 - 21:18
QUOTE(Alkaja @ 2020 01 26, 23:30)
Kaip praleidot sekmadienio vakarą?

pramiegojau

QUOTE(Agrefa @ 2020 01 27, 07:15)
Ar yra taip buvę, kad kažkur, prie žmonių, beprotiškai ėmė miegas. Na taip ėmė, kad negalėjot nieko su savimi padaryti?

o taip ir ne kartą

QUOTE(Alkaja @ 2020 01 27, 12:20)
Kokią kavą geriate? Su pienu ? cukrum? Gal su sirupais?

oi, niekada su niekuo. Tiesiog juoda ir viskas

QUOTE(Nastya @ 2020 01 27, 22:37)
Šiandien darbe užrodė man mob. programėlę - discord. Į kurią pakliūsi tik su pakvietimu. Teko matyt straipsnių kaip įžimybės skundėsi šia programėle, bet neskaičiau tų straipsnių pilnai ir net negalėjau pagalvot kas tai tokio. Likau šokiruota. Discord tiesiog kaip forumas, kuriame kiekviena įžymybė turi savo temą, taip pat yra kitų aktualių temų ar tiesiog pletkų tema. Taip pat yra pagal miestelius temos, kuriuose apkalbinėjami tų miestelių žmonės. Apkalbinėjami ir labai privatūs dalykai. Kas kur ką su kuo matė, kas ką nusipirko, kas su kuo miega ir t.t. Žmonės non stop susirašinėja, apkalbinėja konkrečius asmenis... Fotografuoja kas kur pamatė kokį įžymų žmogų mieste ir kelia į to asmens tema, nešioja visokius pletkus, aptarinėja visas nuotraukas, storius instagrame ir panašiai. Kaip manot kodėl jie taip elgiasi? -

kažkam reklamos/dėmesio per mažai

QUOTE(Visgi @ 2020 01 28, 09:44)
Seniai kraujo tyrimus darėtės?

jau senokai

QUOTE(errachka @ 2020 01 29, 10:58)
o kada pas odontologą buvot paskutinį kart?-

pernai pavasarį

QUOTE(Agrefa @ 2020 01 29, 19:23)
Su kuo paskutiniu kalbėjot telefonu? Jūs skambinot?

su niekuo


LABA VAKARA 4u.gif

tikriausiai kiekvienai iš Jūsų teko pabuvoti kokioje nors valdiškoje institucijoje, kurioje Jums buvo paskirtas laikas. Praėjus jūsų laikui, jūs toliau sėdėjote, laukėte...Nes Jus gąsdino riebus užrašas ant durų: "Kviečiame, prašome palaukti". Ar besėdint nebuvo noras atsistoti ir užeiti nekviestai į kabinetą? (teko visai nesenai lankytis NNT- nedarbingumo ir neįgalumo tarnyboje - laikas buvo paskirtas 8.00 val., bet į kabinetą pakvietė tik 08.35 val._bet iki pakvietimo kilo kelis kartus noras atsistoti ir ..užeiti blink.gif )
Atsakyti

O skintų gėlių turite namuose? 

ne

Sveikos?

Sūnus truputi sloguoja, man irgi truputi gerklę bando skaudėt. 

kaip manote, esate kantrios? 

Truputi trūksta kantrybės

Kaip praleidot sekmadienio vakarą?

Buvom su šeima ledo arenoj. 

Ar yra taip buvę, kad kažkur, prie žmonių, beprotiškai ėmė miegas. Na taip ėmė, kad negalėjot nieko su savimi padaryti?

Yra

Kokią kavą geriate? Su pienu ? cukrum? Gal su sirupais?

Paprasta juoda be nieko, arba su pienu.

Šiandien darbe užrodė man mob. programėlę - discord. Į kurią pakliūsi tik su pakvietimu. Teko matyt straipsnių kaip įžimybės skundėsi šia programėle, bet neskaičiau tų straipsnių pilnai ir net negalėjau pagalvot kas tai tokio. Likau šokiruota. Discord tiesiog kaip forumas, kuriame kiekviena įžymybė turi savo temą, taip pat yra kitų aktualių temų ar tiesiog pletkų tema. Taip pat yra pagal miestelius temos, kuriuose apkalbinėjami tų miestelių žmonės. Apkalbinėjami ir labai privatūs dalykai. Kas kur ką su kuo matė, kas ką nusipirko, kas su kuo miega ir t.t. Žmonės non stop susirašinėja, apkalbinėja konkrečius asmenis... Fotografuoja kas kur pamatė kokį įžymų žmogų mieste ir kelia į to asmens tema, nešioja visokius pletkus, aptarinėja visas nuotraukas, storius instagrame ir panašiai. Kaip manot kodėl jie taip elgiasi? 

Baisu baisu baisu. 

Seniai kraujo tyrimus darėtės?

Rudenį

o kada pas odontologą buvot paskutinį kart?

prieš metus. 

Su kuo paskutiniu kalbėjot telefonu? Jūs skambinot?

Su viena buhaltere darbo reikalais. 

Kaip vertinate Kručinskienės norą eiti į seimą?

Baisu. Na tikrai baisu.  

Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2020 01 29, 21:37)
tikriausiai kiekvienai iš Jūsų teko pabuvoti kokioje nors valdiškoje institucijoje, kurioje Jums buvo paskirtas laikas. Praėjus jūsų laikui, jūs toliau sėdėjote, laukėte...Nes Jus gąsdino riebus užrašas ant durų: "Kviečiame, prašome palaukti". Ar besėdint nebuvo noras atsistoti ir užeiti nekviestai į kabinetą? (teko visai nesenai lankytis NNT- nedarbingumo ir neįgalumo tarnyboje - laikas buvo paskirtas 8.00 val., bet į kabinetą pakvietė tik 08.35 val._bet iki pakvietimo kilo kelis kartus noras atsistoti ir ..užeiti blink.gif )

Jeigu žinau, kad yra žmogus užėjęs arba praneša man, kad būsiu pakviesta, tuomet nekišu nosies. Bet jeigu nežinau, ar ten užimta, tuomet įkkščiau galvą.

QUOTE(k@mylye @ 2020 01 31, 08:54)
Kaip vertinate Kručinskienės norą eiti į seimą?</strong></p><p>Baisu. Na tikrai baisu.  </p>

Baisiau nei baisu. Eilinį ksrtą pakraupusi mūsų žiniasklaida. Kam rodyti tokias klaikybes, kokį lygį vakar pati Rūta parodė. Ot tai pašnekovę pasikvietė.

O jūs šiurpstat mūsų žiniasklaida?
Šiurpstu. Nemąstančius daro dar labiai neraštingais, bet sujaukia protą ir pusiau mąstantiems.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 29, 20:23)
Santarose gydaisi?

Su kuo paskutiniu kalbėjot telefonu? Jūs skambinot?
Aš draugei perskambinau. Buvo skambinusi ryte darbe,.bet papliurpt, tai nebendravau. Vakare, neseniai, paskambinau ir pasikalbėjom.šiek tiek.

bandysiu ten patekt
partneriui iš darbo skambinau

QUOTE(Sim@ @ 2020 01 29, 22:37)
tikriausiai kiekvienai iš Jūsų teko pabuvoti kokioje nors valdiškoje institucijoje, kurioje Jums buvo paskirtas laikas. Praėjus jūsų laikui, jūs toliau sėdėjote, laukėte...Nes Jus gąsdino riebus užrašas ant durų: "Kviečiame, prašome palaukti". Ar besėdint nebuvo noras atsistoti ir užeiti nekviestai į kabinetą? (teko visai nesenai lankytis NNT- nedarbingumo ir neįgalumo tarnyboje - laikas buvo paskirtas 8.00 val., bet į kabinetą pakvietė tik 08.35 val._bet iki pakvietimo kilo kelis kartus noras atsistoti ir ..užeiti blink.gif )

ne tik pagalvoju, bet ir padarau
QUOTE(k@mylye @ 2020 01 31, 09:54)
Kaip vertinate Kručinskienės norą eiti į seimą?</strong></p><p>Baisu. Na tikrai baisu.  </p>

neadekvatu ir tiek
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 31, 12:25)
O jūs šiurpstat mūsų žiniasklaida?
Šiurpstu. Nemąstančius daro dar labiai neraštingais, bet sujaukia protą ir pusiau mąstantiems.

gal tokio stipraus epiteto nenaudočiau, bet ant ribos

darbe turit metinius pokalbius?-taip
Atsakyti
Sveikos! mirksiukas.gif
QUOTE(errachka @ 2020 01 29, 10:58)
su praėjusiu šampadieniu - saulės, svaigulio, saldėsių! bigsmile.gif

o kada pas odontologą buvot paskutinį kart?-prieš 2 sav
Ačiū! 4u.gif

Prieš porą mėnesių.
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 29, 19:23)
Sveik! Peršalimas? Santarose gydaisi?

Su kuo paskutiniu kalbėjot telefonu? Jūs skambinot?
Aš draugei perskambinau. Buvo skambinusi ryte darbe,.bet papliurpt, tai nebendravau. Vakare, neseniai, paskambinau ir pasikalbėjom.šiek tiek.
Ačiū 4u.gif Jo, vėliau komplikavosi, jau dvi savaitės kaip namuose, bet dabar ačiūD geryn, į darbą po geros dar savaitės, 02.10 d. Ne, mano- Lukiškių filialas Centro poliklinika, kur tarp Gedo prospekto ir Lukiškių aikštės. Žinai tikriausiai? Visą laiką aš ten, ten ir mano mama dirba smile.gif

Su tėčiu šiandien. Man paskambino.
QUOTE(Sim@ @ 2020 01 29, 21:37)
tikriausiai kiekvienai iš Jūsų teko pabuvoti kokioje nors valdiškoje institucijoje, kurioje Jums buvo paskirtas laikas. Praėjus jūsų laikui, jūs toliau sėdėjote, laukėte...Nes Jus gąsdino riebus užrašas ant durų: "Kviečiame, prašome palaukti". Ar besėdint nebuvo noras atsistoti ir užeiti nekviestai į kabinetą? (teko visai nesenai lankytis NNT- nedarbingumo ir neįgalumo tarnyboje - laikas buvo paskirtas 8.00 val., bet į kabinetą pakvietė tik 08.35 val._bet iki pakvietimo kilo kelis kartus noras atsistoti ir ..užeiti blink.gif )
Praėjus laikui, palaukus dar kurį laiką, pasibelsčiau į duris ir pasiteiraučiau 'ar galima'?
QUOTE(k@mylye @ 2020 01 31, 08:54)
Kaip vertinate Kručinskienės norą eiti į seimą? Baisu. Na tikrai baisu.
Net nuėjau pažiūrėt kas čia tokia. Labai neigiamai. Tiesiog baisu visom prasmėm.
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 31, 11:25)
O jūs šiurpstat mūsų žiniasklaida?
Šiurpstu. Nemąstančius daro dar labiai neraštingais, bet sujaukia protą ir pusiau mąstantiems.
Na, būna, kad pašiurpina.
QUOTE(errachka @ 2020 01 31, 15:45)
darbe turit metinius pokalbius?-taip
Taip.

Ką veiksit šį penktadienio vakarą- namuos ar šiaip ką kur?
Į operos ir baleto teatrą vakare, į baletą "Romeo ir Džuljeta".

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2020 01 31, 15:45)
darbe turit metinius pokalbius?-taip

Pas mus būna pusmetiniai vertinimai. Neseniai buvo, buvau įvertinta labai gerai,.tuo pačiu ir alga kažkiek padidės. Nežinau, ar tai jūs turėjot omeny? Jeigu kažkokios metų kalbos ar būna, aptariančios rezultatis. Irgi, būna ir pusmečių,.ir metų apžvalgos.

QUOTE(Visgi @ 2020 01 31, 16:59)
Ką veiksit šį penktadienio vakarą- namuos ar šiaip ką kur?
Į operos ir baleto teatrą vakare, į baletą "Romeo ir Džuljeta".

vartotojo įkelta nuotrauka

Visgi, žinau, apie kokią polikliniką kalbi mirksiukas.gif !

Buvo ramus vakaras, šiek tiek reikaliukus tvarkiau mieste. Ir dar paskui filmą namie žiūrėjau.

Ar jūsų vaikai mokosi labai gerai ar vidutiniškai?
Tarp gerai-labai gerai.
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2020 01 29, 10:58)
o kada pas odontologą buvot paskutinį kart?
Pernai pavasarį.
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 29, 19:23)
Su kuo paskutiniu kalbėjot telefonu? Jūs skambinot?
Man skambino draugė.
QUOTE(Sim@ @ 2020 01 29, 21:37)
tikriausiai kiekvienai iš Jūsų teko pabuvoti kokioje nors valdiškoje institucijoje, kurioje Jums buvo paskirtas laikas. Praėjus jūsų laikui, jūs toliau sėdėjote, laukėte...Nes Jus gąsdino riebus užrašas ant durų: "Kviečiame, prašome palaukti". Ar besėdint nebuvo noras atsistoti ir užeiti nekviestai į kabinetą?
Visada užeinu tokiais atvejais, jei paprašo palaukti tuomet laukiu, o kartais būna priima.
QUOTE(k@mylye @ 2020 01 31, 08:54)
Kaip vertinate Kručinskienės norą eiti į seimą?
Patylėsiu, nes nieko gero neturiu ką pasakyti.
QUOTE(Agrefa @ 2020 01 31, 11:25)
O jūs šiurpstat mūsų žiniasklaida?
Daugiau taip, nei ne. Bet čia visur taip, nes rodo tai ką žmonės žiūri. Išvada - kalti patys žmonės.
QUOTE(errachka @ 2020 01 31, 15:45)
darbe turit metinius pokalbius?
Neturime, kalbamės tuomet kai darbuotojas nori pasikalbėti arba kai to norime mes iš savo pusės.
QUOTE(Visgi @ 2020 01 31, 16:59)
Ką veiksit šį penktadienio vakarą- namuos ar šiaip ką kur?
Penktadienį buvome kine, vėliau namuose picą užsisakėme, buvo žaidimų vakaras toks.
QUOTE(Agrefa @ 2020 02 02, 15:37)
Ar jūsų vaikai mokosi labai gerai ar vidutiniškai?
Irgi tarp gerai ir labai gerai.

Laba 4u.gif
Turit suplanuotų kelionių jau šiems metams ar (dar) ne? - Turim, kelias. Plius dar nusimato vienas, lyg paskutinis kartas į UK dėl darbo man. Labai jau jie mane nori ten pasilikti, bet lyg atsilaikiau tai pagundai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2020 02 03, 19:04)
Turit suplanuotų kelionių jau šiems metams ar (dar) ne? - Turim, kelias. Plius dar nusimato vienas, lyg paskutinis kartas į UK dėl darbo man. Labai jau jie mane nori ten pasilikti, bet lyg atsilaikiau tai pagundai  biggrin.gif

Turim. Rytoj į Nicą išskrendu. Ir nusipirkę į Turkiją rudeniui.

Beje, vakar pasiėmiau knygą ANYTA. Taigi, įdomu, ar man patiks.

Kai daro jums manikiūrą, odeles karpo su žirklutėm ar naujoviškai, su aparačiuku "nudildina"?
Naujoviškai. Man taip patiko, kad kiekvienam klientui, kaip pas stomotologą, atplėšia iš užvakuotos pakuotės įrankius-to aparačiuko antgalius. 10 balų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 04 vasario 2020 - 08:10