Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(kulverstukis @ 2021 01 05, 20:11)
Tai gi tu ir coronavirusu netiki, tai kaip tau vakcina juoko nekels  unsure.gif
----
Ar buna, kad dar karta skaitote jau perskaityta knyga?

TAIP, NETIKIU. NORS dirbu žinomoj medicinos įstaigoj ir kasdien matau, kaip "ale dega" nuo covid'ų ax.gif
---
o dėl vakcinos keista, jog kt.šalių prezindentai iškart skiepyjosi, o vat - lt išsigando biggrin.gif prisidengdami medikų pirmumu...
-----
neskaitau knygų jau daug metų (nes filmus žiūriu - naudingiau)
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
QUOTE(Sim@ @ 2021 01 04, 15:29)
nežinau, kokį klausimą užduoti, nes tiek info prisiskaičiau apie esamą situaciją mūsų šalyje, kad net nežinau, kuo tikėti. Esu prisijungusi į Medikų PALAIKYMO grupę, tai joje aiškina, kad greitai p/c nebeturės maisto produktų, kad LT skelbs badą ir t.t. Kokia Jūsų nuomonė?
Netikiu, kad taip bus.
QUOTE(Agrefa @ 2021 01 04, 18:17)
Ar turite indėlių?
Neturiu.
QUOTE(Sim@ @ 2021 01 04, 22:30)
bet mano sveikata silpsta, o ir gyvenimas su pijoku, sveikatos nepriduoda. Šią akimirką paplūdau ašaromis - rytoj man į darbą, o jis - filmą pasileidęs visu garsu, jo nežiūri, nes ausines užzidėjęs tel.žaidžia. GYvenimas ne tik su pijoku, bet dar ir su egoistu, tampa nepakeliama našta man, mano sveikatai, mano vaikams.. Ir kol ta prakeikta paskola neišmokėta, privalau būti santuokoj... Nežinau, ką daryti...Dar tas prakeiktas vaikų nuotolinis mokslas... Viena mintis - pereisiu su vaikais gyventi pas tėtį..arba į Moters krizių centrą...
Sim@, stiprybės tau console.gif
QUOTE(Nastya @ 2021 01 04, 22:53)
Atsikeliat nuo vieno žadintuvo ar nusistatot kelis kas kažkiek laiko?
Nuo vieno.
Nastya, gero laiko ir pasibuvimo. Beje, su Kalėdomis! 4u.gif Dabar tas metas, kai ten, Rusijoje, Kalėdos bigsmile.gif
Tiesa, o naujas šeimos narys - liepaitė ar ąžuoliukas? bigsmile.gif Mėnuo jau yra?
QUOTE(Agrefa @ 2021 01 04, 23:17)
Ar lengvai užmiegat naujoj vietoj?
Lengvai.
QUOTE(kulverstukis @ 2021 01 05, 19:11)
Ar buna, kad dar karta skaitote jau perskaityta knyga?
Nebūna.
QUOTE(Alkaja @ 2021 01 05, 20:56)
Kokį filmą paskutinį žiūrėjote?

Laiko įtampoje bežiūrint. Reali istorija. Yra internete apie šią mergaitę, ir dokumentinis filmas yra, ir serialas net man regis yra.

https://www.imdb.com/title/tt8633478/

vartotojo įkelta nuotrauka

Eglė nupuošta jau?
Taip, grįžau iš darbo ir neradau, vyras šiandien nupuošė.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 01 07, 21:22)
Sim@, stiprybės tau console.gif
----
Eglė nupuošta jau?

4u.gif dėkui 4u.gif šeštadienį išvažiuoja į kadenciją, naujoj įmonėi, rytoj pasidaro Covid testą ir bus ramybė kelis mėn.
----
eglės nupuošimui įpareigoti vaikai - laiko neranda, vis tas nuotolinis bigsmile.gif



SVEIKOS 4u.gif

legalizavo narkotikų prekybą Lietuvoje. Jūsų nuomonė? (gal ir gerai. Tie, kas vartoja, galės nebijoti bigsmile.gif )
Atsakyti
QUOTE(kulverstukis @ 2021 01 05, 20:11)
As, kaip ir tavo koleges, 4 savaite jauciau nemazai simptomu, bet jau galejau dirbti. Dabar, kaip ir sirgdama, viena diena jauciuosi visai gerai, kita diena jauciu nuovargi. Supynes kazkokios  blink.gif . Ir dar labai keistas jausmas- gali nei is sio, nei is to pradeti skaudeti gerkle, smarkiai skaudeti, po to tas skausmas dingsta taip pat greit kaip ir atsirado  blink.gif . Kazkokia mistika. Beje, siandien gavau antikunu atsakyma- teigiamas.
Kaip as tau pavyziu  ax.gif Maskva yra mano aplankyti svajojamu miestu sarase  rolleyes.gif
Didziausia retenybe buna kai nusistatau zadintuva du kartus, bet yra buve pora kartu.
Namie pas mama uzmiegu be problemu, ir miegu visa nakti be prabudimu, kitur, jei ir pavyksta greitai uzmigti , tai prabundu kelis kartus, ir isvis blogai miegu  unsure.gif

Ar buna, kad dar karta skaitote jau perskaityta knyga? Buna, bet labai retai. Turetu labai smarkiai uzkabinti, kad noretusi perskaityti dar karta.

Mano kolegėms iki šiol nekas. Kosti, silpnumas yra.
Kaip tu dabar jautiesi?

Kad gal ne, neskaitau. Arba nepamenu.

QUOTE(Alkaja @ 2021 01 05, 21:56)
Kokį filmą paskutinį žiūrėjote?
"Skyrybų klubas" - komedija

Rusų serialą Sukeistos. O gal ir kitaip verčiasi į lietuvių kalbą. Gal APKEISTOSIOS.

QUOTE(Visgi @ 2021 01 07, 21:22)
Eglė nupuošta jau?
Taip, grįžau iš darbo ir neradau, vyras šiandien nupuošė.

Nes, gėda. Aš jos nei puošiu, nei nupuošiu, vyrukai tą daro. Bet laukė savaitgalio.

QUOTE(Sim@ @ 2021 01 07, 23:34)
legalizavo narkotikų prekybą Lietuvoje. Jūsų nuomonė? (gal ir gerai. Tie, kas vartoja, galės nebijoti bigsmile.gif )

Neturiu nuomonės visai, nežinau. Ką parašyti. unsure.gif

Laba visoms,
Ar šiandien diena jums kažką reiškia, ar kažkas vyko, buvo šią dieną?
Mama mirė prieš 4 metus. Vaizdai vėl išplaukia prieš akis, kyla prisiminimai. O dar sesers atsiųsta laišką radau su Mamos nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2021 01 04, 23:17)
Ar lengvai užmiegat naujoj vietoj?
Man nėra skirtumo kur, visur panašiai užmiegu.
QUOTE(kulverstukis @ 2021 01 05, 19:11)
Ar buna, kad dar karta skaitote jau perskaityta knyga?
Nebūna. Dabar va kaip ypatingai daug neskaitanti, galiu pasigirti, kad skaitau vieną knygą - "Dešimt minučių. Romanas, kuris keičia gyvenimus". Kol kas labai patinka.
QUOTE(Alkaja @ 2021 01 05, 20:56)
Kokį filmą paskutinį žiūrėjote?
Filmo nepamenu pavadinimo, bet su vyru vakarais žiūrime serialą Shooter. Patinka.
QUOTE(Visgi @ 2021 01 07, 20:22)
Nastya, gero laiko ir pasibuvimo. Beje, su Kalėdomis! 4u.gif Dabar tas metas, kai ten, Rusijoje, Kalėdos bigsmile.gif
Tiesa, o naujas šeimos narys - liepaitė ar ąžuoliukas? bigsmile.gif Mėnuo jau yra?
---
Eglė nupuošta jau?
Ačiū rolleyes.gif Tikrai taip, smagus metas. Rusijoje visa savaitė šventinė - nedarbo. Labai džiaugiamės, kad net ir šiemet pavyko ištrūkti, nes jau daug metų mūsų tradicija sausio pradžioje važiuoti į Maskvą. O šiemet dar ir kaip niekad ilgai pasibūsim tikriausiai. Net neturim bilietų nei atgal, nei dar kažkur, nes šimtu procentu neaiškūs tolimesni planai.
Mergaitė wub.gif Jau mėnesis ir kelios dienos rolleyes.gif
---
Išvykom nenupuošę. Pas mus dažnai taip būdavo ir nupuošiam eglę gana vėlai.
QUOTE(Sim@ @ 2021 01 07, 22:34)
legalizavo narkotikų prekybą Lietuvoje. Jūsų nuomonė?
Nu kas kur ką legalizavo? Niekas nieko nelegalizavo, o tik planuoja dekriminalizuoti. T.y. panaikinti baudžiamąją atsakomybę už mažą kiekį narkotinių medžiagų be stimulo platinti. Baudos ir toliau lieka, tik ne baudžiakas. Kas yra labai gerai ir palaikau tokį sprendimą.
QUOTE(Agrefa @ 2021 01 08, 08:23)
Ar šiandien diena jums kažką reiškia, ar kažkas vyko, buvo šią dieną?
Ne, šią dieną pas mane nieko nei gero, nei blogo nėra nutikę. Berods.

O tau, Agrefa, va 4u.gif Būk stipri. Ir suprantu, kad laikas negydo, o tik apšlifuoja žaizdas 4u.gif

Sveikos mirksiukas.gif
Jūsų vyras naudojasi soc. tinklais, daugiau ar mažiau nei jūs? - Nesinaudoja, jam ir mano naudojimasis nelabai patinka, bet čia jau aš pati nusprendžiu. Nemėgsta ir nenori suprasti jis to.
Atsakyti
QUOTE(Alkaja @ 2021 01 05, 20:56)

Kokį filmą paskutinį žiūrėjote?



Nepamenu pavadinimo ax.gif , kazkokia rusiska komedija.
QUOTE(Visgi @ 2021 01 07, 20:22)


Eglė nupuošta jau?


Dar ne, labai grazi musu egle,gaila nupuost, bet savaitgali turbut jau reikes.

QUOTE(Sim@ @ 2021 01 07, 22:34)

legalizavo narkotikų prekybą Lietuvoje. Jūsų nuomonė?


Is kur tu vis tokiu keistu naujienu istrauki?
QUOTE(Agrefa @ 2021 01 08, 08:23)

Kaip tu dabar jautiesi?


Ar šiandien diena jums kažką reiškia, ar kažkas vyko, buvo šią dieną?


Siandien visa diena gerkle skauda, jau buvo mintis, kad korona2 parejo blink.gif, bet ant vakaro skausmas isgaravo blink.gif
Nieko man si diena nereiskia.
Kaip greit laikas bega, jau keturi metai... rodos dar vakar apie mamyte pasakojai. Laikykis, Agrefiuk 4u.gif



QUOTE(Nastya @ 2021 01 08, 20:29)

Jūsų vyras naudojasi soc. tinklais, daugiau ar mažiau nei jūs?


Naudojasii minimaliai, as daugiau ax.gif

Sveikutes. Turite kavos virimo aparata? Kazkur yra, bet nenaudojam. Namie geriu tik uzpilama verdanciu vandeniu kava rolleyes.gif . Kazkada tokia kava pavaisinau drauge svede, tai ji manes nesuprato biggrin.gif . Nastya, ar Rusijoje irgi tokia kava zmones geria? biggrin.gif Ar cia tik lietuviu ismyslas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2021 01 08, 09:23)
Ar šiandien diena jums kažką reiškia, ar kažkas vyko, buvo šią dieną?

buvo, bet jau nekomentuosiu

QUOTE(Nastya @ 2021 01 08, 21:29)
Jūsų vyras naudojasi soc. tinklais, daugiau ar mažiau nei jūs?

nesidomiu

QUOTE(kulverstukis @ 2021 01 08, 21:54)
Turite kavos virimo aparata?

ne ir niekada neturėjau


LABA ax.gif
kad jau narkotikų nelegalizavo, tai rašau klausimą tiesiai iš tv3.lt_

Seimas pritarė įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma nuo kitų metų gegužės pirmos dienos įteisinti PRIVALOMĄ kačių, šunų ir šeškų ženklinimą mikroschemomis ir registravimą Gyvūnų augintinių registre. Jūsų nuomonė? (mums nereikės, nes šunytė jau turi čipą ir yra registruota ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 09 sausio 2021 - 13:28
QUOTE(kulverstukis @ 2021 01 08, 20:54)
Turite kavos virimo aparata? Kazkur yra, bet nenaudojam. Namie geriu tik uzpilama verdanciu vandeniu kava  rolleyes.gif . Kazkada tokia kava pavaisinau drauge svede, tai ji manes nesuprato biggrin.gif . Nastya, ar Rusijoje irgi tokia kava zmones geria?  biggrin.gif Ar cia tik lietuviu ismyslas  tongue.gif
Neturime, nes nei aš, nei vyras negeriame kavos. O svečiams visada yra atskiras pokas ir tiek. Nors pas mus ir svečiai labiau arbatą renkasi.
Rusijoje tai taip tikrai geria, o va UK tai panašiai kaip tavo draugė švedė reaguoja biggrin.gif
QUOTE(Sim@ @ 2021 01 09, 13:23)
Seimas pritarė įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma nuo kitų metų gegužės pirmos dienos įteisinti PRIVALOMĄ kačių, šunų ir šeškų ženklinimą mikroschemomis ir registravimą Gyvūnų augintinių registre. Jūsų nuomonė?
Aš esu už. Mūsų šuo čipuotas.

Sveikos mirksiukas.gif
Ar seniai naudojat savo dabartinį telefono numerį? - Tikrai labai seniai, tai mano pirmas ir vienintelis lietuviškas telefono numeris. Niekada jo nesu keitusi. Taip pat turi anglišką ir rusišką numerius, jie irgi seni ir niekada jų nekeičiau.
Atsakyti

Jums šis ilgasis savaitgalis greit ar lėtai pralėkė?

Tikrai neprailgo. Labai pailsėjau per šventines dienas. Jokių lėkimų, jokių važiavimų. 

nežinau, kokį klausimą užduoti, nes tiek info prisiskaičiau apie esamą situaciją mūsų šalyje, kad net nežinau, kuo tikėti. Esu prisijungusi į Medikų PALAIKYMO grupę, tai joje aiškina, kad greitai p/c nebeturės maisto produktų, kad LT skelbs badą ir t.t. Kokia Jūsų nuomonė?

Į tokias grupes įlenda visokio plauko žmogystų ir mėtosi nepagrįstais teiginiais. Lengvatikiai patiki ir įsivelia į diskusijas dar prideda savo pafantazavimų. Ir gaunasi kas gaunasi. 

Tikrai siūlyčiau eiti iš visokių FB grupių kurios kelia neigiamas emocijas ir nerimą. Ypač jei namuose ir be FB yra kas nervus pagadina. 

Ar turite indėlių?

TAip 

Atsikeliat nuo vieno žadintuvo ar nusistatot kelis kas kažkiek laiko? 

Užtenka vieno

Ar lengvai užmiegat naujoj vietoj?

Kuo senyn tuo sunkiau

Ar buna, kad dar karta skaitote jau perskaityta knyga? 

Ne. Nes yra ilgas sąrašas, kurias dar noriu perskaityti

Kokį filmą paskutinį žiūrėjote?

The holiday

Atsakyti

Eglė nupuošta jau?

Jau 

legalizavo narkotikų prekybą Lietuvoje. Jūsų nuomonė? 

Neturiu nuomonės 

Ar šiandien diena jums kažką reiškia, ar kažkas vyko, buvo šią dieną?

MAn ši diena neturi kažkokios reikšmės. 

Jūsų vyras naudojasi soc. tinklais, daugiau ar mažiau nei jūs? 

Kažkiek taip 

Sveikutes. Turite kavos virimo aparata? 

Neturiu

Aš pačios čiaužėte nuo kalniuko su rogutėm?

Taip  :D​ 

Atsakyti
Sveikos smile.gif
Visgi, su praėjusiu Gimtadieniu 4u.gif
QUOTE(Visgi @ 2020 12 30, 22:46)

Turiu

QUOTE(Nastya @ 2020 12 30, 23:24)
Apmokant už prekes čekį pasiimat ar paliekat? - Dažniausiai pasiimu ir išmetu į šiukšliažėdę prie kasos. Sau retai imu, nebent žinau, kad gali tekti kažką patikrinti arba kažkokią prekę grąžinti.

İrgi taip pat

QUOTE(Agrefa @ 2020 12 31, 00:12)
Taigi, apibendrinant, geri ar blogi metai buvo; kodėl?

Visai geri sakyčiau buvo

QUOTE(kulverstukis @ 2020 12 31, 18:39)
Ar dar gaunate tikrus sveikinumu atvirukus?

Ne

QUOTE(Visgi @ 2020 12 31, 19:59)
Kepėte vakarui pyragą arba tortą ar pirkote, ar visai nieko?

Pirkau pyragą

QUOTE(Agrefa @ 2021 01 01, 17:22)
Ar einat į lauką specialiai pasivaikščiot?

Yra šuo tai į lauką tenka eiti kelis kartus ir vienas du kartai būna skirti ilgesniems pasivaikščiojimams

QUOTE(Visgi @ 2021 01 03, 23:07)
Jums šis ilgasis savaitgalis greit ar lėtai pralėkė?

Abu labai greitai pralėkė

QUOTE(Agrefa @ 2021 01 04, 18:17)
Ar turite indėlių?

Turėjau kažkadą

QUOTE(Nastya @ 2021 01 04, 22:53)
Atsikeliat nuo vieno žadintuvo ar nusistatot kelis kas kažkiek laiko? - Jei keliuosi su žadintuvu tai nuo vieno, pakanka.

İrgi

QUOTE(Agrefa @ 2021 01 04, 23:17)
Ar lengvai užmiegat naujoj vietoj?

Lengvai
Papildyta:
QUOTE(kulverstukis @ 2021 01 05, 19:11)
Ar buna, kad dar karta skaitote jau perskaityta knyga?.

Ne

QUOTE(Visgi @ 2021 01 07, 20:22)
Eglė nupuošta jau?

Tik šį pirmadienį nupuošiau

QUOTE(kulverstukis @ 2021 01 08, 20:54)
  Turite kavos virimo aparata?

Ne, bet planuoju įsigyti

QUOTE(Sim@ @ 2021 01 09, 13:23)
Seimas pritarė įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma nuo kitų metų gegužės pirmos dienos įteisinti PRIVALOMĄ kačių, šunų ir šeškų ženklinimą mikroschemomis ir registravimą Gyvūnų augintinių registre. Jūsų nuomonė?

Tik už. Mano šuo čipuotas

QUOTE(Nastya @ 2021 01 12, 23:16)
Ar seniai naudojat savo dabartinį telefono numerį?

Labai jau seniai

QUOTE(k@mylye @ 2021 01 13, 11:18)
Aš pačios čiaužėte nuo kalniuko su rogutėm?

Ne

Seniai gaminote ką nors iš jūros gėrybių? Šiandien gaminsiu česnakines krevetes
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2021 01 13, 18:29)
Visgi, su praėjusiu Gimtadieniu 4u.gif
Ačiū 4u.gif oro_buckis.gif Ir tave, šiandien, su Gimimo diena kami_! birthday.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti