Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Agrefa @ 2022 07 29, 12:48)
Ar dažnai susitinkat su savo / vyro broliais ir seserimis. Su vyro - per šventes. Sesuo mano užsieny, tad labai retai.


su vyro retai - nes užsieny irgi, su mano - per šventes taipogi biggrin.gif
QUOTE(Sim@ @ 2022 08 06, 18:51)

atostogaujate, dirbate? (turiu biuletenį, nes liepos 26 d. turėjau operaciją - pilvo sienelės išvarža)

jau darbuose

kaip pakeliat šiuos karščius?-nugi viskas puikiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2022 08 06, 18:51)
atostogaujate, dirbate? (turiu biuletenį, nes liepos 26 d. turėjau operaciją - pilvo sienelės išvarža)

Dirbu, jau po atostogų esu. Darbe kondicionierius yra, tai visai gerai bent dėl šito!
Kaip tu dabar jautiesi?

QUOTE(errachka @ 2022 08 17, 15:04)
kaip pakeliat šiuos karščius?-nugi viskas puikiai smile.gif

Sunkiai. Dieną bėgu nuo saulės. Bet naktys visai normaliai. Pirmomis dienomis reikėjo naktiniais šlapiais rengtis. Dabar jau to nereikia.

Laba,
Ar mokat leisti sau at kitam vaistus?
Ne. Nesu to niekada dariusi. Bet visai norėčiau pabandyti ir mokėti.
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2022 08 17, 15:04)
kaip pakeliat šiuos karščius?-

gerai

QUOTE(Agrefa @ 2022 08 21, 21:48)
Kaip tu dabar jautiesi?
-----
Ar mokat leisti sau at kitam vaistus?

šiai dienai jau geriau. Dar bambą pilnai užgyti turi, tada būsiu išbuvus lygiai du mėn. nedarbingume ir keliausiu į darbą
---
nemoku


LABA VISOMS,

senai pas Jus buvau, pamiršau ir nic'us kitų blink.gif


darbe, kur dirbate, uždėjo kaukių dėvėjimą? (nors nedirbu, bet žinau iš kolegių, kad nuo 08.01 d. vėl privaloma dėvėti kaukes unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2022 09 06, 11:39)
senai pas Jus buvau, pamiršau ir nic'us kitų blink.gif
darbe, kur dirbate, uždėjo kaukių dėvėjimą? (nors nedirbu, bet žinau iš kolegių, kad nuo 08.01 d. vėl privaloma dėvėti kaukes unsure.gif )

Ne, nėra privalomo kaukių dėvėjimo. O ir apie rekomendacijas jas dėvėti niekas nekalba. Laisvė, kaip ir buvo.

Sim, kaip tavo jaunimas gyvena? Sūnus 8-tokas ar 9-tokas? 🤔
Kaip Ugnelei sekasi?

Ar būna, kad naktį kažkas paskambina jums, kad ir suklydęs numeriu? Jei buvo, koks tai skambutis buvo, kieno?
Ne, labai seniai to nebuvo. Net nepamenu, kada iš viso kažkas naktį skambino.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2022 08 21, 21:48)
Ar mokat leisti sau at kitam vaistus?
Ne. Nesu to niekada dariusi. Bet visai norėčiau pabandyti ir mokėti.

teko išmokt

QUOTE(Sim@ @ 2022 09 06, 11:39)
darbe, kur dirbate, uždėjo kaukių dėvėjimą? (nors nedirbu, bet žinau iš kolegių, kad nuo 08.01 d. vėl privaloma dėvėti kaukes unsure.gif )

ne

QUOTE(Agrefa @ 2022 09 23, 08:04)
Ar būna, kad naktį kažkas paskambina jums, kad ir suklydęs numeriu? Jei buvo, koks tai skambutis buvo, kieno?
Ne, labai seniai to nebuvo. Net nepamenu, kada iš viso kažkas naktį skambino.

ne

mėgstat pasmilkyti smilkalus?-aga
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2022 10 28, 14:29)

mėgstat pasmilkyti smilkalus?-aga

Ne, kokius 15 metų nesmilkau. O anksčiau mėgau. Dabar labiau šiaip kvapus namams pamėgusi esu.

O jūs turit, naudojat visokias kvapiąsias lazdeles ar šiaip kažkokius kvapus namams? Gal ir mylimą gamintoją turit?
Dabar turiu lazdeles iš Rituals. Ir dar nuolat turiu purškiamą kvapų iš Kvapų gamos.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2022 09 23, 08:04)
Sim, kaip tavo jaunimas gyvena? Sūnus 8-tokas ar 9-tokas? 🤔
Kaip Ugnelei sekasi?
----
Ar būna, kad naktį kažkas paskambina jums, kad ir suklydęs numeriu? Jei buvo, koks tai skambutis buvo, kieno?

Matas jau gimnazistas. perėjo į kt. mokyklą - gimnaziją, tad jau 9-tokas, jei pagal seną. Ugnė nors dar tik 12-kos ir tik šeštokė, bet jau pana - nagai lakuoti, blakstienas dažosi, plaukus irgi, tatto net ant kojos pasidarė vasarą man nežinant ir be mano leidimo kažkokiam rūsy. Žodžiu, pradžioj nervinausi, bet...pasirodo, kad neverta, nes dabar KITOKIE laikai nei, kad mes augom. Guodžia tik tai, kad geriau mokslai sekasi, turi stiprų - 8 4u.gif
---
naktim niekas neskambina unsure.gif

QUOTE(errachka @ 2022 10 28, 14:29)
mėgstat pasmilkyti smilkalus?

ne

QUOTE(Agrefa @ 2022 11 07, 00:26)
O jūs turit, naudojat visokias kvapiąsias lazdeles ar šiaip kažkokius kvapus namams? Gal ir mylimą gamintoją turit?

pati asmeniškai neperku, bet jei gaunu dovanų, tai naudoju. Nors, jei atvirai, neužuodžiu aš jų biggrin.gif gal kas su uosle nebe taip bigsmile.gif


LABA VAKARA,
retai užsuku...


namų raktus sukabinti bendroj krūvoj ant kažkokio pakabuko susikabinę, ar yra ir raktai nuo kažko kitko dar prikabinti? (tik namų raktai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 11 lapkričio 2022 - 20:45
QUOTE(Sim@ @ 2022 11 11, 21:43)
Matas jau gimnazistas. perėjo į kt. mokyklą - gimnaziją, tad jau 9-tokas, jei pagal seną. Ugnė nors dar tik 12-kos ir tik šeštokė, bet jau pana - nagai lakuoti, blakstienas dažosi, plaukus irgi, tatto net ant kojos pasidarė vasarą man nežinant ir be mano leidimo kažkokiam rūsy. Žodžiu, pradžioj nervinausi, bet...pasirodo, kad neverta, nes dabar KITOKIE laikai nei, kad mes augom. Guodžia tik tai, kad geriau mokslai sekasi, turi stiprų - 8 4u.gif
---
namų raktus sukabinti bendroj krūvoj ant kažkokio pakabuko susikabinę, ar yra ir raktai nuo kažko kitko dar prikabinti? (tik namų raktai)

Laba,
Labai greitai auga vaikai. Aš pamenu, kaip važiavai Ugnelės gimdyti, atrodo, ne taip seniai viskas buvo. O daug laiko, iš tiesų, praėjo.

Įdomu, kaip kitos gyvena, kas naujo, kokie pasikeitimai. Seniai čia buvo užsukę ir Nastya, Visgi, Alkaja, kami ir kt.
Paskutinės aktyvesnės-errachka ir Sim. Ir tai reta.

Raktų nekabinu, grįžusi juos vėl įsimetu į rankinės kišeniuką.
Prie namų raktų prikabintas ir darbo raktas.

O jūs grįžę raktus kabinet kažkur ant sienos, padedat kažkur ang spintelės ir pan., ar atgal į rankinę įsimetat?
Atsakyti
Laba nakty smile.gif
QUOTE(Agrefa @ 2022 07 29, 12:48)
Ar dažnai susitinkat su savo / vyro broliais ir seserimis. Su vyro - per šventes. Sesuo mano užsieny, tad labai retai.
Nežinau kaip čia tą dažnai, ir pagal ką, pamatuoti... Metinės šventės, Mamos, Tėčio diena, kartais pietų sekmadieniais susitinkame, kartais gimtadieniai, ar šiaip be progos susibėgame, labai įvairiai, bet kad dažnai susitinkame tai nepasakyčiau, kad dažnai susiskambiname, susirašome, tai - taip.
QUOTE(Sim@ @ 2022 08 06, 18:51)
atostogaujate, dirbate?
Atostogauju.
QUOTE(Agrefa @ 2022 08 21, 21:48)
Ar mokat leisti sau at kitam vaistus?
Kitam - taip, sau - ne. Praėjusiais metais teko išmokti, kai teko vyrui leisti, oi baisu buvo pirmą kartą...
QUOTE(Sim@ @ 2022 09 06, 11:39)
darbe, kur dirbate, uždėjo kaukių dėvėjimą? (nors nedirbu, bet žinau iš kolegių, kad nuo 08.01 d. vėl privaloma dėvėti kaukes unsure.gif )
Ne. Nebuvo privaloma.
QUOTE(Agrefa @ 2022 09 23, 08:04)
Ar būna, kad naktį kažkas paskambina jums, kad ir suklydęs numeriu? Jei buvo, koks tai skambutis buvo, kieno?
Ne, nebūna.
QUOTE(errachka @ 2022 10 28, 14:29)
mėgstat pasmilkyti smilkalus?
Retsykiais.
QUOTE(Agrefa @ 2022 11 07, 00:26)
O jūs turit, naudojat visokias kvapiąsias lazdeles ar šiaip kažkokius kvapus namams? Gal ir mylimą gamintoją turit?
Nemėgstu kambariuose, ir nėra mylimo gamintojo, bet patinka šis (vonios kambaryje yra ir wc yra).
vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(Sim@ @ 2022 11 11, 21:43)
namų raktus sukabinti bendroj krūvoj ant kažkokio pakabuko susikabinę, ar yra ir raktai nuo kažko kitko dar prikabinti?
Tik namų raktai.
QUOTE(Agrefa @ 2022 11 13, 08:53)
O jūs grįžę raktus kabinet kažkur ant sienos, padedat kažkur ang spintelės ir pan., ar atgal į rankinę įsimetat?
Yra speciali vieta, stiklinė lentynėlė, tik įėjus į namus.

Tikisi, kad jau kitą mėnesį ir Kalėdos ir Naujų metų išvakarės?
Tikrai ne, atrodo - negali būti, nesąmonė, o va kaip, kaip greitai baigia apsisukti šių metų ratas... kaip ir kasmet.

Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2022 11 07, 00:26)
O jūs turit, naudojat visokias kvapiąsias lazdeles ar šiaip kažkokius kvapus namams? Gal ir mylimą gamintoją turit?
Dabar turiu lazdeles iš Rituals. Ir dar nuolat turiu purškiamą kvapų iš Kvapų gamos.

nea, nenaudojame

QUOTE(Sim@ @ 2022 11 11, 21:43)
namų raktus sukabinti bendroj krūvoj ant kažkokio pakabuko susikabinę, ar yra ir raktai nuo kažko kitko dar prikabinti? (tik namų raktai)


tik namų raktai, atskirai darbo
QUOTE(Agrefa @ 2022 11 13, 08:53)

O jūs grįžę raktus kabinet kažkur ant sienos, padedat kažkur ang spintelės ir pan., ar atgal į rankinę įsimetat?

turiu dėžutę koridoriuj, kur pasidedu

QUOTE(Visgi @ 2022 11 16, 03:52)

Tikisi, kad jau kitą mėnesį ir Kalėdos ir Naujų metų išvakarės?
Tikrai ne, atrodo - negali būti, nesąmonė, o va kaip, kaip greitai baigia apsisukti šių metų ratas... kaip ir kasmet.

oi nee

jums smagiau, kai buvo speigiukas, ar dabar kai pliurza?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2022 11 16, 03:52)
Laba nakty smile.gif
Tikisi, kad jau kitą mėnesį ir Kalėdos ir Naujų metų išvakarės?
Tikrai ne, atrodo - negali būti, nesąmonė, o va kaip, kaip greitai baigia apsisukti šių metų ratas... kaip ir kasmet.

Laba! Seniai matyta!
Labai greitai atėjo. Nejaučiu džiugesio tik, nes lb.daug rūpesčių ūžtelėjo.
Kaip tavo jaunimui sekasi?🙂

QUOTE(errachka @ 2022 12 21, 12:06)
jums smagiau, kai buvo speigiukas, ar dabar kai pliurza?

Ir tu seniai girdėta mirksiukas.gif . Kaip sūnus auga. Bandau atgaminti, kelintokas. Šeštokas?

Smagiau, kaip speigiukas.

Laba!
Ar buvot šiemet kažkur baliuj, vestuvėse?
Buvau jubiliejuose dvejuose. Dabar jau neaišku, kiek metų laukti reikės.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2022 12 21, 23:25)
Ir tu seniai girdėta mirksiukas.gif . Kaip sūnus auga. Bandau atgaminti, kelintokas. Šeštokas?

Smagiau, kaip speigiukas.

Laba!
Ar buvot šiemet kažkur baliuj, vestuvėse?
Buvau jubiliejuose dvejuose. Dabar jau neaišku, kiek metų laukti reikės.

užsuku kartais, tik tuštoka ojojoi kaip jau biggrin.gif
gyvenimas banguoja - trečiokėlis mūsų jaunuolis bigsmile.gif

o kaip tau - su darbais, kaip sūnaitėlis? 4u.gif

aga, draugės gimšėj, ir savo - per šimtą metų pagaliau prisiruošiau pasitūsint biggrin.gif

kaip naujuosius tiksit - varom pasispektakliauti
Atsakyti