Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. 175 TEMA (KOVAS)

mergaitės, norėčiau aptvarkyti sąrašiuką pirmam psl, nes kai kurios užsirašiusios man jau per daugiau kaip pusę metų šioje temoje nematytos, apie kai kurias tik kalbant girdėjau.. Ir parinkau naujų narių :) ar galėtumėt parašyti, kurią pridėti/ištrinti, nuo kada planuojat ir kelintas vaikas? Ačiuks :) 

Ceroc (pirmą nuo 2014 05)
deraramos (pirmą nuo 2017 08)
_EniR_ (pirmą nuo 2015 01)
FoxLady (pirmą)

grange (pirmą nuo 2012)

- hal -
Ispaikyta (antrą nuo 2017 06)

Katute
Malvinija (pirmą nuo 2016 07)
motiejus5

nebezinau:)

Oceanica

sheila1988 (antrą)

Atsakyti

beje, per kiek laiko Vabaliukstis susiplanavo? Kažkaip labai greitai, kiek pamenu :) 

Atsakyti

kaip nemaloniai apsirgau :( kaip tik prieš laisvadienius.. Čiaudau, temperatūra pakilus.. Jau ir gerklę pradeda kabinti, ir galvą skauda..  :unsure:​ neprakvėpuoju pro nosį, nelaukiu nakties :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deraramos: 30 kovo 2018 - 19:53
QUOTE(motiejus5 @ 2018 03 30, 16:56)
<p>Ačiū mergaitės tai reikia save stebėti kada O pareina 🤔 nes dabar bus kt </p>



kas yra 'kt'?
Papildyta:
QUOTE(deraramos @ 2018 03 30, 17:41)
<p>mergaitės, norėčiau aptvarkyti sąrašiuką pirmam psl, nes kai kurios užsirašiusios man jau per daugiau kaip pusę metų šioje temoje nematytos, apie kai kurias tik kalbant girdėjau.. Ir parinkau naujų narių smile.gif ar galėtumėt parašyti, kurią pridėti/ištrinti, nuo kada planuojat ir kelintas vaikas? Ačiuks smile.gif </p><p></p><p>Ceroc (pirmą nuo 2014 05)
deraramos (pirmą nuo 2017 08)
_EniR_ (pirmą nuo 2015 01)
FoxLady (pirmą)</p><p>grange (pirmą nuo 2012)</p><p>- hal -
Ispaikyta (antrą nuo 2017 06)</p><p>Katute
Malvinija (pirmą nuo 2016 07)
motiejus5</p><p>nebezinau:)</p><p>Oceanica</p><p>sheila1988 (antrą)</p>


as planuoju trecia, nuo spalio 2017.

i mm saeasiuka nesirasau si menesi nes O nevyksta, o kad ir dave vaistu vyro nera namie biggrin.gif

QUOTE(deraramos @ 2018 03 30, 17:51)
<p>kaip nemaloniai apsirgau verysad.gif kaip tik prieš laisvadienius.. Čiaudau, temperatūra pakilus.. Jau ir gerklę pradeda kabinti, ir galvą skauda..  unsure.gif​ neprakvėpuoju pro nosį, nelaukiu nakties verysad.gif</p>



nieko sau.. dvai greitai citrinos daug, arbateliu unsure.gif

as isgeibus labai.. siaubas tik cipsus edu (nepamenu kada isvis toki slamstini maista valgiau) ir guminukais uzsikandu, kazkoks kosmaras..
Atsakyti

beje, per kiek laiko Vabaliukstis susiplanavo? Kažkaip labai greitai, kiek pamenu :)

 

Sveikos merginos, 

Kol perskaiciau visas naujienas  :D 

Susiplanavom tikrai labai greitai, pavyko is pirmo ciklo  :4u:  Beja, ND dareme butent ta diena, kai pasirode KB, todel ir man kuzda nuojauta, kad deraramos sis ciklas gali buti sekmingas. Kazkaip neapleidzia toji mintis manes, to ir linkiu  :wub: 

Sveikinu visas susiplanavusias  :wub:  :wub:  :wub: 

Ir motiejui siunciu apkabinima  :4u: 

As laikausi geriau, vemimai liovesi, taciau pykinimas kankina istisa para. Tik kazkaip vis traukia ant tarkiu - tai kugelio noriu, tai cepelinu, tai net drebu del bulviniu blynu  :D  :D  :D 

Iprastai buvau aktyvi ir darboholike, taciau dabar pasidariau tingi, vis ieskau kokio kampelio, kad tik galeciau prigulti, nusnausti, istisai jauciuosi pervargusi (buna dienu, kad tiesiog guliu lovoj ir vistiek jauciuosi toookia pavargus)  :rolleyes:

Atsakyti

kt - tai kontraceptikai.

 

arbatas geriu, aštrią sriubą suvalgiau, tam kartui tik pramušė.. Ir turiu tik jūros vandens plauti nosiai. Nenusipirkau normalaus purškalo, kuris irgi kaip jūros vanduo, bet su eukaliptu, efektyvesnis. Mat jauna vaistininkė rekomendavo tą plaunantį, neva geriau atkimš.. Nė velnio.

 

Beje, aš savo testukus jau baigiu žvilgsniu pradegint :D šiandien vien du pasidariau. Ir man jau vaidenasi ten šešėlis :D aišku, ten nieko realiai nėra.. Bet kai ilgai žiūri ir vartai, pasimato  :oh:  jautrūs testai, 10 miu, tai tikrai kuris gali ir netikrą vaiduoklį išmesti. Reikia kantrybės, kantrybės..  :dry2:  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deraramos: 30 kovo 2018 - 20:48
QUOTE(deraramos @ 2018 03 30, 18:47)
<p>kt - tai kontraceptikai.</p>
<p> </p>
<p>arbatas geriu, aštrią sriubą suvalgiau, tam kartui tik pramušė.. Ir turiu tik jūros vandens plauti nosiai. Nenusipirkau normalaus purškalo, kuris irgi kaip jūros vanduo, bet su eukaliptu, efektyvesnis. Mat jauna vaistininkė rekomendavo tą plaunantį, neva geriau atkimš.. Nė velnio.</p>
<p> </p>
<p>Beje, aš savo testukus jau baigiu žvilgsniu pradegint biggrin.gif šiandien vien du pasidariau. Ir man jau vaidenasi ten šešėlis biggrin.gif aišku, ten nieko realiai nėra.. Bet kai ilgai žiūri ir vartai, pasimato  doh.gif  jautrūs testai, 10 miu, tai tikrai kuris gali ir netikrą vaiduoklį išmesti. Reikia kantrybės, kantrybės..  dry.gif  </p>



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nebuna kad ismeti, o paskui grysti po kurio laiko dar patikrinti? nes man taip buna biggrin.gif

motiejus o tai kodel dabar kt reikia? unsure.gif
Atsakyti

Yra taip buve :D tai dabar pasidedu i stalciu jei kiltu noras dar akis paspigint :D paskui kai kita pasidarau sena ismetu :D

Atsakyti

Del BT, tai matuoju ir as su elektroniniu, bet mano kazkaip gerai matuoja, nors visai papigutis. Man siandien kaip ir 12 DPO, bet jau buvo kraujingu isskyru, tai vadinas pareina mano nelabosios. Planavau eit pas gydytoja, bet dabar nzn

 Rugpjuti susiplanavom atostogas kad lekti kur nors kur silta, tai atrodo jau ne taip ir noriu but nescia iki rugpjucio  :-), bet kai susergi vistiek galvoji ir vel nieko, kazkokie dviprasmiski jausmai

Atsakyti

Suprantu tokius jausmus, dvilypiai, yra ir pliusu ir minusu abiem atvejais.. Bet vis tik tikslas vienas ir nenuleiskim ranku :4u:

Sedziu, snirpsciu ir geriu arbata nes neiseina miegoti.. Gal eisiu testa pasidaryt :D

Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2018 03 30, 19:14)
<p>Yra taip buve biggrin.gif tai dabar pasidedu i stalciu jei kiltu noras dar akis paspigint biggrin.gif paskui kai kita pasidarau sena ismetu biggrin.gif</p>



oi negaliu biggrin.gif biggrin.gif nes as viena tokia, net sirdy paglostei taip sakant biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Ispaikyta @ 2018 03 30, 23:37)
<p>Del BT, tai matuoju ir as su elektroniniu, bet mano kazkaip gerai matuoja, nors visai papigutis. Man siandien kaip ir 12 DPO, bet jau buvo kraujingu isskyru, tai vadinas pareina mano nelabosios. Planavau eit pas gydytoja, bet dabar nzn</p><p> Rugpjuti susiplanavom atostogas kad lekti kur nors kur silta, tai atrodo jau ne taip ir noriu but nescia iki rugpjucio  :-), bet kai susergi vistiek galvoji ir vel nieko, kazkokie dviprasmiski jausmai</p>


planuoji seniau nei as.. tavo vietoje eisciau vien tam kad isitikinti, kad viskas yra ok su sveikata unsure.gif . paskui nejuokais galima prisizaisti net ne del pastojimo.. jai nenorit kol kas taigi galit naturaliai pasisaugoti ir tiek, bet isitikinti kad viskas ok butina.

QUOTE(deraramos @ 2018 03 31, 03:28)
<p>Suprantu tokius jausmus, dvilypiai, yra ir pliusu ir minusu abiem atvejais.. Bet vis tik tikslas vienas ir nenuleiskim ranku 4u.gif</p><p></p><p>Sedziu, snirpsciu ir geriu arbata nes neiseina miegoti.. Gal eisiu testa pasidaryt biggrin.gif</p>


naktibaldziauji biggrin.gif:
Atsakyti
panos ar duphastona reikia gerti visada tuo paciu metu?
Atsakyti