Įkraunama...
Įkraunama...

Dingstantys sargiai

Sveiki, tėčiai,

 

Toks klausimas, apie kurį internete radau skirtingų nuomonių.

Su žmona nesimylime jau beveik 4 mėnesius. Esame kalbėjęsi ir matyt, nė vienas itin nenorim ar nemokam to pakeisti. Tačiau prieš kažkiek laiko, tvarkydamasis jos spintelėje prie lovos patikrinau sargių dėžutę, kurią galbūt net ir kartu nusipirkome, jau nebesu tikras, ir nuo anksčiau buvusio kiekio pora buvo sumažėję. Neseniai buvau išvykęs savaitei, ir radau vėl vienu mažiau... Mes sargiais nesinaudojame, dėl pačios žmonos pageidavimo.

 

Šiaip esu nepavydus, bet... kol kas apie tai nesikalbu, nenoriu nei sudeginti tiltų, nei neteisingai apkaltinti, stebiu situaciją.

 

Kaip manote, ar tai jau įrodymas?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tetux: 13 kovo 2018 - 13:27

Aš, aišku, nesu tėtis, bet manau, kad jokia sveikai mąstanti moteris romanui nenaudotų namie laikomų sargių. Nežinau Jūsų šeimos santykių (pvz. ar turite vaikų), bet ir meilužių moterys dažniausiai namo nesiveda, o, jei neturi alergijų (pvz. lateksui ar pan.) greičiausiai sargiais pasirūpintų meilužis... Man daug labiau tikėtina, kad Jūsų žmona užsiima masturbacija, todėl ir sargių mažėja, arba bando Jums sukelti pavydą. Manau reikėtų atvirai pasikalbėti. Šiaip po ilgesnio laiko be sekso - kartais reikia tiesiog prisiverst. Nelabai romantiška, bet gyvenimas maždaug taip veikia:)

Atsakyti

Galima juk ir nekaltinant tiesiog tiesiai paklausti apie šitą situaciją :) Pritariu Fajeti - nemanau, kad užsantuokiniams santykiams žmona naudotų namuose esančius prezervatyvus, be to, jei tokių santykių ji turėtų, manau, per savaitę, kol buvote išvykęs, prezervatyvų būtų sumažėję gerokai daugiau, ne vienu :D

Atsakyti

Bandau įsivaizduoti moterišką masturbaciją su vyrišku sargiu... :/

 

Klausimas - ar kalbėtis? Ir kas tada? Kai nieko nežinai, tai ragai neskauda...

Bet matyt, teks...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tetux: 23 kovo 2018 - 11:10
Ne zodziais, o darbais mes Tevyne mylim. Girdejai kada toki posaki? Tai va. Ne kalbetis reikia, o veikti. Zmonai reikia daugiau demesio, meiles ir sekso.


Atsakyti

Ne kalbetis reikia, o veikti. Zmonai reikia daugiau demesio, meiles ir sekso.

Tiek dėmesio, kad iki sekso neprieinam... Tada jau geriau nė nepradėti kalbėtis...

Atsakyti
O kam Jums is vis ta zmona? is ipratimo, patogumo, ar siaip tingite kazka keisti? issiskirti sudetinga, daug vargo, turtu dalybos, tai nieko ir nedarot?
O prezervatyvus galima naudoti ne vien del sekso, ir jei neturit vaiku namuose, gal zmona kazkam ir naudoja, o gal ir meiluziui, nepaklausus nesuzinosi smile.gif Bet kaip sakot, o kam klausti, paskui dar skirtis reiks, juk jei tarp Jusu nieko nera, tai Jums gi dzin, neuzkres...
Bet vien faktas, kad ju mazeja visiskai nieko nereiskia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 24 kovo 2018 - 22:53

Testas.

Atsakyti

na cia ir arkliui viskas aisku. vyras 4 men nesimyli su zmona, o namie mazeja preziku. tai aisku yra kas juos naudoja :D. ir tai logiska, nes negi temos autorius tikisi, kad jo zmona vienuole patapo :D. bet aisku, kam cia kalbetis, kam cia rodyt demesi ir bandyt gelbet santykius. jei dar is vis yra ka gelbet. geriau apsimest slanga, kad nieko nevyksta ir toliau patogiai gyvent kaip niekur nieko :D. nes nagi santykiai savaime [ageres, meiluzis isgaruos kaip dumas ir viskas toliau bus grazu, patogu ir tylu :D

Atsakyti
QUOTE(Tetux @ 2018 03 13, 14:26)

Tačiau prieš kažkiek laiko, tvarkydamasis JOS spintelėje prie lovos patikrinau sargių dėžutę,

Visų pirma moterys nėra tokios kvailos, kad naudotų namuose esančius prezikus.Antra,prezikai naudojami ginekologinėms apžiūroms.Trečia, pabandytų kas pasiknaisioti po mano daiktus, atseit tvarką įvestų, galvą nusukčiau.
Atsakyti

Apžiūroms - gali būti. Bet man apie tai irgi nieko nesakė, jeigu ir buvo. Čia jau medicininė tema.
Dėl meilužio, nu labai nesitiki... Tam ir laiko juk reikia turėti... Nebent tarnybinis romanas koks nors...
Dėmesys, deja, tik į vienus vartus... Jeigu ką nors galima paversti minusu, tai gali būti tikras, taip ir įvyks!

Mano daiktų tvarkymas baigiasi drabužių maišu prie konteinerių. O kai aš tvarkau jos - sutvarkyta ir pagal spalvinę gamą sudėliota spinta. Kol kas galvos dar nenusuko..

Atsakyti

Apžiūroms - gali būti. Bet man apie tai irgi nieko nesakė, jeigu ir buvo. Čia jau medicininė tema.
Dėl meilužio, nu labai nesitiki... Tam ir laiko juk reikia turėti... Nebent tarnybinis romanas koks nors...
Dėmesys, deja, tik į vienus vartus... Jeigu ką nors galima paversti minusu, tai gali būti tikras, taip ir įvyks!

Mano daiktų tvarkymas baigiasi drabužių maišu prie konteinerių. O kai aš tvarkau jos - sutvarkyta ir pagal spalvinę gamą sudėliota spinta. Kol kas galvos dar nenusuko..

medicininems apziuroms savo preziku nestis nereikia, daktarai naudoja is savo spinteles :D

 

man tai juokas ima, na negi tau tikrai neaisku, kur tie prezikai dingsta?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAILE*: 16 balandžio 2018 - 13:16