Įkraunama...
Įkraunama...

Dingstantys sargiai

Sveiki, tėčiai,

 

Toks klausimas, apie kurį internete radau skirtingų nuomonių.

Su žmona nesimylime jau beveik 4 mėnesius. Esame kalbėjęsi ir matyt, nė vienas itin nenorim ar nemokam to pakeisti. Tačiau prieš kažkiek laiko, tvarkydamasis jos spintelėje prie lovos patikrinau sargių dėžutę, kurią galbūt net ir kartu nusipirkome, jau nebesu tikras, ir nuo anksčiau buvusio kiekio pora buvo sumažėję. Neseniai buvau išvykęs savaitei, ir radau vėl vienu mažiau... Mes sargiais nesinaudojame, dėl pačios žmonos pageidavimo.

 

Šiaip esu nepavydus, bet... kol kas apie tai nesikalbu, nenoriu nei sudeginti tiltų, nei neteisingai apkaltinti, stebiu situaciją.

 

Kaip manote, ar tai jau įrodymas?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tetux: 13 kovo 2018 - 13:27

Aš, aišku, nesu tėtis, bet manau, kad jokia sveikai mąstanti moteris romanui nenaudotų namie laikomų sargių. Nežinau Jūsų šeimos santykių (pvz. ar turite vaikų), bet ir meilužių moterys dažniausiai namo nesiveda, o, jei neturi alergijų (pvz. lateksui ar pan.) greičiausiai sargiais pasirūpintų meilužis... Man daug labiau tikėtina, kad Jūsų žmona užsiima masturbacija, todėl ir sargių mažėja, arba bando Jums sukelti pavydą. Manau reikėtų atvirai pasikalbėti. Šiaip po ilgesnio laiko be sekso - kartais reikia tiesiog prisiverst. Nelabai romantiška, bet gyvenimas maždaug taip veikia:)

Atsakyti