Įkraunama...
Įkraunama...

Dingstantys sargiai

Visų pirma moterys nėra tokios kvailos, kad naudotų namuose esančius prezikus.Antra,prezikai naudojami ginekologinėms apžiūroms.Trečia, pabandytų kas pasiknaisioti po mano daiktus, atseit tvarką įvestų, galvą nusukčiau.

nu ka cia skiedi, nuo kada reik nestis priemones ginekologinems apziuroms is namu? :D

pirma - kai kurios moterys tikrai yra kvailos r neatsargios

trecia - namai ir jose esancios spinteles yra bendras turtas, todel nieko stebetino, jei vyras toje spinteleje gali ko nors ieskot. ir garantuoju, nieko tu nenusuktum, greiciau jau jis galva tau nusuktu rades neaisku del kokiu priezasciu panaudota preziku dezute.

gal nelaikykim vyru idiotais, ka?

Atsakyti
QUOTE(Tetux @ 2018 04 15, 20:01)
<p>Apžiūroms - gali būti. Bet man apie tai irgi nieko nesakė, jeigu ir buvo. Čia jau medicininė tema.

Dėl meilužio, nu labai nesitiki... Tam ir laiko juk reikia turėti... Nebent tarnybinis romanas koks nors...

Dėmesys, deja, tik į vienus vartus... Jeigu ką nors galima paversti minusu, tai gali būti tikras, taip ir įvyks!</p>
<p>Mano daiktų tvarkymas baigiasi drabužių maišu prie konteinerių. O kai aš tvarkau jos - sutvarkyta ir pagal spalvinę gamą sudėliota spinta. Kol kas galvos dar nenusuko..</p>

o tai del kokios priezasties pas jus to sekso nera?
Atsakyti

To jau niekas nebežino... Kažką darau ne taip, matyt. Kažką turėčiau padaryti, bet niekas nežino ką. Negi vyrai gali tai žinoti? :D

Matyt, nebesinori. Yra juk ir tokių šeimų - pirma perskirtas čiužinys, paskui atskiros lovos, tada skirtingi miegamieji, galiausiai skirtingi namai ir skirtingi sugulovai... Bet dažniausiai žmones sieja (anot DELFI išminties), bendri vaikai, namai, interesai ir paskolos...

Atsakyti
Moterų taip pat nereikia laikyti kvaišomis, juolab žinant vyro polinkius tvarkytis. Tiesiog yra tam tikros privačios zonos, kur pašaliniai neturi kaišioti nosies
.Aš taip auklėta esu,kad , svetimos rankins,stalčiai,kosmetinės, telefonai pk yra tabu.
Mano tėvai gyvenime nesikniso po viens kito daiktus,ir pragyveno ilgą ir laimingą gyvenimą.
O pirmasis vyras buvo iš tų, kur mėgdavo prasinešti per mano kosmetikos spintelę ir rankinę.Ko ten ieškojo,neaišku, jau niekas nesužinos.Nes pats turėjo damų ir dar mane kaltino neištikimybe.Todėl aš jautriai reaguoju į tokius pareiškimus, apie spintelių tikrinimą.
O moteris jei norės nueiti į šalį, tai ir nueis, net lapė nesulos.
Atsakyti

To jau niekas nebežino... Kažką darau ne taip, matyt. Kažką turėčiau padaryti, bet niekas nežino ką. Negi vyrai gali tai žinoti? :D

Matyt, nebesinori. Yra juk ir tokių šeimų - pirma perskirtas čiužinys, paskui atskiros lovos, tada skirtingi miegamieji, galiausiai skirtingi namai ir skirtingi sugulovai... Bet dažniausiai žmones sieja (anot DELFI išminties), bendri vaikai, namai, interesai ir paskolos...

Ji su tavim patirdavo orgazma?

Atsakyti

medicininems apziuroms savo preziku nestis nereikia, daktarai naudoja is savo spinteles :D

nu ka cia skiedi, nuo kada reik nestis priemones ginekologinems apziuroms is namu? :D

Nežinau, nuo kada, bet kad kai kuriose poliklinikose reikia atsinešti savo prezervatyvą apžiūrai - faktas :)

Atsakyti

Nežinau, nuo kada, bet kad kai kuriose poliklinikose reikia atsinešti savo prezervatyvą apžiūrai - faktas :)

Pirštinių nereikia? :D man lb sunku tuo patikėti, nebent tai kokia Balbieriškio ambulatorija

Atsakyti
Mūsų poliklinikoje daroma transvaginalinė echoskopija, kurios metu daviklis įvedamas į makštį. Ant daviklio munamas prezervatyvas.O gydytojas - ginekologas mūvi vienkartines lateksines pirštines.
Bent mūsų kaime tokia patikrinimo eiga.
Atsakyti

Mūsų poliklinikoje daroma transvaginalinė echoskopija, kurios metu daviklis įvedamas į makštį. Ant daviklio munamas prezervatyvas.O gydytojas - ginekologas mūvi vienkartines lateksines pirštines.
Bent mūsų kaime tokia patikrinimo eiga.

ir pacientas turi atsinest savo pirstines ir prezika? :D

Atsakyti
Pirštines yra kabinete.O preziką nešiausi pati.Gyvenu ne sostinėje, jei dar klausimai kyla.Bet ir ne Balbieriškyje.
Man , regis nukrypome nuo temos.
Atsakyti
QUOTE(Tetux @ 2018 04 16, 16:17)
<p>To jau niekas nebežino... Kažką darau ne taip, matyt. Kažką turėčiau padaryti, bet niekas nežino ką. Negi vyrai gali tai žinoti? biggrin.gif
</p><p>Matyt, nebesinori. Yra juk ir tokių šeimų - pirma perskirtas čiužinys, paskui atskiros lovos, tada skirtingi miegamieji, galiausiai skirtingi namai ir skirtingi sugulovai... Bet dažniausiai žmones sieja (anot DELFI išminties), bendri vaikai, namai, interesai ir paskolos...
</p>

O tai JI nenori? JI pradejo atsisakinet? Kokia priezastis to buvo?
Atsakyti

Pirštines yra kabinete.O preziką nešiausi pati.Gyvenu ne sostinėje, jei dar klausimai kyla.Bet ir ne Balbieriškyje.
Man , regis nukrypome nuo temos.

Žinok tai yra neteisėta. Nes tokiu atveju medikas negali uztikrint sterilumo. Juk jis nezino ar tu nepažeidei pakuotės, ar neišėjo prezikas is galiojimo ir pan. Negalima taip daryt. Tikrai tai žinau

Atsakyti