Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

Buvom šiandien užėję į Pekino antį.
Žmonių daug, vietos mažai.

Tai nuėjom į Ukrainietiškus vakarus.Nieko blogo negaliu pasakyt, tik pagirt -geras aptarnavimas, o patiekalaitai ukrainietiški biggrin.gif , bet buvo skanu.
Atsakyti
QUOTE(moodring @ 2007 05 06, 13:25)
Is esmes pritariu tavo nuomonei  smile.gif
Tvarkos ten truksta, interjera galetu siek tiek atnaujinti, nors kas del pacio interjero, tai pas juos gana autentiskas kiniskas "sanchajaus" interjeras, kuris ir turi buti "kicinis"... 
Del aptarnavimo irgi reikia nepamirsti, jog maistas ten yra ruosiamas ilgai, siaip visuose geresniuose kiniskuose restoranuose jis ruosiamas zymiai ilgiau nei kitokiuose..Nors padavejos tikrai galetu dazniau prieiti, nes buna pasibaigia arbata ir kukuoji nezinia kiek laiko kol prieis, mineralini vandeni kartasi irgi 15 minuciu nesa  schmoll.gif  doh.gif
Deje jie  turi viena nenugincijama koziri -pasirinkimas vienas didziausias vilniuje,o maisto skonis tai isvis neprilygstamas wub.gif ....vienzo as svaigstu nuo ju "Zuvu skonio baklazanu"  rolleyes.gif  rolleyes.gif  ir man tas skonis viska kitka atperka  doh.gif


Jei skanus patiekalai tai ir rusosiama ilgiau 4u.gif
O del aptarnavimo ir svaros, tai reiktu pagyventi Ispanijoje lotuliukas.gif kaip kitur nelabai zinau mirksiukas.gif bet cia visos siuksles metamos ant zemes! Tik viena karta sedint restorane (lauke) buvo atnese pelenine, o siaip visi nuorukas meta ant zemes blink.gif Zinoma kinieciu maistas turetu buti gaminamas greitai ax.gif

Su vyru megstam ne tradicine virtuve, tai yra ne picas, bet kartais ir jos tinka, kai reikia greitai, jei pica tai labai patinka "Muskato" (naugarduko gatveje). Daznai uzsukam i "Cozy", taip pat i rumunu virtuve "Transilvanija", kartais uzsimanom i indu virtuve, daznai i kinieciu 4u.gif dar viena sauni vietele "Barselona", ten paella gaminama labai panasiai, kaip ir Ispanijoje thumbup.gif

Stengiames vis paragauti ivairesnio maisto ir cia radu idomiu vieteliu i kurias reikes butinai uzsukti thumbup.gif
Atsakyti
Dar prisimniau superine vieta romantiskiems vakarams, bet nebutinai graiku restorana Pilies gatveje, beveik is karto pasukus nuo katedros 4u.gif Labai skanus vynas ir patiekalai, ypac ju uzkandele "tzaciki" (nezinau kaip taisyklingai parasyti ax.gif)

O kai tyngisi gaminti pusrycius savaitgaliais, nulekiam parelaksuoti i "Pilies kepyklele" Pilies 19, bulijonas ir blynai labai gerai atgaivina po audringos ir linksmos nakties thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fergie: 07 gegužės 2007 - 00:44
QUOTE(Gintare Gintarine @ 2007 04 05, 18:14)
Sveikos,

as visai neseniai buvau Viniuje kavineje "In Vino", jega!!
Geri sau vyna ir vargo nematai:)
Aplinka sauni zmones irgi:)

Noriu vynoooooooooooooo


Sita vietele ir man labai miela ir zmones ten tokie saunus ir draugiski, tik nevisda pavyksta atsisesti, bet ir tai netrukdogerai pralesiti laika thumbup.gif O dabar orai syla tai jie turi kiemeli 4u.gif

QUOTE(Gintare Gintarine @ 2007 04 26, 19:19)
Sveikos,

vakar buvau susitikusi su keliom draugem ir viena pasiule nueti i bara restorana "Blusyne". 4u.gif  Super, man labai patiko, nes kazkada per televizoriu teko isgirsti istorija, kaip ta vietele atsidare. Noriu labai pagirti ir kavines savininke ir dizainerius kurie padejo jai isikurti:) Vienas nuostabiausiu dalyku, kad kavine nera centrineje gatveje o salutineje, kur galima pasislepti nuo ikiriu akiu. Vynas skanus  ir uzkandziai prie jo super! thumbup.gif
Butinai aplankykit, nenusivilsit:)


Labai idomu kur cia ta vietele g.gif

O kas nors buvote "Brius ly"? Ten superine vieta savaitgalio vakarams thumbup.gif Kokteilei tikrai labai pigus, gera muzika ir aplinka, tik staliuku nera labai daug, bet galima ir pastoveti mirksiukas.gif

PS kiek prisiminimu, gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
Niekam nerekomenduočiau pietauti, vakarieniauti, pusryčiauti Kauno "Akropolio" "Čili Kaime". Šiaip esu vilnietė, bet tądien buvau Kaune, pavakarieniavau su vyru minėtame "restorane" (patiekalai buvo skirtingi). Kitą rytą mes planavome grįžti namo į Vilnių, bet pasireiškė visi apsinuodijimo požymiai tiek man, tiek vyrui. Tokios būklės būdami tikrai negalėjome grįžti namo, nors kitą dieną laukė darbai. Žinau, kad jeigu kreipsiuos kur reikia, vargu ar ką nors pešiu, bet dėl šventos ramybės parašiau į Kauno maisto ir veterinarijos tarnybą... Tegu turi omeny... unsure.gif
Atsakyti
O gal kas gali rekomenduot gera japonisku valgiu restoraneli ar kavine vilniuj?
Kur geriau europoj.. akropoli, o gal kur Vienuolio gatvej cazino yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 06 19, 15:32)
O gal kas gali rekomenduot gera japonisku valgiu restoraneli ar kavine vilniuj?
Kur geriau europoj.. akropoli, o gal kur Vienuolio gatvej cazino yra? ax.gif


Pati Japonu restorane nesu buvusi, nes juros gerybes mano valgiarastyje atsirado labai nesenai. Ragavau susi tik is Maximos ax.gif

Is keleto draugu esu girdejusi neblogu atsiliepimu apia „Kabuki“ (Helios) dabar vadinasi "Hanabi" restorana.
Naujas japonu restoranas "Wasabi" yra Pylimo gatveje netoli ligoniu kasu.
Atsakyti
As siulyciau Kaune "Svarstykles"pats geriausias restoranas ir lietuviskas meniu ,ir kinieciu.Ypac man patiko kinieciu.kiek kartu buvau tiek nieko prasto nesuvalgiau ,kad galeciau peikt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2007 05 07, 01:38)
Dar prisimniau superine vieta romantiskiems vakarams, bet nebutinai graiku restorana Pilies gatveje, beveik is karto pasukus nuo katedros 4u.gif Labai skanus vynas ir patiekalai, ypac ju uzkandele "tzaciki" (nezinau kaip taisyklingai parasyti ax.gif)




o gal kas galit pasakyti, kaip tam graiku restorane kainos?
Atsakyti
QUOTE(vittie @ 2007 05 05, 20:57)
Nustebau perskaičiusi neigiamų atsiliepimų apie "Juozo HBH" prie Palangos - kiekvienas metais ten nuvažiuojam ir dabar ne per seniausiai buvome - kas jau kas, bet maistas visai kompanijai buvo super - tik i skrandžius netilpo, bet padavėja paslaugiai atnešė dėžutes maistui susidėti išsinešimui thumbup.gif
O alus drinks_cheers.gif  ir duona su sūriu, tai ten super - niekur kitur tokios gardžios nesam suradę thumbup.gif


drinks_cheers.gif ir man ten labai patinka .Jau dabar svajoju apie ju superine duona su suriu ir alumi wub.gif
Atsakyti
na, as gal ir pasikartosiu, bet jei norit skaniai ir nebrangiai pavalgyti, rinkites ''blynine'' ("pilies mene")
yra didelis blynu blyneliu pasirinkimas, o jau tirsta misko grybu sriuba tai fantastiska thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinna @ 2007 07 17, 17:03)
o gal kas galit pasakyti, kaip tam graiku restorane kainos?


Truputeli aukstesnes, nei kitur, bet tikrai ne kosmines 4u.gif Aptarnavimas superinis thumbup.gif Kaip senai ten buvau...
Meniu.lt
Liutu vartai
Gal sios nuorodos pades mirksiukas.gif
Atsakyti