Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Lapkričio pupsiai!

Multti ir kitos Mergaitės, 

man viskas gerai, šiuo metu nebe nėščia, bet fiziškai gal net kažkoks palengvėjimas, tik emociškai šiek tiek liūdna.

Kai vėl būsiu nėščia, prasinešiu būtinai čia ar kitoj temutėj  :wub:

Visoms lengvo nešiojimo  :nestuke​ 

Laikykis, stiprybės, lengvo užkibimo ir vėl, kad pajustum šį džiaugsmą  :4u:​ 

Atsakyti
Nų, mamučkos, kaip sekas? Kaip jaučiatės?
Atsakyti

Sveikutes, mes augam gerai. Ka tik gavau genetinio tyrimo rezultata kad viskas gerai 🙂 echo irgi viskas gerai. Jau zinom kas pilvelyje gyvena :) Dar truputi pykina, bet jau tikiuosi greitai praeis. 

Kaip Jus? Kaip visom vizitai ps daktarus praejo? 

Atsakyti

Na, as vis del to labiau prie lapkritinuku busiu :wub: siandien po detalaus patikrinimo nustate lapkricio 27. Tik del lyties mane nervuoja, pries savaite sake viena, dabar kita gydytoja sako kita :rolleyes:

bet kaip as visiskai nesijauciu nescia...nes 6 sav labiau nescia jauciausi nei dabar :D

Atsakyti

Taip gerai jautiesi kad nesijauti nescia? :D  noreciau as taip  :D 

Man data gimdymo nustatys per sekanti scana. Kaip ir savaite anksciau tikriausiai bus. Pagal mm dabar turi buti 13 sav, pagal scana  jau 14 :) tai apie lapkricio 22d.

Atsakyti
QUOTE(Fiesta10 @ 2018 05 23, 20:25)
<p>Sveikutes, mes augam gerai. Ka tik gavau genetinio tyrimo rezultata kad viskas gerai 🙂 echo irgi viskas gerai. Jau zinom kas pilvelyje gyvena smile.gif Dar truputi pykina, bet jau tikiuosi greitai praeis. </p><p>Kaip Jus? Kaip visom vizitai ps daktarus praejo? </p>


Buvau ir aš pas genetikę, bet savo noru ir tik skanui, Priscos kažkaip nemačiau reikalo darytis smile.gif atitinka diena dieną pagal mmm, 13 sav - gimdymo data nesikeičia - lapkričio 29 smile.gif lytį irgi pasakė, du broliai turės mažą sesytę ❤❤❤

QUOTE(Lasveni @ 2018 05 23, 22:05)
<p>Na, as vis del to labiau prie lapkritinuku busiu wub.gif siandien po detalaus patikrinimo nustate lapkricio 27. Tik del lyties mane nervuoja, pries savaite sake viena, dabar kita gydytoja sako kita rolleyes.gif</p>
<p>bet kaip as visiskai nesijauciu nescia...nes 6 sav labiau nescia jauciausi nei dabar biggrin.gif</p>


Rytinis rykinimas aprimo, bet užtai vakarais dar tenka pasikankint kartais. Kavą bent jau pradėjau vėl gert, tai bent galva mažiau sukasi ir akyse rečiau temsta. Kilot sunkiai negaliu nes yra nesidelė hematoma, tad reik pasisaugot. Pas ginę dabar birželio 15 - tikiuos bus visai išnykusi.

Primink, iš kokio tu miesto?
Atsakyti
QUOTE(Multti @ 2018 05 24, 15:12)
Buvau ir aš pas genetikę, bet savo noru ir tik skanui, Priscos kažkaip nemačiau reikalo darytis smile.gif atitinka diena dieną pagal mmm, 13 sav - gimdymo data nesikeičia - lapkričio 29 smile.gif lytį irgi pasakė, du broliai turės mažą sesytę ❤❤❤
Rytinis rykinimas aprimo, bet užtai vakarais dar tenka pasikankint kartais. Kavą bent jau pradėjau vėl gert, tai bent galva mažiau sukasi ir akyse rečiau temsta. Kilot sunkiai negaliu nes yra nesidelė hematoma, tad reik pasisaugot. Pas ginę dabar  birželio 15 - tikiuos bus visai išnykusi.


Sveikos 4u.gif
mūsų terminas labai panašus, man pagal mėnesines skaičiuoja lapkričio 30 d terminas smile.gif aišku dar gali keistis, bet aš nujaučiu, kad ir į gruodį gali tekti nusikelt. Anąkart dukrą gimdžiau po termino gerokai.

Kaip jaučiatė nėštukės? mirksiukas.gif
Aš supratau, kad pagaliau nebepykina manęs thumbup.gif koks geras jausmas! Tiesa, apetitas nėra didelis kaip ir iki šiol, toks jausmas, kad skrandis susitraukęs, nepriima daug vienu kartu.
Tik va apsirgau, peršalau, gerklę skauda, sloga, baisus galvos skausmas. Guliu namuose lovoje.

Šią savaitę pas gydytoją einu, echo dariausi kai buvo 12 sav., viskas normose, puikiai juda kruta smile.gif genetinių nesidarysiu.
Sėkmės visoms!
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2018 05 30, 11:15)
Sveikos 4u.gif
mūsų terminas labai panašus, man pagal mėnesines skaičiuoja lapkričio 30 d terminas  smile.gif aišku dar gali keistis, bet aš nujaučiu, kad ir į gruodį gali tekti nusikelt. Anąkart dukrą gimdžiau po termino gerokai.

Kaip jaučiatė nėštukės? mirksiukas.gif
Aš supratau, kad pagaliau nebepykina manęs thumbup.gif koks geras jausmas! Tiesa, apetitas nėra didelis kaip ir iki šiol, toks jausmas, kad skrandis susitraukęs, nepriima daug vienu kartu.
Tik va apsirgau, peršalau, gerklę skauda, sloga, baisus galvos skausmas. Guliu namuose lovoje.

Šią savaitę pas gydytoją einu, echo dariausi kai buvo 12 sav., viskas normose, puikiai juda kruta smile.gif genetinių nesidarysiu.
Sėkmės visoms!


Sveikos!

Aktyviau aktyviau! Smagiau visoms ;)

Mane dar kartais pykina, vakarais labiau ir toks jausmas, kad skrandis kyla viršun, nes atsisėdus jaučiu kažkur po papais biggrin.gif man pas ginę dabar birželio 15 dieną, bus kaip tik 16 savaičių. Darbe pranešiau, kad iš vienų motinystės atostogų išeisiu į kitas biggrin.gif apsidžiaugė, sveikino!

Jau norisi pradėt kažką pirkt, ale dar kažkaip nedrįstu. Luktelsiu kol ir mano ginė pasakys, ką mato pas makaliušką tarp kojų - jei pasitvirtins, tada piiiiirksiuuuuu sukneeeees biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Multti @ 2018 05 31, 15:46)
Sveikos!

Aktyviau aktyviau! Smagiau visoms ;)

Mane dar kartais pykina, vakarais labiau ir toks jausmas, kad skrandis kyla viršun, nes atsisėdus jaučiu kažkur po papais biggrin.gif man pas ginę dabar birželio 15 dieną, bus kaip tik 16 savaičių. Darbe pranešiau, kad iš vienų motinystės atostogų išeisiu į kitas biggrin.gif apsidžiaugė, sveikino!

Jau norisi pradėt kažką pirkt, ale dar kažkaip nedrįstu. Luktelsiu kol ir mano ginė pasakys, ką mato pas makaliušką tarp kojų - jei pasitvirtins, tada piiiiirksiuuuuu sukneeeees biggrin.gif

Aš visai neturiu apetito, kaip keista, praeitą nėštumą kimšau be apribojimo biggrin.gif šįkart vis dar nieko nepriaugau, ir gerai, nes priaugau prieš pastojant, tai užtenka rezervų ir taip.
O tai tu dar vis VPA? Kiek tavo pirmam vaikui? mirksiukas.gif
Aš darbe pasakiau prieš gerą savaitę, o tai pilvūzas lenda, nesinori, kad kalbos pirmiau nueitų.
Ar yra kauniečių temoj?

Pirkt nieko dar neplanuoju, viskas likę nuo pirmosios, na o rūbelius jau kai žinosim lytį ir arčiau galo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima_1: 31 gegužės 2018 - 16:25
Sveikos, jungiuosi prie jusu smile.gif antras nestumas, siandien kaip tik pas gine buvau beveik 17 savaiciu jau, placenta priekineje sienoje tai judesiuku dar kaip ir nejauciu, kraujo tyrimai geri, sirdute pupsio (-es) plaka, paziurejo labai trumpai smile.gif lyties neziurejo, tai teks palaukti dar sio dziaugsmo biggrin.gif su pirmu berniuku pasake jau 16 savaiciu lyti, tai gal vis tik jau butu jai uzkliuve uz akies turtai ir grozybes biggrin.gif tongue.gif nedaug musu cia temukej, ziuriu letai pildosi snektos smile.gif

svoris neauga beveik, nebepykina pagaliau, atrodo nieko nejauti net neramu buna.
Atsakyti

Sveikos, jungiuosi prie jusu smile.gifantras nestumas, siandien kaip tik pas gine buvau beveik 17 savaiciu jau, placenta priekineje sienoje tai judesiuku dar kaip ir nejauciu, kraujo tyrimai geri, sirdute pupsio (-es) plaka, paziurejo labai trumpai smile.giflyties neziurejo, tai teks palaukti dar sio dziaugsmo biggrin.gifsu pirmu berniuku pasake jau 16 savaiciu lyti, tai gal vis tik jau butu jai uzkliuve uz akies turtai ir grozybes biggrin.giftongue.gifnedaug musu cia temukej, ziuriu letai pildosi snektos smile.gif

svoris neauga beveik, nebepykina pagaliau, atrodo nieko nejauti net neramu buna.

Sveika prisijungusi :4u: 

Aš tai nekantriai laukiu kito trečiadienio, nes turi jau lytį patvirtinti. Nepamenu, ar šitoje temoje pasisakiau, ar gruodinukuose, kad 12sav. man skirtingi daktarai skirtingą lytį nustatė :D 

Negaliu valgyti mėsos visiškai :unsure: Nors jau beveik 16 sav. ir šiaip nebuvo problemų su pykinimu, bet nuo mėsos tai...siaubas. Pabandžiau žuvį, galvojau paeis gal, o tai ne...Žodžiu, vegetaras/vegetarė auga pilvuke :D​ 

Atsakyti
QUOTE(rosali @ 2018 06 05, 10:18)
Sveikos, jungiuosi prie jusu smile.gif antras nestumas, siandien kaip tik pas gine buvau beveik 17 savaiciu jau, placenta priekineje sienoje tai judesiuku dar kaip ir nejauciu, kraujo tyrimai geri, sirdute pupsio (-es) plaka, paziurejo labai trumpai smile.gif lyties neziurejo, tai teks palaukti dar sio dziaugsmo biggrin.gif su pirmu berniuku pasake jau 16 savaiciu lyti, tai gal vis tik jau butu jai uzkliuve uz akies turtai ir grozybes  biggrin.gif  tongue.gif  nedaug musu cia temukej, ziuriu letai pildosi snektos smile.gif

svoris neauga beveik, nebepykina pagaliau, atrodo nieko nejauti net neramu buna.

Sveika prisijungusi smile.gif aš džiaugiausi džiaugiausi kad neauga svoris ir tik šast per savaitę pilvas kaip iššoko biggrin.gif jau nebepaslėpsiu nuo nieko.
Aš echoskopui eisiu liepos pradžioj, tada ir tikiuosi labai pamatyti lytį.
Dukra darželyje apskelbė visiems, kad turės brolį wub.gif nežinau kodėl taip sugalvojo biggrin.gif

QUOTE(Lasveni @ 2018 06 07, 17:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="rosali" data-cid="72120239" data-time="1528186691"><div><p>Sveikos, jungiuosi prie jusu vartotojo įkelta nuotraukaantras nestumas, siandien kaip tik pas gine buvau beveik 17 savaiciu jau, placenta priekineje sienoje tai judesiuku dar kaip ir nejauciu, kraujo tyrimai geri, sirdute pupsio (-es) plaka, paziurejo labai trumpai vartotojo įkelta nuotraukalyties neziurejo, tai teks palaukti dar sio dziaugsmo vartotojo įkelta nuotraukasu pirmu berniuku pasake jau 16 savaiciu lyti, tai gal vis tik jau butu jai uzkliuve uz akies turtai ir grozybes vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukanedaug musu cia temukej, ziuriu letai pildosi snektos vartotojo įkelta nuotrauka

svoris neauga beveik, nebepykina pagaliau, atrodo nieko nejauti net neramu buna.</p></div></blockquote><p></p><p></p><p>Sveika prisijungusi 4u.gif </p><p>Aš tai nekantriai laukiu kito trečiadienio, nes turi jau lytį patvirtinti. Nepamenu, ar šitoje temoje pasisakiau, ar gruodinukuose, kad 12sav. man skirtingi daktarai skirtingą lytį nustatė biggrin.gif </p><p>Negaliu valgyti mėsos visiškai unsure.gif Nors jau beveik 16 sav. ir šiaip nebuvo problemų su pykinimu, bet nuo mėsos tai...siaubas. Pabandžiau žuvį, galvojau paeis gal, o tai ne...Žodžiu, vegetaras/vegetarė auga pilvuke biggrin.gif​ </p>

Aš irgi nelabai su mėsa draugauju, ir taip nebuvau jos mėgėja, dabar išvis. Bet nenoriu, kad geležies trūktų paskui, dabar jau prie žemutinės ribos, tai kartais valgau iš reikalo
Atsakyti