Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Lapkričio pupsiai!

Mano terminas lapkričio pabaiga, tai visko gali būt, kad ir į gruodį įlipsiu biggrin.gif
Vis paskaitydavau jus, bet nenorėjau jungtis, kol bent pas gydytoją neapsilankiau, visvien ramiau. O iki tol tik tyliai džiaugiausi, dar niekam nesakom smile.gif

Mes irgi niekam dar nesakom. Tik išprašiau vyro pasisakyti mano mamai. Nes ji vis užsimano tai vyno savaitgalį arba pasportuot eit, arba va kraustyt jai daiktus. Tai norėjau pasisakyt, kad klausimų nekiltų kodėl... :D 

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 04 19, 21:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72075889" data-time="1524162110"><div><p>Mano terminas lapkričio pabaiga, tai visko gali būt, kad ir į gruodį įlipsiu vartotojo įkelta nuotrauka
Vis paskaitydavau jus, bet nenorėjau jungtis, kol bent pas gydytoją neapsilankiau, visvien ramiau. O iki tol tik tyliai džiaugiausi, dar niekam nesakom vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Mes irgi niekam dar nesakom. Tik išprašiau vyro pasisakyti mano mamai. Nes ji vis užsimano tai vyno savaitgalį arba pasportuot eit, arba va kraustyt jai daiktus. Tai norėjau pasisakyt, kad klausimų nekiltų kodėl... biggrin.gif </p>

Aš vienai artimai draugei pasakiau, nes su ja kartu dietos laikėmės, būtų buvę nefaina meluot, kaip aš nieko nevalgau biggrin.gif
Mamai dar nesakiau, nes ne tam pačiam mieste gyvenam. Bet planuoju greitu metu pasakyt. Dabar eisiu į skaną už mėnesio.
Ar yra čia dar kauniečių? ax.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(briukele @ 2018 04 18, 16:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Oceanica" data-cid="72074091" data-time="1524052481"><div><p>Jau matėm širdelės plakimą  wub.gif  dar nedidelis 6sav. 2d.  4u.gif  tai gal jau ir gruodinukas bus rolleyes.gif pridaviau krauką, šlapimą tyrimams. Dar papildomų mokamų pasiūlė dėl skydliaukės ir apsigimimų kažkokių, sumokėjau apie 27eur. Kitas vizitas gegužės 15d.  nestuke.gif  4u.gif  wub.gif</p><p></p></div></blockquote><p></p><p>Kaip fainai  4u.gif.</p><p>Tikiuosi ir mane laukia tas džiaugsmas - išgirsti plakimą  wub.gif​ </p>


Viskas tikrai bus gerai ❤

QUOTE(sima_1 @ 2018 04 19, 19:08)
Sveikos, merginos 4u.gif
Ar dar priimat naujokes? nestuke.gif  rolleyes.gif
Pagaliau galiu drasiau jungtis į jūsų gretas, po apsilankymo pas gydytoją, šiandien pamačiau savo mažuliuką wub.gif mums 8 savaitės.
Jaučiuosi kaip ir visos, pykina, norisi miego..
Tai mums bus antras vaikelis, turim 3 m mergaitę smile.gif


Sveika prisijungus! Drąsiau! Pasakok daugiau apie save, iš kur esi?


Mes jau pasakėm tėvukam mano ir vyro, sesei. Daugiau laukiam saugaus periodo smile.gif o ir kai taip pykina, sunku būtų nesakyt, nes kartais net ragelio nesinori pakelt, kai sveikatos nėra...
Atsakyti
QUOTE(Multti @ 2018 04 20, 11:00)
Sveika prisijungus! Drąsiau! Pasakok daugiau apie save, iš kur esi?
Mes jau pasakėm tėvukam mano ir vyro, sesei. Daugiau laukiam saugaus periodo smile.gif o ir kai taip pykina, sunku būtų nesakyt, nes kartais net ragelio nesinori pakelt, kai sveikatos nėra...

Aš iš Kauno, 31 m, nežinau, ką daugiau pasakot ax.gif
jo, pykina ir mane, ypač pavalgius, nžn nei kur dingt..
Atsakyti

Viskas tikrai bus gerai ❤



Mes jau pasakėm tėvukam mano ir vyro, sesei. Daugiau laukiam saugaus periodo smile.gifo ir kai taip pykina, sunku būtų nesakyt, nes kartais net ragelio nesinori pakelt, kai sveikatos nėra...

Ačiū  :wub:

Aš pasakiau tik svetimiems žmonėms, t.y.darbo biržoje, kad manęs per daug nespaustų...

Mano giminės Lt, tai nejaučiu poreikio anksčiau laiko skelbtis. O vyras jau prasitarė savo tėvams...

Man irgi nėra  jokio noro bendrauti, atrodo, užsidaryčiau, kad tik manęs niekas netrukdytų  :rolleyes:

Buvau pas slaugytoją vakar, netikrino dar ultragarsu, bet užregistravo  kaip nėščią  :nestuke. Beje, man 39 m.bet tai mano pirmas nėštumas. O vyrui būtų ne pirmas vaikelis (-iai) :)​ 

Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2018 04 20, 13:08)
Aš iš Kauno, 31 m, nežinau, ką daugiau pasakot  ax.gif
jo, pykina ir mane, ypač pavalgius, nžn nei kur dingt..


Jooo su pykinimu kovoju... bet be visada pavyksta. Mane visada pykina, ir kai pavalgius, ir kai nepavalgius, tai karštis muša tai šaltkrėtis krečia, silpna, nieko nedarau ypatingo, o pavargstu kaip nežinau kas. Žiauriai sunki nėštumo pradžia, lyginant su praeitais dviem buvusiais...

QUOTE(briukele @ 2018 04 21, 10:51)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Multti" data-cid="72076422" data-time="1524214841"><div><p>Viskas tikrai bus gerai ❤
Mes jau pasakėm tėvukam mano ir vyro, sesei. Daugiau laukiam saugaus periodo vartotojo įkelta nuotraukao ir kai taip pykina, sunku būtų nesakyt, nes kartais net ragelio nesinori pakelt, kai sveikatos nėra...</p></div></blockquote><p></p><p>Ačiū  wub.gif</p><p>Aš pasakiau tik svetimiems žmonėms, t.y.darbo biržoje, kad manęs per daug nespaustų...</p><p>Mano giminės Lt, tai nejaučiu poreikio anksčiau laiko skelbtis. O vyras jau prasitarė savo tėvams...</p><p>Man irgi nėra  jokio noro bendrauti, atrodo, užsidaryčiau, kad tik manęs niekas netrukdytų  rolleyes.gif</p><p>Buvau pas slaugytoją vakar, netikrino dar ultragarsu, bet užregistravo  kaip nėščią  nestuke.gif. Beje, man 39 m.bet tai mano pirmas nėštumas. O vyrui būtų ne pirmas vaikelis (-iai) smile.gif​ </p>


Nu labai smagu! O kada echo planuoja daryt? smile.gif
Atsakyti

Jooo su pykinimu kovoju... bet be visada pavyksta. Mane visada pykina, ir kai pavalgius, ir kai nepavalgius, tai karštis muša tai šaltkrėtis krečia, silpna, nieko nedarau ypatingo, o pavargstu kaip nežinau kas. Žiauriai sunki nėštumo pradžia, lyginant su praeitais dviem buvusiais...


Nu labai smagu! O kada echo planuoja daryt? smile.gif

Čia kaip apie mane... Pykina bet dar nevemiu... Ir tas šaltkrėtis ir karštis...tik neturiu su kuo palyginti, kai viskas vyksta pirmąkart. :unsure: O vakar atsistojus net tamsu buvo pasidarę akyse.

Rytoj jau bus echo... 

Atsakyti

Oi merginos, ir man tas pats. vemiu tik rytais, o visa diena pykina. nors ir valgau, svoris vis tiek krenta. vakare nuo 18 val lovoj guliu, nieko negaliu daryt. priverciu save net i dusa nueiti kaip jegu neturiu. 

jau neturiu ir ka apsirengti, kelnes spaudzia pilva, o kojos sukudo biski. Apejau vakar 3 pc, nieko neradau.... vasariski drabuziai jau visur  :blink: 

Man pas gyne treciadieni  :) labai laukiu. 

Atsakyti

Oi merginos, ir man tas pats. vemiu tik rytais, o visa diena pykina. nors ir valgau, svoris vis tiek krenta. vakare nuo 18 val lovoj guliu, nieko negaliu daryt. priverciu save net i dusa nueiti kaip jegu neturiu. 

jau neturiu ir ka apsirengti, kelnes spaudzia pilva, o kojos sukudo biski. Apejau vakar 3 pc, nieko neradau.... vasariski drabuziai jau visur  :blink: 

Man pas gyne treciadieni  :) labai laukiu. 

Atsakyti
QUOTE(Fiesta10 @ 2018 04 23, 12:55)
<p>Oi merginos, ir man tas pats. vemiu tik rytais, o visa diena pykina. nors ir valgau, svoris vis tiek krenta. vakare nuo 18 val lovoj guliu, nieko negaliu daryt. priverciu save net i dusa nueiti kaip jegu neturiu. 
</p><p>jau neturiu ir ka apsirengti, kelnes spaudzia pilva, o kojos sukudo biski. Apejau vakar 3 pc, nieko neradau.... vasariski drabuziai jau visur  blink.gif </p><p>Man pas gyne treciadieni  smile.gif labai laukiu. </p>

Užuojauta 4u.gif man pati pradžia labai sunki buvo, nevėmiau nei karto, bet pykino juodai. Padeda tik užkandžiavimai, kas deja svorio nemažina biggrin.gif
su pirmąja priaugau 18 kg, dabar tiek nebenoriu blink.gif
Atsakyti

Sveikos merginos,

Atejau prisiduoti  :rolleyes: 

Siandien buvo antras pasimatymas su mazyliu  :wub:  Juda, kruta, malasi kojytem ir rankytem  :wub: 

Pamatavo sprando raukslyte - 0,75mm.

Tik isejau sumisus. Nes tikrino ginekologas (vyras) ir buvo jis nelabai malonus, vos kelis zodzius man tepasake  - nematau nieko blogo. O as norejau ir paklausineti, kad butu aiskiau ir ramiau...  :unsure:  Bet manau mano gine atsakys i visus rupius klausimus.  :rolleyes: 

Vemimas  ir pykinimas radejo rimti (mum 12 savaite). Tad jauciuosi atsigavus  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Tiek įvyko, kad nežinau nuo ko pradėti. Pirma, buvau pas gydytoją ir vienas mano gemaliukas jau nebesivysto, o kitas yra per mažas.. Nuteikė blogiausiam... Tą patį vakarą buvo vyro gimtadienis, apsivalgiau saldaus ir vėmiau... Gal iš streso.

Šiandien važiavom į ligoninę gaut vaistų kad išsivalytų. Bet pasakė kad dar reikia lūktelt, nes širdelė plaka, nors atitinka tik 6sav..apsiverkiau toj ginekologo kėdėje, nes toks graudulys užėjo... Dabar už savaitės vėl patikrinimas... :cray:

Atsiprašau, kad mažai pozityvumo mano poste, bet linkiu Visoms kuo geresnių naujienų  :4u:

Atsakyti