Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

Na jai nepareis  Hal mm ryt poryt tai 🤗 gal čia jau bandė pramušt bet nebepavyko  😏

Atsakyti
QUOTE(motiejus5 @ 2018 04 30, 07:37)
<p>Na jai nepareis  Hal mm ryt poryt tai 🤗 gal čia jau bandė pramušt bet nebepavyko  😏</p>



nu ok. jai nebus teigiamas tai baigsiu kaip tik mokslus ateinancia savaite ir ciupsiu sampes kaip reikalas alc.gif bent jau taip save apdovanosiu uz tuos trys metus sausmecio ir streso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2018 04 30, 10:57)
.. gal patrukdyti ja per atostogas jai ryt bus II kaip manai? man dar dupha del persileidimu gali liepti gerti.. su dukra man rods geriau ziauriai ilgai as ji jai gerai pamenu. taip seniai buvo gal atmintis apgaudineja  unsure.gif  bet kad geriau tai tikrai.

su tuo wc tai sakes zinok.. atsikeliau akim va tokiom  blink.gif , o jau burbuliuoja kad siaubas.. vaikai visai ryta juokesi nes kaip koks isderintas simfoninis orkestras.. visi namai skamba..

tiesa kaip vyras regavo tavo i II?
deraramos, realiai jai uzkibo tai stebuklas nes is pirmo ciklo po vaistu. labai nedziugauju nes suprantu kad cia isvis nieko gali buti. zodziu vilties tai tikrai neturiu jokios  biggrin.gif . tik toks juokas buvo suemes kad vakar skundziausi kad man nevaiduokliuoja, o cia ryte turek kad norisi  biggrin.gif


net nežinau.. žiūrint kokie santykiai su gine.. jei ilgai lankaisi pas ją ir t.t. gali patrukdyt.. kaip sako, per galvą neduos juk biggrin.gif jo, tavo situacija matyt kita.. man išrašė jį kad ciklą sutvarkyt ir žirnelį greičiau pagaut bigsmile.gif
Visad galvojau, kad vyrui kažkaip iškilimgai pranešiu biggrin.gif o bet tačiau.. kadangi nesitikėjau pamatyti II.. kai pamačiau.. aš iš karto į ašaras.. tai supratau, kad nepavyks paslėpt, tai nuėjau su testuku ir parodžiau.. tai tas irgi į ašaras wub.gif tai va, paverkėm apsikabinę ir laukiam kraujo tyrimo...kad patvirtint..nes nu nesitiki tikrai wub.gif unsure.gif
o aš šiandien vėl laikau tau kompanija su tuo wc... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nebezinau:) @ 2018 04 30, 07:51)
net nežinau.. žiūrint kokie santykiai su gine.. jei ilgai lankaisi pas ją ir t.t. gali patrukdyt.. kaip sako, per galvą neduos juk  biggrin.gif jo, tavo situacija matyt kita.. man išrašė jį kad ciklą sutvarkyt ir žirnelį greičiau pagaut bigsmile.gif
Visad galvojau, kad vyrui kažkaip iškilimgai pranešiu biggrin.gif o bet tačiau.. kadangi nesitikėjau pamatyti II.. kai pamačiau.. aš iš karto į ašaras.. tai supratau, kad nepavyks paslėpt, tai nuėjau su testuku ir parodžiau.. tai tas irgi į ašaras wub.gif tai va, paverkėm apsikabinę ir laukiam kraujo tyrimo...kad patvirtint..nes nu nesitiki tikrai wub.gif  unsure.gif
o aš šiandien vėl laikau tau kompanija su tuo wc...  unsure.gif



kaip fainiai wub.gif

o wc visai nefainiai cry.gif begau i parde, sutikau kaimyne.. snekina, o as zandus suspaudus stoviu ir sventa maryje mintyse kartoju blink.gif
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2018 04 30, 11:53)
kaip fainiai  wub.gif

o wc visai nefainiai  cry.gif  begau i parde, sutikau kaimyne.. snekina, o as zandus suspaudus stoviu ir sventa maryje mintyse kartoju  blink.gif

jo jo, aš kas kelias dienas nuo balandžio 3 d. taip... unsure.gif nu galvojau, kokį roto pasigavau ir pan.. paskui užkietėjo nesvietiškai.. paskui vėl laisvi.. ale kažkas viduj matyt burbėjo, kad tik negerk tų vaistų, kurių negalima 4u.gif
jei labai blogai, išgerk smectos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nebezinau:) @ 2018 04 30, 08:11)
jo jo, aš kas kelias dienas nuo balandžio 3 d. taip... unsure.gif  nu galvojau, kokį roto pasigavau ir pan.. paskui užkietėjo nesvietiškai.. paskui vėl laisvi.. ale kažkas viduj matyt burbėjo, kad tik negerk tų vaistų, kurių negalima 4u.gif 
jei labai blogai, išgerk smectos 4u.gif



as zino ir siaip savo organizma labai labai isalinus.. pati ta zinau. negersiu jokiu vaistu ant virsaus vien del to kad sazine uzgrauztu negyvai.
sutikau kaimyne siandien, gyvenam daugebutyje, sako visas namas sneka kad labai sergi.. tau ilsetis vaike reikia.. sakau mokausi, sesija. jetau galva tik paglose.. nezinau nei kaip jaustis del to, ar kad gyva uztai ir sneka ar kad taip blogai jau visai kad net susirupino biggrin.gif
Atsakyti

p.s. Kisulita - o tyrimų ats.ilgai reik laukt, ar ten greit gaunamas ats.? ax.gif

Aš Northway klinikoje gavau per valandą atsakymą  :D  Ir nereikėjo jokių registracijų, bet kada atvariau po darbo ir pasidariau  :D​ 

Atsakyti

isprotejau ar cia brokas ir dazai taip pasilieja matosi, ten kur neturetu buti..

Labai keistoje vietoje vaiduokliukas, reikia kitą testuką mėginti  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2018 04 30, 13:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="nebezinau:)" data-cid="72086880" data-time="1525069067"><div><p>p.s. Kisulita - o tyrimų ats.ilgai reik laukt, ar ten greit gaunamas ats.? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš Northway klinikoje gavau per valandą atsakymą  biggrin.gif  Ir nereikėjo jokių registracijų, bet kada atvariau po darbo ir pasidariau  biggrin.gif​ </p>

Ačiū 4u.gif nu aš čia į Antėja, tai ten visad su registracijom.. bet visad tik nueini ir priima.. liko dar pora val.išlaukt.. unsure.gif
Atsakyti

Ačiū 4u.gifnu aš čia į Antėja, tai ten visad su registracijom.. bet visad tik nueini ir priima.. liko dar pora val.išlaukt.. unsure.gif

Antėjoje tai nebus šiandien atsakymų, man atrodo jie kažkur siunčia kraują ir užtrunka procesas :)

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2018 04 30, 14:35)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="nebezinau:)" data-cid="72087223" data-time="1525083051"><div><p>Ačiū vartotojo įkelta nuotraukanu aš čia į Antėja, tai ten visad su registracijom.. bet visad tik nueini ir priima.. liko dar pora val.išlaukt.. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Antėjoje tai nebus šiandien atsakymų, man atrodo jie kažkur siunčia kraują ir užtrunka procesas smile.gif</p>

Rimtai??
Reik tada į endemik skambint... unsure.gif

p.s. pasiskambinau paklaust - sakė turi šiandien pateikti ats. tik matyt ne per val, kaip norway, bet iki vakaro 21 h. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nebezinau:): 30 balandžio 2018 - 12:47

Rimtai??
Reik tada į endemik skambint... unsure.gif

p.s. pasiskambinau paklaust - sakė turi šiandien pateikti ats. tik matyt ne per val, kaip norway, bet iki vakaro 21 h. bigsmile.gif

Aa, tai gerai, nes kai kažkada dariausi savo tyrimus, tai ilgokai teko palaukti atsakymo  :hmm:  Sakė iki 12 val. pasidarius būna tą pačią dieną, bet gal greičiau dabar tvarkosi, nes niekas pas juos neitų, tai kainos panašios, o kitur atsakymai daug greičiau pareina :)

Atsakyti