Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

Skausmai kaip per geras mmm...bet būna pamaudena kelias dienas ir tiek..o čia ištisai.. nurimo kažkiek kai atsiguliau..gal poilsio daugiau reik.. bet neramu..
Pries 4mėn nuo panašaus aštraus skausmo nualpau.. tada viską tyrė,nieko nerado.. unsure.gif

Laikau kumštukus, kad viskas būtų gerai ir aprimtų skausmas... nes maudenimas tai nieko, bet jei aštrus skausmas reiktų pas gydytoją greičiau gal pasirodyti...  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(nebezinau:) @ 2018 04 30, 20:08)
Skausmai kaip per geras mmm...bet būna pamaudena kelias dienas ir tiek..o čia ištisai.. nurimo kažkiek kai atsiguliau..gal poilsio daugiau reik.. bet neramu..
Pries 4mėn nuo panašaus aštraus skausmo nualpau.. tada viską tyrė,nieko nerado.. unsure.gif
Papildyta:
Laikau kumščius už visas rytoj testų gadintojas ir laukiu draugų bigsmile.gif



negali pas gine nueiti..? kad nebutu pastojimas nevietoje.. paskui tuba truks dar unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Labutes! Nebuk diena kita, o jos cia jau nesteja! nestuke.gif biggrin.gif

QUOTE(deraramos @ 2018 04 28, 08:02)
<p>Katute, o tu ne LT? Nes as tai cia biggrin.gif</p>


Oi, geras! As kazkodel buvau sventai isitikinus, jog tu kazkur Anglijoj ar Airijoj! O tai, kuriam gale Lt sodybos ieskot?


QUOTE(Ritutia @ 2018 04 28, 19:17)
<p>Man irgi smile.gif</p>
<p>Aš tai kažkaip daug metų buvau susikoncentravusi į darbus, sugalvojau prieš porą metų vėl mokytis, dar veiklų visokių... bet išsiskyriau vasarą su buvusiu ir tada sutikau savo žmogų... nuo pirmos minutės supratau, kad tai tas, mano mylimas ir vienintelis... ir tada įsijungė visos kūne programos, kad noriu šeimos, kilo noras dalykams, kurių seniau nebuvo, o dabar esu tokia laiminga, kai galiu mylimam vyrui pagaminti ką nors skanaus, jį nudžiuginti... tiesiog pasidarė taip gera mylėti, rūpintis ir būti jo glėbyje, kad visos karjeros nu tiesiog neberūpi...</p>


Zinai, as taip galvoju, kad daug ka darom tada, kai gyvenime truksta pilnatves. Tada bandom ta tustuma kazkuo kompensuot... Ir net igyvendinus nebutinai tai dziugina, kol neatsiranda tas, kas ta skyle uzpildo smile.gif


QUOTE(- hal - @ 2018 04 28, 20:54)
ti va, skambinsiu ryt daktarei, jai ka prasysiu vaistu pavadinimo ir eisiu i vaistine maldauti. dar pagalvojau.. galejo ir cista sena trukti drasiai ir paprasciausiai isivale 


As ne specas, bet pirma mintis irgi buvo apue besivalancia cista...

QUOTE(motiejus5 @ 2018 04 28, 22:52)
<p>Na mergaitės kuri davėtės moterų ralyje 😂 vakar minėjot 😆</p>


Aaaassss, cia su kolektyvu davemes! Mama sake, kad pora sekundziu ir per zinias rode biggrin.gif


QUOTE(deraramos @ 2018 04 29, 07:17)
<p>Kas telefonu narso, jusu nenervina coca colos reklama SM? Uuuzslenka ant ekrano, dar turi palaukti ir tada maza x spausti, kad isjungtum, o jis prie pat X, kur atsijungti is SM.. Nervuoja.


As tai sena versija naudoju. Kazkaip nemeto is is reklamu!


QUOTE(motiejus5 @ 2018 04 29, 11:18)
Aš tai vėl į lauką leisti rankas į žemę 😁


As sekmadieni ir siandien kaip vista po lauka prasikuiciau biggrin.gif Ir dar soda genejau. Pagal savo supratima biggrin.gif

QUOTE(- hal - @ 2018 04 30, 08:10)
mergos.. matau vaiduokliuka  fear.gif prisisnekejau vakar...  fear.gif  dar vakar tokias sunkias dezes tusiau.. sakes..


Labai laikau kumscius!!
Bet tavo nuotrauku ikeltu tai man visai nerodo...
Atsakyti
man isvis SM kaip neveikia.. unsure.gif ipac vakarais tai sakes, meta error visokius rolleyes.gif
Atsakyti

Katute, parasysiu az :)

Siandien deja nesimato antro bruksniuko :/ 

Kaip kitom? :)

Atsakyti
Jau Geeeeeguze! biggrin.gif
Atsakyti

Labas, pas mane dar irgi balta balta :) kada kitus gadiname? :D

Atsakyti

Aha :) Reiks naujos temutės, bet kolkas šita neuždaryta. Čia pirmoje žinutėje surašyta, kas nuo kada planuoja, tai įsitraukiau ir aš :)

 

VAIKUČIŲ LAUKIA:

Ceroc (pirmą nuo 2014 05)

deraramos (pirmą nuo 2017 08)

_EniR_ (pirmą nuo 2015 01)

FoxLady (pirmą)

grange (pirmą nuo 2012)

Gintare Zu

- hal – (trečią nuo 2017 10)

Ispaikyta (antrą nuo 2017 06)

Katute (antrą)

Malvinija (pirmą nuo 2016 07)

motiejus5

nebezinau:)

Oceanica

Ritutia (pirmą nuo 2018-01)

sheila1988 (antrą)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 01 gegužės 2018 - 08:58
QUOTE(- hal - @ 2018 05 01, 00:20)
negali pas gine nueiti..? kad nebutu pastojimas nevietoje.. paskui tuba truks dar  unsure.gif  unsure.gif

Rytoj skambinsiuosi šeimos gydytojai.
Nors gal privačiai nueiti rytoj kur nors...
Kisulia,gal tu žinai kada per echo kažka jau pamato?

Šiandien kolkas viskas oki... unsure.gif
Atsakyti

Sveikos, merginos, jungiuosi prie jūsų: VAIKUČIŲ LAUKIA: Ceroc (pirmą nuo 2014 05) deraramos (pirmą nuo 2017 08) _EniR_ (pirmą nuo 2015 01) FoxLady (pirmą) grange (pirmą nuo 2012) Gintare Zu - hal – (trečią nuo 2017 10) Ispaikyta (antrą nuo 2017 06) Katute (antrą) Malvinija (pirmą nuo 2016 07) motiejus5 nebezinau:) Oceanica Ritutia (pirmą nuo 2018-01) sheila1988 (antrą) ebak (pirmą nuo 2018-03)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ebak: 01 gegužės 2018 - 11:02

Bus siandien nauja temute :4u:

Hal kaip testas?

Atsakyti

tadaa :D

https://www.supermam...eguze-177-tema/

tik su pavadinimu susivėliau ir negaliu pataisyti, parašysiu moderatorei :) 

Atsakyti