Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Gruodinukai

Ziuriu cia kol kas visi 6-7 sav., na tikiuosi as vis gi gruodi sprogsiu :rolleyes:  :D 

Man tai per sia savaite labai prisidejo energijos! Bet spuogai tai siaubas, per visa kakta, net paauglysteje tokio siaubo neturejau :blink: 

Atsakyti

Man jau beveik 8sav, augam  :nestuke  :lol: 

Aš laukiu pietų, sutarus su drauge, tai nežinau kaip ištvert iki sutarto laiko, atrodo vemsiu  :oh: man labai keistai pries valgi pykina ir po jo... valgant viskas ok  :unsure: 

Pati geriausia diena penktadienis. Turėsiu dvi dienas poilsio. Kelias dienas turėjau energijos, dabar kažkokie vėl pykinimai ir nuovargiai, miegot einu pries 23val. Jau porą dienų tai ir prieš 22val.jau užmiegu. Kai anksčiau be 12 ar 1val. neužmigdavau. Svarbiausia darbe tai negaliu pasakyti kad blogai, tai reikia palaikyti energingumą priverstinai. Būčiau paėmusi pirmadienį laisvą ir turėčiau ilgą savaitgalį, bet dabar kaupiu atostogų dieneles, reiks panaudot prieš išeinant ilgųjų atostogėlių :ax:​ 

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Prisijungiu ir aš prie pašnekesių smile.gif Sužinojusi, kad laukiuosi, iškart užsirašiau pas gine, bet anksčiausias laikas buvo tik gegužės 14dieną blink.gif Laukiu nekantriai ir labai neramiai, nes labai ilgai laukt pirmojo vizito.. ax.gif Kolkas, nepatvirtintais duomenimis, ryt prasidės 9sav rolleyes.gif Dar turiu berniuką 8 metų. Viskas buvo taip senai, kad šį kartą jaučiuosi vėl lyg būčiau pirmą kart nėščia biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif

Prisijungiu ir aš prie pašnekesių smile.gifSužinojusi, kad laukiuosi, iškart užsirašiau pas gine, bet anksčiausias laikas buvo tik gegužės 14dieną blink.gifLaukiu nekantriai ir labai neramiai, nes labai ilgai laukt pirmojo vizito.. ax.gifKolkas, nepatvirtintais duomenimis, ryt prasidės 9sav rolleyes.gifDar turiu berniuką 8 metų. Viskas buvo taip senai, kad šį kartą jaučiuosi vėl lyg būčiau pirmą kart nėščia biggrin.gif

Sveika prisijungus  :4u: 

Aš pas savo ginę irgi būčiau laukusi labai ilgai eilės, bet ji žinojo, kad planuojam, tai sakė ateit be užsirašimo, kai bus teigiamas testas, tai tik taip anksčiau ir papuoliau. Aš gegužės 10d.turiu vizitą, bet echo jau turbūt nedarys, tik apžiūrai :)

Maniškiui 6metai, bet irgi viskas lyg pirmą kartą, nes naujai, ne taip kaip buvo su pirmu, bent kol kas pradžioje, nes dabar nuolatinis pykinimo jausmas. Toks jausmas jau geriau išsivemčiau, nei visą dieną tą jausti  :unsure:  vyras juokauja, gal šikart mergaitė, kad viskas kitaip  :D o vat ginė sakė labai gerai, reiškias vaikas vystosi, simptomai yra  :D 

Šiandien džiaugiausi laisvadieniu ir vat per pietus numigau 3val. Va ko trūksta..... miego...

Atsakyti
Na, mane tai sesė ramina, kad viskas gerai, vis kartoja nesijaudink lauk ramiai vizito, nes simptomai irgi stipus smile.gif ziaaaauriai pykina blink.gif irgi buvau susimasčiusi, kad šį kartą viskas visiškai kitaip, tai gal nebebus ramus berniokas ax.gif Aš tai mokiausi dabar pusę metų, tai išėjau iš darbo, o naujo nespėjau susirast po mokslų pabaigos ir iki nėštumo pradžios... unsure.gif Miegot galiu į valias, ko dabar labai norisi, bet pagalvojus į priekį tai geriau jau nedamiegočiau dabar, bet bent darbą turėčiau, ko reikia einant į dekretą unsure.gif O dabar jau sudėtinga su darbu... Man kažkaip šią savaitę apsiramino truputį su tuo pykinimu ir jėgų daugiau atsirado, nebe taip traukia į lovą biggrin.gif Žiūriu, mažokai prisijungusių į gruodinukus ax.gif
Atsakyti

Na, mane tai sesė ramina, kad viskas gerai, vis kartoja nesijaudink lauk ramiai vizito, nes simptomai irgi stipus smile.gifziaaaauriai pykina blink.gifirgi buvau susimasčiusi, kad šį kartą viskas visiškai kitaip, tai gal nebebus ramus berniokas ax.gifAš tai mokiausi dabar pusę metų, tai išėjau iš darbo, o naujo nespėjau susirast po mokslų pabaigos ir iki nėštumo pradžios... unsure.gifMiegot galiu į valias, ko dabar labai norisi, bet pagalvojus į priekį tai geriau jau nedamiegočiau dabar, bet bent darbą turėčiau, ko reikia einant į dekretą unsure.gifO dabar jau sudėtinga su darbu... Man kažkaip šią savaitę apsiramino truputį su tuo pykinimu ir jėgų daugiau atsirado, nebe taip traukia į lovą biggrin.gifŽiūriu, mažokai prisijungusių į gruodinukus ax.gif

Aha, aš ir galvoju, kad mažokai  :ax: gimstamumas mažėja...

Panaši istorija kaip man su pirmu... aš išėjau iš darbo ir nutariau ramiai planuotis vestuves, po to po vestuvių dar pailsėti... na ir to eigoje sužinojau, kad laukiuosi... tai man kas beliko... ieškojau darbo ir radau. Man gal buvo kokios 9-10sav., pradžioje nieko nesakiau vėliau kokiu 15-16sav jau nuėjau pas daktarus, ar į komisiją pažymos. Ir atnešiau į darbą, nebuvo drąsu nešti, bet bekalbant su mažiuku sutelkėm visas jėgas ir pasakiau. Aišku jie suprato, kad atėjau jau laukdamasi, na bet sakiau, kad nežinojau. Na jie nepyko, viskas gerai. Man pasisekė, kad įmonei nekaip sekėsi, jie taip ar taip planavo mažinti darbuotojus, tai jiems tik geriau. Na bet aišku reikėjo visą nėštumą dirbti. :lol:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 05 02, 21:43)
</blockquote><p>Aha, aš ir galvoju, kad mažokai  ax.gif gimstamumas mažėja...</p><p style="margin-left:40px;">Panaši istorija kaip man su pirmu... aš išėjau iš darbo ir nutariau ramiai planuotis vestuves, po to po vestuvių dar pailsėti... na ir to eigoje sužinojau, kad laukiuosi... tai man kas beliko... ieškojau darbo ir radau. Man gal buvo kokios 9-10sav., pradžioje nieko nesakiau vėliau kokiu 15-16sav jau nuėjau pas daktarus, ar į komisiją pažymos. Ir atnešiau į darbą, nebuvo drąsu nešti, bet bekalbant su mažiuku sutelkėm visas jėgas ir pasakiau. Aišku jie suprato, kad atėjau jau laukdamasi, na bet sakiau, kad nežinojau. Na jie nepyko, viskas gerai. Man pasisekė, kad įmonei nekaip sekėsi, jie taip ar taip planavo mažinti darbuotojus, tai jiems tik geriau. Na bet aišku reikėjo visą nėštumą dirbti. lotuliukas.gif​ </p>



Nežinau kas gavosi man su citavimu, bet gal bus gerai atsakyta ax.gif Mažokai patirties dar turiu kaip čia ką daryti supermamos forume unsure.gif Tikėkimės, kad ne gimstamumas čia kaltas, o tiesiog tyla prieš audrą biggrin.gif Ocianica, įžiebei man vilties dėl darbo! 4u.gif Bandysiu dar grįžt į sena darbą, nes jame pradirbau 12metų ir išėjau tik tam, kad mokytis ramiai smile.gif Šiuo metu jiems reikia labai darbuotojos iki spalio mėnesio, o man kaip tik labai tiktų toks laikotarpis. Aš turėčiau darbą, jie sutaupytų ant mokymų ax.gif bėda tik kad ten pamainom, su naktinėmis doh.gif Man tas netrukdo, per 12 metų man nebekelia nei kiek nepatogumo tos naktinės, bet man rodos pagal įstatymą nėščioms negalima dirbti naktimis hmm.gif
Atsakyti

Nežinau kas gavosi man su citavimu, bet gal bus gerai atsakyta ax.gifMažokai patirties dar turiu kaip čia ką daryti supermamos forume unsure.gifTikėkimės, kad ne gimstamumas čia kaltas, o tiesiog tyla prieš audrą biggrin.gifOcianica, įžiebei man vilties dėl darbo! 4u.gifBandysiu dar grįžt į sena darbą, nes jame pradirbau 12metų ir išėjau tik tam, kad mokytis ramiai smile.gifŠiuo metu jiems reikia labai darbuotojos iki spalio mėnesio, o man kaip tik labai tiktų toks laikotarpis. Aš turėčiau darbą, jie sutaupytų ant mokymų ax.gifbėda tik kad ten pamainom, su naktinėmis doh.gifMan tas netrukdo, per 12 metų man nebekelia nei kiek nepatogumo tos naktinės, bet man rodos pagal įstatymą nėščioms negalima dirbti naktimis hmm.gif

Tikrai negalima neščiosioms naktim, aš ir esu tokiam darbe dirbus, tai tuo metu mano nėščią kolegę perkelė tik į dienines pamainas. Tai gal ir tau taip padarytų, o tu būtinai bandyk, vis papildomų lėšų bus. Nes viskas taip pabrango  :unsure: vėžimėliai tai jau auksiniai bus :D 

Aš jau nesugalvoju ką valgyt, sunku su maistu. Ateinu į parduotuvę ir lyg nieko ten man nėra  :D  :hmm:​ 

Atsakyti

Sveikos :) pas mane darbinis ritmas kol kas visai nepakitęs :) rytais vaikai į mokyklą, aš darban :) būreliai, per pietus abu suvežiot :) šunis pavedžiot :) blogumas dabar lįst pradeda, bet kažkaip susitvarkau su juo. Na ir aišku man baisiai svoris lipa aukštyn. Abu pirmus kartus aš po 30 kg priaugau, o dabar užlipau ant svarstyklių ir jau 52 kg rodo, kas reiškia, kad 8 sav = 3 priaugti kg :D

Atsakyti

Mes vakar daremes tyrimus, tai visi rezultatai geri :yahoo: ir dabar jau tiksliau nustate savaites, bet manau viskas dar keisis, oh tos nereguliarios mmm... :D 

Pagal vakar ultragarsa, tai skaiciuojant pagal mmm mums 10 sav 6 d., bet pagal realybe tai rodo lygiai 10 sav ka tik suejo. Tai gaunasi 29.11, bet ta diena negaliu niekaip gimdytu, tai tikiuosi arba nors siek tiek anksciau, arba gruodinukais busim :D 

Savijauta vis gereja, tik kad po valgio pilvas issipucia kaip balionas ir atrodau kaip 5 men :blink: tai nesioju laisvesnius drabuzius nes kazkaip nejauku :D 

Atsakyti

Mes vakar daremes tyrimus, tai visi rezultatai geri :yahoo: ir dabar jau tiksliau nustate savaites, bet manau viskas dar keisis, oh tos nereguliarios mmm... :D

Pagal vakar ultragarsa, tai skaiciuojant pagal mmm mums 10 sav 6 d., bet pagal realybe tai rodo lygiai 10 sav ka tik suejo. Tai gaunasi 29.11, bet ta diena negaliu niekaip gimdytu, tai tikiuosi arba nors siek tiek anksciau, arba gruodinukais busim :D

Savijauta vis gereja, tik kad po valgio pilvas issipucia kaip balionas ir atrodau kaip 5 men :blink: tai nesioju laisvesnius drabuzius nes kazkaip nejauku :D

Sveikinimai su gerom žiniom :4u: 

Aš rytoj pas ginę irgi susižinot rezultatus, jau gal echo nedarys. Nors norėčiau gal..  :rolleyes: 

O dėl nereguliarių mmm, tai labai tave suprantu. Man tokie neatitikimai, nuolat keistuole jaučiuosi, vis ne kaip pas visus  :oh:  man dabar 9sav.2d. (Pagal echo), pagal mmm turėtų būti 12sav.2d.

O dėl ko negali gimdyt 29d?  :ax:  gal tavo gimtadienis?

Man dar nelabai gerėja, atėjau ryte į darbą ir prie stalo žiaugčiot pradėjau, tai gerai, kad dar niekas nebuvo atėjęs į darbą.  :unsure: 

Aš ir galvoju, kad mažiukas ten dar tik pupelės dydžio, o pilvas išsipūčia, lyg jau 4mėnuo :D

Atsakyti

Sveikos :) pas mane darbinis ritmas kol kas visai nepakitęs :) rytais vaikai į mokyklą, aš darban :) būreliai, per pietus abu suvežiot :) šunis pavedžiot :) blogumas dabar lįst pradeda, bet kažkaip susitvarkau su juo. Na ir aišku man baisiai svoris lipa aukštyn. Abu pirmus kartus aš po 30 kg priaugau, o dabar užlipau ant svarstyklių ir jau 52 kg rodo, kas reiškia, kad 8 sav = 3 priaugti kg :D

Aš su pirmu irgi apie 30kg priaugau. Tik šįkart man kitaip... aš ne dėl nėštumo, o dėl kitų neaiškių priežasčių per paskutinius 1,5m priaugau 20kg. Tai jau visi manė, kad aš jau metus laukiuosi, jau ir sveikinimų sulaukdavau ir tas aišku kėlė dar didesnį stresą man. Na bet dabar kiek pasikeitė situacija, net nukrito keli kg, bet gerai maitinuosi, tai šįkart tikiuosi minimaliai priaugti, kad atsistatytų tas svoris. :rolleyes:​ 

Atsakyti