Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd.Abraitiene

sveiki.nestumo metu pradejau lankytis pas gyd.Abraitiene.Gal kas ka nors esate girdeje apie ja? buciau labai dekinga uz informacija 4u.gif
Atsakyti
Labai liuks gydytoja thumbup.gif Ir man be galo gaila, kad del finansiniu priezasciu negaliu pas ja vaikscioti nestumo metu. Atvirai pasakius ji ikalbejo mane tapti nestuke blush2.gif Ir uz tai as jai esu be galo dekinga wub.gif Reikes gal kada apsilankyti pas ja ax.gif

Ji tikrai malonus zmogus, pabendrauja, pasidomi kaip sekasi, papasakoja detaliai kas vyksta ir kodel, paaiskina medicininius terminus ir kt. Jos gydimu taip pat nesiskundziau, tik tiek, kad ji israsineja nepacius pigiausius vaistus. O kokia ji su gimdyvemis, deja, nezinau unsure.gif
Atsakyti
lankauis,man nepatiko...
Ji dare mano pazystamai valyma. Manau, kad gimdyviu prieziura ir valymai, na nelabai dera...Bet tai tik mano nuomone ! Beje, valyma padare labai gerai, po jo pazystama vel pastojo ir pagimde sveika vaika.
Atsakyti
Superine gydytoja ir kaip zmogus ir kaip savo srities profesionalas, jei visos tokios butu, sveikatos sistema stipriai pasikeistu. Tikrai labai maloni, viska paaiskina tol, kol nelieka nezinomuju. Gaila tik, kad ji nestukes priziuri iki 12 sav., o po to perraso pas kita gydytoja, nes kaip ji pati sako "as vakucius padedu daryt, o ne gimdyt":) Beje pas ja as lankiausi ir anksciau, kol dar nebuvau nestuke.
P.S. nelabai suprantu kodel padariusi gydytoja valyma tampa bloga? Pati girdejau, kaip ji atkalbinejo panele nuo valymo. Cia mergina ar moteris pasirenka toki nuosprendi it tik reikia dziaugtis, kad gydytoja padaro ji kokybiskai.
Atsakyti
Labai liuks gydytoja, as pas ja lankiausi iki pirmo nestumo, o paskui perejau pas Nenorokova, ir abu nestumus pas ja vaiksciojau, irgi labai superine gydytoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meg @ 2006 08 03, 16:30)
Labai liuks gydytoja, as pas ja lankiausi iki pirmo nestumo, o paskui perejau pas Nenorokova, ir abu nestumus pas ja vaiksciojau, irgi labai superine gydytoja  4u.gif

aha,aš irgi pas Nenarokovą dabar lankaus.abi daktarės tikrai labai super thumbup.gif
Atsakyti
Abraitiene - puiki gydytoja. thumbup.gif
Lankiausi pas ja iki kol perdave mane kitai gydytojai (kadangi pati nestuke.gif nepriziuri) daugiau nei du metus. Kai pagimdysiu ir toliau pas ja lankysiuosi. Man patinka jos bendravimo budas - tiesiai, atvirai, issamiai, bet pakankamai jautriai. Jau daug savo draugiu pas ja lankytis rekomendavau. Dar nei vienos priekaistu negirdejau. ax.gif
Jei tik priziuretu nestukes ir dar priiminetu gimdymus, visai butu puiku. tongue.gif
Atsakyti
Super gydytoja! Geresnes nesu maciusi, o tikrai esu labai isranki rinkdamasi specelistus
Galiu drasiai teigti, kad tik jos deka as galu gale pastojau, nes visi piese labai blogas prognozes, o si daktare sugebejo rasti "priejima" prie manes ir TIk savo bendravimu, atvirumu ir svelnumu sugebejo mane psichologiskai nuteikti zengti tris zingsniu , kurie buvo ir nemalonus ir skausmingi ( kalbu apie labai rimtus tyrimus ). Joa deka zingsnelis po zingsnelio as vis augau pati savo akyse, sugebejau "islipti is bjauraus anciuko' kiauto ir...dabar jau esu 28 savaites nescia...va smile.gif
gaila. kad ji nepriziuri nestukiu....bet tik pasigimdziu, manau, kad vel lankysiuosi tik pas ja nes ji ATOMINE gydytoja.
Beje, nukreipiau pas ja kelias savo problematines drauges....ir visos skambino man ir labai labai dekojo uz tokia rekomendacija...
Nezinau gal kazkam patinka salti medikai, o man norisi kad zmogus butu toks, su kuriuo bendraudama uzsimirsti, kad esi pacientas, o salia taves yra zmogus su "baltu chalatu".
Atsakyti
Abraitienes geru zodziu mineti negaliu.Ji mane taip antibiotikais nusere kad dabar neislendu is lygu.Kur kreiptis ir ka daryt nebezinau.Jokie gydimai nebepadeda,as jau nuleidau rankas ir bandau susitaikyti kad tai ilgam o gal visam gyvenimui. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
laba, as tik pasidziaugt ja galiu ji man mazulyte isgelbejo, jei ne ji nazinau ar nesiociau po sirdim sita dideli stebukla wub.gif iki siol susitikus domisi kaip augam ir kaip jauciuosi.
ji man tik buvo skyrus vaistukus kad kresuliukas issivaiksciotu, o jokios sintetikos grieztai neskyre ir brangiu vaistu taip pat. dabar lankaus pas Nenorokova ir esu begalo patenkinta kad dar yra normaliu ir siltu gydytoju wub.gif
Atsakyti
as taip pat atradau sia gydytoja ir esu labai laiminga. dabar pas ginekologe eiti svente!
Susipazinau su ja po to, kai pas ja pradejo lankytis mano mamyte. Gyd. Abraitiene rado tai, ko per 5 metus nesugebejo pamatyti poliklinikos ginekologe, lankoma profilaktiskai kasmet. Ir tik jos (gyd. Abraitienes) deka, mano mamai buvo laiku padaryta operacija. VGP ligonines skyriaus vedeja Lenkutyte-Matkeviciene po operacijos pasake, kad viskas atlikta laiku.. Dar puse metu ir butu buve rimtos ligos pasekmes.
Labiausiai vertinu sios gydytojos profesionaluma, bet nepaneigsi ir sio zmogaus silta, jauku bendravima, pastangas padeti pacientui jaustis saugiu. Viska paaiskina, kur i ka kreiptis, pazistamu gydytoju telefonus netgi duoda jei tik neturi savu.
Taigi, po kurio laiko ir as emiau lankytis pas ja. Pries tai buvau buvus tik 18 metu pas poliklinikos ginekologe. Atsiminimai aisku nekokie. Salta, be jokiu uzdangu. Neaisku nei kur nusirengt, nei kur basai tipent, nei ka tiria ir t.t. Pas gyd Abraitiene aisku buvo priesingai. Viskas suorganizuota taip, kad paciente nesijaustu nesmagiai, nesigedytu. Ir tai tikrai ne vien aplinkos itaka. Labiausiai ta gera atmosfera kuria pati gydytoja.
Profilaktiskai atlikus kraujo tyrimus nustatyti hormonams gyd suzinojo, kad man truksta prolaktino. Kadangi nebuvo poreikio pastoti kuo skubiau ar pan, skyre zoleliu preparata gerti ne maziau 3 men ir tada ziuret kas darosi. Dabar jau nesioju savo leliuka ax.gif
Dare ir dar keleta proceduru ir visomis likau patenkinta.
Pagrindinis dalykas, kuris mane skatina vis grizti i sios gydytojos klinika yra - jausmas, kad esu priziureta!

juokais sakau, kad esu isimylejus sia gydytoja.

Nestumo metu lankausi pas gyd Nenarokova. Kol kas nesusidariau nuomones ar pasitikiu ja..
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2006 10 17, 14:35)
Abraitienes geru zodziu mineti negaliu.Ji mane taip antibiotikais nusere kad dabar neislendu is lygu.Kur kreiptis ir ka daryt nebezinau.Jokie gydimai nebepadeda,as jau nuleidau rankas ir bandau susitaikyti kad tai ilgam  o gal visam gyvenimui. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

kazkada ji buvo ir mano nuolatine gydytoja, na labai maloni ir gera, nors prie sirdies dek tongue.gif na, bet pritariu, kad vaistu ji raso reikia nereikia doh.gif kiek ateinu tiek suranda ligu ir israso vaistu ant kokiu 100lt. blink.gif o labiausiai nepatiko, tai, kad karta ji pas mane surado cista ir nieko negalvojus liepe kuo skubiau operuotis blink.gif jau ir man patogios dienos pradejo ieskot, bet pasakiau, kad paskambinsiu ir tada uzsirasysiu o pati nulekiau pas kita gydytoja ir ji man skyre gert kontraceptines tabletes, taigi praejo be jokiu operaciju thumbup.gif o paskutini karta nuvejau pas musu forumo gydytoja Rita Matulionytę, na labai patiko ir pirma karta isejau is gydytojos kabineto, be jokiu vaistams skirtu receptu thumbup.gif
Atsakyti