Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd.Abraitiene

O kokios kainos pas gyd. Abraitiene?
Atsakyti
Aš irgi pas ją lankiausi pirmas 12 sav. Liuks gydytoja.
Konsultacija privačioj klinikoj kur ji dirba 50lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilka_vagilka: 20 kovo 2007 - 14:10
QUOTE(vilka_vagilka @ 2007 03 20, 15:09)
Aš irgi pas ją lankiausi pirmas 12 sav. Liuks gydytoja.
Konsultacija privačioj klinikoj kur ji dirba 50lt.


as irgi pas ja lankiausi primus menesiukus, ji pirmoji mano lelkas pamate biggrin.gif
labai esu patenkinta sia gydytoja, visad gausi info telefonu jeigu koks extra atvejis, visad priims, kad ir ta pacia diena. Bent jau man nebuvo jokiu problemu su sia gydytoja. Dabar lankausi pas Nenarokova irgi esu labai patenkinta, jau n kartu lekiau pas ja extra, visad skirdavo demesio, nors net uzsirasiusi nebudavau.
O ir vizitas ten kainuoja 50lt, tai nemanau kad labai daug ax.gif
jau nekalbu kad extra atvejais as isvis nieko nemokejau, nes kaip sakydavo Nenarokova - tai tik pasikonsultavom ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bufeto vedėja: 20 kovo 2007 - 14:13
mes ir pas ja lankemes nestuke.gif pradzioj, manau labai nebloga gydytoja, tik va labai jau ateidavus nervindavo, kad konsultacija daznai vos 5 - 10min tetrunka, greitai sukasi smile.gif bet cia pastebejau jau visose privaciose taip iprasta, stengias greiciau tave prastumt... bet siaip tai tikra nebloga, geriausia is tu, su kuriom teko susidurt.
Atsakyti
QUOTE(ajuka @ 2007 03 20, 19:40)
mes ir pas ja lankemes  nestuke.gif  pradzioj, manau labai nebloga gydytoja, tik va labai jau ateidavus nervindavo, kad konsultacija daznai vos 5 - 10min tetrunka, greitai sukasi  smile.gif bet cia pastebejau jau visose privaciose taip iprasta, stengias greiciau tave prastumt... bet siaip tai tikra nebloga, geriausia is tu, su kuriom teko susidurt.


na velgi, turbut kiekvienam skirtingai...as i ta klinika nusiunciau dvi savo pazistamas, tai vienai nepatiko nei Abraitiene, nei Nenarokova, o kitai Abraitiene labai patiko, o su kita gydytoja dar nesusipazino, nes nestumas dar maziukas ax.gif tai as irgi laukiau pirmo vizito pas Nenarokova ir sakiau tyrinesiu kaip su manim elgsis biggrin.gif gal ir man nepatiks, nu bet...neturiu ne vieno priekaisto thumbup.gif
tai cia turbut dar nuo paciento daug kas priklauso ax.gif
Atsakyti
As is pradziu pas ja lankiausi ir man patiko, bet paskui nebepatiko ir net visai nepatiko. del vaistu tiesa, tipo paklausia, ar gali sau leisti, o jei gali, tai kai priraso... man buvo prirasiusi uz 500 lt! ir kai nuejai i vaistine tai manes vaistininkes ispustusios akis klause, kaip as zadu jais pasinaudoti, nes jais alia gimdos kakleli reikia tepti, tai kaip as pasitepsiu. vienu zodziu, pasak gydytojos buvo stebulingi vaistai, kurie turejo zvp sunaikinti, o jis gi nesusinaikina. tai tiesiog usivyliau gydytoja ir tiek. kaip ir mano sesuo. verkdama iseidavo su receptais uz 200 lt. ir dar butinai liepdavo eiti i tam tikra vaistine pirkti, tikriausiai atkatas budavo garantuotas. sesei vaistininke pasiule tokius paciu pigesnius kitos firmos, tai ji abraitienei paskambino, ar tiks tokie vaista ir buvo aprekta. gydytoju svarbiausa pasitiketi, o kai jau nepasitiki - viskas. man norejo biopsija daryti, kai as 100-aji karta paklausiau, ar butinai reikia, tai ji atsove, kad "man reikia". nu gerai, kad tau rekia, o man, ar reikia. susirinkau istorija ir variau paskui kitos nuomones ieskoti. gyva sveika be tos biopsijos. biskuti man verslininke jinai, nezinau. ir dar labai nepatikdavo jos uzuominos "ar kartais draugas nebuvo komandiruotej ir taip toliau.." ka zinau, mano manymu nelabai grazu.
bet sakau, is pradziu ji man patiko, bet paskui tikrai ne. nebenoreciau ten eiti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gili: 11 rugpjūčio 2007 - 21:21
keista skaityti, kad vaistais seria... nes man tik homeopatinius skyrus buvo. geriau 3 menesius, bet homeopatinius visus tenka ilgeliau pavartot. ir tikrai niekada nepuola israsinet antibiotiku, atvirksciai, pries tai stengiasi pabandyt svelnesnes priemones.
Atsakyti
Sveikos,
aš irgi lankausi pas šią gydytoją. Tik iš jūsų čia sužinojau, kad ji prižiūri nestuke.gif tik iki 12 savaičių. O tai kaip ten po to, ar ji pati paskiria, pas ką toliau lankytis iš jos klinikos, ar galima pasirinkti? Gal rekomenduotumėt kokią gydytoją tolesnei priežiūrai, jei ten yra pasirinkimas?
Atsakyti
QUOTE(sssssss @ 2007 08 28, 21:00)
Sveikos,
aš irgi lankausi pas šią gydytoją. Tik iš jūsų čia sužinojau, kad ji prižiūri  nestuke.gif  tik iki 12 savaičių. O tai kaip ten po to, ar ji pati paskiria, pas ką toliau lankytis iš jos klinikos, ar galima pasirinkti? Gal rekomenduotumėt kokią gydytoją tolesnei priežiūrai, jei ten yra pasirinkimas?

aš tai rekomenduočiau Nenarokovą, man ji super gydytoja thumbup.gif visą nestuke.gif atvaikščiojau pas ją, visada viską paaiškindavo, šilta gyd, nuramindavo 4u.gif
Atsakyti
As tai apie Abraitiene esu nekokios nuomones, lankiausi pas Nenarokova, karta uzbegau klinikon uzsirasyt, norejau pasitart del kontraceptiku, kadangi jau pazinojau registratore, pradejom su ja pliurpti pleistru kontraceptiniu tema, tada pasirode Abraitiene ir kad pradejo pievas kalbeti, pagal ja gavos kad pleistrus klijuoji 3 savaites ir paskui darai 2 savaiciu pertrauka, as kelis kartus perklausiau jos, ji net kantrybe pateriojo, suirzusiu balsu pakartojo ta nesamone, registratore pasimete, negi bosui priestarausi, paskui taip norejosi Abraitienei nunesti tu pleistru naudojimo instrukcija, kad kitu zmoniu neklaidintu, gi kita moteris gali naudot pagal gydytoja, o ne pagal instrukcija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meg @ 2006 08 03, 17:30)
Labai liuks gydytoja, as pas ja lankiausi iki pirmo nestumo, o paskui perejau pas Nenorokova, ir abu nestumus pas ja vaiksciojau, irgi labai superine gydytoja  4u.gif


Jeigu atvirai, apie gyd. Nenorokovą galiu pasakyti tokius +:
1. gydytoja šiltas žmogus, motiniško tipo
2. jai galima skambinti kilus klausimams, stengiasi paaiškinti
3. bendrai klinikoje (Eugenijos klinika) netenka ilgai laukti, dažnai net anksčiau priima, turi įrangą ir pan.

-:
1. man tikrai neatliko visų reikiamų tyrimų. Dalį (ir ačiū Dievui) pasiūlė atlikti ir atliko šeimos gydytoja (o po to prireikė gydymo). Šiek tiek neramina požiūris "jeigu rasim, vis tiek nepagydoma" arba "tik 30 proc. pasitaiko" tai nieko ir nedarom. Man vis likdavo noras dar ko nors perklausti, ar tikrai nereikia (nes per visą nėštumo priežiūrą darė tik 2 šlapimo tyrimus) jokių tyrimų. Kraujo ir kt. tyrimus atliko šeimos gydytoja.
2. man asmeniškai norisi išsamesnio paaiškinimo - daugiau informacijos. Kitoms užtenka pasakymo "viskas gerai", o man reikia papildomos info ax.gif
3. ypatingai nėštumo pabaigoje, iš tiesų ir norisi vaikščioti kas savaitę (na bent jau dvi) kaip ir priklauso, o ne kas mėnesį.

Minusai, aišku, labai asmeniniai, tačiau gal kažkas turi panašių poreikių kaip aš, tai gal pravers...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarra: 04 lapkričio 2007 - 01:37
Tikrai jai galit rinkites kita gydytoja, ji nei nesciu nepriziuri,tik iki 3men.nei gimdymu nepriima. ir lenda lauk jos neprofesionalumas, na tos kurios nezino kaip is tikruju turi but tai ja ir tiki. o man ir mano vyrui tai ji visai nepatiko, tokiu nesamoniu pridare ir prisnekejo, o nuvaziavus i AK tai berods Jatuziene ir pasake,kad tai gydytojai reik kvalifikacija pasitikrint. prisiminus ja net bloga daros doh.gif
Atsakyti