Įkraunama...
Įkraunama...

Ką lanko Jūsų atžala?

Mano mergyte nuo 5 metu lanko baleta ir nuo 4 metu futbola - bet toks ten ir futbolas lotuliukas.gif o berniukas taip pat nuo 4 metu futbola ir karate.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linksma_mama: 08 rugpjūčio 2006 - 20:17
[quote=Ritulka,2006 08 03, 09:58]
Jei ne paslaptis į kokį pop-chorą leidi, nes mes dabar kaip tik renkamės ir ruošiamės nuo rugsėjo pradėti lankyti. smile.gif
[/qu
Mes lankom pop-chorą "Lašeliukai".
Papildyta:
Beje, kaip tik rugpjūčio mėnesį prasideda atranka. thumbup.gif
Atsakyti
Shpingelita, o kokios kainos, kur vyksta užsiėmimai, kokiu laiku, nuo kelių metų priima? smile.gif Labai labai įdomu.
Pranešk kada vyksta priėmimas...
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2006 08 10, 12:24)
Shpingelita, o kokios kainos, kur vyksta užsiėmimai, kokiu laiku, nuo kelių metų priima? smile.gif Labai labai įdomu.
Pranešk kada vyksta priėmimas...

Už paslaugas mokam po 80 Lt į mėnesį, užsiėmimai vyksta Stulginskio mokykloje, Partizanų g, pirmadieniais ir trečiadieniais, nuo 17,30. Jei vaikas vyresnis, tai kitu laiku.
Apie priėmimą skelbia "Kauno dienoje", bet gali ir paskambinti pačiai vadovei tel. 8682 58456.
Skelbia, kad priima nuo 3 metų, bet mus priėmė nuo 2,5.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shpingelita: 11 rugpjūčio 2006 - 14:01
Manoji nuo 4m lanko muzikinę, ten irgi valstybinė mokykla. mokestis nedidelis, bet vaikui labai patinka, šiemet jau eisim trečius metus biggrin.gif
Atsakyti
Nors gyvenam apie 30km už Šiaulių, bet uošviai netingi tris kartus vežioti didžiosios pas 'Svirpliukus', kuriems vadovauja Vita ir Romas Trijoniai. Puikūs vadovai. Tad du kartus per savaitę vaikai dainuoja, žaidžia įvairius žaidimus, trečią kartą užsiėmimą veda choreografė. Pradėjome lankyti pernai, kai buvo penkeri. O dabar Rugilė jau lanksto pirštelius, kiek dienų liko iki užsiėmimų pradžios...
Atsakyti
Mano keturmetei labai patinka visokia kolektyvinė veikla. Pernai lankė dainavimo grupę, buvo labai patenkinta. Ir vadovė ja džiaugėsi, nes ji labai stengėsi ir rodė daug iniciatyvos, kai tuo tarpu nemažai bendraamžių kampelyje slepiasi.
Šiemet irgi nori dainuoti.

O beveik dvejais metais vyresnė sesė kolektyvo baidosi. Pernai lankė piešimo būrelį, tai tuo džiaugėsi nuo pat pradžios. O vat į tokią šokių-saviraiškos grupę leidau, tai prireikė virš mėnesio, kol nustojo tik sėdėti ant suolelio ir pradėjo pati kažką daryti.
Šiaip turi puikią klausą, namie daug dainuoja, tai siūliau ją užrašyti į muzikos mokyklą, bet nesulaukiau jokios iniciatyvos. Tai ir nespaudžiau: tegul pati sugalvoja, ko nori.
Atsakyti
maniske tai lanko JAMAHA muzikos mokykle ir labai dziaugiasi pati ir tevai zinoma jau pramoko ir instrumentu groti, natas pazinti, dainuoja o ir pamokeles tokios fainos ir pazaidzia ir pasimoko, siemet irgi su uzsidegimu lanko ir sake norinti uti daininke rolleyes.gif
Atsakyti
Savo sūnelį leidžiu į Varpelio choro mokyklą. Ten priima nuo keturių metų, ir dainuoja, ir piešia ir pianinu groja. Du kartus savaitėje - labai ten jam patinka wub.gif
Atsakyti
Mano sunus(4 m.) jau 2 m. lanko muzikos mokyklos bureli ir dar pradesim lankyti sokius, darzelyje 4u.gif
Atsakyti
As irgi galiu "prisigirti": mano mazoji su darzelio grupe dalyvaus Grok, Jurgeli. Ir Kaune ir Viniuj doh.gif .
O siaip lanko: muzika ir daile Suzuki mokyklelej ir karate. Dar baseina pernai lanke, bet siemet kazko atsisake. Darzely: folkloro grupe, dramos ir dailes burelius. Ir dar logopedei laikas isskirtas biggrin.gif , pradzioj, kad neistare š, ž, o dabar todel kad sese mokosi tongue.gif , tai siaip lavinasi.
Atsakyti
Mano abi pupos lanko šokių būrelį darželyje.Vyresnioji (6m) dar šiuo metu lanko 2 kartus per savaitę muziką ir 2 kartai dailę. Mažoji (3,5m) dainuoja kartą savaitėje būrelyje. Abiems labai patinka. Kol pakelia krūvį, tol ir lankysim. Beje, būrelius visokius vyresnioji lanko nuo 3m.
Atsakyti