Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji rūbai, batai, aksesuarai

ZARA BASIC firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Dabar vėl labai madingi dryžiai wub.gif Juoda - balta - stilinga klasika wub.gif Į apykaklę įverta gumutė - modeliukas gali būti dėvimas ir ant petukų - madinga mirksiukas.gif wub.gif 3/4 ilgio rankovės su skeltukais wub.gif Skeltukai yra ir modeliuko šonuose wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 52 cm. Dydis - XS. PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
olivia blu firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja didokos. Stilingos kremo spalvytės wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Apačioje taip pat įvertos gumutės kurios dailiai keičia modeliuko formą wub.gif Per juosmenuką - 30 cm. Tempiasi iki 40 cm. IR DAUGIAU. Per klubiukus apie 50 cm. Ilgis - 97 cm. Vidinės siūlės ilgis - 72 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Naujas odinis švarkelis
https://www.vinted.l...dinis-svarkelis
Atsakyti
MNG firmos naujas paltukas atvežtas iš užsienio. MODELIUKAS PUIKIAI TINKA VISIEMS SEZONAMS IŠSKYRUS ŽIEMAI mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Man deja mažokas. Stilingai išmargintas zebro kailio raštu wub.gif Audinukas su pukeliu wub.gif Dailiai paaukštinta apykaklė wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas užsisega paslėptomis sagomis mirksiukas.gif wub.gif Yra pamušalas. Per krūtinę - 46 cm. Per juosmenuką - 38 cm. Per klubiukus apie 47 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Per petukus - 42 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - S. Kaina tik 28 €.

PAVYZDĖLIAI wub.gif

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Naujas, su etiketėm, lininis švarkelis, S dydis, 10 €, atiduodu ypač pigiai, nes tik vietą užima, Vilnius, siunčiu + 1,7 €.
Atsakyti