Įkraunama...
Įkraunama...

Nemoka alimentų

QUOTE(Viktute @ 2019 02 03, 13:52)
Kreipkites i policija. Jie turi pradet ikiteismini tyrima, o tada jau ir teis, bet i kalejima nesodins. Maximum ka padarys, tai duos teistuma su daliniu laisves aprybojimu, t.y. nuo 23h iki 6h sedet nemie tam tikra laika.
Mano vaiku tevas skolingas jau daugiau, turi 3 teistumus uz alimentu nemokejima, pelningai veikiancia imone, kurioje direktoriauja, savo vardu neturi jokio turto, issk. tai kad yra vienintelis UAB'o savininkas. Deja, tai nepadeda antstoliams isieskoti alimentus. Todel, nematydama kitos iseities, kreipiausi i policija. Bukite pasiruosi, kad policija atsisakys priimti pareiskima, bet dabar jie privalo priimt, nes nebereikia eiti ir prasyti, kad priimtu pareiskima, dabar galima issiusti nuotoliniu budu. Bukite pasiruosusi ir tam, kad jie nutrauks ikiteismini tyrima, nes, neva, nu ir kas, kad nemoka, gal jam sunku dabar (patykekit, Vilniaus m. policijai tai gana svarbus argumentas nutraukti tyrima), bet nenuleiskit ranku. Mano vaiku tevas dar reaguodavo kazkaip pries pirma ir antra teistuma ir pervesdavo kazkiek, bet dabar jau jam dzin..ar du ar 5 teistumai, jis mato kad viska ka gali padaryt policija - tai liepti sedet namie nakti, issk. tuos atvejus jei darbo reikalais turi buti kazkur kitus, nu arba ligonine zinoma. Bet gal Jusiski skolininka tai pagasdins kazkiek, tuo labiau jei neturi teistumu ir nores likti ''svarus''.

Labai Jums dekui uz patarima, tikrai net nebuciau pati apie tai pagalvojus. Zinokit tikrai taip ir padarysiu, nieko neprarasiu, pinigu vaikas neatgaus vistiek, tai biologinis tevas tegu bus teistas jeigu yra toks nevykelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arriele @ 2019 02 08, 19:52)
Labai Jums dekui uz patarima, tikrai net nebuciau pati apie tai pagalvojus. Zinokit tikrai taip ir padarysiu, nieko neprarasiu, pinigu vaikas neatgaus vistiek, tai biologinis tevas tegu bus teistas jeigu yra toks nevykelis smile.gif

Ne tik kad teistas, bet turesite oficialius irodymus,mkad kai vaikai uzaugs, jie nieko nebus jam skolingi. Man keista kai moterys nekovoja uz vaiku pinigus, tipo ''isdydzios'', o istikruju kentes ju vaikai, nes jei nebus oficialiu irodymu jog mama sieke alimentu, o tevas piktybiskai juos venge moketi, tai veliau tas tetusis gales kreiptis del alimentu, kad vaikai moketu jam.
As taip pat nesu tikra del to, kad vaiku tevas prades moket alimentus, bet jau bent tikra, kad jis saves mano vaikams nebeuzkraus..kaip jo gyvenimas nebepasisuktu..
Atsakyti