Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. LIEPĄ (179 TEMA)

7-ta diena teplioja.. tai pale gine pastojimas buvo visai visai prie mm.. na ir siandien neigiamas, jauciu pirmadieni nuleksiu kraujo priduoti unsure.gif

Pridavei kraujuką? :)

Atsakyti

Ritutia, gal dar tikrai isryskes. Taip, turi buti ryskesne uz kontroline, bet kaip rasiau, ta pacia d gali uzrysketi ir vel nublankti. Jei darai tik po viena testa, gali ir nepamatyti..

N.D. vis tiek bent kas antrą dieną :D tai gsl užtaikysime kaip nors... :D

Atsakyti

Kad prisca nepatikimas, tsi faktas. Jis tik tikimybes parodo. Mano atveju prisca rezultatai buvo blogi. Patyriau daug streso, teko daryti amniocenteze. Rezultate viskas buvo gerai, bet tokio streso niekam nelinkeciau. Arba ta kraujo tyrima kur jau viska parodo, o ne tikimybes, arba nieko isvis. 

Keista, kad minimu atveju per echoskopa nieko nepamate... 

Beje, vakar man mmm nepasirode, bet vakar ryto testas neigiamas. Tai itariu ciklas grizo i vezes. Nes paskutiniai keli buvo 25 dienos, o anksciau budavo 27. Gal grizta stgal i 27 :), nes absoliuciai jokiu nestumo pozymiu nejauciu...

Būna, kad požymių nebūna  :4u:  geriau jamam variantą, kad testukas dar tiesiog nerodo :P

Atsakyti

Noretus, kad taip butu :)

Atsakyti

Gali dar nerodyti tekstukas jai pastojai visai prieš mm 🤞

Atsakyti

Gali dar nerodyti tekstukas jai pastojai visai prieš mm 🤞

Čia auksiniai žodžiai, kiekvieną kartą NT gadindama taip sakau  :lol: bet ta prasme jie teisingi  :D​ 

Atsakyti

Niu laukiam dar anksti ir oi parsivilko mm 🤣bent jau man taip 

Atsakyti

aha, dažniausiai jei jau užkibo, tai ir parodo testukas, ir gan ankstokai :) o jei nieko nėra, tai lauk nelaukęs..

 

šiandien teoriškai 2 dpo, nedariau ov testų šį mėnesį, gal atsibodo :D bet apie 15tą skaudėjo pilvą kairėje pusėje, 16tą d turėjo įvykti ov. Bet šiandien, 18tą cd, vėl skauda ir stipriai šone ir apačioj.. Pasidariau ov testą, bet neigiamas.. Tai gal tik šiaip neaišku ko skaudena..

Sekmadienį pasidarysiu nt, dėl viso pikto, ir išvarau atostogų :) per jas pasistengsiu nesitestuoti :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deraramos: 23 liepos 2018 - 17:09

Bet HAL bus išimtis 🙂😍

Atsakyti

Aš tai sekmadienį ir šiandien lyg ir matau vaiduokliuką NT, bet jis toks blankus kad net nefotkinsiu. Vyrui irgi nerodžiau ir nesakiau nes sakys kad prisigalvojau :D 

Belieka sedėt ir laukt kol ateis mm

Atsakyti

Aš tai sekmadienį ir šiandien lyg ir matau vaiduokliuką NT, bet jis toks blankus kad net nefotkinsiu. Vyrui irgi nerodžiau ir nesakiau nes sakys kad prisigalvojau :D

Belieka sedėt ir laukt kol ateis mm

Jei matai vaiduoklį, tai mmm nereikia laukti :P ir šiaip rodyk, mums patinka akis laužyti  :4u:​ 

Atsakyti

 aš baisią žinią sužinojau šiandien drauge pagimdė sūnelį su Edvardso sindromu 😭kankinasi o darėsi prisca ir tt visus tyrimus sakau kas per gydytojai prižiūrėjo nes vaikutis kreivas visaip kaip jau turėjo matyti

Oj, prisca labai netikslūs tyrimai, dėl jų klaidingų rezultatų būna, kad tenka tirti vaisiaus vandenis, kad sukelia labai daug streso nėščiajai. Jeigu norisi tikslių rezultatų, geriausia pasitaupyti Nipt tyrimui, nes per jį tiriamas vaisiaus dnr ir tyrimas yra labai tikslus.

Dėl draugės gaila, bet su tomis echo visko būna, šešėlių mokslas čia. Geriausia, kai genetikai atlieka echo dėl galimų apsigimimų, o ne ginekologai.

Atsakyti