Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. LIEPĄ (179 TEMA)

Lauksime ryt testuko, linkiu II ir nustot teplioti :)

Aš tai nusipirkau ovuliacijos testukų, pabandžiau va ką tik pirmą irgi geras jausmas, kaip smagu II matyti nors ne ant to testo norimo, bet smagu :D

Atsakyti

Aš irgi su baime jau laukiu tos 25d.  :unsure:  Bet požymių jokių, tik krūtinė jautri, kaip ir visada prieš mmm. 

Dar kitą savaitę išvažiuojam atostogų, tai gal pasimirš man tas laukimas mmm ir gaaal jos neateis  :hmm:​ 

Atsakyti

Man si menesi isvis jokiu pozymiu nesijaucia... Praeita ir krutine skaudejo labai, ir pilvas keistai, si isvis nieko. Tai itariu, kad nieko ir nebus...

Teoriskai 22 turi but, bet gali ir veliau, nes ovuliacija lyg ir veliau buvo.

Atsakyti
labuka, ateinu prasinesti ir bandysiu prisivyti tema... 4u.gif

buvau atitrukus smarkiai nuo jusu ax.gif reikejo manau atsipeikete nuo visu pokyciu gyvenime unsure.gif .

va o naujienos tokios, mm netejo si menesi.5 diena teplioja, tai buvau pas gine uzvakar.. mato 2mm zirniuka ir geltonkuni, kaip ir nestumo pozymiai, bet testukas neigiamas. liepe darytis sekmdieni ir ziuresim kas bus. teplioja rudai, siandien siek tiek ir sviesiai.. nesidziaugiu dar, tiesiog ore kabu ir laukiu unsure.gif .

kaip jus visos bigsmile.gif ? tikiuosi rasiu geru naujienuuuuu!
Atsakyti

HAL vau po visų mokslų 😀😍tyliai tyliai džiaugiuosi ir laikau 🤞manau augsit toliau

o man 4 mėn po persileidimo nieko 😢 eisiu pas gine žiūrėt kodel namelio nestato pas mane vis 

Atsakyti

Ahoi, moteros :)

Permeciau akim, kas pas jus naujo, tai imesiu pastebejimu ir pasiulymu.

Elektroniniai NT tikrai yra maziau jautrus, ir jie retai kada parodo nesulaukus menesiniu datos. Siulyciau itraukt sita info i pirma temos posta - nes vis iskyla sis klausimas ir merginos nerimsta, pinigus be reikalo leidzia. Geriau vaisiu ir darzoviu uz tuos pinigus nusipirkt :D

Blin, kazka dar norejau pasiulyt i pirma posta det, bet pamirsau kol pradejau rasyt. Smegenys neveikia visiskai.

Zodziu, jus laikykites, stiprinkites ir releksuokites su vyrais :D As jei prisiminsiu - parasysiu.

Atsakyti
QUOTE(motiejus5 @ 2018 07 19, 17:18)
<p>HAL vau po visų mokslų 😀😍tyliai tyliai džiaugiuosi ir laikau 🤞manau augsit toliau
</p><p></p><p>o man 4 mėn po persileidimo nieko 😢 eisiu pas gine žiūrėt kodel namelio nestato pas mane vis </p>



skausmu nera, teplioja mazai.. tai nezinau kaip bus. siandien nt dar neigiamas,pasidariau nes neturejau kantrybes iki sekmadienio laukti ax.gif . siaip pilvo apacia tokia isitempusi, pilna atrodo unsure.gif ir sunki.

o per tuos 4 menesius buvai ginei pasirodziusi?
Atsakyti

HAL buvau viskas buvo gerai 🙂 na ankstyvas dar labai truputis kantrybės.. Kad ir kasdien gadink nt o kiek mm vėluoja skaitos jau

Atsakyti
QUOTE(motiejus5 @ 2018 07 20, 22:09)
<p>HAL buvau viskas buvo gerai 🙂 na ankstyvas dar labai truputis kantrybės.. Kad ir kasdien gadink nt o kiek mm vėluoja skaitos jau</p>



7-ta diena teplioja.. tai pale gine pastojimas buvo visai visai prie mm.. na ir siandien neigiamas, jauciu pirmadieni nuleksiu kraujo priduoti unsure.gif
Atsakyti

7-ta diena teplioja.. tai pale gine pastojimas buvo visai visai prie mm.. na ir siandien neigiamas, jauciu pirmadieni nuleksiu kraujo priduoti unsure.gif

Laikau kumštukus, kad viskas būtų gerai ir pirmadienį geri rezultatai būtų, o dabar būk rami, geros nuotaikos ir viskas bus gerai  :4u:​ 

Atsakyti

Aš tai OT bandau pirmą kartą... dar neatėjo ovuliacija pagal juos, bet jau gal tuoj pagausiu :) įdomu ar sutaps kaip galvodavau ir kaip programėlė rodo   :unsure:

 

bet kaip smagu matyti II brūkšniukus, nors ir ovuliacijos teste, bet geras jausmas  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 22 liepos 2018 - 20:15

20180722_165023-ddyoa.jpg

Atsakyti