Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. LIEPĄ (179 TEMA)

Turiu klausimą: o kokios firmos OT perkat ir kuris geriausias? 

Vis laukiu O, bet pagal kūno požymius jos kaip nėra taip nėra. Kartais būna akivaizdi O, bet šį mėnesį tylu ramu, švaru.... Tai galvoju nusipirkti OT tik va kokį pirkti? Ar jie visi geri? 

Atsakyti
Visi geri smile.gif
As perku is cia pigiausius, po 39ct:
https://testai.eu/ovuliacijos-testai
Atsakyti

Aš buvau bandžiusi pirkti iš vaistinės, bet ten buvo kasetės ir jos per jautrios buvo, visad rodė O. Po to nusipirkau juosteles pigias iš gandrai.eu ir jos pakankamai gerai rodė. Vaistinėse lb brangūa tie testai.

Gali O ir nebūti kas kelis mėnesius :)

Atsakyti

Gali O ir nebūti kas kelis mėnesius :)

va va, tą ir galvoju, jog šį mėnesį kaip tik O ir nebus :hmm:   Tada, kai pradėjom jau nebesisaugoti...

Na jei sulauksiu mėnesio pabaigoje mmm pirksiu internetu OT. Spėju vienu metu perkat daugiau nei vieną :D 

Atsakyti

Gali nebūti O, gali žymiai vėliau būti, tuomet ir mm vėliau :D

Aš tai pagaliau pasveikau, ryt į kelionę, nuotaika visai gera :)

Atsakyti

mm mano svyruoja 28-32 dienos, tai dėl to dar nepergyvenu, laukiu ir bandau įsiklausyti į kūno signalus :)

Va dabar naturalūs vitaminai - avietė, vyšnios, serbentai eina į trasą :D 

LoyalWarrior  atostogų kelionė nusimato? 

Atsakyti

Aha atostogų, jau dbr atostogos pas tėvus tik kad apsirgus buvau tai visai jėgų nebuvo. Ryt jau prie jūris į šiltus kraštus pailsėti :) turėtų O būti už savaitės, bet sakiau per atostogas nieko neseksiu :)

Atsakyti

Aha atostogų, jau dbr atostogos pas tėvus tik kad apsirgus buvau tai visai jėgų nebuvo. Ryt jau prie jūris į šiltus kraštus pailsėti :) turėtų O būti už savaitės, bet sakiau per atostogas nieko neseksiu :)

Kaip daugelis jau minėjo, svarbiausia atsipalaiduoti ir mėgautis pačiu procesu. To ir linkiu per atostogas šiltuose kraštuose ;)  Atsivers čiakros gal ir vaikiukas pasibels į jūsų namus ;)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sange: 10 liepos 2018 - 11:06

Nu va atejo mm :B tiek is tu testu melagiu reiskias elektroninis nemelavo 

Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif ziauru pamatyti teigiama testa is sulaukti mm:( reikia kazkaip istverti nesidarant ju.. tik kad va nelabai imanoma
Papildyta:
Man si men Ov ivyko tik 18cd, pries kelis men buvo 11cd, tenka daug testu gadint kai taip nevienodai
Atsakyti

Nu va atejo mm :B tiek is tu testu melagiu reiskias elektroninis nemelavo 

:4u:  :4u:​ 

Atsakyti
sveikos.. 4u.gif mano siandieniniai 2 testai tusti verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif

vaika parveze ,sesutei temp pakilus per sunku mamai su 3 vaikais ... nenuejau niekur..ai tiekto...dar turiu vilties ,nu tikrai turiu ...
Atsakyti