Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip (ne)pamiršti ex ir kodėl to reikia

Yra zmoniu kur svajoja prisigerti ir apsinesti, kiti svajoja apsirukyti ir persikelti i kita dimensija.
Jus svajojate apie "chemija"

Na buna zmones padaugina alkoholio, bet tai gal buna atsitiktinai, ir tokie atvejai skiriasi nuo megeju prisigerti.

Bet kuriuo atveju isgerus ar apsicheminus reikia rasti jegu tam atsispirti. Bent kuri laika. Tokia mano patirtis.

Tikrai gal gerai kai tevai suzenydavo vaikus, o ne laukdavo kol jie apsichemins ir kazka nesuvokiamo prisidarys?
Atsakyti

Tevai suzedindavo- na jie vistik perejo anksciau tuos gyvenimo tarpsnius ,ir mazdaug is to pacio sluoksnio ziuredavo. as va paleistuve radau , bandziau ,, gydyt,,  bet vaistai  per silpni buvo . vistik lysdavo ligos padariniai ,galu gale man pabodo gydyt nes liga paplitusi buvo i jos seseri kuri vis ikvepdavo ,ja toliau elgtis . 

zmogu galima ismusti is veziu;  pakeiciant aplinka , numusant saviverte ,atimant viska paliekant tik maista ,ir pakisant tinkama kelia.  anksciau dar prie to musdavo dabar negalima to daryti .  as pats perejau viska . 

pvz ziuu  butkute gere gere o tas  nurasytas is kalejimo atejo ir pastate ant koju :)  panasus atstatymo budas 

Atsakyti

visi mes turim rozinius akinius, tik vieni pripazistam, o kiti - ne.
pro rozinius akinius pasaulis toooks grazus biggrin.gifbet as karta jau palieciau karsta lygintuva mirksiukas.gif
tiesa, po skyrybu dar bandziau tokius geltonus, kad atrodytu, kad sviecia saule biggrin.gifirgi rezultatas nekoks. juodu akiniu is principo nenoriu. Tai dabar nesioju tokius su daug dioptriju (dar ne padidinamas stiklas, bet...).

As tai ne visai akiniais pavadinciau sita reiskini. Nenoriu jusu izeisti, bet man atrodo, kad moterys buna su tokiais vyrais del savivertes trukumo. Save sveikai mylinti ties pirmu cirku pasakytu stop, o kitos leis leis kartele, kol vyras ant galvos uzsilips. Jus laiku sustojot, su tuo ir sveikinu, esate stipri ir reikia tiketis sekantis vyras bus gerbiantis save ir jus. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 12, 19:47)
bet man atrodo, kad moterys buna su tokiais vyrais del savivertes trukumo. Save sveikai mylinti ties pirmu cirku pasakytu stop, o kitos leis leis kartele, kol vyras ant galvos uzsilips. Jus laiku sustojot, su tuo ir sveikinu, esate stipri ir reikia tiketis sekantis vyras bus gerbiantis save ir jus. 

Jus rimtai keistai mastote. As irgi daug ka toleravau, bet prie ko cia savivertes trukumas?

Tai tiesiog bendravimo su kitu zmogumi problemos, kai sunku nustatyti, kur cia jau reikia sokti i akis, kur begti, o i ka uzsimerkti.

Nes viska riboja ne saviverte, o supratimas, kad visi turi trukumu. Tai sunku nustatyti.
Atsakyti

Jus rimtai keistai mastote. As irgi daug ka toleravau, bet prie ko cia savivertes trukumas?

Tai tiesiog bendravimo su kitu zmogumi problemos, kai sunku nustatyti, kur cia jau reikia sokti i akis, kur begti, o i ka uzsimerkti.

Nes viska riboja ne saviverte, o supratimas, kad visi turi trukumu. Tai sunku nustatyti.

Viska turetu riboti asmenines ribos. Kaip as dar galiu leisti su savim elgtis ir kur jau perzengta linija. Zema saviverte turintys asmenys leidzia labai daug, nors patys santykiuose kencia. 

Atsakyti

Nu jeigu ten prasideda iki zeminimo tokiiu visokiu ...  nnn  tokius santykius . bet kitiem tai auklejimo priemones .

zinau tevus kurie nesusitvarke su sunumi ;prase bachuru kad primustu , ziauru ? :)

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 12, 13:04)
O kodel dgs kreipiesi? smile.gif Kam dar be kin skirta?
</p><p></p><p></p>

na, visom jums. nenoriu daryti atskiro posto. bigsmile.gif

kin, aš kažko matyt nebūsiu supratus. vienoj temoj (kur brexa uzvedė) rašei, jog keletą metų "lipai" iš poskyrybinio proceso - jausmų saviškiui. tai maniausi, jog čia laaabai didelė meilė ir geri prisiminimai.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2018 07 15, 12:03)
na, visom jums. nenoriu daryti atskiro posto.  bigsmile.gif
kin, aš kažko matyt nebūsiu supratus. vienoj temoj (kur brexa uzvedė) rašei, jog keletą metų "lipai" iš poskyrybinio proceso - jausmų saviškiui. tai maniausi, jog čia laaabai didelė meilė ir geri prisiminimai.

Oi ne, ten skyrybines pagirios, per kurias dar ir daug bendro gyvenimo niuansu permasciau ir susimasciau, kaip anksciau su tuo sugebejau gyventi. Reikejo viska issivalyti, kad buciau pasiruosusi naujiems santykiams
Atsakyti