Įkraunama...
Įkraunama...

Visiska neviltis

Dalis dalykų, kodėl kyla problemos, akivaizdžios, bet gal patogiau ne jas spręsti, o skųstis. Pvz., gal vyras persidirba ir neturi jėgų prisižiūrėti, kaip kad temos autorė norėtų. Tai jai teoriškai reiktų išlaidas mažinti ir dirbti pradėti. Arba jei jau dirbti nenori, tai gali namuose vyro sulaukus po dušu pakišti, masažiuką padaryti. Bet reikia daryti, o autorei patogiau pasirieti ir nieko nedaryti.

Ir šiaip, didelė problema nieko neveikimas, prisigalvoji visokių nesąmonių iš neturėjimo ko veikti, verdi savose sultyse ir menki dalykai virsta baisiomis nelaimėmis.

Taip, vyras neabejotinai persdidirba, bet nejaugi išėmus puodelį iš spintelės ranka nukristų ją uždarius? Dirbti aš negalėjau ir negaliu dabar o ne nenorėjau ar nenoriu. Nelabai noris  grįžusiam vyrui masažiuką daryt , kuris tave ryte išvadino suka ir išeidamas nei "čiau" nepasakė. Dėl nuolatinio pakelto tono ir įžeidinėjimų man nemalonu, net kai jis prisiliečia prie manęs. Manau dauguma moterų mane suprastų. O čia žinoma vėl nauja problema. Jis negauna sekso - pyksta. Didelė problema nuolat buvimas namie vienai o ne nieko neveikimas, tada ir kažką veikiant nuolat galvoji ir verdi tose sultyse ir išpūti burbulus iš burbuliukų.

Atsakyti

taip ir nesupratau, autore dirba ar nedirba??? Pagal sia zinute, tai dirba.


Ar vel fantaziju tema?

Buvau ir esu motinystės atostogose.

Atsakyti

Nzn iš tikro, nes pirmoj žinutėj rašė:


Gal kur nors ir išleidžia motinystės atostogų taip anksti, ką čia gali žinoti žmogus.

Aš dirbau kenksmingomis sąlygomis, todėl taip anksti išleido.

Atsakyti
Čia atskira tema. Esmė tokia, kad dabar to padaryt negalim. Vyras čia niekuo dėtas ir deda pastangas, kad situacija pasikeistų.
Atsakyti

jus cia tikiuosi juokaujat? blink.gif

Aš irgi tikiuosi, kad čia tik juokas.

Atsakyti

man tai panasu kaip ir Hmm pasake, kad abu labu tokie patys, tik aisku kakziap mums baisiau atrodo,kai vyras keikia moteri, bet kazin kaip ir ji ji keikia, ci ane pateisinimas, bet visi veiksmai turi atoveiksmius

Mano sąžinė rami šitoj vietoj. Kad ir kaip supykstu ar net toną pakeliu niekada vyro nepasiunčiu ar nepavadinu netinkamai.

Atsakyti

Autorei, jei dar cia lankotes siulyciau pirmiausia bent knygu siek tiek paskaityti, gal kazkaip pades nusiraminti ir susidelioti mintis. psichologes Ramunes Murauskienes knygos, kurios man labai patiko ir tikrai verta paskaityti.

(Ne)tobulos moters uzrasai

https://www.knygos.l...moters-uzrasai/

si irgi pravers

(Ne)tobulos mamos uzrasai
https://www.knyguklu...os-uzrasai.html

susiraskit sau koki uzsiemima, joga nesciom, meditacija, gal specialistu sunku rasti kur esat psichologu, bet galima ir patiem pamazu kazka darytis, siaip ar taip patiem reikia tvarkytis su savo vidumi, psichologai ar kiti specialistai gali tik padeti.

del alkoholio , manau , reiktu jums abiem nustoti ji vartoti visikai, nes vyras jau iklimpes i alkoholizma, o jus siaip ar taip nescia ir paskui bus vaikelis, tai geriau is namu pasalinkit is vis. Alkoholio dozes tik dideja, o ir nesamones daromos irgi, jei dabar tik apsistumdet kazkada gali ir uzvaziuoti daugiau.
Galit vyrui pasiulyti perskaityti Aleno Caro knyga Lengvas budas suvaldyti alkoholi,
https://www.amazon.c...n/dp/9955222158
gal pades, jei nenori kur rimciau kreiptis, bent pradziai suteiks ziniu, kas tas alkoholis, ir kaip veikia jis mus, kaip klampina i priklausomybes.

ir snekekites daugiau, kol jis nesinervina ir nesaukia, kai geros nuotaikos, aptarkit ateiti, ka jis galvoja, kaip pats isivaizduoja, jo tie keikimai kaip vaikui atrodo, juk jis jusu viduje irgi viska dabar jaucia, ka jus jauciat...

bet pirmu pirmiausia, raskit pati budu nusiramint, atsipalaiduot, kazkokiu idomiu uzsiemimo, eikit pasivaikscioti, pieskit, sokit, nu ka sirdele geidzia, neuzsiciklinkti ant to vyro ir jo ydu, susipazinkti su kitom nestukem, juk ir lietuviu beveik visur uzsieny yra. Kurioje jus salyje?

Mūsų pokalbiai kai jis nepiktas ir blaivus ( ko beveik niekad nebūna) ( paskutiniu laiku dažniau piktas, nei neblaivus) jokios naudos neduoda, arba jei duoda, tai ji visiškai trumpalaikė. Pati alkoholio praktiškai taip ar taip nevartoju. O veiklas jau išbandėm, tik jis dažniausiai būna per daug pavargęs kažką veikti. Tikrai neitikinsiu jo skaityti knygos. Jau rašiau, kad ieškojau psichologų pagalbos, bet nemokamo varianto nėr.

Atsakyti
QUOTE(LiudnosAkys @ 2019 08 05, 15:22)
Kodėl povelniu visi užsiakcentavot ant tų isterijų. Taip jos kartais būna, RETKARČIAIS. Kai buvau nėščia, pasitaikydavo dažniau. Dabar dažniausiai nutyliu kai šumas verda nes yra vaikas, nenoriu jo gąsdinti, be to ir pačią šiek tiek mažiau skaudina vyro elgesys, nes turiu ką mylėti ir apie ką galvoti. Bandžiau ieškoti psichologų, bet dabar jau viskas mokama ( geriausiu atveju viena nemokama konsultacija). Mes negalim sau to leisti.</p>

nu jo, o vaiką sau leisti galėjot
baisu
Atsakyti

nu jo, o vaiką sau leisti galėjot
baisu

Baisu! Oi kaip baisu!  Bet man 30 ir aš turėjau nedidelį šansą pastoti ( nes turiu problemų). Todėl vaikas yra tarsi stebuklas, jei nebūčiau jo susilaukusi, turbūt jau niekada ir neturėčiau. Tik galiu jus nuraminti, kad mažylis aprūpintas viskuo. Nebebijokit.

Atsakyti
QUOTE(LiudnosAkys @ 2019 08 05, 16:00)
bet nejaugi išėmus puodelį iš spintelės ranka nukristų ją uždarius?


Kitas variantas,
Del tos neuzdarytos spinteles griaukit gyvenima.

Piktas, geria?

Tai aisku problema, bet manau ir kitas zmogus pasidaryttu piktas o gal pradetu gerti.
Kaip sakoma, kiekviena sekla sudygsta jai tinkamoje dirvoje.
Jis jaucia kad jus nemylite ir neturi vilties...

Jusu argumentas - "Kieekviena moteris jus suprastu"
Ne kiekviena, bet dauguma. O dauguma moteru sugeba tik susisikti savo gyvenima ir skustis vyru. Nzn ar tai jau labai vertas demesio pavyzdys.

Atsakyti

Kitas variantas,
Del tos neuzdarytos spinteles griaukit gyvenima.

Piktas, geria?

Tai aisku problema, bet manau ir kitas zmogus pasidaryttu piktas o gal pradetu gerti.
Kaip sakoma, kiekviena sekla sudygsta jai tinkamoje dirvoje.
Jis jaucia kad jus nemylite ir neturi vilties...

Jusu argumentas - "Kieekviena moteris jus suprastu"
Ne kiekviena, bet dauguma. O dauguma moteru sugeba tik susisikti savo gyvenima ir skustis vyru. Nzn ar tai jau labai vertas demesio pavyzdys.

Dieve mano, einu iš paskos ir darinėju tas spinteles, bet kiek aš taip eisiu, visą gyvenimą? Gal ir eičiau jei mane gerbtų. Bet kai nuolat pasako, kad aš nieko nedarau ir t.t. Nors vaiką auginu absoliučiai viena. Jis vienas išlaiko, aš viena auginu.  Tas pasakymas - "tu nieko nedarai" tikrai žeidžia. Beje, primenu, kad gerti jis pradėjo tada, kai gyveno atskirai (užsieny vienas). Kai atvažiavau jis jau buvo įsivažiavęs. Taip, kad mano dėka jis gėrimą tik sumažino ir dabar būna tarpų, kad negeria ar geria mažiau. O pyktis reiškiasi ne tik man, o ir mamai. Apskritai, kuo artimesnis žmogus - tuo labiau nesivaldo. Prie svetimų tai aukselis. Padės kiekvienam draugui ar pažįstamui ir nuotaikos nestokos niekada. Kai tuo tarpu ant savų gali srutų kibirą išpilti ir tam nebūtinai reikia priežasties. Gali būt tiesiog ankstus rytas, kai jam nėra nuotaikos, o tu nieko nedarydama eit pro šalį. Jis lengvai randa būdą užkalbinti ir bet kokį atsakymą paverst konflikto priežastim.

Atsakyti
QUOTE(LiudnosAkys @ 2019 08 05, 16:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72479031" data-time="1565011772"><div><p>nu jo, o vaiką sau leisti galėjot
baisu</p></div></blockquote><p>Baisu! Oi kaip baisu!  Bet man 30 ir aš turėjau nedidelį šansą pastoti ( nes turiu problemų). Todėl vaikas yra tarsi stebuklas, jei nebūčiau jo susilaukusi, turbūt jau niekada ir neturėčiau. Tik galiu jus nuraminti, kad mažylis aprūpintas viskuo. Nebebijokit.</p>

tai jei pas jus jau viskas taip nuostabu, tai ko čia sėdite? užsidarykite savo temą ir gyvenkite nuostabiai sau 4u.gif
Atsakyti