Įkraunama...
Įkraunama...

Visiska neviltis

o kaip jau jis elgiasi su savo vaiku? Savo tevams atidaves? Pats neaugindamas? Nuvaziuoja aplankyt, tai ir vaidina auksini teveli. Tai tegul ir tavo vaikui buna auksiniu teveliu, o ne smirdanciu alkoholiu ir traumuojanciu barniais... su tavim. Negraziai parasiau, bet tiesa tai. Ka jus kartu gyvendami tam vaikui galit duot? Pasakyk, ka?

Neteisingai supratot, kai mes susipazinom, jis gyveno su tevais, bet vaika augino pats. Tai nebuvo vaidyba. Vaikui akivaizdziai jis pats brangiausias, jis labai prisirises prie tecio, jei kas nutinka, nebijo issikalbet tik teciui.Ant vaiko iprastai balso nekelia.Mazius liko Lietuvoj, nes motina neduoda leidimo isvezt, nors pati neaugina. Ka mes galim duot as nezinau, motinyste man naujas dalykas. Faktas, kad abu vaika mylesim.

Atsakyti

Pas mane reikalavimai kiti, tai jau jokie profai man nepagelbes.
bet cia ziuriu zmones paprastesni - jiems tikrai gali padet. Jei ne LT tai itariu gal ne Rusijoje. UK tikrai yra konsultacine pagalba ir net nemokamai. Kitose salyse gal irgi.

SANTYKIUS TVARKYTI REIKIA. Bent pabandyti. Tas vyras gal visai ne toks jau baisus.
Tikrai nesiulau taikstytis su esama padetimi. Ja reikia bandyti keisti, ir ne siaip bandyti, bet NUSPRESTI, o tam reikes kitu pagalbos.

Begti reikia jau kai aisku, kad nera iseities...

Tiesa, kad as paminejau ir geru vyro savybiu, pati taip pat nesu vien isterikuojanti boba. Dirbu, tvarkausi, nelakstau su draugem po bariukus, valgyt gamint moku ir dar pamylet gerai moku, tik, kad labai retai, nes vis susipyke.

Atsakyti

Jei vietine kalba sunkiai, tai mokat rusu. Pabandykit gal psichologa per Skype, koki is Ukrainos. Tik nesusidekt su tais kur kainos ukrainieciams vienos, o uzsienieciams - kitos. TEn tikrai pigiau imanma ssurasti
Papildyta:
Yra dvi blogybes.
1. Nieko nedaryti is esmes tikintis, kad susitvarkys kazkaip. Nesusitvarkys
2. Begti nuo problemu

Vyras moka rusu, anglu. As deje ne. Gal verta dar karta pasiulyt jam kreiptis i psichologa.

Atsakyti

Tuoj pat namo ir gimdyt Lietuvoj.Paskui paziuresit.

Neisivaizduoju kaip gyventi su agresyviu vyru.Ir dar turet vilciu,kad viskas,mol,bus gerai galbut.Visa puokste problemu,siaubas kazkoks netikejau,kad normalios moterys dar galu noreti sitaip gyventi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sėlija***: 08 liepos 2018 - 23:30

Tuoj pat namo ir gimdyt Lietuvoj.Paskui paziuresit.

Neisivaizduoju kaip gyventi su agresyviu vyru.Ir dar turet vilciu,kad viskas,mol,bus gerai galbut.Visa puokste problemu,siaubas kazkoks netikejau,kad normalios moterys dar galu noreti sitaip gyventi.

Ka reiskia normalios? Juk cia dauguma paminejo, kad man su galva negerai.

Atsakyti
QUOTE(Sėlija*** @ 2018 07 09, 00:27)
<p>Tuoj pat namo ir gimdyt Lietuvoj.Paskui paziuresit.</p>
<p>Neisivaizduoju kaip gyventi su agresyviu vyru.Ir dar turet vilciu,kad viskas,mol,bus gerai galbut.Visa puokste problemu,siaubas kazkoks netikejau,kad normalios moterys dar galu noreti sitaip gyventi.</p>

Vien tai, kad autorė įsimylėjo tokį vyrą rodo ir jos pačios problemas, kad jai tai buvo norma. T.y.normali net nesusižavėtų vyru, kuris geria, turi skolų, yra agresyvus. Jei susižavėjo, tai arba šeimoje tokį pavyzdį matė ir tai yra norma, arba kažkur dar giliau reikia kapstyt.
Atsakyti

Vien tai, kad autorė įsimylėjo tokį vyrą rodo ir jos pačios problemas, kad jai tai buvo norma. T.y.normali net nesusižavėtų vyru, kuris geria, turi skolų, yra agresyvus. Jei susižavėjo, tai arba šeimoje tokį pavyzdį matė ir tai yra norma, arba kažkur dar giliau reikia kapstyt.

Ne, viskas ne taip. Kai mes susipazinom jis negere, skolu turejau as, o ne jis, agresija pastebejau ne uz ilgo, bet viskas padidare rimciau kazkur po metu

Atsakyti
QUOTE(LiudnosAkys @ 2018 07 09, 01:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Agrefa" data-cid="72148726" data-time="1531086676"><div><p>Vien tai, kad autorė įsimylėjo tokį vyrą rodo ir jos pačios problemas, kad jai tai buvo norma. T.y.normali net nesusižavėtų vyru, kuris geria, turi skolų, yra agresyvus. Jei susižavėjo, tai arba šeimoje tokį pavyzdį matė ir tai yra norma, arba kažkur dar giliau reikia kapstyt.</p></div></blockquote><p>Ne, viskas ne taip. Kai mes susipazinom jis negere, skolu turejau as, o ne jis, agresija pastebejau ne uz ilgo, bet viskas padidare rimciau kazkur po metu</p>

Sdėtinga pas jus viskas. Kartu būt nesąmonė, bet ir vienas be kito negalit, nenorit.
Atsakyti

Va cia katik atejo is savo kambario, bando kalbint, bet tik tarp kitko ( tipo su reikalais), viena, kita karta, trecia prilindo ir klausia: dar psichuosi ? O ka man sakyt, jei nervins tai ir psichuosiu, jei ne, tai rami busiu. Todel patylejau, o jis vel isejo i kita kambari. Liudna vienai but...  Ka daryt?

Atsakyti
QUOTE(LiudnosAkys @ 2018 07 09, 01:29)
<p>Va cia katik atejo is savo kambario, bando kalbint, bet tik tarp kitko ( tipo su reikalais), viena, kita karta, trecia prilindo ir klausia: dar psichuosi ? O ka man sakyt, jei nervins tai ir psichuosiu, jei ne, tai rami busiu. Todel patylejau, o jis vel isejo i kita kambari. Liudna vienai but...  Ka daryt?</p>

O kodėl nekalbi su juo?
Atsakyti
QUOTE(LiudnosAkys @ 2018 07 08, 23:29)
Kai geria pasiteisinimai tokie:</p><p>1.Kaip man atispalaiduot kitaip,</p><p>2.Mano vaikas Lietuvoj,</p><p>3.Atsibodo amzinai sukt galva del pinigu,</p><p>4.Atsibodo tavo priekaistai,</p><p>5.Mes nesimylim</p><p></p><p>Bet gert jis pradejo kai buvom atskirai, tuo metu santykiai buvo geri. As atvykau pas ji ir tada pastebejau.</p><p>Pabreziu, kad dabar savo gerima labai sumazino. Tik tiek, kad vis pazyzia, o tai gal galiu buteliuka alaus, jei primaldauja, paskui dar is slaptuskes issitraukia, kad dasimust. Bet velgi, alkoholio problema sumazejo - isaugo agresija.</p>

Perskaiciau 1 punkta ir pasidare bloga...
Tai alkoholiko poziuris.
Kai zmogui alkoholis yra lygu atsipalaidavimas. Uztai negerdamas ir pasidare agresyvesnis - abstinencine itampa.
Alkoholikas visada ras pasiteisinimu, kodel jis geria. Dazniausiai bus kalti kiti zmones ar aplinkybes.
Jums abiems reikia pagalbos. Jam- del alkoholio ir agresijos, jums-del psichologinio nestabilumo ir zemos savivertes.
Tai vienintelis man matomas budas ka norz padaryti, kad tureti bent kazkoki sansa sutvarkyti jusu santykius, kad jusu vaikas neaugtu pragare.
Atsakyti

Labiau tinkamas variantas manau grizti pas mama nei kreiptis i kriziu centrus. Kas liecia finansus, viskas po truputi juda geryn. Bet iki galo dar neissikapstem. Pati esu gan islaidi, jis mane pristabdo. Taciau abu esam is normaliu seimu.

Jei santykiai su tevais geri, tai grizkit pas tevus. 

Atsakyti