Įkraunama...
Įkraunama...

Visiska neviltis

Pasakius A - reikia pasakyti ir B.
Normalios moteryss turincios normalias seimas, o ne gyvenancios su kelintu ten draugu - cia retai buna. Tos kur cia - tai sugeba skirtis todel ir patarimai atitinkami: "skirkis" "beg" " skirkis"

Dabar gyvenu ne su buvusia kuria reikej lupti, o su normalia moterimi. Reiskia daug kas priklauso ir nuo kitos puses

Mane irgi pasmerks. Bet sakau savo nuomone: As zinoma pries bet koki smurta. Bet velgi, kai issiliepsnojam abu as irgi esu keliskart  nesusivaldzius ir is delno uzplojus. Tai turetu irgi but nepateisinama.

Atsakyti

Bet ir vyras turi to norėti. Abu turi norėti praeiti terapiją dėl viako būsimo visų pirma, ir dėl savęs pačių

Galbut tai variantas ir as nemanau, kad jis butu pries.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 09, 13:34)
Jusu vaikas tokioje aplinkoje augdamas tures kruva problemu, kurias veliau spres su psichiatrais ir psichologais. Nu jei saves negaila, tai jo pagailekit. </p>

čia geriausiu atveju, blogesniu - vaikas pats gali patapti smurtautoju, nusikaltėliu, turėti reikalų su policija ir t.t.
Atsakyti

Tai butent. Be to, tokios situacijos issprendziamos, bet tam reikia labai daug dirbti ir pagalbos is sono. O jei ta moteris bandys kelti saviverte ir tvarkytis kitas problemas, gyvendama su vyru, kuris ja k vadina ir musa, tai nieko nebus. Tikrai nebus. 

Dieve mano, jis nemusa manes. Esam keliskart pasituse. Tai viskas. Zodziais taip, zemina, skaudina nuolat ir as niekaip negaliu ju atleist, nes esi piktas zmogus ir greit nuoskaudu nepamirstu.

Atsakyti

Dieve mano, jis nemusa manes. Esam keliskart pasituse. Tai viskas. Zodziais taip, zemina, skaudina nuolat ir as niekaip negaliu ju atleist, nes esi piktas zmogus ir greit nuoskaudu nepamirstu.
Pasituse? Tai melynes nuo ko? Nuo keiksmu? Nu neapgaudinekite saves. Ar jus musimu laikote tik kai jau su kede uztvoja, ismusa dantis ir sulauzo kaulus? 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 09 liepos 2018 - 12:54

Mane irgi pasmerks. Bet sakau savo nuomone: As zinoma pries bet koki smurta. Bet velgi, kai issiliepsnojam abu as irgi esu keliskart  nesusivaldzius ir is delno uzplojus. Tai turetu irgi but nepateisinama.

Tai zinoma, kad nepateisinama. 

Atsakyti
QUOTE(LiudnosAkys @ 2018 07 09, 13:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="72148821" data-time="1531117240"><div><p>Pasakius A - reikia pasakyti ir B.
Normalios moteryss turincios normalias seimas, o ne gyvenancios su kelintu ten draugu - cia retai buna. Tos kur cia - tai sugeba skirtis todel ir patarimai atitinkami: "skirkis" "beg" " skirkis"

Dabar gyvenu ne su buvusia kuria reikej lupti, o su normalia moterimi. Reiskia daug kas priklauso ir nuo kitos puses</p></div></blockquote><p>Mane irgi pasmerks. Bet sakau savo nuomone: As zinoma pries bet koki smurta. Bet velgi, kai issiliepsnojam abu as irgi esu keliskart  nesusivaldzius ir is delno uzplojus. Tai turetu irgi but nepateisinama.</p>

na tai kokia jūsų ateitis? vienas kitą užmušite kada nors? arba imsite ant vaiko išsiliejinėti kaip abu kaip tie du atmatos ant Matuko? (kur garsi istorija ir nuteisit dabar)
žinokite, gana greitai galima tapti ta atmata... pagalvokite apie tai. Juk pati čia rašote, kreipiatės pagalbos, nes matote, kad gyvenasi jums nenormaliai su tuo pasirinktu žmogumi ir pačiai terapijų reikia, bet ir jam, būtinai
Atsakyti

čia geriausiu atveju, blogesniu - vaikas pats gali patapti smurtautoju, nusikaltėliu, turėti reikalų su policija ir t.t.

Taip.Butent. Yra rimtos studijos padarytos kaip vaikus veikia tokie dalykai. Tai tikrai baisu, turi neitiketina itaka sveikatai, mokslams, savivertei, santykiams. Imanoma islipti, bet tas vaikas tures labai daug dirbti ir labai daug uz tai moketi. Tai kam to reikia? 

Atsakyti

Galbut tai variantas ir as nemanau, kad jis butu pries.

Jis ne pries turi buti, o noreti to labai stipriai. Pakeisti savo elgesi yra be galo sunku, net kai nori. Cia reikia ilgu metu darbo su psichologu. Ne vieno karto ir ne dvieju. Jus manot jis mokes uz tai?

Ar jis suvokia, kad jo uzgauliojimai yra problema? Kol kas del alkoholizmo jis saves nekaltina. Kaltina situacija, poreiki atsipalaiduoti, jus. Tai cia aiskus zenklas, kad jis neprisiima atsakomybes uz savo veiksmus, o vercia ja kitiems. Tai kol nesuvoks, kad jo elgesys priklauso nuo jo pacio, tol nera ne menkiausio sanso, kad jis pasikeis. 

Atsakyti

Būtent. O kur dar sekso reikalai. Ateis laikas, kai ji gali nenorėti ir negalėti mėnesiais...

Nesupratau, ka pasakyt norit.

Atsakyti

na tai kokia jūsų ateitis? vienas kitą užmušite kada nors? arba imsite ant vaiko išsiliejinėti kaip abu kaip tie du atmatos ant Matuko? (kur garsi istorija ir nuteisit dabar)
žinokite, gana greitai galima tapti ta atmata... pagalvokite apie tai. Juk pati čia rašote, kreipiatės pagalbos, nes matote, kad gyvenasi jums nenormaliai su tuo pasirinktu žmogumi ir pačiai terapijų reikia, bet ir jam, būtinai

As su Mato istorija nelyginciau, bet irgi netikiu, jog tarpusavyje besikoliojantys sutuoktiniai su vaiku elgsis kaip geri, mylintys ir palaikantys tevai. Nu netikiu, nors tu ka, kad mama keiki, o vaikui suteiksi saugia aplinka kazkokiu budu.

Atsakyti
QUOTE(LiudnosAkys @ 2018 07 09, 14:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72148874" data-time="1531121409"><div><p>Būtent. O kur dar sekso reikalai. Ateis laikas, kai ji gali nenorėti ir negalėti mėnesiais...</p></div></blockquote><p>Nesupratau, ka pasakyt norit.</p>

Kad pagimdziusi kuri laika negalesit uzsiimti sekau ir del to jo agresija dides.
Atsakyti