Įkraunama...
Įkraunama...

Netyciukas

QUOTE(kin @ 2018 07 17, 12:32)
reikalingas del triju dalyku:
1. patvirtini nestuma (tik po to skiriami nestuminiai tyrimai)
2. nestumo vystymosi stebesenai
3. isitikinti, kad nestumas gimdoje. Nes negimdiminis nestumas yra pavojingas moters gyvybei, laiku jo nenustacius, paskui truksta kiausintakis ir prasideda vidinis kraujavimas. Jei moteris mieste gyvena, tai vidury nakties i ligonine nuves ir isoperuos, tik pasekmes gali buti skirtingos, o jei kaime, kokiam vienkiemy viena kol vyras komandiruotej ar naktinej pamainoj, tai gali ir numirt kol nuves iki didmiescio ligonines.

jau atsakiau ir ne karta smile.gif

tai tik smalsumas, pirmus 3 men tie tyrimai kokie slapimo, kraujo, kas ir taip galima atsilikti. siaip nepaminejot, kad ir data nustato nestumo ir tiketina gimdymo laika is to mirksiukas.gif bet tai galima ir kitais budais nusistatyti.
ir kam?kas nuo stebesenos keisis? jei vaikelis mirs, vyks perisleidimas.
negimdinis labai greit islenda, jis labai ankstyvas turi buti ir su paprastu echoskopo jis nebutinai matomas, be to prasideda su skausmas. O numirt ir nukraujuot aisku vsiada imanoma prie bet kokiu aplinkybiu net ir nebunant nesciai.

Airijoje daroma 20 svaite, cia gi irgi medikai dirba, nemanot? is esmes ankstyvas echoskopas daromas del smalsumo ir del tu atveju, kai svarstoma del aborto,jei kas ne taip.

matot, kai as gyvenau Lietuvoje irgi panasiai masciau, net nesusimasciau, kad galima ir kitaip, kitoje kulturoje suzinai kitu dalyku ir kitaip i viska pazvelgi. Echoskopas aplamai nera butinas, tikrai labai ne daug is jo informacijos, dazniausiai einama tik pasidziaugti, apsiziureti, cia ne mano cia skirtingu 3 mediku nuomone, jei vis atai gali suzinoti ir kitais metodais mirksiukas.gif Jau pries gala, jei nestumas uzsitesia virs nustatytos datos, kai kakzokios rizikos kyla, tada gerai pasiziureti ar viskas gerai. Man echoskopo galima zala pirmomis savaitemis nusvere nauda, nu siaip per nestumus buvau Airijoje, tai siaip ar taip niekas nesiule to echoskopo, bet ir privaciai nelekiau.
beja, cia ir gineklogine apziura neatliekama nestumo metu, jei visi kiti tyrimai geri, cia irgi lietuvem sokas biggrin.gif

O pirmas nestumas, kuris man baigesi perisleidimu, vyko Lietuvoje su visais gydytoju tyrimais nuo antors svaites, deja, visgi perisleidimas ivyko....

Tiesa Airijoje mirtingumas gimdyviu ir kudikiu mazesnis nei Lietuvoje.
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2018 07 17, 08:22)
Dar sykį peržiūrėjau testo nuotraukas. Nu ne, tai net ne vaiduokliukai, jie kur kas ryškesni yra, kai yra nėštumas(4 turėjau), o daug sykių teko atlikti testus, sakau, kai buvo toks vaizdas-iš džiaugsmo šokinėjau, kad nesu nėščia. mirksiukas.gif

nu man tokie testai rode nestuma biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2018 07 17, 08:57)


Dėl lutukės patarimų nesisaugoti ir gimdyti kiek duota, nu tai nieko naujo biggrin.gif Jei kažkam patinka tokia gyvenimo filosofija, lai nesisaugo. Aš tai už tai, kad nėštumus planuoti, todėl aš už visas apsaugos priemones, kurios konkrečiai situacijai yra tinkamiausios. Jei ir neapsaugo 100 proc., bet man asmeniškai 98-99 proc. apsaugos (tiek nuo ligų, tiek ir nuo nėštumo) atrodo daaaaauuuuug geriau, nei 0.

Nu bet kiekvienam savo smile.gif

nu siek tiek ne taip smile.gif as pries hormonu vartojima, o planuotis, juk galima ir kitais naturalesniais metodais.
Bet man nestumas, kaip bebutu nera kazkokia tragedija. Taip as uz tai, kad myletis aplamai tik su mylimu ir pazystamu zmogumi. Bet sioje situacijoje nu buvo kaip buvo. Cia prie mano terorijos, kad ateina tie vaikai, kai jiems reikia ateiti ir viskas biggrin.gif . Ziurekit ta mergina draugavo ir tiketinai mylejosi su vaikinu 4 m ir nepastojo, tikriausiai irgi buvo ne kartas nelabai saugiu santykiu.. O va cia is pirmo karto pries pat menesines, nu kiek sansu pastoti? teoriskai irgi tikriausiai tiek pat kiek su kt, bet pastojo, labai panasu, nu gal ne, bet jei pastojo tai vadinasi tam vaikeliui taip reikejo ateiti i si pasauli Ir ilgi santykiai tikrai nebutinai garantas geros seimos.

Planuotis , mastyti galima, bet jei jau atejes, jei jau yra, tai ir valio, gimdom ir dziaugiames mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 liepos 2018 - 11:58
QUOTE(lutuke123 @ 2018 07 17, 12:07)
tai tik smalsumas,[...] ir kam?kas nuo stebesenos keisis? [...] O numirt ir nukraujuot aisku vsiada imanoma prie bet kokiu aplinkybiu net ir nebunant nesciai.

Airijoje daroma 20 svaite, cia gi irgi medikai dirba, nemanot? is esmes ankstyvas echoskopas daromas del smalsumo ir del tu atveju, kai svarstoma del aborto,jei kas ne taip.

nu siek tiek ne taip smile.gif as pries hormonu vartojima, o planuotis, juk galima ir kitais naturalesniais metodais.

nu kiek sansu pastoti? teoriskai irgi tikriausiai tiek pat kiek su kt,


Nu ir kas, jei tik smalsumas? Nori ir darosi tą echoskopą, koks Jums skirtumas? Jau supratom, kad Jūs nusprendėt nesidaryti, so what? Su tokia logika, kaip dėl mirties ir nukraujavimo, tai iš viso ko ten pas tuos gydytojus eiti ir tyrimus darytis? Bus kaip bus.

Lt irgi nedaro įprastai tų echoskopų nuo pirmų nėštumo dienų. Privačiai gal ir daro. Bet valstybinėse poliklinikose, jei neprašai, tai daugelis be 20 savaitės irgi netikrina. Šiaip įdomu, kodėl Jūs niekaip negalit susilaikyti nepadariusi savo apibendrinimo kas ir dėl ko darosi. Dėl smalsumo arba dėl aborto ir psio. Atėjo ekspertas ir tarė...

O prezervatyvas jau natūralesnis, ar dar ne? Čia gi dauguma merginai būtent šitą priemonę siūlė ateičiai artimiausiai.

Teoriškai nesisaugant šansai pastoti tikrai didesni, nei tinkamai KT geriant arba kitaip protingai saugantis nuo nėštumo. Nu bet aišku, Jūs kaip tikinti karminiu vaikų skaičiumi, turite teisę manyti kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2018 07 17, 13:19)
Nu ir kas, jei tik smalsumas? Nori ir darosi tą echoskopą, koks Jums skirtumas? Jau supratom, kad Jūs nusprendėt nesidaryti, so what? Su tokia logika, kaip dėl mirties ir nukraujavimo, tai iš viso ko ten pas tuos gydytojus eiti ir tyrimus darytis? Bus kaip bus.

Lt irgi nedaro įprastai tų echoskopų nuo pirmų nėštumo dienų. Privačiai gal ir daro. Bet valstybinėse poliklinikose, jei neprašai, tai daugelis be 20 savaitės irgi netikrina. Šiaip įdomu, kodėl Jūs niekaip negalit susilaikyti nepadariusi savo apibendrinimo kas ir dėl ko darosi. Dėl smalsumo arba dėl aborto ir psio. Atėjo ekspertas ir tarė...

O prezervatyvas jau natūralesnis, ar dar ne? Čia gi dauguma merginai būtent šitą priemonę siūlė ateičiai artimiausiai.

Teoriškai nesisaugant šansai pastoti tikrai didesni, nei tinkamai KT geriant arba kitaip protingai saugantis nuo nėštumo. Nu bet aišku, Jūs kaip tikinti karminiu vaikų skaičiumi, turite teisę manyti kitaip.

Tai vardinom priezastis del ko darosi tai ir pasakiau ka zinau, kodel kitom nerasot? bigsmile.gif
Man jokio skirtumo, dalinuosi tik info, kaip ir jus. O jums koks skirtumas, ka as galvoju ir ka as rasau? biggrin.gif

naturalesnis, jei kam patinka gerai, man asmeniskai geriau is vis nereikia , nei su gumom , labai nemalonu biggrin.gif
teoriskai taip, o va praktikoje buna kaip buna biggrin.gif kam gerti geriau cipa isideti, tikrai garantija didesne ar ne? o 100 proc garantija - susilaikyti lotuliukas.gif nors ne irgi ne 100 proc yra viena komedija, kai viena mergina dirbtinai apvaisina per klaida lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 liepos 2018 - 12:29

folio rugsti reikia vartoti pries nestuma, jus nepamastet, kad galima tyrimus pasidaryt pries planuojant pastoti. mirksiukas.gif

Sita mergina jei pastojo, tai neplanuotai. Tu turbut suvoki, kad ji folio rugsties negere. Ir garantuoju, net nezino, kad jos reikia, tad jai tikrai reikia pas gydytoja.

Tu pamastei apie sita, ar pernelyg sudetinga?

Atsakyti

O va cia is pirmo karto pries pat menesines, nu kiek sansu pastoti? teoriskai irgi tikriausiai tiek pat kiek su kt, bet pastojo, labai panasu,

Planuotis , mastyti galima, bet jei jau atejes, jei jau yra, tai ir valio, gimdom ir dziaugiames mirksiukas.gif

Pastoti be KT ir be apsaugos, toks pats sansas kaip su KT? :oh: Neduok tu dieve, tave skaito kokios neissilavinusios paaugles. 

 

Atsakyti

O prezervatyvas jau natūralesnis, ar dar ne? Čia gi dauguma merginai būtent šitą priemonę siūlė ateičiai artimiausiai.

skaiciau, kad is jaucio pusles darydavo naturalesnius. Tai sakau, gal sueitu ne kuriems cia. :D

Atsakyti

 dalinuosi tik info, kaip ir jus.

Tikrai nesidalini info.

Atsakyti

nestumo gale sakiau echoskopa darytis reikia, ne pradzioje, o ne pas gydytojus eiti gale nestumo doh.gif, jus bent perksaitykit, jei jau kazka ale komentuojat lotuliukas.gifo pas ginekloge sakiau nebutina pirmomis savaitemis begti tikrintis ar cia jau nescia ar ne, ar vienaip ar kitaip isaiskes, gydytojai ne ka sugeba padeti tuo metu mirksiukas.gif

as irgi sakau, kam tie vizitai pas gydytojus? nu suprantu pabaigoje, kai jau reikia gimdyti, o pradzioje kam?nu jei laukiesi tai laukiesi, ar ne?
o as iskyriau geriamus kontraceptikus kazkur?

Paskaityk pati, ka sakei. 

Atsakyti
QUOTE(bcaa @ 2018 07 17, 03:56)
<p>Cambala, visur rašo, kad ir neryškus pagaliukas laikomas teigiamu. 3 skirtingi testai rodo 2 pagaliukus, nors antrą ir neryškų labai rodo visi. Buvau įkėlus foto. Na, bet viskas paaiškės po trečiadienio kraujo tyrimųsmile.gif</p>


Kiek dariausi testu, kurie buvo su ryskiu ir labai labai neryskiu pagaliuku, tai ir nebuvo jokio nestumo.
Paziurejau jusu nuotraukas. Tokie ir pas mane buvo. Neigiami. Kai jau buvo teigiamas - tai du ryskus pagaliukai, net po 20 metu islike.
Jus turbut bijot to nestumo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 17 liepos 2018 - 14:24

Cambala, tokius vaiduokliukus 3 skirtingi testai rodo.. :) žinoma, kad neramu.. juk neplanavome. O prieš tai kai rašėte kad gal nuo buvusio vaikino. Ne.. nes iki šio... pusę metų neturėjau jokių lytinių santykių.. :) pati kvaila esu, kad su mažai pažįstamu vaikinu permiegojau.. bet čia ta situacija kai jau po pirmo pasimatymo atrodo lėkčiau, kad ir į kitą pasaulio kraštą.. todėl dar po kelių pasimatymų ir permiegojome... niekad taip nesielgiau. Mano draugystės buvo tik rimtos.. su buvusiu vaikinu 4 metus draugavome.. o dėmesio iš vaikinų sulaukiu tikrai daug.. ir niekad nebuvau taip pasielgus kaip iki šiol. Todėl ne moralų norėčiau... o gal taip išsikalbėti, patarimų, savo patirtimi, kad pasidalintumėte. :)

Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2018 07 17, 08:57)
Šiaip tai nepavydžiu. 22 metai ir nėštumas nuo atsitiktinio, mažai pažįstamo bičo. Aš nenorėčiau. Nu bet pirma kraujo testas, o tada jau bus matyt reikia galvot ką daryt, ar ne.



Ne patarimai autorei. Tiesiog pamastymui - nu ka dabar daryti, jei taip nutiko? Viena drauge pagimde 18, bernas paspruko i uzsieni. 15 metu nei alimentu, nieko. Tevai padejo. Sunui 15 m, jauna mama, susitvarkius gyvenima. Kita dukryte 23 pagimdzius, irgi bernas pabego. Dabar mergyte i antra klase zingsniuos. Laimingos mamos.
Dar viena drauge nestuma nutrauke jaunystej. Neikaip nepastoja, blogai ten kazkas. Vyras kaltina ja nevaisingumu, ji vyra... Barasi, skiriasi, taikosi, bet leliaus truksta.

Papildyta:
QUOTE(bcaa @ 2018 07 17, 15:32)
<p>Cambala,
O prieš tai kai rašėte kad gal nuo buvusio vaikino.

As taip nerasiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 17 liepos 2018 - 14:37
Man vaiduokliukus vienas nėštumo testas irgi rodė.Paskui pasidariau kraujo hch tyrimą ir tyrimas buvo neigiamas, jokio nėštumo nebuvo.
Atsakyti