Įkraunama...
Įkraunama...

Netyciukas

Iš_šviesos.. jūsų turbūt pereinamasis amžius.. nes jei vaidinate supratingą moteriškę, tai jūsų rūpestis turėtų ma au visai kitaip skambėti. Nesistengiant žeminti dėl amžiaus, mano pažįstamų, kaip jūs sakėte, MERGŲ kekšėmis nelaikyti ir t.t. jeigu taip rūpinatės, nekelkit streso. Būkit etiška ir išmintinga moteris. Tokia protinga ir išmintinga moteris turėtų mokėti perteikti viską taip, kad kitas žmogus jaustųsi žmogumi,  o ne atmata:))

Atsakyti

Iš_šviesos.. jūsų turbūt pereinamasis amžius.. nes jei vaidinate supratingą moteriškę, tai jūsų rūpestis turėtų ma au visai kitaip skambėti. Nesistengiant žeminti dėl amžiaus, mano pažįstamų, kaip jūs sakėte, MERGŲ kekšėmis nelaikyti ir t.t. jeigu taip rūpinatės, nekelkit streso. Būkit etiška ir išmintinga moteris. Tokia protinga ir išmintinga moteris turėtų mokėti perteikti viską taip, kad kitas žmogus jaustųsi žmogumi,  o ne atmata:))

As nei viename savo komentare jusu nezeminau del amziaus ir draugiu keksemis nevadinau :blink:. Siaip nei viena nare taip nevadino, jei jusu, nei jusu pazistamu.

Atsakyti
Lutuke, neleidžia man per telefoną cituoti.. šitie testai buvo padaryti 5-6 dieną po nesaugių lytinių santykių. Bet šiandien (11d.) Po jų, vėl atlikau testą. Prieš tai dariau ankstyvaisiais testais, o dabar su paprastu.  Rodo lygiai tą patį. Toks pat vaiduokliukas. Esu užsirašius pas gydytoją šioje savaitėje. Po jos bus daug aiškiau :)
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 16, 12:00)
Neprisimenu, kad buciau kur rasiusi, jog reikia myletis su nepazistamais. Niekad taip nesielgciau ir kitiems nepatariu.
</p>

ne, jus neraset su nepazystamaisiais ir as taip nerasiau, sakau mylimaisiais, jus rasete, kad su kontraceptikais galima myletis ir tai ,kaip suprantu is jusu yra svarbiausias dalykas, o ne meile ir artimas rysys, svarbu gumyte laiku uzsimauti, kaip sako reklamos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bcaa @ 2018 07 16, 12:17)
Lutuke, neleidžia man per telefoną cituoti.. šitie testai buvo padaryti 5-6 dieną po nesaugių lytinių santykių. Bet šiandien (11d.) Po jų, vėl atlikau testą. Prieš tai dariau ankstyvaisiais testais, o dabar su paprastu.  Rodo lygiai tą patį. Toks pat vaiduokliukas. Esu užsirašius pas gydytoją šioje savaitėje. Po jos bus daug aiškiau smile.gif

sekmes 4u.gif
draugiskai galiu patarti, neskubekit jus su tais gydytojais, nestumas, jei yra nepabegs, jei nera suzinosit irgi. Bent jei eisit nedarykti echoskopo anksti, jis nereikalingas vien del smalsumo.
Mano draugei prirase gydytoja tableciu ,kurios sukelia persileidima nestumo atveju, nes nemate nestumo, gerai kad neisgere, turi dabar sunu, gydytoja pasake, kad siaip menesines uzsilaikiusios.

Jei nescia turit dar visus 9 menesius viska susideliosit, susiplanuosit, susipazinsit geriau su tuo vaikinu ir spresit kaip jums geriau kartu ar atskirai.

tiketinai esat nescia pagal testu rodiklius, dar galima rytais pasimatuoti bazaline t , ji kyla nestumo metu.
Atsakyti

ne, jus neraset su nepazystamaisiais ir as taip nerasiau, sakau mylimaisiais, jus rasete, kad su kontraceptikais galima myletis ir tai ,kaip suprantu is jusu yra svarbiausias dalykas, o ne meile ir artimas rysys, svarbu gumyte laiku uzsimauti, kaip sako reklamos biggrin.gif

As niekada taip nerasiau. Zinok net neaiskiniu savo poziurio, nes vistiek isvartysi kokia nesamone, tai tiek to.

Atsakyti

Aisku, tu dabar cia ateisi ir piktinsiesi, kaip mes tau "grasinam", kad alimentu is vaikino negausi lotuliukas.gif

Net neturiu ką atsakyti.. :))) paskaityk dar kartą ką rašiau. Čia buvo atsakymas į vienos autorės fantazijas. Kuri fantazavo, kad gal čia aš paramos atėjau prašyti.. kaip norėsi taip suprasi. Ar ne? :)

Tos suaugusios moterys tokios protingos... nors tokių tik vienetai.. Kodėl betkuriame darbe dažniausiai rezultatai blogiausi moteriškame kolektyve? Kodėl visi sako, kad moteriškas kolektyvas gyvačių lizdas? Todėl, nes visos jaučiasi protingesnės už kitas. Man ir čia panašu, kad kelios gyvatės šnypšči tik tam,  kad savo skaudulius pamirštų:)

Pasiskaitykit temą, tikrai rasit ne vieną komentarą kur merginos gražiai patarė, protingai pakomentavo ir niekas ant jų nepyksta. Labai priklauso nuo to kaip savo moralus moki išsakyti.. yra gerų pavyzdžių ir yra blogų.. bet ne man mokyti.. kaikurios iš principo neklausys jaunesnės :) 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 16, 09:29)
Man atrodo tai kas nutiko, jau nutiko. Jei nescia, uzaugins ta vaika, su ar be vyro pagalbos ir bus laiminga. Svarbiausia, kad butu ismokta pamoka ir daugiau nesielgtu taip neatsakingai.</p><p>O del vyro, tai ok, kad jis nedejo i krumus, bet medalius jam tikrai anksti kabinti. Ir pasitiketi 100% irgi anksti. Man tai keista, kad jis pinigu turi, tai greiciausiai nebe 20ies, o prezervatyvu nenaudoja su vos pazistama mergina. </p>

tai ka turejot omenyje cia su tuo atskingu elgesiu, kai beveik kiekvienoje zinuteje minit kontraceptikus ir apsaugas ir ligas, kad del ju reikia gumytes naudoti? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bcaa @ 2018 07 16, 12:01)
<p>Iš_šviesos.. jūsų turbūt pereinamasis amžius.. nes jei vaidinate supratingą moteriškę, tai jūsų rūpestis turėtų ma au visai kitaip skambėti. Nesistengiant žeminti dėl amžiaus, mano pažįstamų, kaip jūs sakėte, MERGŲ kekšėmis nelaikyti ir t.t. jeigu taip rūpinatės, nekelkit streso. Būkit etiška ir išmintinga moteris. Tokia protinga ir išmintinga moteris turėtų mokėti perteikti viską taip, kad kitas žmogus jaustųsi žmogumi,  o ne atmata:))</p>

tai, kad ji uz jus ne daug vyresne, kaip suprantu biggrin.gif ir deja, tik daug teorijos prisiskaiciusi, ne praktikoje igyvendinusi. biggrin.gif is cia ir gaunasi tokios zinutes.
Atsakyti

tai ka turejot omenyje cia su tuo atskingu elgesiu, kai beveik kiekvienoje zinuteje minit kontraceptikus ir apsaugas ir ligas, kad del ju reikia gumytes naudoti? biggrin.gif

Geras klausimas. Kai zmogus sako, kad reikia naudoti gumytes idant neapsikrest lyt piltanciomis ligomis, tai idomu, ka gi jis turi galvoje? Gi nesuprasi taip tiesiogiai. Toks sudetingas teiginys. :D

Kontraceptiku as sioje temoje neminejau ir neminesiu, nes su mazai pazistamais asmenimis miegant KT yra visiskai netinkama priemone.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 16, 12:49)
<p></p>
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72154561" data-time="1531734172"><div><p>ne, jus neraset su nepazystamaisiais ir as taip nerasiau, sakau mylimaisiais, jus rasete, kad su kontraceptikais galima myletis ir tai ,kaip suprantu is jusu yra svarbiausias dalykas, o ne meile ir artimas rysys, svarbu gumyte laiku uzsimauti, kaip sako reklamos
</p></div></blockquote>

<p>As niekada taip nerasiau. Zinok net neaiskiniu savo poziurio, nes vistiek isvartysi kokia nesamone, tai tiek to.
</p><p></p>

Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 16, 13:46)
Geras klausimas. Kai zmogus sako, kad reikia naudoti gumytes idant neapsikrest lyt piltanciomis ligomis, tai idomu, ka gi jis turi galvoje? Gi nesuprasi taip tiesiogiai. Toks sudetingas teiginys. biggrin.gif
</p><p>Kontraceptiku as sioje temoje neminejau ir neminesiu, nes su mazai pazistamais asmenimis miegant KT yra visiskai netinkama priemone.
</p>


jus cia pati sugebetumet atsakyti, ka jus neiget tada mano zinuteje, ko jus nerasete? as ir rasiau, kad jums atrodo svarbiausia naudoti prezervatyvus, kas ir yra vienas is kontraceptiniu priemoniu, ka jus pati ir patvirtinat.

Man yra atvirksciai, jei su zmogum reikia naudotis kontraceptikus bet kokius, jei jau taip vienas kitu nepasitiki, tai gal nei to sekso geriau nereikia. Jums yra taip, kad galima seksu uzsiimineti, kad ir be noro tureti vaiku, kurti seimos su tuo zmogum, siaip del malonumo, bet svarbaiusia naudoti kontreceptikus. ar ne taip ka supratau? ir seksas su mazai pazystamu jums blogas tik del galimu ligu ir nepageidaujamu nestumu, teisingai ? ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 liepos 2018 - 13:15

Papildyta:

jus cia pati sugebetumet atsakyti, ka jus neiget tada mano zinuteje, ko jus nerasete? as ir rasiau, kad jums atrodo svarbiausia naudoti prezervatyvus, kas ir yra vienas is kontraceptiniu priemoniu, ka jus pati ir patvirtinat.

Man yra atvirksciai, jei su zmogum reikia naudotis kontraceptikus bet kokius, jei jau taip vienas kitu nepasitiki, tai gal nei to sekso geriau nereikia. Jums yra taip, kad galima seksu uzsiimineti, kad ir be noro tureti vaiku, kurti seimos su tuo zmogum, siaip del malonumo, bet svarbaiusia naudoti kontreceptikus. ar ne taip ka supratau? ir seksas su mazai pazystamu jums blogas tik del galimu ligu ir nepageidaujamu nestumu, teisingai ? ne?

 

o jūs savo gydytoja pasitikite? Jei taip, tai kam darotės tyrimus, tegul ji jums iš akies nustato diagnozę :D kam tie nėštumo testai, vizitai pas ginekologus? Jei jautiesi, kad laukiesi, reiškia, laukiesi :D

 

geriamus kontraceptikus moterys naudoja ne dėl to, kad nepasitiki, o dėl to, kad tuo metu nenori susilaukti vaikų. Bet nuo lytiškai plintančių ligų jie neapsaugo. Apsaugo prezervatyvas.

Žmogui ant kaktos neparašyta, ar neserga hepatitu, ŽIV, ar nenežioja žmogaus papilomos viruso ir pan. Čia tiek vyrams, tiek moterims galioja. Žmogus gali būti labai fainas, protingas, tvarkingai atrodyti, o nešioti baisias ligas. Vyrams vieno nuklydimo į kairę užtenka, kad taptų nešiotojais ir užkrėstų savo antrą pusę ar apsirgtų patys. Niekas nenori apsirgti ar apkrėsti kitą (nebent būtų su protu susipykę), bet pasitaiko. Su gimdos kaklelio vėžiu ypač liūdna situacija, nes neretai nustato jaunoms moterims, kurios ateina pas ginekologę, nes laukiasi. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliulietu: 16 liepos 2018 - 14:37

Papildyta:

 jus cia pati sugebetumet atsakyti, ka jus neiget tada mano zinuteje, ko jus nerasete? as ir rasiau, kad jums atrodo svarbiausia naudoti prezervatyvus, kas ir yra vienas is kontraceptiniu priemoniu, ka jus pati ir patvirtinat.

Man yra atvirksciai, jei su zmogum reikia naudotis kontraceptikus bet kokius, jei jau taip vienas kitu nepasitiki, tai gal nei to sekso geriau nereikia. Jums yra taip, kad galima seksu uzsiimineti, kad ir be noro tureti vaiku, kurti seimos su tuo zmogum, siaip del malonumo, bet svarbaiusia naudoti kontreceptikus. ar ne taip ka supratau? ir seksas su mazai pazystamu jums blogas tik del galimu ligu ir nepageidaujamu nestumu, teisingai ? ne?

Sugebeciau, bet zinok su tavim diskutuoti, tai kaip su pliku pesiotis Galvok, ka nori.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 16, 09:26)
Be tu akivaizdziu ligu, kuriomis uzsikretus pasirodys simptomai, dar yra ir tyliu zarazu. Visokios mikoplazmos yra labai paplitusios, kazkada maciau statistika, kad didelis skaicius moteru yra nesiotojos. Nepamenu tiksliai, bet ten tikrai buvo apie 30%-50%. Nusilps imunitetas, simptomai bus kaip infekciju ir teks vaiksciot pas gydytojus, brangius tyrimus darytis ir kol suras...</p><p>As nezinau ko ji taip pyksta del tu apsaugu, bet mano nuomone tokiai jaunai merginai PRIVALOMA saugotis su prezervatyvais, nes neaisku kiek vyru dar bus, ka jie daro ir ka jie nesioja. Neatsakingai elgiantis galima tikrai labai stipriai sau gyvenima pagadinti. </p>



Dar nepaminėjai žmogaus papilomo viruso.Yra identifikuota apie 120 žmogaus papilomos virusų tipų.ŽPV sukelia gimdos kaklelio vėžį.Net prezervatyvai nevisada apsaugo nuo ŽPV.
Atsakyti