Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Kolibriuke, jokiu vaistu nevartojau.
Jei visgi nestumas vystosi kazkur, tai logiska, kad folikulai neturetu bresti ir kad turetu buti padidejes progesterono kiekis (gal progesterona issitirti?). Na bet jei tarkim nestumas nustojo vystytis, tai gal visai logiska, kad prasidejo sekanti ciklo faze, gal net ir geltonkunis sunyko, o HCG tiesiog nespejo pasisalinti.
O kaip del persileidimo? Ar negalejo taip buti, kad man naturaliai su menesinem kartu ivyko persileidimas ir dabar organizmas dar tebesivalo, o tuo paciu ir spejas atsirasti HCG po truputi mazeja.
Na visgi manau dabar geriausia butu pasidaryti dar viena HCG tyrima tarkim ryt, poryt ir pastebeti jo dinamika.

Atsakyti
Sorry, kad isiterpsiu su nemedikes patirtim.

Man buvo uzsilaikiusios menesines 2 sav., (nestumas butu 6 ak. savaiciu) testas - silpnai teigiamas. Praejau kraujuoti, echoskopishkai nemate nieko, nei gimdoje, nei ne gimdoje. Sake, kad gal ir yra negimdinis, bet liepe laukti. Prasirgau kaip normalias menesines, ir kita cikla atsirado Martynas, t.y. pastojau.

Greiciausiai buvo labai ankstyvas persileidimas, ir iki kraujavimo pradzios puslele visiskai sunyko, todel jos ir nesimate, may be.

Bet IDOMIAUSIA, kai po poros dienu nuejau pas savo gydytoja, ji liepe darytis nestumo testa, ir sake, kad po persileidimo testas dar nemazai laiko teigiamas, vadinasi HCG issilaiko ir pon persileidimo, ane???

Testas buvo svarus, tai man iskaite "neaisku ciklo sutrikima", o ne persileidima.

Miau
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 08 28, 13:10)
Kolibriuke, jokiu vaistu nevartojau.
Jei visgi nestumas vystosi kazkur, tai logiska, kad folikulai neturetu bresti ir kad turetu buti padidejes progesterono kiekis (gal progesterona issitirti?). Na bet jei tarkim nestumas nustojo vystytis, tai gal visai logiska, kad prasidejo sekanti ciklo faze, gal net ir geltonkunis sunyko, o HCG tiesiog nespejo pasisalinti.
O kaip del persileidimo? Ar negalejo taip buti, kad man naturaliai su menesinem kartu ivyko persileidimas ir dabar organizmas dar tebesivalo, o tuo paciu ir spejas atsirasti HCG po truputi mazeja.
Na visgi manau dabar geriausia butu pasidaryti dar viena HCG tyrima tarkim ryt, poryt ir pastebeti jo dinamika.


Progesteroną išsitirti būtų galima.....bet svarbesnė HCG dinamika. Galiu kirst lažybų, kad jei ten tikrai dominuojantis folikulas, tai progesteronas bus mažas mažytis. O jei ten geltonkūnis, tada bus didelis. Nu bet koks geltonkūnis ir gimdos gleivinė 4 mm. Kosmosas mad.gif

Dėl paprasto persileidimo - labai gali būti. Faktas, kad geltonkūnis sunyko, nes jam nesunykus, pirma ciklo fazė neprasidėtų.

Mano nuoširdus patarimas - sekti HCG dinamikoje. Pirmadieni - rimto ginekologo apžiūra su vaginaline echoskopija. Atsiradus bent minimaliausiems negerumo požymiams, skubiai į ligoninę.

Nu bet vistiek kažką aš čia ne taip jaučiu....retai mane nuojauta paveda..... g.gif

Nes aš vis dar noriu rasti priežastį, kad iš tikrųjų tebuvo vėlyva ovuliacija, tu dabar esi normali nestuke.gif su komplikuotu nėštumu, visi aplink klysta, nėštumo gimdoj dar nesimato.....vienžo......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 28 rugpjūčio 2004 - 12:19
Kolibriuke, jei normalus persileidimas - tai irgi pliusas. Gal, kaip man buvo, organizmas bus suzadintas, ir kita ar dar kita cikla bus normalus :nestumas

Velnias, as turbut, prasyciaus savaitgaliui i ligonine...

Miau
Atsakyti
QUOTE (Mew @ 2004 08 28, 13:25)
Kolibriuke, jei normalus persileidimas - tai irgi pliusas. Gal, kaip man buvo, organizmas bus suzadintas, ir kita ar dar kita cikla bus normalus :nestumas

Velnias, as turbut, prasyciaus savaitgaliui i ligonine...

Miau


Slyvutės situacija matai kiek kitokia.....organizmo sužadinimas po persileidimo vargu ar tokiu atveju galioja.

Nu mergos, laikom špygas, kad nebūtų negimdinio nėštumo. O aš knisu knygeles, aiškinuosi, kaip čia taip gali būti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 28 rugpjūčio 2004 - 12:29
Mergaites, aciu uz palaikyma heart.gif.
Kad tai komplikuotas nestumas tai labai abejotina vien del gleivines storio.
Dabar belieka laikyti spygas, kad tai tebutu ankstyvas persileidimas ir nebutu jokio negimdinio nestumo.
Elgsiuosi taip kaip Kolibriuke parase, tiesa ir su gydytoju ta pati sutarem. Pirmadieni arba antradieni darau HCG ir varau pakartotinai echoskopijai, o jei koks skausmas skambinu tiesiai gydytojui ir hospitalizuojuosi. Na nieko kito ir nebelieka. Gultis laparoskopijai gal dar neverta, nes nesimato nei skyscio pilvo ertmej, nei kraujo uz gimdos, taip pat nera ir skausmo.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 08 28, 13:46)
Mergaites, aciu uz palaikyma heart.gif.
Kad tai komplikuotas nestumas tai labai abejotina vien del gleivines storio.
Dabar belieka laikyti spygas, kad tai tebutu ankstyvas persileidimas ir nebutu jokio negimdinio nestumo.
Elgsiuosi taip kaip Kolibriuke parase, tiesa ir su gydytoju ta pati sutarem. Pirmadieni arba antradieni darau HCG ir varau pakartotinai echoskopijai, o jei koks skausmas skambinu tiesiai gydytojui ir hospitalizuojuosi. Na nieko kito ir nebelieka. Gultis laparoskopijai gal dar neverta, nes nesimato nei skyscio pilvo ertmej, nei kraujo uz gimdos, taip pat nera ir skausmo.


Slyvute, aš puikiai suprantu, kad nelabai gali būti toks kompliuotas nėštumas, ale kad labai norisi tave greičiau palydėti pas nestuke.gif

Šiaip kiek dabar skaičiau tai viskas labai panašu į ankstyvą persileidimą. Nu bet kodėl? Slyvuet, būtinai pareikalauk, kad tavo gydytoja/gydytojas išsiaiškintų priežastį, jei tikrai bus patvirtintas ankstyvas persileidimas.

Labai laikysiu kumštukus, kad nebūtų ten jokio negimdinio nėštumo huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 28 rugpjūčio 2004 - 13:31
va tau boba ir devintines g.gif

nors visai pasimeciau ir susijaudinau (isivaizduoji, kaip nuostabu, jei vis delto tai PASTOJIMAS (ir visai nesvarbu, koks - medicina salia, ir forumietes salia rolleyes.gif ), bet past faktais, kad TAI ivyko..., reiskia, ir veliau tai bus imanoma. dabar svarbu tik iki galo issiaiskinti situacija.

laukiu kuo geresniu ziniu. SEKMES wub.gif
Atsakyti
Rimanta, vat ir as dziaugiuosi tuo, kad bent dabar zinau, kad pats faktas visgi ivyko ir ivyko naturaliai, vadinasi pastoti galiu. Ir is tikruju belieka laukti kuo palankesnes sios situacijos pabaigos.
Nors siandien jau jauciu sioki toki erzinanti maudima orientuota daugiau i viena sona. Jei maudimas stipres, reiks kazka daryti sad.gif.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 08 29, 11:13)
Rimanta, vat ir as dziaugiuosi tuo, kad bent dabar zinau, kad pats faktas visgi ivyko ir ivyko naturaliai, vadinasi pastoti galiu. Ir is tikruju belieka laukti kuo palankesnes sios situacijos pabaigos.
Nors siandien jau jauciu sioki toki erzinanti maudima orientuota daugiau i viena sona. Jei maudimas stipres, reiks kazka daryti sad.gif.

Slyvute, o kartais tas maudimas ne iš to šono, kur folikulas auga? Gali ir dėl to mausti. Nors jei iš tos pusės įtariamas negimdinis, tada greičiausiai skauduliuoja dėl jo sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 29 rugpjūčio 2004 - 10:52
Velnias kaip cia viskas rimta.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 29, 10:52)
Slyvute, o kartais tas maudimas ne iš to šono, kur folikulas auga? Gali ir dėl to mausti. Nors jei iš tos pusės įtariamas negimdinis, tada greičiausiai skauduliuoja dėl jo sad.gif

Is to sono. Negimdinio man nei is vienos puses neitaria (ta prasme nezino kurioj pusej jis gali buti), nes apziuros metu neskaudejo ir echoskopiskai nieko itartino nesimate.
Kolibriuke, o kaip echoskopiskai galima atskirti folikula nuo geltonkunio. Kokio dydzio paprastai buna geltonkunis. Gal is tikruju ten ne folikulas, o geltonkunis?
Ir dar norejau paklausti del ankstyvo persileidimo, ar jo metu butinai buna stiprus kraujavimas ar jis gali niekuo nesiskirti nuo iprastu menesiniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Slyvute: 29 rugpjūčio 2004 - 11:24