Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. rugpjūtį (180 tema)

QUOTE(Garbanelele @ 2018 08 08, 10:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="LoyalWarrior" data-cid="72173298" data-time="1533717825"><div><p>Garbanele tai atėjo tau?  4u.gif </p></div></blockquote><p>Atėjo, kartu su silpnumu ir pilvo skausmeliu. Tik sėdėt norisi.</p>


As tau i kompanija.. pradejo jau teplioti, ryt bus pilnu tempu jauciu blink.gif
Atsakyti

Hal  :4u:​  na va po mm naujas ciklas nauja pradžia 

Atsakyti

Garbanele ir Hal  :4u:  

Zaza lauksim testo foto.

Atsakyti
o pasirodo yra gyvu bigsmile.gif ! jau maniau visos nualpo nuo karscio biggrin.gif
Atsakyti

Tirpstam 😂gaila ne lašiakas tirpsta pas mane 🤣

Atsakyti

Nežinau, kai sėdžiu darbe su kondiške visaj ne karšta  :D  :D  :D​  bet jau laukiu ryt po darbo į pajūrį!!!

Atsakyti

Sveikutes, karsta tai ne tas zodis, nors siandien jau geriau :D tik mane dar ir papildomai karstis musa ir is vis taip blogai jauciuos, nei karto per ov taip nebudavo man :huh2: net jegu nera pakilt ir daryt kazka

Atsakyti
Panos as jusu neignoruoju 4u.gif telefonas neduoda cituoti unsure.gif

Lady warrior -aciu! Zinok net palengvejo kad siandien pramuse normaliai. Pagaliau. O tai jai kaip praota menesi tai ka as zinau..

Panos jai ciklas 24-25 dienos kada geriausia rasytis pas gine kad matytu ar vyksta ovuliacija?


As nuo tu kondiskiu persalau belekaip.. gerkle, snarglys. Nosis kaip pas alkoholika nusasus, kavos nuryt negaliu biggrin.gif
Atsakyti

Man kol kas kondiškė neigiamai nepasireiškė.. Žinau kad Kt labai netinka ir akys skaudą ir tt

Atsakyti

Panos as jusu neignoruoju 4u.giftelefonas neduoda cituoti unsure.gif

Lady warrior -aciu! Zinok net palengvejo kad siandien pramuse normaliai. Pagaliau. O tai jai kaip praota menesi tai ka as zinau..

Panos jai ciklas 24-25 dienos kada geriausia rasytis pas gine kad matytu ar vyksta ovuliacija?


As nuo tu kondiskiu persalau belekaip.. gerkle, snarglys. Nosis kaip pas alkoholika nusasus, kavos nuryt negaliu biggrin.gif

Atimk iš ciklo dienų 14-16 dienų ir tuomet rašykis pas ginę. O šiaip ar ovuliacija įvyko geriausia po teigiamo testo po 7 d. padaryti progesterono tyrimą ar padidėjęs. 

Tai tau reiktų pas gine 10-14 cd

Atsakyti
Man uzvakar buvo teigiamas OT, siandien ryte jau biski krutine skauda, tai kai atsiranda krutines skausmas reiskia Ov jau ivyko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 10 rugpjūčio 2018 - 13:16
As ov testo nepasidariau. Bet maudena, turbut irgi ov vyksta biggrin.gif
Atsakyti