Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. rugpjūtį (180 tema)

As pas Talijuniene. Labai maloni.

Atsakyti

Tai čia tiek daug klaipėdiečių? :D

Atsakyti

Aš keliskart buvau pas Geda Holcmann. Na, bet kaip sakoma kol nėra rimtos bėdos visi gydytojai puikūs, tačiau ji labai jauki ir maloni, rodos viską paaiškino nuodugniau nei reikia.

Atsakyti

Šiandien testas man nieko nebeparodė  :cry2:​ 

Atsakyti

Šiandien testas man nieko nebeparodė  :cry2:​ 

Parodyk

Atsakyti

Parodyk

Kai grisiu namo galesiu :) 

Atsakyti
Sveikos,

as nedingus, bet per tel neduoda visai prie SM pasijungt. Stringa, kimba ir nekrauna sito vienintelio psl.
Mano mmm turetu pramust 16d. Kol kas tik nervina viskas, toks tikras tikras pms, bet bent neteplioja, kaip seniau savaite pries,o dabar tyka ir ramu. Tik zudyt norisi ir tiek biggrin.gif


QUOTE(finy @ 2018 08 12, 12:52)
Tai tu ne kaune gyveni? Galvojau kaune kas kokia gera gine zino:)


As klinikose pas Vaidotiene lankausi. Nera ji silta ir miela, bet gera spece. Tokia kieta boba, grubiai tariant biggrin.gif
Atsakyti

Zodziu, reikes dar palaukti kokia savaite ir darytis, kai vakar pregna parode vaiduokli, siandien nieko, grizusi pasidariau kitoki jau, juostele kazkokia neatsimenu pavadinimo, vel ismeta vos vos matoma vaiduokli. Galvojau gal isdziuvimo bet isdziuves dar nebuvo ir nepraejes visas laikas vertinimo. Nu tikiuos paryskes man begant laikui :4u:  tik nufotografuot niekaip neina normaliai, nesimato net per kamera pakankamai arba nesufokusuoja :oh: 

Atsakyti

Nieks neduoda akių paganyti :(

Atsakyti
Oooo, jus cia tuos vaiduoklius gaudot dar mmm nepraidejus ar veluojant pagal grafika?
Atsakyti

Oooo, jus cia tuos vaiduoklius gaudot dar mmm nepraidejus ar veluojant pagal grafika?

Dar neprasidejus, bet si menesi man nuojauta labai labai kuzdejo kad reikia pagadint jau testu , anksciau nebuvo tokios nuojautos dideles :D tikiuos neapgaus :4u: 

Atsakyti

Šiandien testas man nieko nebeparodė  :cry2:​ 

Nusipirk Easy test, jei kas yra tikrai parodys :4u: o Pregna tas ankstyvas žalias ir visi kiti Pregna bei RapiPreg yra vieni didžiausių melagių... :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 13 rugpjūčio 2018 - 13:45