Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mergina privalejo prisipazinti ?

QUOTE(KlaudijusKalnietis @ 2018 08 11, 20:40)
Skirtumas tame kad tu galvoji apie vestuves (svente kuri daug kam buna tik karta gyvenime)


Kokia ten svente, jei "jaunoji" jau maciusi daug vyru. Geriau tuos pinigus pragerti ar kur nuvaziuot.
Atsakyti
pirma kart matau vyra, kuriam vestuves, kaip svente tokia svarbi biggrin.gif o jei vestuves be sventes, jau nebesvarbios? kas svarbiau mylimas zmogus ir gyvenimas su juo ar balius viena diena?

Manau, jus saves turetumet paklausti, kodel tokiu dalyku nesuzinojote ir kodel ji bijojo jums tai papasakoti..
Atsakyti

Atsiprasau :) bet mes vienas kito nesuprantame turbut labai sunku internetineje erdveje reiksti mintis :) svente as turejau omenyje kaip pati ivyki o ne kaip cia kazka rase kaip baliu. Vestuves zmogui nekasdienis ivykis ta norejau pasakyti. O dabar labai konkreciai. Ar jus mielosios mamytes kurdamos naujus santykius pasisakytumet pirmos savo antrajai pusej kad jau buvot vedusios ? Ar tyletumet? 

Atsakyti
QUOTE(KlaudijusKalnietis @ 2018 08 11, 21:41)
<p>Atsiprasau smile.gif bet mes vienas kito nesuprantame turbut labai sunku internetineje erdveje reiksti mintis smile.gif svente as turejau omenyje kaip pati ivyki o ne kaip cia kazka rase kaip baliu. Vestuves zmogui nekasdienis ivykis ta norejau pasakyti. O dabar labai konkreciai. Ar jus mielosios mamytes kurdamos naujus santykius pasisakytumet pirmos savo antrajai pusej kad jau buvot vedusios ? Ar tyletumet? </p>


man tai idomu ar nekalta, o ne biurokratiniai reikalai.
Pazinojau moteri kuri buvo istekejus del turtiniu reikalu, kitaip nejo sutvarkyti buto pirkimo sovvietu laikais. Ten buvo grynas biznis, jokiu santykiu apart babkiu atbasliavima.
Kita buvo istekejus del amerikos vizos. Taip pat jauniki domino tik babkes, o gal jis aplamai gejus buvo (Gejai babkes irgi vienodai myli kaip ir tradiciniai)
Atsakyti

Nu jau ne,tokius dalykus pasisakyti yra tiesiog butina,kaip gali kurti seima su zmogum,kuris nuslepia tokias svarbias gyvenimo detales?

Atsakyti
QUOTE(Sėlija*** @ 2018 08 12, 10:53)
<p>Nu jau ne,tokius dalykus pasisakyti yra tiesiog butina,kaip gali kurti seima su zmogum,kuris nuslepia tokias svarbias gyvenimo detales?</p>


Kiekvienam tos "svarbios detales" gali buti skirtingos. Nereikia galvot, kad man svarbu, tai kitam irgi. Ir atvirskciai
Atsakyti

 Ar jus mielosios mamytes kurdamos naujus santykius pasisakytumet pirmos savo antrajai pusej kad jau buvot vedusios ? Ar tyletumet? 

Nesakyčiau, jei tai būtų buvusios kokios fiktyvios vestuvės, jei santuoka būtų buvusi nelaiminga. Gal ja mušė ir jai gėda tai pripažint. 

Vestuvių kaip gyvenimo įvykio kažkaip nelabai sureikšminu, sužadėtine nebuvau, tai man čia išvis atrodo nėra dėl ko pykt, kad nesakė.

Atsakyti
Man tai atrodo, kad jeigu zmones yra artimi, kuria artimus rysius, planuojaa tuoktis, tai naturalu, kad jie daug kalbasi, suzino apie vienas kita dauguma svarbiu dalyku, jie tiesiog isplaukia is konteksto, is pokalbiu apie gyvenima. Kitaip man net sunku isivaizduoti. Matyt ir siaip nebuvot labai artimi ir atviri. Kokie cia dar "stengiausi neklausineti", kai ruosiesi tuoktis su zmogum blink.gif
Papildyta:
QUOTE(KlaudijusKalnietis @ 2018 08 11, 21:41)
<p>Atsiprasau smile.gif bet mes vienas kito nesuprantame turbut labai sunku internetineje erdveje reiksti mintis smile.gif svente as turejau omenyje kaip pati ivyki o ne kaip cia kazka rase kaip baliu. Vestuves zmogui nekasdienis ivykis ta norejau pasakyti. O dabar labai konkreciai. Ar jus mielosios mamytes kurdamos naujus santykius pasisakytumet pirmos savo antrajai pusej kad jau buvot vedusios ? Ar tyletumet? </p>

Apie santuoka buvusia pasakiau gana greit, o apie dukra is santuokos per pirma pasimatyma. Arba priima mane su viskuo, arba ne. Kokia prasme slepti. Man irgi tai atrodo gan svarbu. Nes daznai bet koks svarbesnis ivykis palieka zyme zmoguje. Ypac jei va raso kad gal vyras smurtavo, tai dar svarbiau pasakyti man atodo. Zinoma, tokie delikatus dalykai reikalauja artimesniu santykiu.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 08 14, 19:41)
Man tai atrodo, kad jeigu zmones yra artimi, kuria artimus rysius, planuojaa tuoktis, tai naturalu, kad jie daug kalbasi, suzino apie vienas kita dauguma svarbiu dalyku, jie tiesiog isplaukia is konteksto, is pokalbiu apie gyvenima. Kitaip man net sunku isivaizduoti. Matyt ir siaip nebuvot labai artimi ir atviri. Kokie cia dar "stengiausi neklausineti", kai ruosiesi tuoktis su zmogum  blink.gif

nu, ir man nesuvokiama tokie santykiai. Po to taip ir išeina, kad jų paprasčiausia nelieka, nėra. Čia gi ne draugelka šiaip, kai galima ir reikia tam tikrus dalykus pasilaikyti sau. Čia gi gyvenimui žmogus, partnerystei, viskas viename tas žmogus patampa.
Atsakyti

Man tai atrodo, kad jeigu zmones yra artimi, kuria artimus rysius, planuojaa tuoktis, tai naturalu, kad jie daug kalbasi, suzino apie vienas kita dauguma svarbiu dalyku, jie tiesiog isplaukia is konteksto, is pokalbiu apie gyvenima. Kitaip man net sunku isivaizduoti. Matyt ir siaip nebuvot labai artimi ir atviri. Kokie cia dar "stengiausi neklausineti", kai ruosiesi tuoktis su zmogum blink.gif

Labai pritariu. Artimi zmones kalbesis apie viska ir suzinos daug dalyku apie vienas kita ir praeiti, daug maziau svarbiu; nei vestuves. Jeigu jie apie tai nekalba, reiskiasi santykiai nera artimi. Naturalu, kad suzadetuves nutruko, nes tikrai buvo problemu.

Atsakyti

Man tai atrodo, kad jeigu zmones yra artimi, kuria artimus rysius, planuojaa tuoktis, tai naturalu, kad jie daug kalbasi, suzino apie vienas kita dauguma svarbiu dalyku, jie tiesiog isplaukia is konteksto, is pokalbiu apie gyvenima. Kitaip man net sunku isivaizduoti. Matyt ir siaip nebuvot labai artimi ir atviri. Kokie cia dar "stengiausi neklausineti", kai ruosiesi tuoktis su zmogum blink.gif
Papildyta:
Apie santuoka buvusia pasakiau gana greit, o apie dukra is santuokos per pirma pasimatyma. Arba priima mane su viskuo, arba ne. Kokia prasme slepti. Man irgi tai atrodo gan svarbu. Nes daznai bet koks svarbesnis ivykis palieka zyme zmoguje. Ypac jei va raso kad gal vyras smurtavo, tai dar svarbiau pasakyti man atodo. Zinoma, tokie delikatus dalykai reikalauja artimesniu santykiu.

vat, manau, cia ir yra esme, ne kaltinit kita, kodel kazko nepasake, o susimastyti, kiek artimi jei buvo, kodel moteris bijojo pasakyti...

Tai ,kai vaiku turi naturaliai ir apie ju teva pasakai, o jei vaiku nebuvo, jei tai buvo vienas is buvusiu , pamirstu, partneriu gal ir nepasake, is pradziu nemate gal tikslo, o paskui gal pamane, kad vyras nenori nieko zinoti, ieko neklausineja, kazkaip keista lysti su savo info, jei matai, kad zmogui neidomu, o paskui jau galvojo, tiek nesakiau, kaip dabar pasakyti..pats kaltas kad nieko nenorejo zinoti, jei trumpai...

Atsakyti

Atsiprasau :) bet mes vienas kito nesuprantame turbut labai sunku internetineje erdveje reiksti mintis :) svente as turejau omenyje kaip pati ivyki o ne kaip cia kazka rase kaip baliu. Vestuves zmogui nekasdienis ivykis ta norejau pasakyti. O dabar labai konkreciai. Ar jus mielosios mamytes kurdamos naujus santykius pasisakytumet pirmos savo antrajai pusej kad jau buvot vedusios ? Ar tyletumet? 

man permegoti su nauju vyru toks pat nekasdienis dalykas, man tolygus yra pertneriai su kuriais zmogus miega ir su kuriasi susituokes.

as irgi ne baliu turejau omeny, o butent vestuves, dazniau jos moterim buna kazkuom ypatingesnes, nu visi pasipuosimai, nuotraukos, gelytes ir t.t., manau, gal klystu...

 

as turiu vaiku, tai jei butu naujas partneris neiseitu nepasakyti :) as aplamai gana atvira ir visiem vsika supasakoju, bet nematau bedos, jei zmogus ir nepuola pasakotis, man cia didesne beda, kad zmones atrodo nebuvo pakankamai artimi ir vyras netrosko noru pazinti moteri ir jos gyvenima.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 15 rugpjūčio 2018 - 16:34