Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai


 i 
Ši tema apie vestuvių fotografus, o ne apie nuotraukų redagavimo programų aptarimus.
Atsakyti
o Dieve: „Šiuo metu esu profesionalus laisvai samdomas dizaineris bei fotografas“ scare.gif scare.gif scare.gif scare.gif scare.gif bijau.gif iš kur berniukui tiek drąsos doh.gif ir ką reiškia - ŠIUO METU g.gif šiuo metu profesionalus fotografas, o ryt jau profesionalus dainininkas lotuliukas.gif nžn, mane irgi profesionali dizainerė fotografavo, ale fotkės kaip diena nuo nakties skiriasi cool.gif pastatysiu savo fotografei paminklą, kad išsaugojo mano gyvybę ir garbę tongue.gif
norėdami nemirt iš gėdos rašykit man į AŽ, padėsiu kuom galėsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 08 17, 13:00)
Laba diena,

Gal galetumete ka nors parasyti apie Jordanas ir Virginija Petkeviciai. Moteris filmuoja, Vyras fotografuoja is Garliavos, seniai dirba sako apie 20m.
Laukiu labai komentaru!



dirba 20 metu ir vis paveiksluoja vestuves? nebijai, kad ju stilius gali buti kiek su naftalino kvapeliu, ypac jei apie juos nelabai kas ka gali pasakyti? geri fotografai per 20 metu tikrai issikovoja varda. o siuolaikiniu vestuviniu fotografiju estetika ir stilius jau tikrai skiriasi nuo tu, kuria buvom iprate matyti tarybiniuose atelje.... tik deja, ne visi meninkai suspeja su laiku, ir uzsikonservuoja smile.gif gal cia ne tas atvejis, bet manau i ju stiliu, technika turetum atkreipti demesi.
gal vis delto verta pasinaudoti jaunu, bet perspektyviu, mokanciu naudotis siuolaikine technika ir turinciu nestandartini poziuri bei nestokojanti pasiulymu? bent jau man tai butu pagrindiniai kriterijai besirenkant fotografa.
ar fotografas naudojasi skaitmeniu aparatu tik tam, kad irasyti foto i CD, ar vis del to atsidares redagavimo programa atslifuos jusu svarbias akimirkas iki tobulybes - isrinks nereikalingus objektus, pasalins nevietoje isdygusis tetules uzpakali, paretusuos nubegusi nuo asaru makiaza, pasodrins isblukusios zoles spalvas ir pan. nes uzdeti idiotiskus remus ir apsiskelbti save profesionalu daug sugebejimu nereik.
Atsakyti
QUOTE(in_shadow @ 2006 08 29, 00:36)
dirba 20 metu ir vis paveiksluoja vestuves? nebijai, kad ju stilius gali buti kiek su naftalino kvapeliu, ypac jei apie juos nelabai kas ka gali pasakyti? geri fotografai per 20 metu tikrai issikovoja varda. o siuolaikiniu vestuviniu fotografiju estetika ir stilius jau tikrai skiriasi nuo tu, kuria buvom iprate matyti tarybiniuose atelje.... tik deja, ne visi meninkai suspeja su laiku, ir uzsikonservuoja smile.gif gal cia ne tas atvejis, bet manau i ju stiliu, technika turetum atkreipti demesi.
gal vis delto verta pasinaudoti jaunu, bet perspektyviu, mokanciu naudotis siuolaikine technika ir turinciu nestandartini poziuri bei nestokojanti pasiulymu? bent jau man tai butu pagrindiniai kriterijai besirenkant fotografa.
ar fotografas naudojasi skaitmeniu aparatu tik tam, kad irasyti foto i CD, ar vis del to atsidares redagavimo programa atslifuos jusu svarbias akimirkas iki tobulybes - isrinks nereikalingus objektus, pasalins nevietoje isdygusis tetules uzpakali, paretusuos nubegusi nuo asaru makiaza, pasodrins isblukusios zoles spalvas ir pan. nes uzdeti idiotiskus remus ir apsiskelbti save profesionalu daug sugebejimu nereik.


Pavarei tu cia lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergytės, ko jūs pykstate - kiek žmonių tiek ir nuomonių. gal kitoms jūsų peikiamas menas - visai priimtinas g.gif
radau įdomu puslapiuką - patarimai, kaip įdomaiu fotografuoti vestuves http://www.theknot.c...me=whypicsRgood wub.gif
Atsakyti
QUOTE(in_shadow @ 2006 08 29, 00:36)
dirba 20 metu ir vis paveiksluoja vestuves? nebijai, kad ju stilius gali buti kiek su naftalino kvapeliu, ypac jei apie juos nelabai kas ka gali pasakyti? geri fotografai per 20 metu tikrai issikovoja varda. o siuolaikiniu vestuviniu fotografiju estetika ir stilius jau tikrai skiriasi nuo tu, kuria buvom iprate matyti tarybiniuose atelje.... tik deja, ne visi meninkai suspeja su laiku, ir uzsikonservuoja smile.gif gal cia ne tas atvejis, bet manau i ju stiliu, technika turetum atkreipti demesi.
gal vis delto verta pasinaudoti jaunu, bet perspektyviu, mokanciu naudotis siuolaikine technika ir turinciu nestandartini poziuri bei nestokojanti pasiulymu? bent jau man tai butu pagrindiniai kriterijai besirenkant fotografa.
ar fotografas naudojasi skaitmeniu aparatu tik tam, kad irasyti foto i CD, ar vis del to atsidares redagavimo programa atslifuos jusu svarbias akimirkas iki tobulybes - isrinks nereikalingus objektus, pasalins nevietoje isdygusis tetules uzpakali, paretusuos nubegusi nuo asaru makiaza, pasodrins isblukusios zoles spalvas ir pan. nes uzdeti idiotiskus remus ir apsiskelbti save profesionalu daug sugebejimu nereik.


Nebijau del naftalino kvapelio ir sulaukiau atsakymu jau is kitu poru apie siuos zmones. Ir rekomendaciju sulaukiau is kitu fotografu gerai zinomu. Ir paziurejus i padarytas ju fotografijas nedvelka tikrai tarybine atelje. Jie tik fotografuoja, o koregavima palieka kitiems. Daug kas priklauso nuo noru ir poreikiu. Yra daug dar poru kurios per savo vestuves nori matyti drugelius sirdeles ir kvailus remus ant nuotrauku, tikrai nemazai!
Is vienos puses paziurejus jaunas ir nepatyres per vestuves fotografas gal ir kitokiu ne standartiniu kadru padarys, taciau gali ir praziopsoti pacius svarbiausius ivykius ir parinkti netinkama vieta fotografavimui.
Na cia diskutuotinas klausimas.
Atsakyti
Siaip jeigu dar karta ieskociau sau vestuvem fotografo, ir tureciau litu tai imciau du skirtingu stiliu fotografus.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 08 29, 09:22)
Siaip jeigu dar karta ieskociau sau vestuvem fotografo, ir tureciau litu tai imciau du skirtingu stiliu fotografus.

O taip, va cia gera ideja, tik reikia litu nemazai.
Atsakyti
QUOTE(Jasnenka @ 2006 08 29, 09:03)
Mergytės, ko jūs pykstate - kiek žmonių tiek ir nuomonių. gal kitoms jūsų peikiamas menas - visai priimtinas  g.gif


Jasnenka, ar tu matei tą meną apie kurį mes šnekame smile.gif? čia niekas nesipyksta, tiesiog negalima kvailinti žmonių cool.gif na jei aš apsiskelbčiau, kad esu puiki medikė, o tu būdama puiki medikė žinotum, kad aš šarlatanė, tai ar nutylėtum tai ax.gif ?

QUOTE(dendule @ 2006 08 29, 09:12)
Is vienos puses paziurejus jaunas ir nepatyres per vestuves fotografas gal  ir kitokiu ne standartiniu kadru padarys, taciau gali ir praziopsoti pacius svarbiausius ivykius ir parinkti netinkama vieta fotografavimui.


blink.gif blink.gif blink.gif na jau na jau... visi žino ir supranta, kas tie svarbiausi momentai per vestuves rolleyes.gif o dėl vietų... tu čia apie kokias vietas g.gif ? aš pvz., pati rinkausi vietas, kuriose norėjau fotografuotis tongue.gif
Atsakyti

blink.gif blink.gif blink.gif na jau na jau... visi žino ir supranta, kas tie svarbiausi momentai per vestuves rolleyes.gif o dėl vietų... tu čia apie kokias vietas g.gif ? aš pvz., pati rinkausi vietas, kuriose norėjau fotografuotis tongue.gif
[/quote]
Apie vietas ta prasme kad is kurio kampo matysis geriau ziedu dejimas graziau, cia kaip pavyzdi pasakyti norejau, apie gamtoje tai zinoma galima rinktis norimas vietas.
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 08 29, 09:40)
Jasnenka, ar tu matei tą meną apie kurį mes šnekame  smile.gif? čia niekas nesipyksta, tiesiog negalima kvailinti žmonių  cool.gif na jei aš apsiskelbčiau, kad esu puiki medikė, o tu būdama puiki medikė žinotum, kad aš šarlatanė, tai ar nutylėtum tai  ax.gif ?
blink.gif  blink.gif  blink.gif na jau na jau... visi žino ir supranta, kas tie svarbiausi momentai per vestuves  rolleyes.gif o dėl vietų... tu čia apie kokias vietas  g.gif ? aš pvz., pati rinkausi vietas, kuriose norėjau fotografuotis  tongue.gif


Siaip skundesi cia viena pana kad svarbiausi momentai neuzfiksuoti, nes eme jauna ir nepatyrusi fotografa. Visumoj foto labai grazios, bet trukstat o vientisumo.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 08 29, 09:22)
Siaip jeigu dar karta ieskociau sau vestuvem fotografo, ir tureciau litu tai imciau du skirtingu stiliu fotografus.


na aš 2 turėjau rolleyes.gif būčiau ir 3 pasiėmusi, nes nuotraukos man patinka tongue.gif tik nežinau, ar būčiau ėmusi kitokio stiliaus, nes kiek fotografų darbų žiūrėjau, tai vis tiek man panašūs patinka ir nors tu ką biggrin.gif

QUOTE(dendule @ 2006 08 29, 09:45)
Apie vietas ta prasme kad is kurio kampo matysis geriau ziedu dejimas graziau, cia kaip pavyzdi pasakyti norejau, apie gamtoje tai zinoma galima rinktis norimas vietas.


ai supratau tavo mintį tongue.gif būna išvis žmonių be jausmo ir nuovokos (vieną tokį aptarinėjom smile.gif), bet aš kalbu ne apie pirmą kartą fotoaparatą paėmusį žmogų, o apie tokį, kuris žino ką daro ir moka tai daryti, tiesiog nedaro to paties jau 20 metų rolleyes.gif dėl žiedų dėjimo, įtariu, mąstančiam žmogui problemų nekiltų, neįsivaizduoju kaip galima būtų šį procesą blogai nufotografuoti smile.gif nebent iš nugaros biggrin.gif bet čia jau nuovokos reikalas...
Atsakyti